Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стільба в центрі Праги.

Стільба в центрі Праги.

   
Re: Стільба в центрі Праги.

вбито щонайменше 10 стутентів і десятки поканено.

   
Re: Стільба в центрі Праги.

   
Re: Стільба в центрі Праги.

   
Re: Стільба в центрі Праги.
Ale

https://t.me/voynareal/79581
Це вже точно якась права фігня чи ісламісти
І там і там шанують хуйла - його тема
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Стрілець вчився на магістратурі. Думаю що поїхав дах.
Але зброя нічогенька як для божевільного.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Стрілець вчився на магістратурі. Думаю що поїхав дах.
Але зброя нічогенька як для божевільного.

на АР-15 схожа.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Нєкій Давід Казак, повідомляють.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

АР-15
На сошках та з оптикою. То був не експромт.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Чехи були єдиною країною Європи з нормальним законодавством по зброї.Тепер заберуть все в пейзанів.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Вже 15 загиблих
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Звідки там терористи :S
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Чехи були єдиною країною Європи з нормальним законодавством по зброї.Тепер заберуть все в пейзанів.
Не варто кидатися в крайнощі, а краще прлводити регуляцію. От як він взагалі проніс в універ таке?
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Не варто кидатися в крайнощі, а краще прлводити регуляцію. От як він взагалі проніс в універ таке?
Ти наівний  шо піпець
Тупо заборонять все і конфіскують.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Не варто кидатися в крайнощі, а краще прлводити регуляцію. От як він взагалі проніс в універ таке?






По частинах.
Металошукачів , мабуть нема на вході.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

У сюжеті пишуть стрілок мав психологічні відхилення, то як він отримав зброю?
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Ти наівний  шо піпець
Тупо заборонять все і конфіскують.
Це дебілізм. І для чого було дозволяти тоді?  Наче вони надіялися, що ніколи ніякий псіх нічого не зробить. Позбавити людей самозахисту, щоб в результаті отримати бвльше жертв, поліція не телепортується ніде
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Кажуть зранку він вбив батька, тож зброя може бути і не його...
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Це дебілізм. І для чого було дозволяти тоді?  Наче вони надіялися, що ніколи ніякий псіх нічого не зробить. Позбавити людей самозахисту, щоб в результаті отримати бвльше жертв, поліція не телепортується ніде
Загально світова тенденція- обеззброїти пейзанів щоб не п***а багато а Илітки могли спокійно спати
Тупим продадуть історію як їм добре буде коли в простих пейзанів все заберуть і наступить щастя
   
Re: Стільба в центрі Праги.

На сошках та з оптикою. То був не експромт.

ну, в мене одна АР-10 і дві АР-15. на сошках і з оптикою.
тож, якби хтось заволодів моєю зброєю, то виглядало б це так само "не експромтом".

Або хтось захоплювався стрільбою, і поїхав дахом.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Через стрілянину у Празі загинуло понад 15 людей (Pravda.com.ua)    ;o
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Стрельба в Праге: убийца вел русскоязычный Telegram-канал и готовился к преступлению (УНIАН)
   
Re: Стільба в центрі Праги.
Ale

Стрельба в Праге: убийца вел русскоязычный Telegram-канал и готовился к преступлению (УНIАН)
Я ж писав - хуйла слід - універ зазвичай має багато лівих довбнів але і праві є - треба дивитись в яких групах цей ібанько був
   
Re: Стільба в центрі Праги.
HSM

Ужгород -2 ?
але  , тут якось хлоднокровно
психічне щось
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Ужгород -2 ?
але  , тут якось хлоднокровно
психічне щось

А що було в Ужгороді?
   
Re: Стільба в центрі Праги.

А що було в Ужгороді?

 Очевидно мається на увазі Закарпаття - гранати.
   
Re: Стільба в центрі Праги.
HSM

Очевидно мається на увазі Закарпаття - гранати.
Так
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Так
І чим ? Там випускник Карловського університету, а там трускавецького "університету"...
   
Re: Стільба в центрі Праги.
HSM

І чим ? Там випускник Карловського університету, а там трускавецького "університету"...

Психіка
Хвороба
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Давид вел в социальной сети Telegram канал на русском языке, в котором он писал о своем намерении совершить "скулшутинг" – массовое убийство в учебном заведении, – и возможно, покончить с собой. Он утверждал, что на преступление его вдохновила 14-летняя Алина Афанаскина, которая в начале декабря убила пятерых человек в своей школе в Брянске, после чего покончила с собой. "Она, конечно мало убила, я это попытаюсь исправить", – писал Давид Козак в своем канале. Судя по содержимому его записей, он отслеживал подобные преступления.
"Я всегда хотел убивать, думал стану маньяком в будущем, – писал он. – Потом когда Ильназ сделал стрельбу, я осознал что гораздо выгодней делать массовые убийства, а не серийные. Сидел.. Ждал.. Мечтал.. Хотел.. но Алина стала последней точкой. Она как буд-то вовремя пришла ко мне на помощь с небес".

"Я ненавижу мир и хочу оставить как можно больше боли", "Меня просто все ненавидели, ненавидят и будут ненавидеть", – писал в своем канале Давид Козак, добавив, что "это взаимно".
   
Re: Стільба в центрі Праги.
Ale

Так
В чому подібність? В Празі типовий шутінг - в Ужгороді зелене ібанько яке себе підірвати не могло і незрозуміло що хотіло взагалі робити
   
Re: Стільба в центрі Праги.
PAL

Давид вел в социальной сети Telegram канал на русском языке


далі можна не продовжувать
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Психіка
Хвороба

В чем тут хвороба?
Эдак и всех рашистов во главе с хуйлом запишите в больные?
Ничего больного и никакой психики в убийцах нет.
Это у шизофреников психика и хвороба.
И вещи это совершенно разные.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Це дебілізм. І для чого було дозволяти тоді?  Наче вони надіялися, що ніколи ніякий псіх нічого не зробить. Позбавити людей самозахисту, щоб в результаті отримати бвльше жертв, поліція не телепортується ніде

ні. жирне. сите і спокійне в життя в країні ЄС. жодних турбот крім : просто треба мати роботу. все.
   
Re: Стільба в центрі Праги.

"Я ненавижу мир и хочу оставить как можно больше боли", "Меня просто все ненавидели, ненавидят и будут ненавидеть", – писал в своем канале Давид Козак, добавив, что "это взаимно".
їбанько псіх. Та дівчинка, яка надихнула просто була забулена і стріляла шантропу. А він просто будь кого просто так
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Давид вел в социальной сети Telegram канал на русском языке, в котором он писал о своем намерении совершить "скулшутинг" – массовое убийство в учебном заведении, – и возможно, покончить с собой. Он утверждал, что на преступление его вдохновила 14-летняя Алина Афанаскина, которая в начале декабря убила пятерых человек в своей школе в Брянске, после чего покончила с собой. "Она, конечно мало убила, я это попытаюсь исправить", – писал Давид Козак в своем канале. Судя по содержимому его записей, он отслеживал подобные преступления.
"Я всегда хотел убивать, думал стану маньяком в будущем, – писал он. – Потом когда Ильназ сделал стрельбу, я осознал что гораздо выгодней делать массовые убийства, а не серийные. Сидел.. Ждал.. Мечтал.. Хотел.. но Алина стала последней точкой. Она как буд-то вовремя пришла ко мне на помощь с небес".

"Я ненавижу мир и хочу оставить как можно больше боли", "Меня просто все ненавидели, ненавидят и будут ненавидеть", – писал в своем канале Давид Козак, добавив, что "это взаимно".

все. можемо розходитись. псих. все так і зробив як планував.
п.с. вчився у магістратурі Університету  :laugh:
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Психіка
Хвороба

У пу тина тоже хвороба?
Ок. А миллион россиян пришли нас убивать, это тогда эпидемия что ли?
   
Re: Стільба в центрі Праги.

ні. жирне. сите і спокійне в життя в країні ЄС. жодних турбот крім : просто треба мати роботу. все.
Все колись закінчується
   
Re: Стільба в центрі Праги.

В чем тут хвороба?
Эдак и всех рашистов во главе с хуйлом запишите в больные?
Ничего больного и никакой психики в убийцах нет.
Это у шизофреников психика и хвороба.
И вещи это совершенно разные.
Ну у частини кацапів явно проблеми у психіці, що проявляється у садизмі. Одне тупо виконувати накази, інше шукати самому приводи когось покатувати, вбити, згвалтувати і тд
   
Re: Стільба в центрі Праги.

Все колись закінчується

подивимось який урок чехи з цього винесуть. усе решту - байдуже вже. сталося що сталося.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія