Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новий модератор тут з Росії ? Адміністрація Правди ? Рекомендую всім почистити приват

є інші площадки, з адекватною модерацією, без русні, без всіх цих лазерних біллі і єбанутих сметан з комами. нє

Ьак якщо фупчики туди підуть, то будуть  :D
   
Шановних це кого амірана , чука?
я про сьодні
ви не любите кнопа , мажесті дорогу перейшов ?
не хвакт що сьодні і тиждень тому -один модер
   
я про сьодні
ви не любите кнопа , мажесті дорогу перейшов ?

Так їх не випустили а перебанили
   
Так їх не випустили а перебанили
я ж написав - з довічного
   
В телеге есть возможность преобразовать Чат  в стандартный форум при наличии 200 подписчиков
Во всяком случае это рекламируется администраторами Телеги
   
Ті хто пропонують перейти на Телеграм——працюють на кацапів.
В мережі купа відео де кацапи отримують всю переписку з тєлєгі—незважаючі на всілякі намагання сховати іх((
Тобто кацапи повністю можуть читати всі переписки в тєлєзі——і приховані, і витерті.
   
Ьак якщо фупчики туди підуть, то будуть  :D

ну ми comа в довічне відправили, вудяра в нас також забанений, Алі RU довго не протримався. все насправді просто модерується.
   
Ті хто пропонують перейти на Телеграм——працюють на кацапів.
В мережі купа відео де кацапи отримують всю переписку з тєлєгі—незважаючі на всілякі намагання сховати іх((
Тобто кацапи повністю можуть читати всі переписки в тєлєзі——і приховані, і витерті.
Тут половина форума копирована с Телеги
   
ну ми comа в довічне відправили, вудяра в нас також забанений, Алі RU довго не протримався. все насправді просто модерується.

То де?
   
Тут половина форума копирована с Телеги

Це звичайна інфоррмація—новини——яка ні на що не впливає.
Але коли весь форум перейде на тєлєгу——то це все буде дуже легко читатися кацапами(
   
" Я особисто йду звідси. Візьмуть такого модератора кацапи за яйця, а що візьмуть немає сумніву, питання тільки коли, то він їм виспіває все що знав і що й не знав."

 А що ФУП вже став службовим каналом зв'язку СБУ або ГУР? Які такі таємниці тут можуть бути, щоб зацікавити  ФСБ москалів?
у тебе який час?
   
Скоріше має бути час на сервері.
Дві дати - транзитний сервер?  :laugh:
   
Це звичайна інфоррмація—новини——яка ні на що не впливає.
Але коли весь форум перейде на тєлєгу——то це все буде дуже легко читатися кацапами(
Да в Телеге полно подписанных коментаторов под про украинские каналы с анти хуйловскими комментариями
от 100000 до 1 млн
и никому они и нах не нужны

   
А що в кого таке секретне в приватних переписках?
Я з цікавістю перечитав своі переписки)д——
Ну там більшість про донати всілякі——
Тіпа цю інформацію треба потерти?
   
То де?

https://pikvik.com.ua/
ми колись від Чупи з СУПу пішли, коли він зовсім вже модерацію з бухлом поплутав.
   
Да в Телеге полно подписанных коментаторов под про украинские каналы
от 100000 до млн

В сети есть видео где кацапы в аэропорту , приезжающим иностранцам отказывают во вьезде на основании их переписок в телеге.
Причем те иностранцы телегу снесли полностью и почистили насколько смогли.

пс. Вряд ли кто—то тут соберётся в кацапстан кататься——но вдруг там какие—то родственники замешаны или что—то другое(
   
шо, знов вам тарілку гівна винесли, думаєте, як краще їсти починати? спочатку повипускали всіх підарасів кацапських і підкацапських (а половину і не банили при Аміді), тепер ще й модератор працює за кацапським часом. я вам стільки років казав, є інші площадки, з адекватною модерацією, без русні, без всіх цих лазерних біллі і єбанутих сметан з комами. нє, вони знов сидять і думають як краще жерти гівно.  :fool:
Ну той писдуй
Чого тут ошиваєшся
   
В сети есть видео где кацапы в аэропорту , приезжающим иностранцам отказывают во вьезде на основании их переписок в телеге.
Причем те иностранцы телегу снесли полностью и почистили насколько смогли.

пс. Вряд ли кто—то тут соберётся в кацапстан кататься——но вдруг там какие—то родственники замешаны или что—то другое(
Да не выдумывай ты
Про украинских ТК уже сотни
а подписчиков к ним миллионы
кому нах нужны бывших  200 пользователей ФУПа

Останнє редагування: 4 січня 2024 19:19:12 від vadym
   
Ну той писдуй
Чого тут ошиваєшся

з тебе, довбойоба, поржати, бач, як срака спалахнула :lol:
   
Да не выдумывай ты
Про украинских ТК уже сотни
а подписчиков к ним миллионы
кому нах нужны бывших  200 пользователей ФУПа

Якщо воно кацапське то краще триматись від нього подалі. Тим більше якещо нема необхідності туди постити інформацію
   
Якщо воно кацапське то краще триматись від нього подалі. Тим більше якещо нема необхідності туди постити інформацію
Я предложил
а вы как хотите
но другого выхода я пока что не вижу
ФУП рано или поздно загнется
с таким отношением к модерации
да и без него тоже
   
Re:  Новий модератор тут з Росії ?

Видно что вообще со стороны и не в теме форума.. Бан Кнопа и Мажести это хорошо показал

За кнопа нічого не скажу, а маджесті всіх підзаєпав вже свою простотою
   
В сети есть видео где кацапы в аэропорту , приезжающим иностранцам отказывают во вьезде на основании их переписок в телеге.
Причем те иностранцы телегу снесли полностью и почистили насколько смогли.
Ну так наши тоже умеют восстанавливать и пользуются этим, тем более если есть доступ к телефону проверяемого. Но это не означает что ТГ полностью под кацапами)
   
Re:  Новий модератор тут з Росії ?

За кнопа нічого не скажу, а маджесті всіх підзаєпав вже свою простотою

та це не значить, шо модератор, який перший має правил дотримуватися та слідкувати, щоб дотримувалися інші, першим кладе на них болта

5.2. Зазвичай практика строків покарання здійснюється за схемою (кількість діб бану): 10-30-60-90 (365-9999 або "ніколи"). Однак застосування цієї схеми не обов'язково повинно бути саме таким.
   
Крокодил, это ты побанил за "розповсюдження тез російської пропаганди"?
Не он.Любой бы форумчанин Турчинова за такую хню не забанили бы. Любой. Админ человек совершенно посторонний
   
Не он.Любой бы форумчанин Турчинова за такую хню не забанили бы. Любой. Админ человек совершенно посторонний
Турча за флуд картинками
   
За деревяху поядкую хто би не був адміном

Хоча його ватного в ніколи б варто

Мразота просто тішиться з смертей українців

   
страшно становиться писати на фупі.......
не зрозуміло за шо можно влетіти на 1 рік чи 2....


слава нам поверніть!
гииииии....
   
Турча за флуд картинками

дайте вгадаю кого він ними флудив!..
   
дайте вгадаю кого він ними флудив!..

 :D
   
зєльоний - прєкраті!

червоний то не твій колір!
   
               

Ні фуя не видно що ти там малюєш. Можеш на норм хостінги викладувать?
   
Не он.Любой бы форумчанин Турчинова за такую хню не забанили бы. Любой. Админ человек совершенно посторонний
Ага, любой, окрім Крокі. В тому то і справа. Так що адмін зі своїх.
   
Я розумію, що всім продать з цього. Але ж це не жарт панове. Війна вже 10років
   
…поржать …
А що можна зробити цей ресурс ПРОДАЛИ.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія