Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Ти не повіриш! Існують люди, у яких робота за компом, який має доступ у інтернет!  ;)

   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

До речі, які ваші варіанти що було б якби вздовж кордону накопали б окопів і розсадили в них армію 246 000 бійців?
Я думаю, що був би Київ за 3 дні 100%.

Це і була одна з цілей перед війною виснажити ЗСУ жонглюванням місцем можливого нападу, мало того що сам напад міг статися, а міг не статися, а міг перенестися, так ще і гіпотетичне місце нападу змінювалося постійно
   
особа з явними ознаками алкоголізма і без ознак придатності до розумової діяльності обзиває 73% українців імбецилами.

А как вас можно по другому назвать ну только хохлами.
Выбери сам ибицыл или хохол.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

До речі, які ваші варіанти що було б якби вздовж кордону накопали б окопів і розсадили в них армію 246 000 бійців?
Я думаю, що був би Київ за 3 дні 100%.
я в цьому контексті про інше подумав
Якби кацапи головні сили свого сраного війська зосередили на сході і півдні, і звідти був би головний удар, а з півночі, зокрема на Київ - лише відволікаючий маневр, то…не хочеться навіть говорити про це.
Зрозуміло, в них був інший план, бліцкриг і столиця України
   
Не п***а, косой! Інвалідність твоєї дитини досі не заважає тобі хуячити по купу постів в день, шмара.
Жодному слову дезертира ТС не вірю, бо він ще жодного слова правди і не написав. До речі, по повадкам дуже сильно воно на Аеліта схоже.
   
До речі, які ваші варіанти що було б якби вздовж кордону накопали б окопів і розсадили в них армію 246 000 бійців?
Я думаю, що був би Київ за 3 дні 100%.
Ну ти й брехло кацапське  :lol: !
Тіпа зелені виродки "спаслі Кієв" тим, що зовсім до оборони не готувались  :facepalm:
А чого ж тоді Маріуполь та Запорізку атомну не врятували, якщо рецепт перемог такий простий?!
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?
TC

А как вас можно по другому назвать ну только хохлами.
Выбери сам ибицыл или хохол.

Але що до "з явними ознаками алкоголізма і без ознак придатності до розумової діяльності" - заперечень не має.  :D
   
Але що до "з явними ознаками алкоголізма і без ознак придатності до розумової діяльності" - заперечень не має.  :D

Да я ебу какакая у вас хохло имбицылов залежрьсть
   

Главное - мы вашего Пецю сбросили!
   
Главное - мы вашего Пецю сбросили!
Сепар ебеный то себя с бутылки збросить не можешь
   
Главное - мы вашего Пецю сбросили!
Напевно Тису вже переплили? Чи ще на нашому березі гардітєсь?
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Як би я хотів щоб Старика виїбали буряти в сраку.

От почитаєш таких і думаєш:"А нахуя ото ризикувати своїм життям та здоров'ям, захищаючи подібну наволоч? Може нехай їх кацапи в Сибіру згноять?"
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Як би я хотів щоб Старика виїбали буряти в сраку.

От почитаєш таких і думаєш:"А нахуя ото ризикувати своїм життям та здоров'ям, захищаючи подібну наволоч? Може нехай їх кацапи в Сибіру згноять?"

так може вже! Може він і звідти й пише через проксі.
   
Я сегодня очередную повестку обоссал посреди центра села.  B-)
   
Ця  п***а таке  написала, вас в очі петя виєбав порошки шарікі гео?

Я сегодня очередную повестку обоссал посреди центра села.  B-)
   
шо  притихли гандони штопані?
   
так може вже! Може він і звідти й пише через проксі.

ох и правильно делал Нестор Махно, что мовныков чистил как и красных.По сути мовныки это те же рукодопые совки, только в вышиванках.Все им не так. Но хитросделанные.так вот. Объясняю. 73% это адекватные люди.Ну не за мародера же парашенку, который сдал Крым галасовать.Другое дело, что Зеленский брехлом оказался.так сколько брэхало.Кравчук -брэхав. Кучма брехав. пасечник-брэхав. Парашенка -брэхав. Но брэхали то они не сами.А ртами бяк и прошей шушеры. 73%-это адекватные люди.Увы доверчивые. Это правда. Но сегодня  в брэхню находчивых и веселых из этих 73% верят не больше 3.Без нуля.А вот интересны 27% рагулей хиьтросделанных.Кот орые с одной стороны с помощью суржика обогащаются, с другой всегда за мажоров, потому что те отстегивают. Так что не стоит 27% рагулей считать украинцами.Правда из них уже многие понимают.Суть не в резиденте.Суть в системе. Но когда говоришь о системе.Раздается дикий визг проплаченых рагулей.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

парашенку, который сдал Крым ... оказался... брэхало.

Ти брехло. Порошенко не здавав Крим. Крим окупували в лютому 2014 р. Порошенко став президентом в червні 2014 р.

Тобто Порошенко став президентом через майже пів року після того, як окупували Крим. То як він його здав?
   
Щоб визнавати помилки потрібна мудрість і мужність. Якщо помилки визнаються то можна спробувати їх виправити чи не допускати нових. Але тут скоріш питання чи усвідомлюють ті 73% свою помилку? Напевно дехто вже усвідомив, але десь 30% з тих 73% це ті хто доси ходить до УПЦ МП і голосував за проросійські партії. То ви хочете щоб їм стало соромно? Та вони за Арестовича проголосують на наступних виборах бо свій.
   
Зі всього політичного паноптікуму України порохойобнуті це окрема гілка психіатрії.Памʼятаю як прихильники Юлі та Ющенко з ними носилися ,як синякі надрочували на Овоча,але шоколадні це якась хвороба .Одне й те саме по мільйонному колу з однаковими аргументами та із щенячою радістю що країна ледь виживає .При чому все будується на тому як могло би бути ,тобто на повній маячні на кшалт моєї бабці яка іноді любить пофантазувати що би з нею було якби вона поступила не в Одесі ,а у Москві .Таке навіть коментувати огидно тем паче коли це вже по сотому колу
   
Ти брехло. Порошенко не здавав Крим. Крим окупували в лютому 2014 р. Порошенко став президентом в червні 2014 р.

Тобто Порошенко став президентом через майже пів року після того, як окупували Крим. То як він його здав?

"Я переконаний, що базові угоди щодо ЧФ РФ - це мистецтво компромісу. Я не можу сказати, що я щасливий через те, що перебування флоту буде настільки тривалим. Я впевнений, що можливі були й інші домовленості, інші терміни. Але продовження терміну було необоротно", - підкреслив Порошенко
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?


І вірно зробив.
   
Утопленник может затянуть в на глубину.
(с) А. Дуда. Президент Польши.

Дуда тут подудів в російську дудку
   
"Я переконаний, що базові угоди щодо ЧФ РФ - це мистецтво компромісу. Я не можу сказати, що я щасливий через те, що перебування флоту буде настільки тривалим. Я впевнений, що можливі були й інші домовленості, інші терміни. Але продовження терміну було необоротно", - підкреслив Порошенко
2010 рік при през янику іншого і не могло бути. Треба було Юлю обирати.
   
2010 рік при през янику іншого і не могло бути. Треба було Юлю обирати.

Я до того, що Крим проїпли саме тоді
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

"Я переконаний, що базові угоди щодо ЧФ РФ - це мистецтво компромісу. Я не можу сказати, що я щасливий через те, що перебування флоту буде настільки тривалим. Я впевнений, що можливі були й інші домовленості, інші терміни. Але продовження терміну було необоротно", - підкреслив Порошенко

І? Хто підписав угоду? Хто ініціював угоду?
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Я до того, що Крим проїпли саме тоді

а яке відношення до цього має Порошенко?
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Памʼятаю як прихильники Юлі та Ющенко з ними носилися

бля ну не рівняй хєр з пальцем

юльки - то ШТО ТА АСОБЄННАГО (с)
   
ох и правильно делал Нестор Махно, что мовныков чистил как и красных.По сути мовныки это те же рукодопые совки, только в вышиванках.Все им не так. Но хитросделанные.так вот. Объясняю. 73% это адекватные люди.Ну не за мародера же парашенку, который сдал Крым галасовать.Другое дело, что Зеленский брехлом оказался.так сколько брэхало.Кравчук -брэхав. Кучма брехав. пасечник-брэхав. Парашенка -брэхав. Но брэхали то они не сами.А ртами бяк и прошей шушеры. 73%-это адекватные люди.Увы доверчивые. Это правда. Но сегодня  в брэхню находчивых и веселых из этих 73% верят не больше 3.Без нуля.А вот интересны 27% рагулей хиьтросделанных.Кот орые с одной стороны с помощью суржика обогащаются, с другой всегда за мажоров, потому что те отстегивают. Так что не стоит 27% рагулей считать украинцами.Правда из них уже многие понимают.Суть не в резиденте.Суть в системе. Но когда говоришь о системе.Раздается дикий визг проплаченых рагулей.

А чому українською мовою не пишете та українців (більшість з них говорила або українською або мала дві мови - типу німецька та руська (західноукраїнська)) називаєте якось зневажлииво мовниками?
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Напевно Тису вже переплили? Чи ще на нашому березі гардітєсь?
а яка річка є на твоїй історичній батьківщині - у Костромі?
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

а яке відношення до цього має Порошенко?
ніякого. Після мінськів жодної спроби за 5 років відвоювати хоча би квадратний метр окупованої української землі при цьому "головнокомандувачі" не було і як під кінець його каденції виразно з"ясувалося - і бути не могло.
   
І  до чого тут Р-36???  :S
+=======================================================================================+
А при чому тут В"єтнам? Тут хтось брехав що в Украні не розроблялися та не виробляися реактивні двигуни.
Французські ракети їх використовували.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?
TC

+=======================================================================================+
А при чому тут В"єтнам? Тут хтось брехав що в Украні не розроблялися та не виробляися реактивні двигуни.
Французські ракети їх використовували.

Д-36 - також реактивний двигун. Французські ракети їх використовували? А використовиватимуть? :D
Було про Р-36, або SS-18 Satan. На ни - кацапськи двигуни.
Те що в нас на Закарпатті збирали Skoda Karoq, а у Мелітополі робили двигуни для Таврії - не свідчить про те, що в Україні могли розробити  аналог Skoda Karoq, впиндюрити туди мелітопольський двигун для Таврії, та воно б ще й їздило. Та добре їздило.
   
Насправді так і є

Послухайте Луценка - відкриються очі на те як зелений міністр оборони Таран «готувався до війни» знищуючи ракетну програму
В той час як спритники Гончарука на самокаті п***а гроші через підряди на асфальт

Таран отримав «в нагороду» почесну посаду посла
Гриценко почав, а далі усі інші за ним знищували
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Маруся Звіробій
Знищення конструкторського бюро "ЛУЧ", що розробляє ракетні комплекси, це вже державна зрада чи ще ні??? Для розуміння: «Розробки КБ Луч»:
Арбалет-К
Вільха (ракетний комплекс)
Комбат (ПТКР)
Корал (ЗКР)
Корсар (ПТРК)
Нептун (береговий ракетний комплекс)
РК-4 «Інгул»
Сокіл-2 (БПЛА)
Сокіл-300
Стугна-П


   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Denis Komarov
ЯК ЗЕЛЕНІ ЗНИЩУВАЛИ ОБОРОНКУ УКРАЇНИ
Завод ім. Малишева.
Танки
2014 - Порошенко дотримав слова: завод ім. Малишева латає «оборонку» в три зміни.
За Пороха Завод Малишева мав, окрім оборонного держзамовлення ще й зовнішньоекономічні контракти. Завод дуже часто, в ті часи, з 2014 по 2019 р. працював у три зміни, набирали нових працівників, як на робітничи спеціальності, так і в КБ... В КБ залюбки йшла молодь, бо зарплатня була привабливою. На кінець 2019 р. чистий прибуток Заводу Малишева (після уплати податків) складав більше 800 мільйонів грн.
Але вже восени 2019 почалися затримки зарплатні, змінили директора Заводу на "новоє ліцо"... І вже на весну 2021 року борги Заводу склали 1 мільярд 800 мільйонів грн.
За весь 2021 р. Завод зробив один танк "Оплот", майже без "начинки" - коробка з пушкою на гусенях, лише для того, щоб проїхатися на параді на честь 30 річчя Незалежності в Києві, та щоб ЗЕлена патороч, котра вбила Завод, змогла на фоні цього танку поторгувати своїм хлєбалом на відеокамери...
Січень 2022 - Найбільший розробник українських танків переведе чверть персоналу на одноденний робочий тиждень.

   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

НВК "Іскра"
РЛС
За останні чотири роки до виборів у 2019-му вітчизняна компанія створила зразків нової техніки вдвічі більше, ніж за всі попередні роки Незалежності.
11 січня 2022
Головний виробник нових РЛС в Україні НВК "Іскра" призупиняє свою роботу
Причина - відмова Міністерства оборони України від усіх замовлень
Завод "Іскра", що виробляв РЛС, знаходиться в м.Запоріжжя.
При 5-му Президенті Порошенку він вперше почав набір нових співробітників, працювати в дві зміни та по вихідних, давали щомісяця експортну премію (рахуйте другу зарплатню).
При 6-му преЗеденті - два місяці затримки зарплатні та всі пішли у неоплачувану відпустку.
Флагманське підприємство майбутнього холдингу "Радарні системи" КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра" (входить до складу ДК "Укроборонпром") призупиняє свою роботу.
Завод - всьо.
Нагадаю, КП НВК "Іскра" є провідним українським підприємством з розробки, створення та обслуговування й модернізації сучасних радіолокаційних станцій різних типів, засобів радіоелектронної боротьби та радіотехнічної розвідки.
Саме КП НВК "Іскра" займалася модернізацією основних оглядових стацій Повітряних Сил ЗС України, серійно виготовляла нові контрбатарейні радари.
Окрім цього, запорозькі фахівці працювали над проектами зі створення багатофункціонально го радара 1Л300, контрбатарейного радара тактичного рівня, пасивної станції радіотехнічної розвідки "Резидент", РАВРЛ "Траса–М", адаптації під потреби ЗСУ РЛС 90К6Е тощо.
Варто також додати, що саме НВК "Іскра" мала стати співвиконавцем в радарній частині при створенні нових українських зенітно-ракетних комплексів середньої та великої дальності від ДККБ "Луч" та КБ "Південне".

   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

ДАХК "Артем" з початку 2021 року переходить на одноденний робочий тиждень.
Це підприємство є одним з ключових виробників ракетного озброєння.
Замовлень на "Нептун", "Вільху", РС-80 та снаряди немає.
27 листопада 2020 року директор Володимир Зімін сповістив:
– На сьогодні в нас немає великих діючих контрактів по Державному оборонному замовленню, які б могли завантажити наші виробничі потужності, хоча ми освоїли та готові поставляти для МОУ такі необхідні вироби як снаряд 152-мм снаряд ОФ29 та РС-80.
З першого кварталу 2021 року "Артем" вимушено переводить близько 70% працівників на одноденний робочий тиждень. Це 1200 осіб. Працювати повний тиждень залишиться лише "ядро" з 500-600 фахівців. Вони будуть виконувати наявні контракти, в тому числі експортні, які ще тримають підприємство "на плаву".
У відповідності до заяви Р.Хомчака на складах ЗСУ всього 98 ракет "Вільха". Це 8 повних залпів.

   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Найбільший розробник українських танків ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова" (ХКБМ) з березня 2021 року переведе близько чверті персоналу на неповний робочий день.
Як сказали у пресслужбі держконцерну "Укроборонпром", йдеться про працівників, які наразі не задіяні у виконанні проєктів, над якими працює ХКБМ.
"Зважаючи на те, що чверть співробітників ХКБМ на сьогоднішній день не задіяна ані у виробничій діяльності, ані у дослідно-конструкторських роботах, а також беручи до уваги відсутність вільних обігових коштів, за які останні роки підприємство утримувало незадіяний персонал, щоб не звільняти чи скорочувати, директор ХКБМ Яков Мормило ухвалив управлінське рішення про встановлення неповного робочого тижня саме для цієї категорії штату", – сказано у повідомленні.

   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

 Павлоградський хімічний завод, який виробляє, переробляє і утилізує ракетне паливо. Зупинка заводу буде означати зупинку всієї ракетної галузі, зокрема виробництво ракет "Вільха".
Про це розповідав директор заводу Леонід Шиман.
"ПХЗ зараз в критичному стані - з початку 2020 року ми не отримуємо фінансування і держоборонзамовленн я, на реалізацію програм підприємства гроші досі не передбачені. ... Фінансування заводу зупинено, ми були змушені звільнити від початку року 687 людей. Якщо гроші не надійдуть найближчим часом - звільнимо ще 190. Питання, навіщо і скільки буде коштувати державі відновлення виробництва?" - сказав він.
ПХЗ володіє технологією виробництва твердого ракетного палива. Це паливо необхідно для всіх серійних і перспективних ракет українського виробництва. Зупинка заводу буде означати зупинку всієї ракетної галузі.
"Україна поки налагодила серійне виробництво всього лише одного типу ракет дальньої дії - "Вільха" , випущена перша партія на замовлення 19-го року, але треба продовжувати роботу. У разі нового широкомасштабного наступу РФ за допомогою "Вільхи" ми отримуємо засіб стримування. Прутін буде довго думати, чи варто йому знову атакувати Україну і обстрілювати наші міста, як це робили росіяни в 2014-15 роках, знаючи, що удари "Вільхою" можуть бути нанесені і по їхніх об'єктах критичної інфраструктури, на кшталт того ж "Кам'янського". А якщо "Вільхи" у військах не буде - то чим бити по тилах супротивника?" - питає Шиман.
Крім виробництва, завод володіє технологією переробки та утилізації ракетного палива, вміє продовжувати ресурс ракет і виробляє різні види вибухівки.
У Росії аналогічний завод "Каменський" розташований недалеко від кордону України, в Кам'янсько-Шахтинському Ростовської області. Цей завод зараз працює на повну потужність.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія