Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закарпатье - уникальній регион. Блеацтательный анализ.

Закарпатье уникально своей географией, а точнее административніми границами. Закарпатье имеет границу сразу со всеми странами восточной Европы от Балтики до Черноморья. Польша, Словакия, Венгрия, Румыния. Это как паук, оттуда можно перекрыть весь вход из Европы дальше в Азию и наоборот. В принципе  понято, почему подхуйловец Медведчук так окучивал именно Закарпатье. Если помните, в 2014 в минских или помимо минских, была такая шняга - как трансграничное сотрудничество Донецкой, луганской областей с РФ. Типа грузы могут свободно ходить без особого таможенного контроля. В этот же момент, на другой стороне Украины отрабатывался похожий вопрос с Закарпатьем. Типа тоже трансприграничье но уже с Венгрией. Таким образом, Хуйло хотел получить сквозную схему прохождения грузов из Хуйлостана прям в Европу и наоброт.
Получая Закарпатье, Хуйло не упирается в одну Польшу, как это происходит сейчас. Сейчас Польша захотела - закрыла кордон, захотела ввела ограничения на грузы, захотела начала квотировать тоннаж и.т.д. Я имею в виду единственную границу Хуйла с ЕС - Белорусь конечно же. Страны Балтии и Финляндию не считаю, поскольку это тупиковые страны, в конечном итоге все равно ведущие на Польшу.
А вот Закарпатье... не захотели поляки - повезли через словаков, не захотели словаки, пошли через венгров, или румын. Так же и газ, так же и нефть. Умело манипулируя ими можно демпинговать, сталкивать лбами, балансировать, изымать выгоды.
В военном плане, этот регион просто неоценим. Он просто врезается почти в середину Европы и поставив там ракеты, перекрывается все от Дании, до Италии, а имея своего дружбана Орбана, сразу же врезаемся на Балканы к братушкам сербам, отрезая Румыниюи  Болгарию, а через полуватную Австирию догоняем уже чуть ли не до Бундеса.

Кстати, будучи в Закарпатье я не увидел каких - либо ватных настроений, как раньше описывали этот регион, так же я и не увидел провенгерских настроений.
   
Закарпатье уникально своей географией, а точнее административніми границами. Закарпатье имеет границу сразу со всеми странами восточной Европы от Балтики до Черноморья. Польша, Словакия, Венгрия, Румыния. Это как паук, оттуда можно перекрыть весь вход из Европы дальше в Азию и наоборот. В принципе  понято, почему подхуйловец Медведчук так окучивал именно Закарпатье. Если помните, в 2014 в минских или помимо минских, была такая шняга - как трансграничное сотрудничество Донецкой, луганской областей с РФ. Типа грузы могут свободно ходить без особого таможенного контроля. В этот же момент, на другой стороне Украины отрабатывался похожий вопрос с Закарпатьем. Типа тоже трансприграничье но уже с Венгрией. Таким образом, Хуйло хотел получить сквозную схему прохождения грузов из Хуйлостана прям в Европу и наоброт.
Получая Закарпатье, Хуйло не упирается в одну Польшу, как это происходит сейчас. Сейчас Польша захотела - закрыла кордон, захотела ввела ограничения на грузы, захотела начала квотировать тоннаж и.т.д. Я имею в виду единственную границу Хуйла с ЕС - Белорусь конечно же. Страны Балтии и Финляндию не считаю, поскольку это тупиковые страны, в конечном итоге все равно ведущие на Польшу.
А вот Закарпатье... не захотели поляки - повезли через словаков, не захотели словаки, пошли через венгров, или румын. Так же и газ, так же и нефть. Умело манипулируя ими можно демпинговать, сталкивать лбами, балансировать, изымать выгоды.
В военном плане, этот регион просто неоценим. Он просто врезается почти в середину Европы и поставив там ракеты, перекрывается все от Дании, до Италии, а имея своего дружбана Орбана, сразу же врезаемся на Балканы к братушкам сербам, отрезая Румыниюи  Болгарию, а через полуватную Австирию догоняем уже чуть ли не до Бундеса.

Кстати, будучи в Закарпатье я не увидел каких - либо ватных настроений, как раньше описывали этот регион, так же я и не увидел провенгерских настроений.
Польща- ні.
   
Польща- ні.

Бещади.
   
Таким образом, Хуйло хотел получить сквозную схему прохождения грузов из Хуйлостана прям в Европу и наоброт.


хуйня,  у них є Калінінград і балтика
   
хуйня,  у них є Калінінград і балтика

Це анклав, який має дуже обмежені логістичні можливості, та зажат Польшею з Літвою.
   
Бещади.
ТИ правий, вибач, забув.
   
Українським спецслужбам давно пора почати фінансувати антиорбановські акції в Угорщині. Тим більше, там він вже всім набрид.
   
Українським спецслужбам давно пора почати фінансувати антиорбановські акції в Угорщині. Тим більше, там він вже всім набрид.
WTF?
   
Українським спецслужбам давно пора почати фінансувати антиорбановські акції в Угорщині. Тим більше, там він вже всім набрид.

Мені цікаво що там мадяри витворяють на нашому закарпаті. Чую в новіинах постійно що вони начебто ведуть там антиукраїнську діяльність.
   
Мені цікаво що там мадяри витворяють на нашому закарпаті. Чую в новіинах постійно що вони начебто ведуть там антиукраїнську діяльність.

Я мав проекти по всьому Закарпатті. Стикався, як з владою так і з простими закарпатцями. Там ситуація дуже цікава.

Там воно настільки неоднорідне, що нереально сказати про якісь конкретні політичні вподобання цілого реігону.

   
Мені цікаво що там мадяри витворяють на нашому закарпаті. Чую в новіинах постійно що вони начебто ведуть там антиукраїнську діяльність.
плетуть інтриги)

якщо серйозно, то із сусідами ми маєм діяти в позитивному ключі - показувати позитивний взаємовигідний варіант стосунків

а не розсиратись, граючи на руку кремля, а по факту будучи їх корисними ідіотами
   
Мадяри так, трохи там шуміли, але наші знесли нахєр  їхнього туркула в Мукачево, висадили здоровенного тризуба біля замку і мадяри присіли. :gigi:

   
плетуть інтриги)

якщо серйозно, то із сусідами ми маєм діяти в позитивному ключі - показувати позитивний взаємовигідний варіант стосунків

а не розсиратись, граючи на руку кремля, а по факту будучи їх корисними ідіотами

Що значить розсиратись ? 
   
Я до чого це пишу. Що деяким европейцам здаеться що Хуйло та Украіна це десь далеко на схід. Але вони мають зрозуміти що Украіна це не на сході, а вже майже в центрі Европи хто не доганяє географію. І кому здаеться що від Авдєвкі до Відня як до Китаю рачки, то це не так.
І щоб запобігти цьому, ЕС та НАТО потрібно терміново брати до свого складу Молдову, незважаючи навіть на Придністровья, та вводити туди свої війска, негайно. Бо якшо ляже Одеса, то Молдова буде питанням декілка місяців, а від Молдови до Закарпаття 150 км.
   
І в іншу сторону, якщо в Молдові будуть стояти війска НАТО, то вже і Одеса для кацапів не буде казатись таким солодким призом, та не буде бажання її заграбастити, бо це для кацапів буде  тупик.

Останнє редагування: 15 грудня 2023 12:33:02 від Турчинофф
   
Було - стало.  :gigi:

   
https://t.me/stranaua/135525

Та це таке, там постійно якісь розбірки. Криміногенний регіон, різні менталітети, різні нації, кацапи там також багато свого часу насрали в цьому напрямку, такоє...
   
Закарпаття то дійсно ключ до контролю всієї східної центральної та  навіть південної Європи

650 км до адріатики
250 км до Сербії
270 км до Чехії


   
https://t.me/stranaua/135525
:facepalm1:

Після війни ще довго в Україні буде щось то тут то там вибухати.
   
Закарпаття то дійсно ключ до контролю всієї східної центральної та  навіть південної Європи

650 км до адріатики
250 км до Сербії
270 км до Чехії

Як вірно сказав Портніков - Ви зрозумійте, Хуйлу не треба Бахмут, йому треба Закарпатье. І доки цього не зрозуміють на заході, доти і будуть всякі ілюзії щодо політики Росіі.
   
Закарпаття то дійсно ключ до контролю всієї східної центральної та  навіть південної Європи

650 км до адріатики
250 км до Сербії
270 км до Чехії

Так, але є нюанс. Закарпаття може й ключ, але на шляху до нього кацапів абсолютно антикацапські регіони + гори Карпати.

Воно може стати ключем тільки в розкладах, які були за часів СРСР, коли вся територія до Закарпаття повністю контрольована кацапами.


   
И еще вспоминаем, почему Партия Регионов (Она же партия мародеров имени Хуйло), рисовала именно такие карты


   
Мені цікаво що там мадяри витворяють на нашому закарпаті. Чую в новіинах постійно що вони начебто ведуть там антиукраїнську діяльність.
Ну який фсраку блєцтатєльний аналіз ,коли ти навіть не побачив звернення мадярських меншин до Орбана з проханням перестати паяснічати і підтримати Український шлях в ЄС.
Двійка тобі граф за  такий аналіз.
   
Так, але є нюанс. Закарпаття може й ключ, але на шляху до нього кацапів абсолютно антикацапські регіони + гори Карпати.

Воно може стати ключем тільки в розкладах, які були за часів СРСР, коли вся територія до Закарпаття повністю контрольована кацапами.

Це так здаеться. Молдову взяли -  і кацапи вже на порозі Буковини. А у той буковині, вселякіх ватяних редиска як мі бачимо по тому ж ФУПу - вагон та маленький візок.
   
А ось і момент вибуху. Якийсь придурок.

   
Ну який фсраку блєцтатєльний аналіз ,коли ти навіть не побачив звернення мадярських меншин до Орбана з проханням перестати паяснічати і підтримати Український шлях в ЄС.
Двійка тобі граф за  такий аналіз.

То я навів географічний аналіз. А політичний аналіз я спитав тут у суспільства, бо попри те що багато казали мені що там одні ватани на тому закарпатті, я побачив навпаки глибоко проукраїнський регіон.
   
Як вірно сказав Портніков - Ви зрозумійте, Хуйлу не треба Бахмут, йому треба Закарпатье. І доки цього не зрозуміють на заході, доти і будуть всякі ілюзії щодо політики Росіі.
кацап іде, поки не получить в морду
   
кацап іде, поки не получить в морду

Так щоб не доводити до мордобою, потрібно негайно брати Молдову до НАТО. Це ключ до безпеки Европи. навіть не України, а Европи. Якщо хуйловці будуть на закарпаті, то доля ЕС буде все більше схожа на долю Европи після 1945 року.
   
Треба йти ще далі. Брати Молдову до НАТО, вводити туди війска НАТО. Україні надати полосу причерноморья в коцесію Молдові деякі порти на час війни. НАТО потрібно зробити заяви що ці порти тепер територія НАТО і напад на неї буде означати - напад на НАТО. В такому разі Україна вирішить безпеку своєї морської логістики.
   
«Повзання рачки перед Орбаном, як багато хто сьогодні робить з нашої влади на різних рівнях – нічого не дасть. Такі як він, розуміють лише право сили, тому треба шукати його болючі мозолі й давати на них. А почати можна із заборони діяльності партії «КМКС», яка є філіалом орбанівської «Фідес» та так само, як і ОПЗЖ, є провідником чужих, імперських інтересів в Україні. Очевидно, що подальша масована присутність партійців «КМКС» в системі влади на Закарпатті – пряма загроза національній безпеці України», – заявив нардеп.
(с) Балога
   
«Повзання рачки перед Орбаном, як багато хто сьогодні робить з нашої влади на різних рівнях – нічого не дасть. Такі як він, розуміють лише право сили, тому треба шукати його болючі мозолі й давати на них. А почати можна із заборони діяльності партії «КМКС», яка є філіалом орбанівської «Фідес» та так само, як і ОПЗЖ, є провідником чужих, імперських інтересів в Україні. Очевидно, що подальша масована присутність партійців «КМКС» в системі влади на Закарпатті – пряма загроза національній безпеці України», – заявив нардеп.
(с) Балога

та зовсім закртити той кордон з угорщиною. Все в обїзд через Словачину, Румунію, Польшу. настілки вже наявний прохуйловській агент, що і не приховуеться. Максакова розповідала, як коли Орбане ще не був премьером, ФСБ його годувала валізами грошей в Москві.
   
А ось і момент вибуху. Якийсь придурок.

https://t.me/operativnoZSU/127398

дєгєнєрат якись  :X
   
Дайте людям зброю в руки! Вони наведуть порядок!  :facepalm:
   
А ось і момент вибуху. Якийсь придурок.

https://t.me/operativnoZSU/127398

 :( Хворий на голову.
   
А почати можна із заборони діяльності партії «КМКС», яка є філіалом орбанівської «Фідес»
та зовсім закртити той кордон з угорщиною
Чудова ідея коли хочетсь роздраконити Орбана(на якого схоже знайшли управу євролідери) і  самим дати  аргументи йому для блокування нашого вступу в ЄС.
Можна ще поляків- дальнобоїв відпиздити,і теж кордон перекрити.
Це саме те що нам зараз треба.Блєцтатєльно.
   
І в кожному селі осередок ФСБ-РПЦ, який ніяк не можуть заборонити, як терористичну організацію. Підбурюють людей до рабства, вигадують русинів, впливають на вибори і бізнес
   
Чудова ідея коли хочетсь роздраконити Орбана(на якого схоже знайшли управу євролідери) і  самим дати  аргументи йому для блокування нашого вступу в ЄС.
Можна ще поляків- дальнобоїв відпиздити,і теж кордон перекрити.
Це саме те що нам зараз треба.Блєцтатєльно.

 :laugh:
   
:( Хворий на голову.
Нормальний, справжній "слуга народу" - "жестокій і безпощадний"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія