Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Старість, курва, старість

Re: Старість, курва, старість

Зате окуляри не розіб'є
Он пацеловал їйо в губи, но ана свєла ногі і раздавіла єму ачькі  :gigi:
[/quote]

і губи були  з пірсінгом..
   
Re: Старість, курва, старість

Он пацеловал їйо в губи, но ана свєла ногі і раздавіла єму ачькі  :gigi:
і губи були  з пірсінгом..
[/quote]

Пан знає толк в збоченнях :gigi:
   
Re: Старість, курва, старість

стпріє фуп
   
Re: Старість, курва, старість

Нинька трохи бавився з паяльником та феном, помітив що хріново вочі фокусуються на дрібних деталях. І то були ще не такі маленькі компоненти - 5050.
В кого в якому віці почав сідати зір?
Запрошуємо до нашого клубу  :(
   
Re: Старість, курва, старість

А очки хоч модні були? ;)
В мене ще ачьків нема :gigi:
[/quote]

О
То ти ото свою історію описав?
А я думав Вольтера, у нього ж модні очки :)
писи прохання мене не цитувати: зробив помилку, надрукував тест посеред іншого цитованого, то тепер quote буде вилазити зкожним цитуванням моїх дописів, якщо цитувати з помилкового першого

Останнє редагування: 3 січня 2024 23:16:23 від steol
   
Re: Старість, курва, старість

стпріє фуп

вдягни окуляри - по буквам не влучаєш, старпьор!
   
Re: Старість, курва, старість

В мене ще ачьків нема :gigi:
О
То ти ото свою історію описав?
А я думав Вольтера, у нього ж модні очки :)
[/quote]

Теж чомусь на Вольтера подумав і модних окулярів стало жалко.
   
Re: Старість, курва, старість

О
То ти ото свою історію описав?
А я думав Вольтера, у нього ж модні очки :)
писи прохання мене не цитувати: зробив помилку, надрукував тест посеред іншого цитованого, то тепер quote буде вилазити зкожним цитуванням моїх дописів, якщо цитувати з помилкового першого

То якась народна мудрість, ще зі студентських часів  :gigi:
   
Re: Старість, курва, старість


63, паяю без проблем smd 0402, TSSOP, близорукість -2.5. На токарному неозброєним оком бачу різницю в пару соток без проблем. Зір тут ніяким боком - треба лише прямі руки мати...
   
Re: Старість, курва, старість

Мені на ВЛК визначили падіння гостроти зору 10%, робота з компʼютером  :(
   
Re: Старість, курва, старість

Мені на ВЛК визначили падіння гостроти зору 10%, робота з компʼютером  :(
Комп'ютер там нідочого. Просто з віком падає зір.
   
Re: Старість, курва, старість


63, паяю без проблем smd 0402, TSSOP, близорукість -2.5. На токарному неозброєним оком бачу різницю в пару соток без проблем. Зір тут ніяким боком - треба лише прямі руки мати...

Респект
   
Re: Старість, курва, старість

Респект

Можу відкрити секрет - кожен орган, як то, очі, руки, мізки, куй в решті решт, треба постійно використовувати в інтенсивно і динамічно, бо без цього вмикається програма старіння і йде прискорена деградація усіх цих систем, а дальше - тішина...  :weep:
   
Re: Старість, курва, старість

Можу відкрити секрет - кожен орган, як то, очі, руки, мізки, куй в решті решт, треба постійно використовувати в інтенсивно і динамічно, бо без цього вмикається програма старіння і йде прискорена деградація усіх цих систем, а дальше - тішина...  :weep:

Хех, я кожен і використовую  :gigi:
   
Re: Старість, курва, старість

Можу відкрити секрет - кожен орган, як то, очі, руки, мізки, куй в решті решт, треба постійно використовувати в інтенсивно і динамічно, бо без цього вмикається програма старіння і йде прискорена деградація усіх цих систем, а дальше - тішина...  :weep:

Вибачаюсь за питання: а пари від паяння на якість куя не впливають?
Я завдяки блекаутам починаючий паяльщик, то й цікавить.
Можу ну його- паять безперебійники.
Блекут так блекаут, значить раніш в постіль лягати :shuffle:
   
Re: Старість, курва, старість

Вибачаюсь за питання: а пари від паяння на якість куя не впливають?
Я завдяки блекаутам починаючий паяльщик, то й цікавить.
Можу ну його- паять безперебійники.
Блекут так блекаут, значить раніш в постіль лягати :shuffle:

Ну здоровля воно явно не додає. Я поруч маю маленький кулер 5020,  налаштований так, щоби здувати випари і не охолоджувати деталь
   
Re: Старість, курва, старість

Ну здоровля воно явно не додає. Я поруч маю маленький кулер 5020,  налаштований так, щоби здувати випари і не охолоджувати деталь

Я паяю деколи, в деякій мірі це здійснення дитячої мрії радіолюбителя, яким так і не став.
В місяць рази три по півгодини включно з підготовкою до саме паяння.
Кілька разів хапонув парів, кислоти, то й запитую.
Паяльну станцію придбав, наче все що треба є, а за кулєр і не думав.
Бо це ще півгодини підготовки :)
   
Re: Старість, курва, старість

Це мабуть найменш  напряжне, що може статись. Як очкарік з багаторічним  стажем кажу
   
Re: Старість, курва, старість

Я паяю деколи, в деякій мірі це здійснення дитячої мрії радіолюбителя, яким так і не став.
В місяць рази три по півгодини включно з підготовкою до саме паяння.
Кілька разів хапонув парів, кислоти, то й запитую.
Паяльну станцію придбав, наче все що треба є, а за кулєр і не думав.
Бо це ще півгодини підготовки :)

Мені часто його влом підключати, бо лбж з одним виходом і часто треба то живлення підкидувати, то виходить купа смикань туди-сюди.. А додатково городити окремий бж 12В взагалі немає сенсу. Можна і провітрюванням  обійтись
   
Re: Старість, курва, старість

за 5 дн. 70
В 24 почав з -3,0 а тепер  вистачає  - 1,5 . Це, що стосується погляду вдалечінь, від телевізора і далі.
Для близьких предметів, компа, телефона, книжки та паяльника проблемки незначні почалися у 21-му восени після ковіду, а за останні півроку почали прогресувати. Рятуюся набором окулярів на +1,5, +2,5,  +4
 
   
Re: Старість, курва, старість

Я паяю деколи, в деякій мірі це здійснення дитячої мрії радіолюбителя, яким так і не став.
В місяць рази три по півгодини включно з підготовкою до саме паяння.
Кілька разів хапонув парів, кислоти, то й запитую.
Паяльну станцію придбав, наче все що треба є, а за кулєр і не думав.
Бо це ще півгодини підготовки :)

За 50 з куєм років паяння виробився такий собі рефлекс - затримка дихання в момент пайки, але ж, звичайно, витяжка тут не завадить. Ну а з куєм, як не дивно, нічого не сталось, воно більше, мабуть, на суглоби впливає...
   
Re: Старість, курва, старість

Нинька трохи бавився з паяльником та феном, помітив що хріново вочі фокусуються на дрібних деталях. І то були ще не такі маленькі компоненти - 5050.
В кого в якому віці почав сідати зір?

Теж помітив таке. Почав лінзу носити з собою
   
Re: Старість, курва, старість

Все життя в окулярах...
А після сорока взагалі триндець почався і триває  :(
   
Re: Старість, курва, старість


63, паяю без проблем smd 0402, TSSOP, близорукість -2.5. На токарному неозброєним оком бачу різницю в пару соток без проблем. Зір тут ніяким боком - треба лише прямі руки мати...
це тимчасово. Незабаром у тебе буде двоє окулярів.
   
Re: Старість, курва, старість

За 50 з куєм років паяння виробився такий собі рефлекс - затримка дихання в момент пайки, але ж, звичайно, витяжка тут не завадить. Ну а з куєм, як не дивно, нічого не сталось, воно більше, мабуть, на суглоби впливає...
добре що в кую нема суглобів.
   
Re: Старість, курва, старість

Фізіологічна норма.
45 років: -0.5-1
50 років: -1-1.5

і так далі... Згодом додасться зниження гостроти зору в даль.

Хришталик з віком втрачає еластичність та частково світосилу. В результаті зменшується діапазон акомодації та гострота зору у сутінках та темряві.

Велкам у клюб очкариків))
   
Re: Старість, курва, старість
HSM

В 60 ввімкнув окуляри 1.5 для компа
І читанки
   
Re: Старість, курва, старість

О
То ти ото свою історію описав?
А я думав Вольтера, у нього ж модні очки :)
Теж чомусь на Вольтера подумав і модних окулярів стало жалко.
[/quote]
==========================================
Чому ж модні окуляри не носити? Чи тре носити якусь дідуганську з пластику? В мене з тітану.

Чи погана?
   
Re: Старість, курва, старість

В 60 ввімкнув окуляри 1.5 для компа
І читанки

Неправильно. Десь або перебор, або недобор. Очі будуть перегапружуватися.
Відстань до книги 35-40см, до монітора 80-100.

Якщо з 1.5 читати тобі зручно, для компа візьми 1.0
   
Re: Старість, курва, старість

Теж чомусь на Вольтера подумав і модних окулярів стало жалко.
==========================================
Чому ж модні окуляри не носити? Чи тре носити якусь дідуганську з пластику? В мене з тітану.

Чи погана?
[/quote]
 (tu)
   
Re: Старість, курва, старість

кожен орган, як то, очі, руки, мізки, куй в решті решт, треба постійно використовувати в інтенсивно і динамічно
і як ти використовуєш очі?
   
Re: Старість, курва, старість

Все життя в окулярах...
А після сорока взагалі триндець почався і триває  :(

Таке саме,але я не паяю то мені це пофіг,а от що фігово то текст мілкий не можу прочитати ні з окулярами вже ні без.Якщо якась інструкція чи на продукті якомусь де мілко. І вночі їхати не можу за кермом,не бачу ніфіга майже.Була міопія середньої степені,тепер важкої. Після 40-а гірше з кожним роком. Це доречі в багатьох так. В кого замолоду був сильно фіговий зір марно надіятись що в майбутньому він буде покращуватися.
   
Re: Старість, курва, старість

В мене з тітану.


і шо - якщо сісти на них дупою то не зламаються?
   
Re: Старість, курва, старість

Лінзу використовуй, як ти взагалі без лінзи там щось бавився
   
Re: Старість, курва, старість

і шо - якщо сісти на них дупою то не зламаються?
==================================
Я на них двічи наступав ногою, та й садився раз...нічого. Одного разу скло тріснуло, а окулярам хоч би хни!
   
Re: Старість, курва, старість

68 років.
Дальнозоркость, очки +3,5
В прошлом году заметил, что в очках некомфортно, без них вижу лучше, обрадовался, подумал зрение стало улучшаться :)  Но решил сходить к окулисту.
Оказалось вижу три строчки сверху таблицы, линзы ни какие не улучшают, плюс началось помутнение хрусталика, да и давление внутриглазное повышенное. Прописали капли замедляющие катаракту, капаю. Врач предложила замену хрусталиков, но пока подожду.
   
Re: Старість, курва, старість

Таке саме....
вночі їхати не можу за кермом,не бачу ніфіга майже.

Ще до війни мав окремі (четверті :D) окуляри для нічної їзди, якісь там поляризовані / антиблікові / шось там ше... При +8 толку, правда, і з них було мало.
   
Re: Старість, курва, старість

Ще до війни мав окремі (четверті :D) окуляри для нічної їзди, якісь там поляризовані / антиблікові / шось там ше... При +8 толку, правда, і з них було мало.

Я теж маю пару,не помагає. Тупо не бачу ні знаків норм ні особливо узбіччя що саме гірше. Ще коли їду сам без зустрічних то так сяк. А з зустрічними то хоч ставай і чекай поки проїдуть. Ну нафіг. Ліпше вночі не їздити при такій ситуації чим не дай бог якогось пияка чи ще когось збити. Якби ж то всі з відбивачем світла на одязі ходили. Так фіг там.
   
Re: Старість, курва, старість

[quote
   
Re: Старість, курва, старість

Зауважив що сучасний нарід сліпне читаючи вже в 40+
(
..
Окуляри для читання мілкого +0,5 мав рік потім юзав +1,0 кілька місяців

Ввивів цукор тотально рік тому
Не мав тяги до нього і до того
І не мав потреби похудати
Інша причина
Але вивів тотально і глюкозу і фруктозу разом з даданим цукром з борошняними і крохмалями
 
Півроку тому потреба в +1 відпала
Тепер і в +0,5

Не те щоб повернув зір до читання інструкцій на мікромануалах але для текст мілкий  на телефоні норм
ХЗ як далі буде

З власного досвіду
Прибирайте цукор з харчів зовсім пані та панове особливо після 40+ і не сидіть більше півгодини в добу в приблудах
Дивіться частіше на гори море небо
Змінюйте горизонти

Цукор вас вбиває
Судини очей в першу чергу
...
Писи
Альпійські офтальмологи між іншим перед тестуванням зору три дні не дають солодке жерти
Інакше тест не є корект
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія