Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

ну, звичайно!!!
Суп гречаний, суп перловий, суп рисовий, суп вермішелевий, суп пшеничний, куліш, суп квасоляний, суп манний молочний, розсольник, суп цибульний, квашені огірки, хліб локшина на молоці.. ДВАНАДЦЯТЬ страв, бєспєс...
Так завіщяла Зла та добра. Ах да, тринадцята страва - Кутя!!!
до чого був цей бабій вереск про супи?
Я лише зауважила, що на столі можуть бути присутні і прості страви. Не обов'язково найкращі з можливого раціону.
І взагалі не розумію цього жорева як головної події Свята.
взагалі 2. Вчені вона з'ясували що найяскравіша зірка (вона ж Юпітер) припадає на іншу дату. Подробиць не пам'ятаю, пагдон.

Останнє редагування: 25 грудня 2023 16:29:55 від Златадобра
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Мені абсолютно нецікаві "висновки" якогось "товариства" про моі "витівки", або "гілки про ікру"
Я——самодостатня людина. Нічиі "висновки" не мають на мене жодного впливу)
Це ботан лондонський постійно потребує підтримки "альянсу"—— тому що наодинці——звичайний дрищ на підсосі у карельського гівна.
Ви непослідовні у твердженнях.
З одного боку заявляєте, що вам байдужі чиїсь висновки - і це напевно правильно, такий собі різновид самозахисту.
І тут же посилено нав"язуєте якісь власні висновки.
Не вважаєте, що ці ваші нескніченні "карельські гівна", "ботани", "дрищі", "кляйнехомо" вже могли тутешнім трохи набриднути, і викликати відразу, а не те, чого ви прагнете?
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

ботан лондонський
Не заздри. Я тру ботан в окулярах і з черевцем  (tu) Сиджу за компом і регочу з півня на жердці.

дрищі
Так, підтримуй молочні залози. Вже у 50+ час задуматись
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

наверно ж на гражданство чел подаваться будет.
затем и сертификат нужен.
 :D
а то неровен час еще загребут в ЗСУ.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

наверно ж на гражданство чел подаваться будет.
затем и сертификат нужен.
По візі дружини. Отой бородатий турок - споуз.
   
наверно ж на гражданство чел подаваться будет.
затем и сертификат нужен.
 :D
а то неровен час еще загребут в ЗСУ.

Всі так і зрозуміли.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Коли 10 років тому моя донька шукала роботу в сфері ІТ у Німеччині, їй обов"язково потрібен був офіційний сертифікат. Власне вона в інтитуті Гете не навчалася, вона просто там здала іспит і отримала сертифікат, який був обов"язковим документом серед переліку потрібних.
Але далі - коли вже шукаєш роботу, маючи безтерміновий дозвіл на проживання, ніякі мовні сертифікати не потрібні - як казав кіт Матроскін "Фост і уси мої документи".
Щодо необхідності сертифікату для громадянства - цього не знаю, можливо й так.
вимоги десяти років тому у приватному секторі не мають нічого спільного з вимогами країни. Сергію на роботі сертифікат не потрібен. А у отриманні громадянства - так.
IT - підпадають під Blau Karte - деякі професії. Тож Viel Glück (багато щастя) вашій донці!  (tu)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

По візі дружини. Отой бородатий турок - споуз.

нареченої
 :D
ця віза має назву "віза нареченої, здається
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Якщо це до мене було написано——
То я жодним чином не маю абсолютно ніякого відношення до "біженців", до "24—того параграфу", або навіть і до "блау—карти")
Нумо,  Сергію! Вочевидь відповідь була Мирославі про її доньку. Вашу ситуацію розумію - натуралізація - це свідомий вибір. Не зважаючи на параграфи та професійну діяльність. Багато українців зараз проходять той шлях  :-B
   
Про яке "товариство" йде мова?
Мені абсолютно нецікаві "висновки" якогось "товариства" про моі "витівки", або "гілки про ікру"
Я——самодостатня людина. Нічиі "висновки" не мають на мене жодного впливу)
Це ботан лондонський постійно потребує підтримки "альянсу"—— тому що наодинці——звичайний дрищ на підсосі у карельського гівна.

1. Про Альянсове шановне товариство
2. Цікави висновки тобі, і ти іх взахлеб прочитуєш та робиш певні висновки. Бо бажаєш стати краще
3. Смівсі. Вплив має і дуже потужний. Бо якось твою убогість треба прибирати і ти це сам дуже добре розумієш
4. Хома тебе дуже технічно і весело порить і від того отримує справжнє задоволеня. То хто в цьому кейсі ботан?
   
По візі дружини. Отой бородатий турок - споуз.

 :laugh:
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Сірьожа, я щось не пригадую, ти коли-небудь постив фотки якихось старожитностей, пам'яток, експонатів музеїв, краєвидів тощо?
Було? ))
Чи лише шмаття, квартирку та жорево? Що, чесно кажучи, не дотягує своєю крутістю до того, щоб когось реально зацікавити, а лише викликає сміх, коли, м'яко кажучи, малоімущій плєбс з іпотекою намагається косити під успішного і багатого денді. В його уявленні, яким має бути той денді, звісно.

Останнє редагування: 25 грудня 2023 16:48:52 від Serg A (aka MG42)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

нареченої
 :D
ця віза має назву "віза нареченої, здається
Ми люди толерантні. А хто наречена - видно по витонченим рваним джинсами', бгг
   
Вам всім треба вчитися толеранції.

Ви ж в Європу хочете?
Хочете

А в Європі навіть останнє їбанько чи людина-гей має право на самовираження.
Не подобається вам хтось? Проходите мимо. Ігноруєте.

В чому проблема?

ФУП - це не є ваша приватна площадка.
Ви всі тут - гості.

Не подобається, створюєте свій "бложик" Z і насолоджуєтеся там чистотою дописів та спілкування.  :pooh_lol:

Чого вас всіх так і тягне в теми Сергія, так як би тут медом було намазано?

Признайтесь самі собі - вам тут цікаво.


А Сергій вас тролить.
Він спеціально постить свої фото та відео, щоб навчити вас європейської толеранції, щоб вас всіх вилікувати.

Чим більше Алєкс Київ буде псіхувати, тим більше Сергій буде намазувати ікру на канапки.  :D

Чим більше Каровка буде матюкатися в його темах, тим більше він буде викладати відео.


Всіх зі святом та Різдвом!

 :-B



   
Ви непослідовні у твердженнях.
З одного боку заявляєте, що вам байдужі чиїсь висновки - і це напевно правильно, такий собі різновид самозахисту.
І тут же посилено нав"язуєте якісь власні висновки.
Не вважаєте, що ці ваші нескніченні "карельські гівна", "ботани", "дрищі", "кляйнехомо" вже могли тутешнім трохи набриднути, і викликати відразу, а не те, чого ви прагнете?

Я завжди говорю те що я думаю)——
А вже хто з того робить які висновки——абсолютно наплювати.
пс. І "прагнень" у мене по відношенню до вас немає жодних)
Займаюсь своіми справами, часом знімаю відосики і пощу іх тут, іноді ( коли не дуже гидко)— відповідаю на "уколи" в мою адресу)
Але насправді ті "уколи"—— то більше пальцем в дупу.
Пальцем лондонського дрища в дупу карельського гівна.( або навпаки—— там у них своі забавки)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

А Сергій вас тролить.
Пан Хорват, він не може тролити, він тупий. В голову він "ість". Увесь його тролінг про м'ячики і т д - жалюгідна спроба.

А зараз усі уявили відому фотожабу.

то більше пальцем в дупу.
Щось занадто часто ти про палець і дупу пишеш. Турок готує до ханімуну? У Бєлєк повезе?
   
наверно ж на гражданство чел подаваться будет.
затем и сертификат нужен.
 :D
а то неровен час еще загребут в ЗСУ.

І до ЗСУ я теж не маю ніякого відношення(
Хіба що донатами.
пс. Ніхто мене нікуди не "загребе")—— заспокойтесь вже, дамочка)
   
Я завжди говорю те що я думаю)——
А вже хто з того робить які висновки——абсолютно наплювати.
пс. І "прагнень" у мене по відношенню до вас немає жодних)
Займаюсь своіми справами, часом знімаю відосики і пощу іх тут, іноді ( коли не дуже гидко)— відповідаю на "уколи" в мою адресу)
Але насправді ті "уколи"—— то більше пальцем в дупу.
Пальцем лондонського дрища в дупу карельського гівна.( або навпаки—— там у них своі забавки)

Ми це вже 1000 разів чули.
   
Вам всім треба вчитися толеранції.

Ви ж в Європу хочете?
Хочете

А в Європі навіть останнє їбанько чи людина-гей має право на самовираження.
Не подобається вам хтось? Проходите мимо. Ігноруєте.

В чому проблема?

ФУП - це не є ваша приватна площадка.
Ви всі тут - гості.

Не подобається, створюєте свій "бложик" Z і насолоджуєтеся там чистотою дописів та спілкування.  :pooh_lol:

Чого вас всіх так і тягне в теми Сергія, так як би тут медом було намазано?

Признайтесь самі собі - вам тут цікаво.


А Сергій вас тролить.
Він спеціально постить свої фото та відео, щоб навчити вас європейської толеранції, щоб вас всіх вилікувати.

Чим більше Алєкс Київ буде псіхувати, тим більше Сергій буде намазувати ікру на канапки.  :D

Чим більше Каровка буде матюкатися в його темах, тим більше він буде викладати відео.


Всіх зі святом та Різдвом!

 :-B

 :super:  (tu)
   


Так, підтримуй молочні залози. Вже у 50+ час задуматись
;o
Це ти про чиї молочні залози, Мирослави?
   
Тупиздні), готуйтесь—— на днях нова гілка)
Продовжимо експерименти)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

;o
Це ти про чиї молочні залози, Мирослави?
:facepalm: твого колеги по модерації

Тупиздні), готуйтесь—— на днях нова гілка)
Продовжимо екскременти)
Трохи виправив
   
Тупиздні), готуйтесь—— на днях нова гілка)
Продовжимо експерименти)

Тількі потім не скавчи в жілєтку Бегємотівні та Адміну, та і тут власне, як Альянс тебе ображає   (P)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Вам всім треба вчитися толеранції.

Ви ж в Європу хочете?
Хочете

А в Європі навіть останнє їбанько чи людина-гей має право на самовираження.
Не подобається вам хтось? Проходите мимо. Ігноруєте.

В чому проблема?

ФУП - це не є ваша приватна площадка.
Ви всі тут - гості.

Не подобається, створюєте свій "бложик" Z і насолоджуєтеся там чистотою дописів та спілкування.  :pooh_lol:

Чого вас всіх так і тягне в теми Сергія, так як би тут медом було намазано?

Признайтесь самі собі - вам тут цікаво.


А Сергій вас тролить.
Він спеціально постить свої фото та відео, щоб навчити вас європейської толеранції, щоб вас всіх вилікувати.

Чим більше Алєкс Київ буде псіхувати, тим більше Сергій буде намазувати ікру на канапки.  :D

Чим більше Каровка буде матюкатися в його темах, тим більше він буде викладати відео.


Всіх зі святом та Різдвом!

 :-B

ФУП це клуб за визначенням. І в клубі є правила, які сірьожа грубо порушує, самовиражаючись і нав'язливо перетворюючи його на особистий інстаграмчик. Тут досить терпимо до цього ставляться, але все має мати міру.
Тож, для початку, ти сам навчись і його навчи "бути європейцем" і виконувати правила спільноти, в яку тебе допустили.
   

Продовжимо екскременти)

Трохи виправив

Враховуючи ваші вподобання——так навіть краще буде)
   
ФУП це клуб за визначенням. І в клубі є правила, які сірьожа грубо порушує, самовиражаючись і нав'язливо перетворюючи його на особистий інстаграмчик. Тут досить терпимо до цього ставляться, але все має мати міру.
Тож, для початку, ти сам навчись і його навчи "бути європейцем" і виконувати правила спільноти, в яку тебе допустили.
А ти ще й зануда)
Я таким як ти пропонував натиснути кнопку "ігнор")——
Збережеш час і нерви)
   
А ти ще й зануда)
Я таким як ти пропонував натиснути кнопку "ігнор")——
Збережеш час і нерви)

В мене є дві кнопки
1. Порка скота
2. Ігнор

Я обираю першу, Сергію
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Враховуючи ваші вподобання——так навіть краще буде)
Я простий хлопець із села. Знаю що коли є худоба (скотиняка) що сере нон стоп, то треба брати вила і гній вичищати. Так само на фупі чистимо гній за #33.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

А ти ще й зануда)
Я таким як ти пропонував натиснути кнопку "ігнор")——
Збережеш час і нерви)


ти так і не відповів, чи постив ти сюди фотографії чогось справді цікавого, а не жорєва, шмаття та квартирки?
   
Сергій, коли стрибанеш?
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

А ти ще й зануда)
Я таким як ти пропонував натиснути кнопку "ігнор")——
Збережеш час і нерви)

Я не нервуюсь.
Це як фрік-шоу.
Чого б не поржати з твоїх потуг?
   
ФУП це клуб за визначенням. І в клубі є правила, які сірьожа грубо порушує, самовиражаючись і нав'язливо перетворюючи його на особистий інстаграмчик. Тут досить терпимо до цього ставляться, але все має мати міру.
Тож, для початку, ти сам навчись і його навчи "бути європейцем" і виконувати правила спільноти, в яку тебе допустили.
Ще раз

Це не є ваша приватна спільнота.
Не подобається, створюєте свою приватну спільноту і нікого туди не допускаєте, хто не відповідає вашим канонам.

А якщо тут, в гостях, вам хтось не подобається, не заходите сюди, ігноруєте, проходите мимо.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Це не є ваша приватна спільнота.
І не його також. Тому він робить рагульні теми - ми їх засираємо по вінця
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

вимоги десяти років тому у приватному секторі не мають нічого спільного з вимогами країни. Сергію на роботі сертифікат не потрібен. А у отриманні громадянства - так.
IT - підпадають під Blau Karte - деякі професії. Тож Viel Glück (багато щастя) вашій донці!  (tu)
Дякую))) Я вже принаймні розумію німецьку, перекладати не треба. Спершу коли донька розмовляла про щось зі своїм чоловіком - то було для мене як китайська грамота. А от деякий час тому з подивом відчула, що вже розумію, про що вони говорять. Аби тільки не так швидко, і виразніше вимовляли слова)))
А так - теоретик у німецькій я вже неабиякий, декілька інтернет-курсів проштудіювала паралельно, купа моїх конспектів завжди поруч)))
Але не погоджуся з вами в одній тезі - перший дозвіл на проживання давала таки держава за умови наявності роботи і доказів фірми, що вони не можуть знайти на це місце бюргера.
А далі вже як по маслу - є необхідний ІТ- стаж у Німеччині, вільно володіє мовою, плюс наш український диплом має високу цінність.

там вище писали слушні думки з приводу необхідності і навіть поваги до країни проживання володіти її мовою, хоча би на рівні спробувати.
Але ж це ще й до біса як цікаво! Зараз у нас взагалі тенденція - багато моїх друзів, родичів і знайомих вивчають англійську. Навіть сестра чоловіка, яка мешкає у Токмаку, всі ці півтора роки відволікається від того пекла вивченнями англійською. Яка до того ж легка для опанування у порівнянні наприклад з німецькою - ніяких тобі родів іменників, ніяких відмінювань, а до особливостей написання дуже швидко звикаєш. Свого часу я отримала масу задоволення від усіх цих Perfect Continuous)))
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Ще раз

Це не є ваша приватна спільнота.
Не подобається, створюєте свою приватну спільноту і нікого туди не допускаєте, хто не відповідає вашим канонам.

А якщо тут, в гостях, вам хтось не подобається, не заходите сюди, ігноруєте, проходите мимо.

ОЙ ПОМЯТАЮ КОЛИСЬ ЦЕЙ НЕДОПАЛОК З ХОМОЮ СТВОРИЛИ ФУП ДВА І ХОТІЛИ ВКРАСТИ ФУП ОДИН АЛЕ НІЧОГО НЕ ВИЙШЛО
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Сірьожа, я щось не пригадую, ти коли-небудь постив фотки якихось старожитностей, пам'яток, експонатів музеїв, краєвидів тощо?
Постив. Але на всіх тих фотках краєвидів Сергієва мармиза, а нерідко ще й з розпальцьовкою, зазвичай займала відсотків 70-80 фотопростору.
   
Постив. Але на всіх тих фотках краєвидів Сергієва мармиза, а нерідко ще й з розпальцьовкою, зазвичай займала відсотків 70-80 фотопростору.

Це має назву - «стрибати на ФУПі» . Павло навіть з розуму зходив від тих стрибків
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Ще раз

Це не є ваша приватна спільнота.
Не подобається, створюєте свою приватну спільноту і нікого туди не допускаєте, хто не відповідає вашим канонам.

А якщо тут, в гостях, вам хтось не подобається, не заходите сюди, ігноруєте, проходите мимо.

Ще раз.
У спільноти, приватна вона чи ще якась, є свої правила. Хоча, приватна спільнота це нонсенс. Саме слово "спільнота" це заперечує. Приватним може бути клуб
Раз до тебе не доходить, то я тобі на пальцях поясню. Наприклад в якійсь територіальній спільноті є правила, які забороняють палити цигарки на зупинці громадського транспорту. Але знаходиться уєбан, який палить і у всі боки відгавкується, що "це не є ваша приватна спільнота" зупинка. Будь він, хоч фрік, хоч гомік, хоч трансвестит, або останнє їбанько, як ти кажеш.
Вкурив "європеєць"?
Так от в твоїй-не-твоїй Польщі того придурка по дзвінку швиденько підміте поліція, чому я особисто був свідком в Кракові. Тіки там були два бомжа, а не "останні їбаньки"
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Я завжди говорю те що я думаю)——
А вже хто з того робить які висновки——абсолютно наплювати.
пс. І "прагнень" у мене по відношенню до вас немає жодних)
Займаюсь своіми справами, часом знімаю відосики і пощу іх тут, іноді ( коли не дуже гидко)— відповідаю на "уколи" в мою адресу)
Але насправді ті "уколи"—— то більше пальцем в дупу.
Пальцем лондонського дрища в дупу карельського гівна.( або навпаки—— там у них своі забавки)
Так а хто казав про "прагнення щодо нас"?
Звісно, мова було про дещо інше, але такі високі матерії навряд чи є досяжними для вас.
Ви краще розкажіть альянсу - вас тішить як гівнобложна берегиня смакує "маскулінні" подробиці вашого тіла, лякає Хому щоб він навіть не розраховував на те, що його тіло зможе викликати у неї більший...захват, ніж ваші з авіатором тіла?
   
А хто скільки раз стрибне га? актуально після свята ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія