Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Квартал 95 знову обхезався

Re: Квартал 95 знову обхезався

справа не про мову,справа як ти ставишся до таких питань коли тебе "грають в задіяній сцені " хтось інший зі своєю метою.

я рахую що не те що можна, а треба висміювати нікчем які в своій країні народившись за 30 років не навчилися мови, тим більше враховуючи події з 2014 ріку

хочете бути арестовичами раді бога
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

значить не дійшло.
Я тобі можу аналогічне питання поставити: чому твоя 30-річна донька (яку я щойно вигадав) займається проституцією? Вона не могла собі знайти гідну роботу?

 :facepalm1:
Ще раз, щоб дійшло.
За Скадовськ я писав- прокол, не потрібно було згадувати ніяких міст, селищ

А тепер давай вигадки про свою доньку, чи про сина сєпара
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

значить не дійшло.
Я тобі можу аналогічне питання поставити: чому твоя 30-річна донька (яку я щойно вигадав) займається проституцією? Вона не могла собі знайти гідну роботу?
Та вона ж своя для Зе прихильників:
Ця тварина на Миротворці и в кварталі Боневтіка :facepalm1:

Актриса студии "Квартал 95" Ирина Гатун, сыгравшая переселенку из Скадовска в скандальном номере в новогоднем выпуске, несколько раз посещала Крым после того, как полуостров был аннексирован Россией. Соответствующая информация размещена на сайте "Миротворец", в базу которого была внесена актриса.  Составители базы отыскали в соцсетях снимки Гатун из Крыма, исходя из которых можно сделать вывод, что она посещала полуостров в июле 2015 года, августе 2018 года и августе 2019 года.

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://life.dialog.ua/287586_1704311461
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

:facepalm1:
Ще раз, щоб дійшло.
А тепер давай вигадки про свою доньку, чи про сина сєпара

Так якщо ти засуджуєш використання міста Скадовськ в ролику (тобто, прив'язку до конкретних людей), то що ти тоді ще далі намагаєшся виправдати?
Саме це і обурило більшість тих, хто негативно висловився про цей висер.
Це називається "обісрались", власне, як і безліч разів до цього в них було.

Щодо виділеного, а я тут до чого? Це ж тобі хочеться поставити питання якимось вигаданим жінкам Скадовська, от постав мої питання своїй вигаданій дочці.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Та вона ж своя для Зе прихильників:
Ця тварина на Миротворці и в кварталі Боневтіка :facepalm1:

Актриса студии "Квартал 95" Ирина Гатун, сыгравшая переселенку из Скадовска в скандальном номере в новогоднем выпуске, несколько раз посещала Крым после того, как полуостров был аннексирован Россией. Соответствующая информация размещена на сайте "Миротворец", в базу которого была внесена актриса.  Составители базы отыскали в соцсетях снимки Гатун из Крыма, исходя из которых можно сделать вывод, что она посещала полуостров в июле 2015 года, августе 2018 года и августе 2019 года.

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://life.dialog.ua/287586_1704311461

я бачив, не здивований.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

я рахую що не те що можна, а треба висміювати нікчем які в своій країні народившись за 30 років не навчилися мови, тим більше враховуючи події з 2014 ріку

хочете бути арестовичами раді бога

Ну ти теж досконало мовою не володієш. Себе також до нікчем відносиш?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

одразу видно твій досвід про відчуття в очьку :laugh:
Продовжуй, це твоя доля :laugh:

так в тебе ж горить вже 12 сторінок весь форум засмердів пля  :laugh:
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Так якщо ти засуджуєш використання міста Скадовськ в ролику (тобто, прив'язку до конкретних людей), то що ти тоді ще далі намагаєшся виправдати?
Саме це і обурило більшість тих, хто негативно висловився про цей висер.
Це називається "обісрались", власне, як і безліч разів до цього в них було.

Щодо виділеного, а я тут до чого? Це ж тобі хочеться поставити питання якимось вигаданим жінкам Скадовська, от постав мої питання своїй вигаданій дочці.

Я намагаюсь виправдати висміювання осіб, які за роки Незалежності не опановали мову.
Ба, більше, користування мовою окупанта в деякій мірі й привело окупанта в хату, з якої довелось тікати.
А згадувати дітей не обов'язково, це свинство
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

б***ь....  :facepalm1:
Та мова про те, що підняли на сміх конкретних людей з конкретного міста! Яке до того ж знаходиться в окупації!
Не якихось абстрактних "рускоговорящих" українців, а конкретних мешканців конкретного регіону і конкретного міста, в яких на сьогоднішній день може бути тільки одна причина виїжджати у той самий Львів.
Ти взагалі знаєш як цим людям зараз? Їм не вистачає ще тільки щоб їх хуїсосили на всю країну якісь уйобки-сценаристи.

висміюється не їх становище, а здатність вивчити мову і як це тепер контрастує на фоні подій
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Ну ти теж досконало мовою не володієш. Себе також до нікчем відносиш?

звичайно в деякій мірі що в тому такого, був бу не нікчемою не витрачав би свій час нас спори в інтернеті
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Закралась думка, що пан I.G.I і Голобородька з серіалу Слуга народу сприймає за реальну людину :(
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Все ж користь від Кварталу є: тепер офіційно можна називати російськомовних тупорилими відсталими другосортними дегенератами, що нездатні опанувати мову, і над якими можна і треба знущатись. Тобто, Фаріон була права стосовно російськомовних азовців.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Москворотий тупорилий дегенерат OlegSm: це сатира!

Люди: в чому сатира?

Москворотий тупорилий дегенерат OlegSm: ви нє стоїтє аб'яснєнія!

Російськомовний = тупорилий другосортний дегенерат, не здатний за 30 років опанувати мову.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Ви нє панімаїті! Квартал ета другоє! Ви парахаботи іздіваїтісь над тємі, хто свабодна гаваріт на русском можна по канстітуциї 30 лєт рєпрєсій протів руского язика, а квартал дотепно сатирує над російськомовним, каториє за 30 лєт нє научілісь гаваріть на українском і всє єщьо мекают на русскам, ахахах, тупиє півднякі та южнякі, ахахаха, "сіськадовськ", ахахаха, какая сатіра! Вам нє панять, што ви рагулі та агєнти кагебе бандери, а у квартала сатіра! Аб'яснять тупим нє будєм, пачєму ета другоє!
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Оце віриш, більшість твоїх дописів я сприймаю не як сарказм, а як провокативне лайно.
І цей не сарказм, а лайно, як би ти не писав про москворотих, русняву хуєту.
Ради бога, не сприйми це за утиски
Ти просто тупорилий і не зрозумів сатири в моєму дописі.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Як же легко бути зеленим: накласти купу лайна, а коли інші обуряться через сморід - заявити, що це сатира, але ви недостойні пояснення, чому ця купа лайна є сатирою (хоча спроба була - слово в слово повторити Фаріон, над якою ті ж самі зелені за один в один те саме влаштували аутодафе в 2 темах на три сотні сторінок замість посміятись над дотепною сатирою) та гордо маойріти з засраним задом.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Як же легко бути зеленим: накласти купу лайна, а коли інші обуряться через сморід - заявити, що це сатира, але ви недостойні пояснення, чому ця купа лайна є сатирою (хоча спроба була - слово в слово повторити Фаріон, над якою ті ж самі зелені за один в один те саме влаштували аутодафе в 2 темах на три сотні сторінок замість посміятись над дотепною сатирою) та гордо маойріти з засраним задом.
Купа лайна зазвичай не зеленого кольору :lol:
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Купа лайна зазвичай не зеленого кольору :lol:
То все сатира, просто ти не розумієш.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

То все сатира, просто ти не розумієш.
Чесно кажучи мені однаково огидні і квартал і фаріон.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Чесно кажучи мені однаково огидні і квартал і фаріон.
Ну що поробиш - порохоботи не розуміють сатиру. 10 хвилин "сіськадовська", а не всяка хуйня типу Діккенса, Твена, Зощенка та Жванецького.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

В принципі, інтелектуальний рівень російськомоних (тобто, розумово відсталих) був зрозумілий вже коли російськомовний (тобто, розумово відсталий) Oleg Sm на мій перелік книг, ігор, фільмів та серіалів мовою щось почав блеяти про талант-шоу. Не дивно, що для російськомовних (тобто, розумово відсталих) саме "сіськадовськ" взірець сатири, а не Джером Клапка Джером, Гашек, Воннеґут, Губерман чи Довлатов. А на спробу дізнатись, що в "сіськадовську" від словникового визначення сатири - з обісраною, але гордою пикою заявити, що ви не варті пояснень.

Ну хоч є альтернативна точка зору від steol, що російськомовний = розумово відсталий, бо за 30 років не вивчив мову. Про що казала Фаріон і за що її зелені шизофреніки полоскали три сотні сторінок у двох темах :lol:

Щось більше схоже, що сатира насамперед має стосуватись зелених, які ладні називати сечу не тільки божою росою, але й сатирою, якщо ця сеча ллється від навіть дотично в минулому причетних до царя.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Порошенко ще 9-ть місяців тому  обхезався по повній...
   

Останнє редагування: 4 січня 2024 07:14:57 від CrackFind
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Який сором - експрезидент порошенко виявився звичайним тютюновим контрабандистом!!!
І ці люди намагаються декому розповідати про моральні речи...  :laugh:
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

петросянщина у чистому вигляді
Вот гроссмейстер Петросян, мать армян, отец армян - евреи, евреи, кругом одни евреи!
   
Re: Квартал 95 знову обхезався


Re: Квартал 95 знову обхезався
alexUP [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 01:52
IP/Host: ---.b024.la.net.ua
Myroslava, cьогодні в 01:48
Розгорнути попередні цитати...
БРЕХНЯ,

 :facepalm:

Готова на 10000 євро парі укласти? Що вона робила перепост у себе на сторінці цієї "новини" російського каналу?
Мирослава, як і всі юлько/прихильники певної політсили прекрасно знає, що це правда. Але буде брехати цілу вічність, щоб не визнавати.
Проте на грошове парі не піде, вона на форумі, щоб копійчину заробляти, а не втрачати.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Який сором - експрезидент порошенко виявився звичайним тютюновим контрабандистом!!!
І ці люди намагаються декому розповідати про моральні речи...  :laugh:
Знову ботофермовий прийом.
Тема не про пороха.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Знову ботофермовий прийом.
Тема не про пороха.

Так, але деякі представники цього контрабандиста - Порошенко намагаються щось казати про мораль...!
То о та, що сіськадовська мати Тереза у порівнянні з контрабандистами
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Ну ти теж досконало мовою не володієш. Себе також до нікчем відносиш?
Австралійський антоша - явний та очевидний і кацап, і бот.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався


Я намагаюсь виправдати висміювання осіб, які за роки Незалежності не опановали мову.


Ти намагаєшся виправдати зелене гівно! (td)
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

порошенко виявився звичайним тютюновим контрабандистом!!!


Контрабанда злочин! Чому досі не сидить?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Контрабанда злочин! Чому досі не сидить?

Там спочатку вирішили подати, доречи вчора вже подали, справу по т.зв. роттердам+ на 20 мільярдів збитків за два роки.
Потім подадуть на розгляд ще на 20-ть ярдів..., контрабанда тютюну хоча і дуже прибутковий "бізнес", але у порівнянні з роттердамом+ не тягне на перше місце.
Тому процес пішов, все буде розглядатися у судах!   
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Так, але деякі представники цього контрабандиста - Порошенко намагаються щось казати про мораль...!
То о та, що сіськадовська мати Тереза у порівнянні з контрабандистами
Там же очевидно,  що митники Зеленського в долі.
Як вони пропустили це авто через митний контроль?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Там спочатку вирішили подати, доречи вчора вже подали, справу по т.зв. роттердам+ на 20 мільярдів збитків за два роки.
Потім подадуть на розгляд ще на 20-ть ярдів..., контрабанда тютюну хоча і дуже прибутковий "бізнес", але у порівнянні з роттердамом+ не тягне на перше місце.
Тому процес пішов, все буде розглядатися у судах! 

Так вже 4 роки розглядається.
Там вже 144 карних справи.
Як каже один маразматичний дідусь з мого будинку, Порошенко їм усім дав хабаря, тому і не сидить.
Ротердам то просто цирк. Вже було кілька судів, і де які визнавали Ротердам корисним, а де які шкідливим.
Тому навіть не мрій.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Там же очевидно,  що митники Зеленського в долі.
Як вони пропустили це авто через митний контроль?

Митники не президенти, вони там ще з часів інкілевіча, майже не міняються, але після того інциденту з викриттям контрабанди, там багато кого поміняли вже.
Там можуть виявиться ще більш цікаві речі - цілком можливо, що там не тільки пецюнини цигарки були, а ще і бульба фюрера
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Так вже 4 роки розглядається.
Там вже 144 карних справи.
Як каже один маразматичний дідусь з мого будинку, Порошенко їм усім дав хабаря, тому і не сидить.
Ротердам то просто цирк. Вже було кілька судів, і де які визнавали Ротердам корисним, а де які шкідливим.
Тому навіть не мрій.

Вчора подали..., подивимось, все може бути, але щось мені підказує, що цього разу буде цікаво!
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Митники не президенти, вони там ще з часів інкілевіча, майже не міняються, але після того інциденту з викриттям контрабанди, там багато кого поміняли вже.
Там можуть виявиться ще більш цікаві речі - цілком можливо, що там не тільки пецюнини цигарки були, а ще і бульба фюрера
І як це випрадовує дебільний квартал 95???
   
Re: Квартал 95 знову обхезався


Там можуть виявиться ще більш цікаві речі - цілком можливо, що там не тільки пецюнини цигарки були, а ще і бульба фюрера

Так!
Там все цікаве.
Є справа про ввезення в країну картин.
Є справа про незаконний Томос об автокефалии Православной церкви Украины.
Є справа прохід катеру нашою акваторією.
Є справа про телевізори з ситуативної кімнати.
Є навіть справа про відібраний у Каломойського Приват.

Вперед, зелені браття! Обсирайтеся далі.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

І як це випрадовує дебільний квартал 95???

Та якось вже  їхні косяки на фоні контрабандистів виглядають не дуже кричущими, дитячою присипкою...
 
   
Re: Квартал 95 знову обхезався


Вчора подали..., подивимось, все може бути, але щось мені підказує, що цього разу буде цікаво!

Ідіот! Ти не розумієш, що посадка Порошенка, для європейців буде ще одним приводом послати нас нахуй!
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Та якось вже  їхні косяки на фоні контрабандистів виглядають не дуже кричущими, дитячою присипкою...
А в амєріке нєгров лінчують....
Спалився кацап
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія