Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Сратись сьогодні не буду !
а завтра чекай :lol:

будеш похмелятися і писати на фупі ?  :D
   
На этой фотке хорошо видно, что З-па забыл лифчик одеть на корпоратив.

Рожа слева — шедевр! Число прочитанных книг просто прописано прописью на этом лице — ноль. А потому он как-бы спрашивает в камеру: "Не подскажете, как пройти в библиотеку?" Кстати, эти партнеры сидят рядом, сравните размеры их бошек. У одного как у насекомого, у второго — как у гидроцефала. Красавцы!



 Пля... :lol:  :lol:
   
Лайк за велику кількість мантів і пельменів)

 :super:





   
 :lol: пельмені ..
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Отожбо. Кадрі потрібно почати вчити іноземні мови. Хоча б після року перебування
Он дякуючи Лайті таки почну... :drinks:  у перервах між візитами на ФУП :D
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

тоді зрозуміло ще не адаптувалися.
Та можете вважати як вам хочеться,
на нас це ніяк не вплине :drinks:
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Спасібки. Почала вивчення.  (tu)
Цікаво чи там є матюки... :umnik2:
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

:gigi: ти не забувай: я шо віжу, то і пою.
а враховуючи що ти скрізь бачиш чоловічий статевий член
то і пойош лише про нього і про все що з ним асоціюється :facepalm:
   
насправді абсолютно насрати на життя муслімів де жінки і чоловіки живуть окремо.
 я їх людьми не вважаю якщо шо. 
особливо коли у нас Різдво.  :-)o
я б за таке банив.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)
Ale

Христос народився. Славімо його !
у Львові.



Все як положено перше друге і компот - я як помолодів на 40 років і бек ту юсса- правда у деревяхи ще більший бек)
   
Итак, С Рождеством тебя З-па и всех обитателей этой ветки и продолжим порку скота.
Это что такое?

   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)
Ale

Итак, С Рождеством тебя З-па и всех обитателей этой ветки и продолжим порку скота.
Это что такое?

Показати зображення...
А мені подобається - 13 страв, все по фен-шую, солоні огірки то ж окрема страва?)
   
Все замешанное, задавленное, кашеобразное, обычное хрючево для свиней, которые не разбираются,  не хотят разбираться и никогда не собираются это делать.
Это же надо взять столько продуктов и перепортить их, сделать невразумительную массу, и вывалить это все как свиноте в корыто что бы скот жрал!
Это так считается «по бахатаму», что чем больше блюд на столе, тем круче?
Удобно так?
Скотство, скотство и еще раз скотство.

Неужели трудно запомнить и выполнять один порядок
1. Выносятся холодные закуски и салаты. Что касается закусок то понятно, что касается салатов почему только скотохрючево популярно? Вы что тупые цыгане?
Ведь есть же кулинарные шедевры - цезарь, греческий, буряк с сыром, капуста свежая, капуста квашенная в конце концов, много других салатов, где продукты более - менее цельные.
Смешивая хрючево, З-па ты не различаешь вкусовых качеств пищи, а смешивая одновременно кучу блюд ты превращаешся в скотскую свинью.
Закуски и салаты это своего рода аперитив, что бы разогнать желудок и аппетит перед  основной едой. Пища смакуется в это время с алкоголем (для тех кто употребляет), а не проталкиввется однообразной массой в кишку.
2. Хозяйка уносит холодные блюда, оставляет может быть некоторые по желанию, меняет тарелки и выносит основное блюдо/блюда - горячие.
Достигается сразу несколько целей - стол свободен, а не заставлен сплошным ковровым уебанством, сохраняется опрятность и пространство. Посуда летит сразу в посудомойку, а не накапливается горой на столе в виде объедков, горячее блюдо подается именно горячим, а не оставшим, когда ты подаешь все вместе в месилове жэрэва. Основные блюда тоже желательно целые и единые. Вареники это хорошо, но не ШИКАГНО. Тут хорошо идет, утка, индейка, стейки, отбивные, горячий отварной картофель, овощи грить, овощи на пару и прочее.
А у тебя что за быдлятина?
3. Опять все убирается и стол освобождается под десерты и напитки.

Таким образом, поляна накрывается волнами. Постоянно чисто, свободно, а главное ВКУСНО! Ты понимаешь - вкусно, тупая свинья! Ты распробуешь пищу, ешь ее поэтапно ловя ее вкусовые качества, ты становишься человеком, а не питухом ко-ко-ко.
 
   
Карельське гівно ще буде корчити декілька днів)
Але "як має бути" ми так і не побачимо(——
Ну хіба в січні——коли там кацапське різдво?
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Показати зображення...
Можу помилятися, але оці "вареники" дуже схожі на польські напівфабрикати. Стіл взагалі жах. Якийсь совок голодний  :facepalm:

Оселедець з оливками  :facepalm: Лимон якийсь окремо, його ніхто не "ість". Боже дай сили.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Я смаку отих халяльних м'ясних страв більше двох трьох днів не витримую. Якесь воно мені неприємне. Навіть вироби зі свинини, що продаються в окремих відділах гіпермаркетів не смакують через оті арабські спеції. Коли їздимо в гості до дитини, кожного разу чекаю з нетерпінням, коли можна буде дома поїсти нормальної української їжі. Незважаючи на стіл в п'ятизірковому отелі на березі Затоки

Ну і, на відміну від Нумеро, не пощу фоточок з-за столу. Хоча, в порівнянні з отими дерев'яними коритами різних форм (до речі, кому дають круглі, а кому прямокутні, кому великі, а кому маленькі?) то як лувр в порівнянні з генделем.

Мені здається, що під час війни хизуватись тим то бидляцтво.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Але нате вам фото жрачки без наміру понтонутись.
Домашня сиров'ялена ковбаска до пива. Смакота!

   
Карельське гівно ще буде корчити декілька днів)
Але "як має бути" ми так і не побачимо(——
Ну хіба в січні——коли там кацапське різдво?

Ти не вийопуйся, а слухай та вчись в вкликих дядь. Якщо б ти був в колхозі я б тебе і не поров як скота, але ж ти в Німетчині, несеш туда украінську культуру, а насправді украінське безкультуря.
   
Можу помилятися, але оці "вареники" дуже схожі на польські напівфабрикати. Стіл взагалі жах. Якийсь совок голодний  :facepalm:

Оселедець з оливками  :facepalm: Лимон якийсь окремо, його ніхто не "ість". Боже дай сили.

Все в майонезі і все для худоби, пан Фома.
   
Зазвичай на свята на стіл ставлять те, чого не можуть собі дозволити зїсти в будень.

Дик, виникає логічне запитання: це ж який сімейний бюджет у цієї бідненької родини, що вона не може собі дозволити в будень поїсти чорносливу та вареників.  :facepalm:
не вигадуй.
Те, що страв має бути саме 12, закріпилося у нашій культурі зовсім нещодавно, розповідає Олена Брайченко.

За її словами, переважно 12 страв  зіставляють з кількістю апостолів та місяців у році. Проте раніше українці готували на Святвечір різну кількість страв з продуктів, до яких мали доступ, чи вирощували самостійно.

"Десь було 3 страви, 7 чи 9. Люди готували на Святвечір те, чим вони запаслися або виростили впродовж літа та осені. Тому навіть кутя у тих регіонах, де погано росла пшениця, була ячмінна", – наголошує дослідниця.

https://zt.20minut.ua/kul-tura/12-strav-na-svyatvechir-ukrayinski-traditsiyi-11906881.html
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Все в майонезі і все для худоби, пан Фома.
Травма голодного совка. Олів'є  :facepalm: І-ко-ко-ко-корочка. Огірки сумнівної якості. Вареники напівфабрикат, ред лейбл і мартіні. Із колядок був Моргенштерн каділак.
   
Але нате вам фото жрачки без наміру понтонутись.
Домашня сиров'ялена ковбаска до пива. Смакота!

Показати зображення...
(tu)
   
Але нате вам фото жрачки без наміру понтонутись.
Домашня сиров'ялена ковбаска до пива. Смакота!

Показати зображення...

вкусно конечно, но если такое жрать регулярно — рак прямой кишки обеспечен  :-)o

Так врачи говорят...
   
Травма голодного совка. Олів'є  :facepalm: І-ко-ко-ко-корочка. Огірки сумнівної якості. Вареники напівфабрикат, ред лейбл і мартіні. Із колядок був Моргенштерн каділак.

І побільше, побільше тарілок з хрючєвом, так щоб все летіло  за борта стола, щоб ставити нема куда було - от тоді люді бачать - достаток у хаті!
   
не вигадуй.
Те, що страв має бути саме 12, закріпилося у нашій культурі зовсім нещодавно, розповідає Олена Брайченко.

За її словами, переважно 12 страв  зіставляють з кількістю апостолів та місяців у році. Проте раніше українці готували на Святвечір різну кількість страв з продуктів, до яких мали доступ, чи вирощували самостійно.
"Десь було 3 страви, 7 чи 9. Люди готували на Святвечір те, чим вони запаслися або виростили впродовж літа та осені. Тому навіть кутя у тих регіонах, де погано росла пшениця, була ячмінна", – наголошує дослідниця.

https://zt.20minut.ua/kul-tura/12-strav-na-svyatvechir-ukrayinski-traditsiyi-11906881.html

Олівкі на тарілочці то окреме блюдо?  :laugh:
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

плітка на полу чомусь навіює асоціацію з публічною вбиральнею..
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Сірьога, розкажи краще про кореша. Одразу видно, людина цікава.
   
Олівкі на тарілочці то окреме блюдо?  :laugh:

там самый писк — грибы на мелкой плоской тарелке. Спрашивается, а как с такой тарелки набирать их, чтоб себе в тарелку насыпать? Ложечкой по одному вылавливать? Не, ну наверное в том и идея — чтоб много не сожрали! Ну и с маринадом как? Грибы на такой тарелке валяются, непокрытые маринадом. Хотя Нумерной+Чукча+Маринад — это несовместимые величины очевидно
   
Всіх з Різдвом!

Що тут? Сєрьога далі вас лікує і вчить європейської поведінки та ментальності?  :)


Різдво це класно, єдине погано, що після такої обжираловки потім поправляєшся.
Я вже за один день поправився на 4 кг, а ще два дні свят попереду.  :(
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Спрашивается, а как с такой тарелки набирать их, чтоб себе в тарелку насыпать?
Бачив як півень "ість" просо? Так само! Дзьобом.
   
там самый писк — грибы на мелкой плоской тарелке. Спрашивается, а как с такой тарелки набирать их, чтоб себе в тарелку насыпать? Ложечкой по одному вылавливать? Не, ну наверное в том и идея — чтоб много не сожрали! Ну и с маринадом как? Грибы на такой тарелке валяются, непокрытые маринадом. Хотя Нумерной+Чукча+Маринад — это несовместимые величины очевидно

Это да. Тоже заметил. Понятие салатница отсуствует. Либо миска для собак, либо обычная тарелка.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Всіх з Різдвом!

Що тут? Сєрьога далі вас лікує і вчить європейської поведінки та ментальності?  :)


Різдво це класно, єдине погано, що після такої обжираловки потім поправляєшся.
Я вже за один день поправився на 4 кг, а ще два дні свят попереду.  :(
Давай фотки, пан Хорват. Будемо заздрити, в тебе має бути чьотко.

Нумерной+Чукча+Маринад — это несовместимые величины очевидно
Холд он! Не ображай чукчу. Це вони у гостях! Ти ж бачиш - є вікно в кімнаті.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

вкусно конечно, но если такое жрать регулярно — рак прямой кишки обеспечен  :-)o

Так врачи говорят...

хуйня повна. те саме, що їсти будь-яке м'ясо.
вперше таке чую.
   
Лимонов нарубили полную тарелку, чтоб на половинки разрезать — ума конечно не хватило. И в результате его никто не жрал, лежит полная тарелка нетронутая
   
Сірьога, розкажи краще про кореша. Одразу видно, людина цікава.

Той що справа? Судячи з всього в нього настрій рєшітєльний

   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Той що справа? Судячи з всього в нього настрій рєшітєльний
Ні, той що жере, інтелектуал. Штани нумерного зацінили? Роками носить  (tu)

Зліва схоже власник кантори "півні на жердці", а бородатий лайн менеджер #33
   
Лимонов нарубили полную тарелку, чтоб на половинки разрезать — ума конечно не хватило. И в результате его никто не жрал, лежит полная тарелка нетронутая

К чему этот лимон, я тоже не понял. Лимон идет обычно полить рыбу, просто так его не едят. Закусывать коньяк? Так такая куйня только у кацапов есть. Коньяк закусывается сыром, яблоком
   
Олівкі на тарілочці то окреме блюдо?  :laugh:
Без поняття я. Навіть не намагалася роздивитися не те що рахувати кількість страв. Мене приголомшило інше: фіксація сервировки столу для форуму, для історії, яку повинен зберігати бідолашний хостинг десятиріччя! десь в глибинах мережі. Уявіть глибину задуму!
Сірьога молодець, Сіргій не прої*ав.

Останнє редагування: 25 грудня 2023 11:06:26 від Златадобра
   
Ні, той що жере, інтелектуал. Штани нумерного зацінили? Роками носить  (tu)

Зліва схоже власник кантори "півні на жердці", а бородатий лайн менеджер #33

Зацєні стойку - як шалава снятая стоїть
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія