Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стільба в центрі Праги.

Re: Стільба в центрі Праги.

в тебе виходить  так
  -  тут загинуло ,умовно 20 - заборонити!
  - тут загинуло умовно 30тис -  тре  підвищіти заходи безпеки.

Саме це я і мав на увазі  вище)

1. І в тому і в іншому випадку преба підвищення заходів безпеки.
Заборона assault rifle - це один із заходів безпеки, бо така зброя не потрібна для самозахисту.

2. Є велика різниця між автомобілями і зброєю.
Автомобіль - це засіб пересування і аварії в більшості стаються через порушення пдр, неналежне обслуговування і дуже рідко це результат навмисного використання як засобу вбивства. Зброя - це саме засіб для вбивства, це основна функція зброї.
Тому порівняння масових розстрілів в школах і аварій - це відверта маніпуляція.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

1. І в тому і в іншому випадку преба підвищення заходів безпеки.
Заборона assault rifle - це один із заходів безпеки, бо така зброя не потрібна для самозахисту.

2. Є велика різниця між автомобілями і зброєю.
Автомобіль - це засіб пересування і аварії в більшості стаються через порушення пдр, неналежне обслуговування і дуже рідко це результат навмисного використання як засобу вбивства. Зброя - це саме засіб для вбивства, це основна функція зброї.
Тому порівняння масових розстрілів в школах і аварій - це відверта маніпуляція.
Що таке assault rifle? І чим відрізняється від цивільної нарізної зброї, знаєш?
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Tatus не розчаровує,шпарить як CNN один в один.
Я часто стріляю з копами на range.Більш менш 10-20% володіє зброєю на рівні хорошого любителя.
Функція поліцейського не захистити селянина а злапати злочинця .
В кожній школі повинен бути тир,кожний школяр повинен знати як безпечно поводитись зі зброєю.Мій малий отримав дозвіл на зброю в 14 років а права на авто в 17

Я не те шо з ними стріляв на стрільбищі, я пару раз їздив в зону АТО чисто їх навчати. Бо на їх тлі був арнольдом сталоновичем стетемом по володінню карабіном, пістолетом і гвинтівкою.
І я б не довірив тим поліцейським особливого призначення захищати себе. Хоча, їх задача - зачистка населених пунктів після армії. Тобто CQB.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Шестирічник хлопчик  не міг. (Да і  тато міг  тримати зброю в сейфі, або розядженою)

А цей філософ,  про якого гілка сам написав. Тобі)   я хочу  маніаком і серійним вбивцею.  Але шутінг - більш ефектне видовище.
Якби  пушкі не було - прийшлося б стати резаком.
Можливо на довгі роки.  То якби він випатрав  пару десятків людей, то тобі булоб коміортніше та спокійніше.

Зрозуміло

 :facepalm1:

Ти серйозно порівнюєш спробу ганятись по площі з ножем за людьми і розстрілювати як в тирі із снайперської гвинтівки з даху?  :fool:
   
Re: Стільба в центрі Праги.

:facepalm1:

Ти серйозно порівнюєш спробу ганятись по площі з ножем за людьми і розстрілювати як в тирі із снайперської гвинтівки з даху?  :fool:
А де написано, що він мав по площі бігати з ножем? Почитай скріни з його каналу, він хотів стати маньяком
   
Re: Стільба в центрі Праги.

2. Є велика різниця між автомобілями і зброєю.
Автомобіль - це засіб пересування і аварії в більшості стаються через порушення пдр, неналежне обслуговування і дуже рідко це результат навмисного використання як засобу вбивства. Зброя - це саме засіб для вбивства, це основна функція зброї.
Тому порівняння масових розстрілів в школах і аварій - це відверта маніпуляція.
Вкрай зверхня  політіканська маніпуляція.

Якщо моя жінка з дітьми буде їхати на дачу, і їх на зустрічку вируліть бухий водій, чи малолетній папенькін  ліхач - мені буде однаково покую, був його авто призначений для вбивства, чи ні! 
 Бо вбивця в даному випадку -  ліхач папіна радість, а не лексус.
 Як і в випадку з стрильцем.  Це йобанийфілософ задумав вбивство.

Розумієш?
Тому папенькіного гонщіка я заєбашу до суда. Як би й того стрільця, будь моя воля.
Бач, я теж вбивця)
   
Re: Стільба в центрі Праги.

:facepalm1:

Ти серйозно порівнюєш спробу ганятись по площі з ножем за людьми і розстрілювати як в тирі із снайперської гвинтівки з даху?  :fool:
Навіщо ці дешеви пересмикування?

Він би різав по парках чи паркінгах. Як роблять серійни вбивцві. Цього року двух. Наступного трьох.
Через 15 років репорт по снн  - схопили  маніака.  Знайдено 30тіл,  розслідування триває..
   
Re: Стільба в центрі Праги.

А де написано, що він мав по площі бігати з ножем? Почитай скріни з його каналу, він хотів стати маньяком

Ти сам писав "якби він випатрав  пару десятків людей", як ти собі це уявляєш?
Тут він розстріляв людей як в тирі, бо мав снайперську гвинтівку, якби він її не мав, то він просто не міг би цього зробити.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Ще раз повторю свій вчорашній пост.
-----------
Тупі ідіоти.
Наявність зброї в людей і велика кількість любителів високоточної стрільби дали для ЗСУ, СБУ, ТРО, ССО сотні, а то і тисячіі першокласних снайперів при мінімальному донавчанні тактичним прийомам.
І я особисто знаю більше пари десятків таких стрілків, в тому числі і найкращих і найрезультативніших . А також тих, хто стали інструкторами.
Наявність напівавтоматичних карабінів в українців дала для ЗСУ тисячі влучних і вправних стрілків, багато з яких відвідувало стрілецькі клуби, тренувались прийомам стрілкового бою, брали участь в змаганнях.

Але лівацькі дебільні куколди того осягнути не здатні. Все сподіваються на поліцейського, або солдата.
--------------

ЗІ. Війна не питає, коли приходить. І не дає часу масово придбати зброю і сходити на курси спеціальної підготовки. Про це справжній чоловік, а не лівий полупокєр, має подбати заздалегідь.

Ось сьогодні мені прислала людина, яка активно займалася високоточкою ще задовго до війни, а зараз займається тим же, але вже не по паперу.


Це Прехтль в калібрі 338 Лапуа Магнум в ложі СА Райфлстокс. Ціна тільки заліза (лише гвинтівки) 10к доларів +/-.
За його власні гроші.

Де б ми взяли стільки снайперів і підготовлених стрілків, аби не цивільна зброя?
   
Re: Стільба в центрі Праги.

він випатрав  пару десятків людей",
Не суєтісь, як простітутка в церкві.
Це я писав.
І прстом вище  відповів)
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Навіщо ці дешеви пересмикування?

Він би різав по парках чи паркінгах. Як роблять серійни вбивцві. Цього року двух. Наступного трьох.
Через 15 років репорт по снн  - схопили  маніака.  Знайдено 30тіл,  розслідування триває..

Серійний вбивця і стрілок - це дуже різні речі.
Серійні вбивці в першу чергу хочуть вижити і намагаються як можна довше уникати правосуддя.
Стрілки - це практично завжди самовбивці, які йдуть на розстріл з наміром померти в кінці і при цьому забрати якможна більше життів з собою.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Ще раз повторю свій вчорашній пост.
-----------
Тупі ідіоти.
Наявність зброї в людей і велика кількість любителів високоточної стрільби дали для ЗСУ, СБУ, ТРО, ССО сотні, а то і тисячіі першокласних снайперів при мінімальному донавчанні тактичним прийомам.
І я особисто знаю більше пари десятків таких стрілків, в тому числі і найкращих і найрезультативніших . А також тих, хто стали інструкторами.
Наявність напівавтоматичних карабінів в українців дала для ЗСУ тисячі влучних і вправних стрілків, багато з яких відвідувало стрілецькі клуби, тренувались прийомам стрілкового бою, брали участь в змаганнях.

Але лівацькі дебільні куколди того осягнути не здатні. Все сподіваються на поліцейського, або солдата.
--------------

ЗІ. Війна не питає, коли приходить. І не дає часу масово придбати зброю і сходити на курси спеціальної підготовки. Про це справжній чоловік, а не лівий полупокєр, має подбати заздалегідь.

Ось сьогодні мені прислала людина, яка активно займалася високоточкою ще задовго до війни, а зараз займається тим же, але вже не по паперу.
Це Прехтль в калібрі 338 Лапуа Магнум в ложі СА Райфлстокс. Ціна тільки заліза (лише гвинтівки) 10к доларів +/-.
За його власні гроші.

Де б ми взяли стільки снайперів і підготовлених стрілків, аби не цивільна зброя?
ти питаєш людину, яка вважає, що поліціант завжди  телепортується до нього, і саме до нього.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Серійний вбивця і стрілок - це дуже різні речі.
Серійні вбивці в першу чергу хочуть вижити і намагаються як можна довше уникати правосуддя.
Стрілки - це практично завжди самовбивці, які йдуть на розстріл з наміром померти в кінці і при цьому забрати якможна більше життів з собою.
Капс локом написати?
Філософ писав, що хоче стати вбивцею.
Папкін халявний гвінтарь дав змогу почати раніше


   
Re: Стільба в центрі Праги.

Капс локом написати?
Філософ писав, що хоче стати вбивцею.
Папкін халявний гвінтарь дав змогу почати раніше

 :facepalm1:
Саме про це і мова, якби у нього не було б достуру до зброї, то він і не змігби вбити стільки людей так швидко.
А може ніколи б і не вбив би нікого.
Бо стріляти з даху через снайперський приціл і підходити в притул до когось із ножем - це дуже різні речі.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Он у кубінців нема доступу до зброї. В країні фактично повільний геноцид.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

А може ніколи б і не вбив би нікого.
Яка інфантильна наївність...

Татус, всі маніаки, чикатіли, серийникі  були діточками і підлітками, прикинь?
   
Re: Стільба в центрі Праги.

У ніх у всіх були мами, яки казали - боже, ви не знаєте мою дитину! Він на таке не здатен! Він би ніколи таке не зробив!

   
Re: Стільба в центрі Праги.

пробував шукати в неті скільки є випадків коли манюпасом зброя використовувалась виключно для самозахисту від озброєних нападників, роблю висновок, що твердження, що зброя пересічному необхідна для самозахисту має під собою дуже слабкий грунт
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Татус, всі маніаки, чикатіли, серийникі  були діточками і підлітками, прикинь?

 :facepalm:
Пропонуєш влаштовувати масові розстріли в школах, щоб не було маніяків?  :suicide2:
   
Re: Стільба в центрі Праги.

:facepalm:
Пропонуєш влаштовувати масові розстріли в школах, щоб не було маніяків?  :suicide2:

Де я теке писав, зацитуй?
   
Re: Стільба в центрі Праги.

пробував шукати в неті скільки є випадків коли манюпасом зброя використовувалась виключно для самозахисту від озброєних нападників, роблю висновок, що твердження, що зброя пересічному необхідна для самозахисту має під собою дуже слабкий грунт

Погано шукав. В Штатах власники зброї зупиняють на рік від 800 000 до 2 мільйонів правопорушень.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

пробував шукати в неті скільки є випадків коли манюпасом зброя використовувалась виключно для самозахисту від озброєних нападників, роблю висновок, що твердження, що зброя пересічному необхідна для самозахисту має під собою дуже слабкий грунт

Зброя була потрібна в позаминулому столітті на дикому заході, коли люди жили у чорта на куличках, до найближчих сусідів було кілька кілометрів, а навколо шастали банди грабішників, які нападали ферми та грабували на дорогах.

А в 21-му столітті в цивілізованих країнах, зброя частіше шкодить ніж допомогає.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Всі закиди сраних ліваків про: "Вся стрілянина через вільний доступ до зброї" - то ліберастсько-лівацькі байки.
Згідно статистики в шведів на руках 1,8 одиниць зброї по ліцензіям (це все від луків/арбалетів до автоматів), зареєстрованої на приблизно 620 000 різних індивідів.
Так стрілянина є, 60 застрелених цього року. Але! То кримінал один одного стріляє нелегальною зброєю. Ну декілька випадків самозахисту легальною.
За легальною є контроль і серйозні вимоги на видачу ліцензій.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Де я теке писав, зацитуй?

Це ж твоя відповідь на те, що треба запобігати масовим розстрілам в школах/університетах.
За твоєю логікою, масові розстріли в школахзапобігають виникненню ман'яків, бо їх уб'ють ще в дитинстві.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Татус, ти в нас тіоретіг

Але тобі пощастило)  редкоє везіння!
Ти спілкуєшся з потрібною тобі людиною.
Я стрелок, і я ..  ну не вбивця. Скажімо - дезінфектор. Практік поневоле.


І шо я імею вам сказать)

Частина людей народжується з паталогічною  потребою вбивати.  Чому так - друга історія, не будемо захаращувати гілку.
І вони будуть вбивати.  Деяки самостійно,  деяки чужими руками, деяки  приходять до влади  і вбивають масово. Деякі вбивають масово, і влада їх настількв сягає, що вони отримують можливисть безкарно вбивати своїми руками. Замкнув  таке велике коло вони приходять к жаданому - вбивству власноруч.

 І на данному етапі розвитку нашого виду з цім нічого поки не можна зробити.   І ніяки щаборони зброї цього не вирішать.

Якщо  ти раптом побачиш, як дитина  катує кошака ти зрозумієш це.

   
Re: Стільба в центрі Праги.

Зброя була потрібна в позаминулому столітті на дикому заході, коли люди жили у чорта на куличках, до найближчих сусідів було кілька кілометрів, а навколо шастали банди грабішників, які нападали ферми та грабували на дорогах.

А в 21-му столітті в цивілізованих країнах, зброя частіше шкодить ніж допомогає.
Звісно в такій корумпованій країні з рейдерами, недоторканими мажорами зброя не потрібна. Багато бачиш відмінностец від Дикого Заходу? Напевно вже бурштинова лихоманка забулася
   
Re: Стільба в центрі Праги.

І ніяки щаборони зброї цього не вирішать.

Розкажи це батькам дітей, яких вбили стрілки в школах.
Обмеження доступу до assault rifle дасть змогу запобігти кількості жертв і збереже життя невинних жертв.
Навіть з пістолетом стрілки не зможуть вбити стільки, скільки з гвинтівок з магазинами великої вмісткості.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Не гайте часу на дискусії з комуно-фашистськими радіоточками.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Мисливські рушниці це інше.
А от те що таку зброю купують саме як іграшку, а не для самозахисту - це таки правда.
І ти підтверджуєш мої слова, що снайперські гвинтівки, абсолютно не потрібні для самозахисту, так само як і гранати, крупнокаліберні кулемети і т.д.
Така зброя рано чи пізно буде використана для злочину, ала ніколи для самозахисту.
У Швейцарії кулемети зберігаються вдома, щось не чув про викошені села
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Розкажи це батькам дітей, яких вбили стрілки в школах.
Обмеження доступу до assault rifle дасть змогу запобігти кількості жертв і збереже життя невинних жертв.
Навіть з пістолетом стрілки не зможуть вбити стільки, скільки з гвинтівок з магазинами великої вмісткості.
Не-не-не!  Це ти роскажи цім батькам,  бо це в омріяною тобой амерікє таке стається регулярно! І двіж колумбайна пішов саме звідти!

А в Україні, де стволів  на руках за два міліона, такого ще не траплялося) 

Є в тебе якись соображенія, чому?
   
Re: Стільба в центрі Праги.

:facepalm1:

Ти серйозно порівнюєш спробу ганятись по площі з ножем за людьми і розстрілювати як в тирі із снайперської гвинтівки з даху?  :fool:
Нащо ганятися по площі за людьми? Чикатило не ганявся.
   
Re: Стільба в центрі Праги.


І не треба порівнювати масові розстріли в школах із війною - це абсолютно різні речі.
Більшість стрілків, що влаштовували масові розстріли в школах/університетах, були б абсолютно непридатними на війні і нікудишніми солдатами.

Деякі із них, ті які дожили до дорослого віку, хотіли стати військомими/поліціянтами, але завжди були відбраковані.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Чомусь всі забули про те, що більшість стрілків приймали легальні, виписані власними лікарями, психотропні препарати.

А цей Девід що ковтав?
   
Re: Стільба в центрі Праги.

У Швейцарії кулемети зберігаються вдома, щось не чув про викошені села
донедавна УСІ  гірськи мости - естакади були заміновані. Ехо 1ї та 2ї світової. Їздили з діточками в машинах і автобусах,  їздили- не парились)
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Нащо ганятися по площі за людьми? Чикатило не ганявся.

 :facepalm1:
Чикатило вбив всіх своїх жертв за пару хвилин?
В масових розстрілах все закінчується менше ніж за годину.
   
Re: Стільба в центрі Праги.


І не треба порівнювати масові розстріли в школах із війною - це абсолютно різні речі.
Більшість стрілків, що влаштовували масові розстріли в школах/університетах, були б абсолютно непридатними на війні і нікудишніми солдатами.

Деякі із них, ті які дожили до дорослого віку, хотіли стати військомими/поліціянтами, але завжди були відбраковані.
Татус як той дід з поля чудес- вгадав всі букви, але не може відкрити слово.

   
Re: Стільба в центрі Праги.

Татус як той дід з поля чудес- вгадав всі букви, але не може відкрити слово.

Поки що ти так і не зміг навести жодного аргументу, навіщо людям для самозахисту потрібні assault rifles, навпаки, ти постійно підтверджуєш мою тезу, що така зброя завдає більше шкоди і ніколи не використовується для захисту.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

:facepalm1:
Чикатило вбив всіх своїх жертв за пару хвилин?
В масових розстрілах все закінчується менше ніж за годину.

Татуся і ще когось  свого він вбив за тиждень до універу.
Чи то не разується?
Через неділю знов пішов.

Типова поведінка  серійного вбивці.
Не було б гаубіци,  прийшлось би тесаком для м'яса орудувать по ночах.  Пару рочкив.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Поки що ти так і не зміг навести жодного аргументу, навіщо людям для самозахисту потрібні assault rifles, навпаки, ти постійно підтверджуєш мою тезу, що така зброя завдає більше шкоди і ніколи не використовується для захисту.
Тобі писали люди в я пишу.  Гаубіца не для самозахтсту, якщо в тебе ранчо нема.
Гаубіца для  работи над навичками.  Стрілець постійно має робити настріл.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Не гайте часу на дискусії з комуно-фашистськими радіоточками.

Інету на відео не вистачає)
Приходиться розважатись  в едже- варіанті)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія