Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модератор Національної Єдності

Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Так, я її кандидатуру вніс ще на початку теми.   Також пропоную розбанити Ганса-Авіатора і дати йому модерську личку.

а шо його з цією хвилею не амністували?
   
а шо його з цією хвилею не амністували?
Він був назавжди, тому не амністували.  Але треба щоб підвищити відвідування. Він розкажу і про Куїв і про майдаунів і про хероїв АТО!
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Вибирати модераторів треба з нейтральних а їх тут майже немає.

Серед зелених та порохоботів - дурня, відразу ж побанять одне одного навічно

Це типу як модератором йобнутого діда Хаврюню ставити який волає що треба постріляти всіх хто не за Квартал 95 бо вони вороги і підкацапники

Те саме про іншу сторону.

"омбудсменкиня" Корова - це звичайно сильно. Чоронороте бидло яке відразу в пості на опонента вивалює купу матюків та прокльонів і створює десять тем типу  "ФЗВ: як витерти сраку після того як посрала"  "ФЗВ: як впихнути зарядку в розетку". Ну-ну.

Тут треба людину яка буде тупо діяти за правилами, з можливістю апеляції - до адміністрації. Хай і тої що зараз раз в місяць приходить.

Тут 80% дописувачів люди вже похилого віку, дехто з старечими істериками а дехто з відвертою деменцією. Весь світ у них "чорний або білий". Більше нагадує теревені бабок біля підїзду.  І модерація тут - діло непросте.

Є унікуми які тут живуть добами. І таке враження що крім клятого ФУПу у них в житті взагалі нічого немає. І бани для них -найбільше горе у житті
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Він був назавжди, тому не амністували.  Але треба щоб підвищити відвідування. Він розкажу і про Куїв і про майдаунів і про хероїв АТО!
Ги)) ну маю надію що вони таки до такого не опустяться...
Хоча???
   
пропоную урізноманітнити життя форуму наступним чином:
створюється декілька команд модераторів, назви команд умовні, кандидатури теж

- болукани (болукан, аеліт, профіватнік )
- єбаньки (сом перший, тіммі, павло, meanmаn, svo з цифрами, bogkuz, Аналітик)
- ватні опєздоли (slp, billi, данчанін, кеп немо, зельоний, ладзьо, раббіт)
- ретро (бикувата, бетоняр, швейцарський тероборонівець, ну ще можна ТАГа запросити)
- берегині (фрекен Бок, ІванЖ, віра, целюлітніца, росинка)
- зеленороси (дідас, ельгнідер, мічіган, ru-za, _Semen, stabil )
- жидоромбаронівці (Drake, Geo, ЮАР, borderlander)


Кожна команда модерує певний термін від 1 до 7 днів. Далі на чергування заступає наступна за списком команда.
Початкова черговість модерування команд визначається жеребом.
Оптимальний термін модерування командами  можна визначити експериментальним шляхом - збільшуючи чи зменшуючи від 1 до 7 днів,
в залежності від того як палатиме чи затухатиме багаття гарячих політичних баталій.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Він був назавжди, тому не амністували.  Але треба щоб підвищити відвідування. Він розкажу і про Куїв і про майдаунів і про хероїв АТО!

рєдчайшая мразь...
друх сірьоні нумерного

Доречі, чи набереться на ФУПі 11 друзів Оушена Сірьоні?
я десь 7 нарахував. включаючи пєдорастова
   
MG42 правий на 100%-знову на ті ж самі граблі(про 20 років).Якщо власники ресурсу хочуть призначити(шляхом типу обговорення серед мешканців форуму),то у цивілізованому світі існує практика спочатку озвучити мету існування ФУПу(як власники взагалі на це все дивляться).І вже від того потрібно (як кажуть москалі) "плясать".Якщо стоїть завдання створити контент-групи  з однополярним поглядом на розвиток України,тоді модери типу Слава,Фоми Ліпецького,Кнопа та інших членів такого угрупування -дійсно найоптимальний варіант.Зовсім інша справа,коли стоїть мета відтворити атмосферу ,яка була на ФУПі до 2014 року, принципи якої заклав ще Гонгадзе.Тобто плюралізм думок з відсіканням найбільш радикальних позицій з обох боків.Отут потрібен незаангажований модер з центру України(в ідеалі). З тих, хто був дійсно найбільш саме зараз підійшли б на цю роль Афр.Йож, Luxen., TAG, Профілактик.(та проблема у тому,що озвучені кандидатури навряд чи погодяться) Новий менеджмент не в курсі,а старожили знають,що 90% типу запропонованних  у цій гілці кандидатур -це члени відомої бригади прихильників однієї політсили, які звичними для себе методами(нахрапом і отарою) хочуть знову правити бал на ФУПі. Якщо менеджмент ресурсу не побачить такої підкилимної суті й призначить модера з їхньої тусовки,то це автоматом  призведе до втрати притомних дописувачів(та читачів) з різних регіонів країни, які повернулись на ФУП після зміни власників.І навпаки, якщо модера призначать політично незаангажованного,то ця бригада нікуди з ФУПу не піде(перевірено роками ).

Ви нам підходите.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Гори сарай - гори і хата...
Вата тепер буде адміном  :D
   
І ще один нюанс.
Під час війни і воєнного стану не може бути ніякого плюралізму.

Я *уєю, дорога редакція, коли всякі ушльопки несуть поразницьку пургу, або відкрито і упорото підтримують, наприклад, Обдристовича, на якого вже видана підозра і заведена карна справа за зраду,  з його закликами "разом з владім-владімичем - на Європу.
Таких, без всяких роздумів і тріпотні про плюралізм, просто видаляти. Павіть не банити, щоб потім амністії упирям влаштовувати. Видаляти наглухо.
Ви нам теж підходите.
   
ФУП без виборів не може.
   
Так вийшло, що я єдиний крім Аміда, хто знає, хто Дредд. Та позаяк я давав слово нерозголошення, то можу тільки сказати — не Йож, не Амід і не я і так, це людина, яка підходить більш ніж.
Але ж якихось причин попередня адміністрація позбула його модераторських прав? Треба з'ясувати.
   
Висуваю свою кандидатуру)
Я--політично незаангажований)
Можу відповідати за сегмент " образи.перехід на особистості"-- кожного порушника ( саме за цими пунктами) буду банити по схемі 1-1-1-3-5-10-30

пс.графік " роботи" максимум 3 години ввечері.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Висуваю свою кандидатуру)
Я--політично незаангажований)
Можу відповідати за сегмент " образи.перехід на особистості"-- кожного порушника ( саме за цими пунктами) буду банити по схемі 1-1-1-3-5-10-30

пс.графік " роботи" максимум 3 години ввечері.

 :facepalm1:
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Ви нам теж підходите.

нажаль, в мене нема на то часу. потриндіти час від часу - то одне, а системна робота - зовсім інше.
   
Вибирати модераторів треба з нейтральних а їх тут майже немає.

Серед зелених та порохоботів - дурня, відразу ж побанять одне одного навічно

Це типу як модератором йобнутого діда Хаврюню ставити який волає що треба постріляти всіх хто не за Квартал 95 бо вони вороги і підкацапники

Те саме про іншу сторону.

"омбудсменкиня" Корова - це звичайно сильно. Чоронороте бидло яке відразу в пості на опонента вивалює купу матюків та прокльонів і створює десять тем типу  "ФЗВ: як витерти сраку після того як посрала"  "ФЗВ: як впихнути зарядку в розетку". Ну-ну.

Тут треба людину яка буде тупо діяти за правилами, з можливістю апеляції - до адміністрації. Хай і тої що зараз раз в місяць приходить.

Тут 80% дописувачів люди вже похилого віку, дехто з старечими істериками а дехто з відвертою деменцією. Весь світ у них "чорний або білий". Більше нагадує теревені бабок біля підїзду.  І модерація тут - діло непросте.

Є унікуми які тут живуть добами. І таке враження що крім клятого ФУПу у них в житті взагалі нічого немає. І бани для них -найбільше горе у житті
Висуваєте свою кандидатуру?
   
"Ви нам підходите."-
у мене характер зовсім не придатний  до командно-розпорядчих функцій(навіть в армії відмовився від пропозицій командира стати сержантом).А от поради давати -моє))). А тепер по суті.Є ж пропозиція про суддю Дреда. Та й можливо є такі тут фупівці,які соромляться себе запропонувати ,але в реалі могли б виконувати функції модерів.Тут би й спрацював фактор нехай символічної оплати (для пенсів або переміщених осіб -додатковий стимул).Ще дуже важливий фактор-можливість тривалий час перебувати на форумі.Тут є певна кількість таких людей.В принципі немає нічого поганого в тому,щоб були модери від різних "угруппувань",але з реальними важелями противаги.
   
Дятлам форумным воприс: скажите, а зачем вот вам лично нужен модератор? У вас что, своих мозгов не хватает отличить ху из ху и общаться с ним так, как он того заслуживает? Или вы боитесь, что вас кто-то тут матом покроет за тот бред, что вы тут периодически несете? Ну так ответьте ему так, чтоб у него мозги расплавились, и чтоб вас все поддержали. Или слабо, потому что у самих с мозгами плоховато?

Заипали тупые рабы, выбирающие себе царя.  :-)o
был тут целый месяц Сергей Иванов6. Это нормально?
   
А можна авансом забанити хоч болукана?
   
Я за пряму демократію.
Карма і рейтинг постів.

Юзери в мінусах йдуть в бан, мінси з часом "зникають".
Пости в мінусах стають "невидимими" але їх можна при бажанні переглянути.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Я за пряму демократію.
Карма і рейтинг постів.

Юзери в мінусах йдуть в бан, мінси з часом "зникають".
Пости в мінусах стають "невидимими" але їх можна при бажанні переглянути.

Всі будуть в мінусах бо одна сторона буде як скажена мінусити іншу незалежно від змісту посту

Хіба обмежувати кількість мінусів в залежності від рейтингу і кількості плюсів. Але це інший движок форуму наскільки я розумію.

Останнє редагування: 28 грудня 2023 14:48:22 від Zhmen
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Я за пряму демократію.
Карма і рейтинг постів.

Юзери в мінусах йдуть в бан, мінси з часом "зникають".
Пости в мінусах стають "невидимими" але їх можна при бажанні переглянути.
І запустить сюда ольгіно ..ото вони "бандерівців" будуть з великим бажанням мінусувати
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Висуваєте свою кандидатуру?

Ні даю самовідвід. Буваю емоційним і погляди однієї сторони мені все таки трішечки ближче чим іншої. За виключенням звичайно упоротих суб'єктів з гаслами "краще програти війну ніж бути без Пороха".

Біда в тому що тут майже явно пасеться десяток штабних які не доросли у своїх царів до  рівня "анонімний і самий чесний ТГ канал"
   
Zhmen, ти ж наче притомний, погоджуйся  B-)
   
В якості модератора за 2 тиждні почищу фуп від " образ та пернхід на особистості"
Ще один потрібен почистити від кацапських наративів--Слав вміє.
І ще один потрібен чистити від флуду, займатися переносом тем та адмініструванням.( в його функціі вписати повернення моіх ,знесенних Славом тем)
   
"Ще один потрібен почистити від кацапських наративів--Слав вміє."
-у сусідній гілці Адмін1 чітко дав зрозуміти,що власники ресурсу проти тези, що "Україна- це тільки Тернопіль та Львів,а решта -ватніки та сєпари".
   
"Ще один потрібен почистити від кацапських наративів--Слав вміє."
-у сусідній гілці Адмін1 чітко дав зрозуміти,що власники ресурсу проти тези, що "Україна- це тільки Тернопіль та Львів,а решта -ватніки та сєпари".

І я проти такоі тези(
Але й відвертих кацапів тут вже є(
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Zhmen, ти ж наче притомний, погоджуйся  B-)

Два дружбани-дідугани Бабусь з Хаврюнею ще помруть передчасно

не хочу брати гріх на душу  ;)
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Висуваю свою кандидатуру)
Я--політично незаангажований)
Можу відповідати за сегмент " образи.перехід на особистості"-- кожного порушника ( саме за цими пунктами) буду банити по схемі 1-1-1-3-5-10-30

пс.графік " роботи" максимум 3 години ввечері.

Доречі, шановна адміністраціє, чому говновідосіки цієї косорилої мавпи с фіфєфтами фіфції заполонили Клуб ФУП, адже для цього є розділ Вільне спілкування.
Є пропозиція, яку підтримує більша частина спільноти форуму - обмежити йому  можливість створення тем розділом Вільне.
Тим більше, що використовувати ФУП для реклами сторонніх ресурсів заборонено правилами.

Останнє редагування: 28 грудня 2023 15:25:00 від medved
   
Як ти їх визначати будеш? По IP,по пашпорту,по одежі,по фейсу(бурятів)? B-) І хто справжній патріот-мешканець Ізюму, який міг влітку 2022 року злиняти до РФ під час контнаступу ВСУ, але залишився  і розмовляє російською або "чистокровний" мешканець Вінниці (чи Тернополя),який чудово розмовляє українською ,але втік у перший день війни до Женеви(Берліну,Кракова і т.д.)?
   
"не хочу брати гріх на душу  ;)"
та тих бютівців либонь 2 й залишилось тут-рарітет.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Як ти їх визначати будеш? По IP,по пашпорту,по одежі,по фейсу(бурятів)? B-) І хто справжній патріот-мешканець Ізюму, який міг влітку 2022 року злиняти до РФ під час контнаступу ВСУ, але залишився  і розмовляє російською або "чистокровний" мешканець Вінниці (чи Тернополя),який чудово розмовляє українською ,але втік у перший день війни до Женеви(Берліну,Кракова і т.д.)?
Тебе вже треба забанити за іпсо фсбешне
   
"Ви нам підходите."-
у мене характер зовсім не придатний  до командно-розпорядчих функцій(навіть в армії відмовився від пропозицій командира стати сержантом).А от поради давати -моє))). А тепер по суті.Є ж пропозиція про суддю Дреда. Та й можливо є такі тут фупівці,які соромляться себе запропонувати ,але в реалі могли б виконувати функції модерів.Тут би й спрацював фактор нехай символічної оплати (для пенсів або переміщених осіб -додатковий стимул).Ще дуже важливий фактор-можливість тривалий час перебувати на форумі.Тут є певна кількість таких людей.В принципі немає нічого поганого в тому,щоб були модери від різних "угруппувань",але з реальними важелями противаги.

Нажаль бюджету під це нема.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Тебе вже треба забанити за іпсо фсбешне

+
   
Нажаль бюджету під це нема.

Цей форум - asset власників УП. Небідних людей.

Наразі модерація практично відсутня і не реагує на систематичне порушення українського законодавства на цьому форумі (я маю на увазі пункти правил 4.3, 4.4, 4.5, 4.6) від слова взагалі.

Якщо у власників нема бажання навести тут порядок шляхом встановлення професійних модераторів, такий ресурс потрібно просто прикрити, тому що він створює ряд ризиків власникам у легальній площині.

Тому що наразі власники ресурсу не забезпечують виконання власних правил.

Зайдіть хоча б в оцю тему і почитайте. Та й в цій темі порушено дофіга і ніхто не забанений.
   
Зайдіть хоча б в оцю тему і почитайте. Та й в цій темі порушено дофіга і ніхто не забанений.
Підтримую пана ІванаГ.  Цю тему треба знести, а автора теми забанити хоча б на 30 і прибрати можливість створювати теми у політ форумі.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

такий ресурс потрібно просто прикрити, тому що він створює ряд ризиків власникам у легальній площині

Та ти шо, серйозно?  ;o  :weep:
   
В якості модератора за 2 тиждні почищу фуп від " образ та пернхід на особистості"
Ще один потрібен почистити від кацапських наративів--Слав вміє.
І ще один потрібен чистити від флуду, займатися переносом тем та адмініструванням.( в його функціі вписати повернення моіх ,знесенних Славом тем)

До речі, якраз із Сергія, Кадри і Крокодила були б добрі модератори.

Вони не заплямували себе булінгом, поширенням персональної інформації, читанням приватів (allegedly) та іншими непотребностями, чим займалися деякі інші колишні модератори на цьому та інших форумах.

Вони є чесними і порядними людьми, і є політично незаангажованими.

Але ця онлайн-спільнота надто хвора, щоб усвідомлювати цей факт і не те що вибрати, а навіть номінувати їх.

Що стосується моєї кандидатури, то вчергове повторяю:

I don't engage filthy scum. Проте я вчергове нагадую їм не згадувати про мене і не включати мене ні в які списки чи номінації, тому що я не вважаю себе членом цієї спільноти.

Дякую.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!
Via

Підтримую пана ІванаГ.  Цю тему треба знести, а автора теми забанити хоча б на 30 і прибрати можливість створювати теми у політ форумі.
Дивні у вас проблеми, це основний трабл ФУПу - гілки Сергія???
   
До речі, якраз із Сергія, Кадри і Крокодила були б добрі модератори.

Вони не заплямували себе булінгом, поширенням персональної інформації, читанням приватів (allegedly) та іншими непотребностями, чим займалися деякі інші колишні модератори на цьому та інших форумах.

Вони є чесними і порядними людьми, і є політично незаангажованими.

Але ця онлайн-спільнота надто хвора, щоб усвідомлювати цей факт і не те що вибрати, а навіть номінувати їх.

Що стосується моєї кандидатури, то вчергове повторяю:

I don't engage filthy scum. Проте я вчергове нагадую їм не згадувати про мене і не включати мене ні в які списки чи номінації, тому що я не вважаю себе членом цієї спільноти.

Дякую.

почнемо з того що Сергій використовує форум у власних цілях особистої наживи. Промоутить свої відоси. Далі він частина вашого клану.

Модераторство треба давати людині що не належить до жодного клану, одинаку. Також Українцю, що тут давно і може розібратися в ситуації а на буде рубати направо і наліво
   
Дивні у вас проблеми, це основний трабл ФУПу - гілки Сергія???
Одна з основних проблем, так. Ще гілки Антіка, першого (оцетного) сома.

До речі, якраз із Сергія, Кадри і Крокодила були б добрі модератори.
Просто чудові, люди з такими моральними принципами і гідністю прикрасять будь-яку онлайн спільноту.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія