Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

І знову Хельп. Газовий

Re: І знову Хельп. Газовий

Дай газовику пляшку хай нормально зробить - робив якийсь рукожоп)

Це прийдеться робити періодично, поки не поставить новий регулятор.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

     Так. Ладно. Ситуация стремная. Что надо. До газовиков не доходит, похоже.
  Рекомендую написать жалобу в НКРЕ КП ( Чи как оно щас называется) . Устроят проверку, вкатят штраф тысяч в двести, возможно, поставят вопрос о лишении Лицензии.
    Также направить письмо в НАК Нафтогаз с описанием ситуации и просьбой разъяснить и посоветовать. Разъяснят, мало кое-кому не покажется.
   Другого разговора газовики не понимают. Потом будут обижаться, но жизнь дороже.
   Дальше. Линия газоснабжения жилого дома смонтирована с явными нарушениями НТД. Что редуктор забыл на стене дома? Газопровод среднего давления не может быть проложен ближе 4 м от фундамента жилого дома. ( В стеснённых условиях-2). Утечки недопустимы. РДГС-10 имеет литой корпус и накидные латунные гайки. Рукожопы часто перетягивают гайки, они лопаются. Трещины могут быть незаметны. Но травить будет. Резьба , на которую накручивается накидная гайка, должна быть выполнена на токарном станке и заторцована. Иначе не зажмет уплотнительную прокладку.
   Так же может быть пробита мембрана редуктора на стороне среднего давления. Это частое явление. Картина будет именно такая. Давление в газовой сети постоянно пляшет, это зависит от потребления и других факторов. Тогда утечки будут периодически и спонтанными.
    И да. Не хочу беду накликать, но вероятность взрыва газа в этой ситуации-90%
   Поэтому бросать на самотёк никак нельзя.
   Удачи!
   
Re: І знову Хельп. Газовий

А поставити подовжувач і запломбувати гости
не дозволяють?
   
Re: І знову Хельп. Газовий

185.69.144
Так. Ладно. Ситуация стремная. Что надо. До газовиков не доходит, похоже.
  Рекомендую написать жалобу в НКРЕ КП ( Чи как оно щас называется) . Устроят проверку, вкатят штраф тысяч в двести, возможно, поставят вопрос о лишении Лицензии.
    Также направить письмо в НАК Нафтогаз с описанием ситуации и просьбой разъяснить и посоветовать. Разъяснят, мало кое-кому не покажется.
   Другого разговора газовики не понимают. Потом будут обижаться, но жизнь дороже.
   Дальше. Линия газоснабжения жилого дома смонтирована с явными нарушениями НТД. Что редуктор забыл на стене дома? Газопровод среднего давления не может быть проложен ближе 4 м от фундамента жилого дома. ( В стеснённых условиях-2). Утечки недопустимы. РДГС-10 имеет литой корпус и накидные латунные гайки. Рукожопы часто перетягивают гайки, они лопаются. Трещины могут быть незаметны. Но травить будет. Резьба , на которую накручивается накидная гайка, должна быть выполнена на токарном станке и заторцована. Иначе не зажмет уплотнительную прокладку.
   Так же может быть пробита мембрана редуктора на стороне среднего давления. Это частое явление. Картина будет именно такая. Давление в газовой сети постоянно пляшет, это зависит от потребления и других факторов. Тогда утечки будут периодически и спонтанными.
    И да. Не хочу беду накликать, но вероятность взрыва газа в этой ситуации-90%
   Поэтому бросать на самотёк никак нельзя.
   Удачи!

 :lol:


   
Re: І знову Хельп. Газовий


https://santop.ua/ua/udlinitel-latunnyi-tiemme-20-mm-3-4-rn-rv
Щось типу такого, но газовики можуть впертися  що неможна. Тоді дорізати різьбу на трубі що виходить з редуктора і підрізати на таку ж величину як і на вході...

Останнє редагування: 16 грудня 2023 19:47:36 від Дід Варава
   
Re: І знову Хельп. Газовий
Ale

     Так. Ладно. Ситуация стремная. Что надо. До газовиков не доходит, похоже.
  Рекомендую написать жалобу в НКРЕ КП ( Чи как оно щас называется) . Устроят проверку, вкатят штраф тысяч в двести, возможно, поставят вопрос о лишении Лицензии.
    Также направить письмо в НАК Нафтогаз с описанием ситуации и просьбой разъяснить и посоветовать. Разъяснят, мало кое-кому не покажется.
   Другого разговора газовики не понимают. Потом будут обижаться, но жизнь дороже.
   Дальше. Линия газоснабжения жилого дома смонтирована с явными нарушениями НТД. Что редуктор забыл на стене дома? Газопровод среднего давления не может быть проложен ближе 4 м от фундамента жилого дома. ( В стеснённых условиях-2). Утечки недопустимы. РДГС-10 имеет литой корпус и накидные латунные гайки. Рукожопы часто перетягивают гайки, они лопаются. Трещины могут быть незаметны. Но травить будет. Резьба , на которую накручивается накидная гайка, должна быть выполнена на токарном станке и заторцована. Иначе не зажмет уплотнительную прокладку.
   Так же может быть пробита мембрана редуктора на стороне среднего давления. Это частое явление. Картина будет именно такая. Давление в газовой сети постоянно пляшет, это зависит от потребления и других факторов. Тогда утечки будут периодически и спонтанными.
    И да. Не хочу беду накликать, но вероятность взрыва газа в этой ситуации-90%
   Поэтому бросать на самотёк никак нельзя.
   Удачи!
Доречі зараз газмережі майже всі фактично перевели на нафтогазівську контору з такою ж назвою - може почнуть шевелитися)
   
Re: І знову Хельп. Газовий
HSM

     Так. Ладно. Ситуация стремная. Что надо. До газовиков не доходит, похоже.
  Рекомендую написать жалобу в НКРЕ КП ( Чи как оно щас называется) . Устроят проверку, вкатят штраф тысяч в двести, возможно, поставят вопрос о лишении Лицензии.
    Также направить письмо в НАК Нафтогаз с описанием ситуации и просьбой разъяснить и посоветовать. Разъяснят, мало кое-кому не покажется.
   Другого разговора газовики не понимают. Потом будут обижаться, но жизнь дороже.
   Дальше. Линия газоснабжения жилого дома смонтирована с явными нарушениями НТД. Что редуктор забыл на стене дома? Газопровод среднего давления не может быть проложен ближе 4 м от фундамента жилого дома. ( В стеснённых условиях-2). Утечки недопустимы. РДГС-10 имеет литой корпус и накидные латунные гайки. Рукожопы часто перетягивают гайки, они лопаются. Трещины могут быть незаметны. Но травить будет. Резьба , на которую накручивается накидная гайка, должна быть выполнена на токарном станке и заторцована. Иначе не зажмет уплотнительную прокладку.
   Так же может быть пробита мембрана редуктора на стороне среднего давления. Это частое явление. Картина будет именно такая. Давление в газовой сети постоянно пляшет, это зависит от потребления и других факторов. Тогда утечки будут периодически и спонтанными.
    И да. Не хочу беду накликать, но вероятность взрыва газа в этой ситуации-90%
   Поэтому бросать на самотёк никак нельзя.
   Удачи!

Ого
В мому селі редуктора на трубі
Середнього тиску стирчать в метрі
Від фундаменту
Є підозра що в інших селах теж не чотири метри
В чому хвішка ?
Можливе пошкодження труби ?
   
Re: І знову Хельп. Газовий

Ого
В мому селі редуктора на трубі
Середнього тиску стирчать в метрі
Від фундаменту
Є підозра що в інших селах теж не чотири метри
В чому хвішка ?
Можливе пошкодження труби ?
   Фишка в том, что при повреждении подземной части газопровода газ идёт по линии наименьшего сопротивления, то есть , по траншее. ( Грунт был нарушен, рыхлый, туда и пойдет). И может скопиться внутри жилого дома ( затянет сквозняком в открытое окно или форточку) с печальными последствиями. Примеров хватало по всей Украине.
   Газ дураков н любит....
   
Re: І знову Хельп. Газовий

:lol:
  Чего ржем, товарищ газовик? Нахуевертили людям, беды наделали и смешно? Ничо, скоро не до смеха будет....
   
Re: І знову Хельп. Газовий
HSM

   Фишка в том, что при повреждении подземной части газопровода газ идёт по линии наименьшего сопротивления, то есть , по траншее. ( Грунт был нарушен, рыхлый, туда и пойдет). И может скопиться внутри жилого дома ( затянет сквозняком в открытое окно или форточку) с печальными последствиями. Примеров хватало по всей Украине.
   Газ дураков н любит....
Дякую  !!!
   
Re: І знову Хельп. Газовий

  Чего ржем, товарищ газовик? Нахуевертили людям, беды наделали и смешно? Ничо, скоро не до смеха будет....

Часто доводиться тримати в руках газоаналізатор, тому й пишу, щоб вирішити проблему, то необхідно замінити регулятор тиску на більш сучасний.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

Підтримую ідею написати детальну скаргу у вищу інстанцію.
Копію можна і в прокуратуру)

газ це не іграшки.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

Поки не поставлять новий регулятор тиску проблема не зникне. Різьбові з'єднання при середньому тиску геморойні.
вцмицлє?? мені нічого ставити не будуть - сказали, шо ото так і будуть ходити до мене регулярно в гості двічі на місяць.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

Тобто всі газовики в селі - рукожопи)
ну, майже. Один далбайоб взяв розірвав крана і здер з мене гроші за нього. А кран - це отой перший, що із землі.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

     Так. Ладно. Ситуация стремная. Что надо. До газовиков не доходит, похоже.
  Рекомендую написать жалобу в НКРЕ КП ( Чи как оно щас называется) . Устроят проверку, вкатят штраф тысяч в двести, возможно, поставят вопрос о лишении Лицензии.
    Также направить письмо в НАК Нафтогаз с описанием ситуации и просьбой разъяснить и посоветовать. Разъяснят, мало кое-кому не покажется.
   Другого разговора газовики не понимают. Потом будут обижаться, но жизнь дороже.
   Дальше. Линия газоснабжения жилого дома смонтирована с явными нарушениями НТД. Что редуктор забыл на стене дома? Газопровод среднего давления не может быть проложен ближе 4 м от фундамента жилого дома. ( В стеснённых условиях-2). Утечки недопустимы. РДГС-10 имеет литой корпус и накидные латунные гайки. Рукожопы часто перетягивают гайки, они лопаются. Трещины могут быть незаметны. Но травить будет. Резьба , на которую накручивается накидная гайка, должна быть выполнена на токарном станке и заторцована. Иначе не зажмет уплотнительную прокладку.
   Так же может быть пробита мембрана редуктора на стороне среднего давления. Это частое явление. Картина будет именно такая. Давление в газовой сети постоянно пляшет, это зависит от потребления и других факторов. Тогда утечки будут периодически и спонтанными.
    И да. Не хочу беду накликать, но вероятность взрыва газа в этой ситуации-90%
   Поэтому бросать на самотёк никак нельзя.
   Удачи!
Дякую, заспокоїли.  :kez_04:


А тепер все по порядку. Писати скаргу? А повод? просто, поясніть, з приводу чого писати. Вони мені одразу ж напишуть, шо мене положено перевіряти кожні 2 тижні, а так як я дуже часто цей графік порушую,то того таке і маю. Тобто, всі утєчьки саме з моєї вини.

А взрив де візьметься?

Редуктор у мене невеличкий. Десь 20 см. довжиною.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

А поставити подовжувач і запломбувати гости
не дозволяють?
я ж і кажу, що треба просто на 2-3 міліметри довшу трубу поставити і все. Дик, той мудак заявив, що це коштуватиме мені 3 штуки.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

Ого
В мому селі редуктора на трубі
Середнього тиску стирчать в метрі
Від фундаменту
Є підозра що в інших селах теж не чотири метри
В чому хвішка ?
Можливе пошкодження труби ?
приєднуюся до запитання. У мене редуктор висить у мене на стіні на висоті 1,5 метра від землі.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

Часто доводиться тримати в руках газоаналізатор, тому й пишу, щоб вирішити проблему, то необхідно замінити регулятор тиску на більш сучасний.
не замінять.  :nea: Ну, або хіба шо за мій кошт.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

Редуктор у мене невеличкий. Десь 20 см. довжиною.

яка балувана 8-)
   
Re: І знову Хельп. Газовий

яка балувана 8-)
а ти думав. це тобі не фост собі вачько запихать.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

яка балувана 8-)

пішов нахєр даун.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

приєднуюся до запитання. У мене редуктор висить у мене на стіні на висоті 1,5 метра від землі.

це не по нормах  :D
я тобі вже писав. все що ДО лічильника це відповідальність газкотори. і газоаналізатор на лічильнику - це газконтора. їхня проблєма.
все що після лічильника - твоя.

даремно ти мене Корівонько слухаєш вже опісля  :-)o
   
Re: І знову Хельп. Газовий

даремно ти мене Корівонько слухаєш вже опісля

ти ба, як Хуєрівець залицяецця... 8-)
   
Re: І знову Хельп. Газовий

це не по нормах  :D
я тобі вже писав. все що ДО лічильника це відповідальність газкотори. і газоаналізатор на лічильнику - це газконтора. їхня проблєма.
все що після лічильника - твоя.

даремно ти мене Корівонько слухаєш вже опісля  :-)o
ти правий і трошки не правий:
якщо договір не укладено - таки так, точка розмежування відповідальності - лічильник. А як тільки поведешся на укладення договору, і підпишеш його, так одразу ж точка розмежування відповідальності миттєво пересунеться до землі і за усі редуктори, песдуктори будеш потім відповідати ти - то все потім буде ремонтуватися виключно за твою плату.




як оцей мужик із таким довгим ніком живе?  ;o він же ж нікуди не поміщаєцця і рве таблицю, як тіке він розкриє у якійсь гілці рота?

Цю тему переглядають:
johannes wamberg andersen (+ 1 прихованих) і 5 гостей
   
Re: І знову Хельп. Газовий

У мну є точка доступу до природного газу. Тільки газова плита, але гемору навіть і з нею у мене вистачає.

Тиск у мене тут не понижений,а середній. Газовики сказали, що перевіряти на утєчьку мене повинні кожні 2 тижні.

Перевірили, знайшли, а усунули аж тоді, коли я сама викликала, бо то в Черкасах, то не виходжу на гавкіт, то викликала, коли згадала. Це був дощ. Той газовик шось там робив, мусолив, поїхав. Через 2 дні я знову визиваю (вже по сухій погоді), бо смердить перед лічильником на редукторі і кранику шо дурне. Газовик знову приїхав той самий і був не в настрої, бо, по-перше, я, виходить, наважилася піддати сумніву його професіоналізм, та й мій виклик в дощову погоду ще не забувся. Той хєр сказав, щоб я пішла перевірила, чи є газ, я його підїбнула, шо якшо шось не так, то я його знову викличу. Той придурок як розразився лайкою... І шо я на себе багато беру, і шо немає тут у мене чого людям заважати виконувати роботу - немає поряд джерел відкритого вогню, то нєхуй вийобувацця і дьоргать їх почом здря, не зважаючи на те, що від вулиці оці диряві газові точки розміщені на відстані 1 метр від огорожі і 5 метрів від траси. Тобто, будь-хто може йти дорогою, кинути у мій бік недопалок і все разом з хатою взлетить к хуям. Тож, я вже чула зі свого редуктора і краника запах не тільки дохлятини, а і дуже концентрованого часнику, шо аж дух забивало.

А тепер питання: Запах газу за ці три тижні постійно змінює свою концентрацію - то його ледь чутно (коли дуже холодно), то смердить так, шо аж хочеться сірника піднести і підкурити (коли надворі +8 градусів і тепліше. З чим повязана оця зміна концентрації? Щодня концентрація запаху газу різна при різних темпеературах. Це повязане якось із тиском, який залежить від температур? Ну, не затягує ж ті свищі, як це може бути у водогоні холодному чи гарячому при поганій герметизації згонів. Це надворі, не в приміщенні, тому моє діло маленьке - собі мовчу у тряпочьку. Від цього ж не я страждаю, а Нафтогаз, як постачальник послуги. То нехай собі страждає, якщо в місцевих газах працюють такі далбайоби.
Пахне по різному тому що на газо розподільній станції добавляють одорант ( для запаху) і походу не дозовано  а на око.
Тут і кран і сам редуктор може пропускати газ. Мильний розчин дійсно найкращий  варіант перевірити.
Але врахуйте що редуктор має скидати надлишковий тиск в редуктор через гусак.  Якщо гусака кіт вкрав то це і є причина що Ви відчуваєте запах.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

ти ба, як Хуєрівець залицяецця... 8-)
Бильоний, шуруй кагтавому соплі підтирай - там тебе вже заждались кагтавий з Бегемотом. Тут тобі робити немає чого - і без тебе розберемося.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

даремно ти мене Корівонько слухаєш вже опісля
це звучить ніжно, як спів Амура  :love:
благословляю вас
   
Re: І знову Хельп. Газовий

Пахне по різному тому що на газо розподільній станції добавляють одорант ( для запаху) і походу не дозовано  а на око.
Тут і кран і сам редуктор може пропускати газ. Мильний розчин дійсно найкращий  варіант перевірити.
Але врахуйте що редуктор має скидати надлишковий тиск в редуктор через гусак.  Якщо гусака кіт вкрав то це і є причина що Ви відчуваєте запах.
:gigi: подав звук.

Гусак за 25 метрів від редуктора прикопаний - по ньому скоро фури їздитимуть і об нього тормозитимуть. Вже тільки один метр залишився до нього - так фури розширяють собі заїзд.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

це звучить ніжно, як спів Амура  :love:
благословляю вас
це ти розмічьтався - швидше у тебе щось не те із уявою.  :kez_04:
   
Re: І знову Хельп. Газовий

не романтичні ви на цьому форумі  :(
крім Вольки хіба що
   
Re: І знову Хельп. Газовий

не романтичні ви на цьому форумі  :(
крім Вольки хіба що
вайна.. брат.. вайна.. нічого не хоцца.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

ти ба, як Хуєрівець залицяецця... 8-)

чуєш лисий гандон.
якщо станеться так що колись я з тобою пересікнусь у житті...
ну ти побачиш що з тобою буде. матки у тебе немає. але твоє очько тобі на лоба натягну без проблем.
тому : закрий своє хлєбало і не пиши на мене негаразди. я тебе ніколи не ображав.
земля кругла лисий. памнятай про це.  :vinsent:
   
Re: І знову Хельп. Газовий

зїж гівна і йди вже їбайся, воїтєль :give_rose:
   
Re: І знову Хельп. Газовий

:gigi: подав звук.

Гусак за 25 метрів від редуктора прикопаний - по ньому скоро фури їздитимуть і об нього тормозитимуть. Вже тільки один метр залишився до нього - так фури розширяють собі заїзд.
То стояк. Гусак це труба яка з'єднана з редуктором і яка має бути вищою ніж початок криші.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

То стояк. Гусак це труба яка з'єднана з редуктором і яка має бути вищою ніж початок криші.
а, да, шось таке повинно бути. А от чи є... завтра увечері подивлюся і розкажу.  :gigi:

шошо? хто там стоїть? нічого там не стоїть. гусачьок такий самий малесенький як на криші і все. Прикопаний на леваді в чистім полі. Шо там і чого йому стояти?
   
Re: І знову Хельп. Газовий

То стояк. Гусак це труба яка з'єднана з редуктором і яка має бути вищою ніж початок криші.
слухай, Ганс-Хрістіан, а ти хоч точно не з Черкащини, а то може бути, шо я зара оце саме тебе тут обсуждаю.. І як я потім тобі ув очі буду дивитися коли приїдеш мене перепаковувати?  :blush2:
   
Re: І знову Хельп. Газовий

зїж гівна і йди вже їбайся, воїтєль :give_rose:

земля кругла. не ображай людей безпідставно.
це все.
живи тепер з цим.
бик данєцкій.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

не ображай людей безпідставно.

я тебе ніколи не ображав.


в тебе роздвоення особистості? А оце хто писав, Пушкін? -

пішов нахєр даун.

Лікуй голову, якшо нагорі шось лишилось.
   
Re: І знову Хельп. Газовий

в тебе роздвоення особистості? А оце хто писав, Пушкін? -

Лікуй голову, якшо нагорі шось лишилось.

бумеранг. Лисий з Данєцка. бумеранг.  :-)o
   
Re: І знову Хельп. Газовий

слухай, Ганс-Хрістіан, а ти хоч точно не з Черкащини, а то може бути, шо я зара оце саме тебе тут обсуждаю.. І як я потім тобі ув очі буду дивитися коли приїдеш мене перепаковувати?  :blush2:
Точно то не я
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія