Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Київстар всьо?

Re: Київстар всьо?
PAL

У вас риторика хз яких років , доковідних точно. Зараз великий бізнес враховує ризики  та закладає план рекавері в бюджет.  

куріть

AWS Elastic Disaster Recovery
Azure Disaster Recovery

там відновлення - хвилини. Синхронізацію не зламають  там свої спеціальні креди.
Сервіси можна запустити  та надавати послуги  , поки розбираєшся з онпреміс.

я трошки в курсі
хмара це хмара, там купа ресурсів є в наявності на випадок чого
а ти спробуй оплатить простій дублікатів заліза у себе в особистому ДЦ

Щодо "синхронізацію не зламають" я б не був настільки оптимістичним.
Ретранслятори теж не мали зламать, бо "там свої среціальні креди" (тобто ключі для доступу). Але зламали жеж. Бо для автоматизації використовуються й десь зберігаються, куди змогли залізти.
   
Re: Київстар всьо?

   
Re: Київстар всьо?

Я правильно понимаю, что сейчас симки физически уже не нужно менять в телефоне на другого оператора?
Можно просто по интернету купить и подключиться?
   
Re: Київстар всьо?

   
Re: Київстар всьо?

https://t.me/operativnoZSU/127118

та ерунда, пропаганда, посеять панику..
еще надо было и фамилии агентов указать
   
Re: Київстар всьо?

За їхніми словами, команда хакерів проникла в мережу оператора і міцно закріпилася там. У ході атаки було знищено внутрішню мережеву інфраструктуру організації, яка забезпечує зв'язком не лише мільйони абонентів, а й ЗСУ.

Також пишуть, що їхнім хакерам дісталися особисті дані клієнтів компанії: ПІБ, паспортні дані та адреси. Йдеться про мільйони записів.

Крім того, нібито було знищено і бекапи — на доказ цього хакери надали скріншоти резервного копіювання, взятого під контроль сервера.


Вся медінфа в Helsi була в Київстара.  З огляду на вчорашнє що можна робити?  Видалити себе з тієі Хелсі?   Звісно,  ті кацаполякалки тре ділити на 100, але все ж…
А з фінномерами ПБ як бути?
   
Re: Київстар всьо?

Re: Київстар всьо?

Я правильно понимаю, что сейчас симки физически уже не нужно менять в телефоне на другого оператора?
Можно просто по интернету купить и подключиться?
це має підтримути телефон
   
Re: Київстар всьо?

це має підтримути телефон
до найближчого фірмового магазину з паспортом нехай йде
   
Re: Київстар всьо?
PAL

Я правильно понимаю, что сейчас симки физически уже не нужно менять в телефоне на другого оператора?
Можно просто по интернету купить и подключиться?

потрібно, щоб телефон таке підтримував
дивись специфікацію на свій, ключове слово eSIM
   
Re: Київстар всьо?

без розуміння, як проходив злам, це все до дупи
якщо не заткнути дірку - зламають знову
Відновлення та розслідування йдуть паралельно. Більше того, затикання дірки має безумовний пріорітет.
Грубо кажучи, вкрали ключі, пролізли й потерли усе. Якщо ти не розумієш, як ключі вкрали, їх вкрадуть знову, вже поновлені. Якщо не розумієш, як залізли - залізуть знову.
Й усе починай спочатку
Я не вірю в хакерську атаку, це була тупо диверсія.
Причому диверсант працював в самій компанії.
І давно зливав трафік на рашку, в тому числі і від шахедів.
А коли почали копать, щоб замести за собою усі сліди вальнув усю систему.
Люба хакерська атака експлуатує якусь вразливість в програмному забезпеченні або системі безпеки.
Якби хакери знайшли таку діріщу в безпеці, то зараз би лежали ватафон і лайфцел, патамушта програмне забезпечення навряд що там кардинально відрізняється.
   
Re: Київстар всьо?

За їхніми словами, команда хакерів проникла в мережу оператора і міцно закріпилася там. У ході атаки було знищено внутрішню мережеву інфраструктуру організації, яка забезпечує зв'язком не лише мільйони абонентів, а й ЗСУ.

Також пишуть, що їхнім хакерам дісталися особисті дані клієнтів компанії: ПІБ, паспортні дані та адреси. Йдеться про мільйони записів.
Крім того, нібито було знищено і бекапи — на доказ цього хакери надали скріншоти резервного копіювання, взятого під контроль сервера.

Вся медінфа в Helsi була в Київстара.  З огляду на вчорашнє що можна робити?  Видалити себе з тієі Хелсі?   Звісно,  ті кацаполякалки тре ділити на 100, але все ж…
А з фінномерами ПБ як бути?

Точно! ще і Хелсі, блд
   
Re: Київстар всьо?

та ерунда, пропаганда, посеять панику..
еще надо было и фамилии агентов указать
намагаються відволікти увагу від диверсанта.
   
Re: Київстар всьо?

Також пишуть, що їхнім хакерам дісталися особисті дані клієнтів компанії: ПІБ, паспортні дані та адреси. Йдеться про мільйони записів.
в сучасному цифровому світі наівно сподіватись, що такі звичайні, статичні, широко вживані, приватні дані є секретні
   
Re: Київстар всьо?

Га? 8-:
не гакай  :gigi: у мене коли сиджу на ВФ і хочу зайти у ПБ, то хрюкотить, що не може використовувати цю мережу. Але ж телефонія ЛС при цьому не зайнята? Тому не Гакай, доню - я знаю, що кажу.  :kez_04:
У сина КС - фінансовий. Але є інет Фрегата. Дик, він зара не може здійснювати фінансові операції ніяк, хоч і встановлений у нього на ноуті додаток ПБ.
   
Re: Київстар всьо?

у ході атаки знищено внутрішню мережеву інфраструктуру компанії разом з бекапами
тобто інфра бекапилась
але шлях до бекапів, зі сторони безпеки, не сильно відрізнявся від шляху до інфри - оце хреново
   
Re: Київстар всьо?
OS

встановлений у нього на ноуті додаток ПБ.
що за звір?
   
Re: Київстар всьо?

її зламають точнісінько так же, як основну мережу, й покладуть
щоб не було точнісінько так же - механізм захисту повинен відрізнятись
на резерві - резервний механізм
   
Re: Київстар всьо?

що за звір?
:gigi: не знаю, але гарненький такий, зелененький.
   
Re: Київстар всьо?

карофка, не флуди
   
Re: Київстар всьо?
PAL

За їхніми словами, команда хакерів проникла в мережу оператора і міцно закріпилася там. У ході атаки було знищено внутрішню мережеву інфраструктуру організації, яка забезпечує зв'язком не лише мільйони абонентів, а й ЗСУ.

Також пишуть, що їхнім хакерам дісталися особисті дані клієнтів компанії: ПІБ, паспортні дані та адреси. Йдеться про мільйони записів.
Крім того, нібито було знищено і бекапи — на доказ цього хакери надали скріншоти резервного копіювання, взятого під контроль сервера.

Вся медінфа в Helsi була в Київстара.  З огляду на вчорашнє що можна робити?  Видалити себе з тієі Хелсі?   Звісно,  ті кацаполякалки тре ділити на 100, але все ж…
А з фінномерами ПБ як бути?

так, короткий аналіз відео вище (зі скриншотами)
1. добралися до якоїсб складсбкої програми
2. добралися до Exchange сервера. До справжніх бекапів це відношення не має.
3. добралися до моніторінгу
4. добралися до ActiveDirectory. Оце ось погано, але зі скриншоту незрозуміло, який рівень доступу (вибачте, я у вінді не спец)
5. Добралися до консолі VMware, теж незрозуміло, з яким рівнем доступу. Але, зважаючи, що поклали усе, скоріш за все адмінка.

На скриншотах немає доступу до баз клієнтів
На скриншотах немає доступу до самих віртуальних машин (усередину)

Але, якщо залізли давно, то могли потягнуть снапшоти віртуалок, й у себе вже там спокійно ковиряти, зоб доюратися до даних
   
Re: Київстар всьо?

Як lifecell поповнюється та працює? 

Якщо не рахувати їх додатку, то все ОК. Керування краще через USSD коди
   
Re: Київстар всьо?

хоч і встановлений у нього на ноуті додаток ПБ.

Я тоже такое хочу. Где можно взять?
   
Re: Київстар всьо?

Яка казав Федоров, кібербезпезпека це "хуйя" (с). Ну, майже.... :gigi:  :facepalm1:
   
Re: Київстар всьо?

Я тоже такое хочу. Где можно взять?
тримаськай:

https://znaki.fm/uk/teams/privat24/dodatok-privat24/
   
Re: Київстар всьо?

так, короткий аналіз відео вище (зі скриншотами)
1. добралися до якоїсб складсбкої програми
2. добралися до Exchange сервера. До справжніх бекапів це відношення не має.
3. добралися до моніторінгу
4. добралися до ActiveDirectory. Оце ось погано, але зі скриншоту незрозуміло, який рівень доступу (вибачте, я у вінді не спец)
5. Добралися до консолі VMware, теж незрозуміло, з яким рівнем доступу. Але, зважаючи, що поклали усе, скоріш за все адмінка.

На скриншотах немає доступу до баз клієнтів
На скриншотах немає доступу до самих віртуальних машин (усередину)

Але, якщо залізли давно, то могли потягнуть снапшоти віртуалок, й у себе вже там спокійно ковиряти, зоб доюратися до даних
SCOM,АД,O365... повністю весь ажур(ажур стак)
VMware AоO -  це  не "консоль вмваре"(немає такого в принципі)

просто вони хизуються(якщо скріни не фейк) ,що вони усюди-  від опориних мереж до хмар, від ад до обліку ОЗ.
   
Re: Київстар всьо?

Я тоже такое хочу. Где можно взять?

То тіко для обраних юриздів

Сікредний додаток ПБ для ноута.

Там просто так не скачаєш - зв'язки потрібні!
   
Re: Київстар всьо?

То тіко для обраних юриздів

Сікредний додаток ПБ для ноута.

Там просто так не скачаєш - зв'язки потрібні!
:gigi: а от і жменька гівна нарисувалася - мій персональний хейтер - прашу любідь і жалавадь.  :kez_04:
жменьце-гіменьце, не флудь! (с).
   
Re: Київстар всьо?

   
Re: Київстар всьо?

тримаськай:

https://znaki.fm/uk/teams/privat24/dodatok-privat24/

Ну вот опять обманули...

Цитувати
Для власників ПК вхід у сервіс може здійснювались через встановлений браузер, при цьому завантажувати додаток для роботи з комп'ютера не обов'язково - інтернет банк Приват24 доступний в режимі онлайн.

Конечно "не обязательно". Его просто нет в природе...
   
Re: Київстар всьо?

Заспокойтеся  [ua]

   
Re: Київстар всьо?

Ну вот опять обманули...

Конечно "не обязательно". Его просто нет в природе...

Якщо не знаєш - не пиши

У корови на ноуті стоїть, значить є
   
Re: Київстар всьо?

Ну вот опять обманули...

Конечно "не обязательно". Его просто нет в природе...
читай трішки нижче там. Ти не всю статтю прочитав. Не уважний. І таки да, не флудь.

Встановити Приват24 на комп'ютер можна за декілька нескладних кроків:

1. Відкрийте сторінку Приват24 за посиланням https://privat24.ua або перейшовши на неї через опцію “Вхід у Приват24” на сайті ПриватБанку https://privatbank.ua.
2. Натисніть функцію “Зареєструватися”, що розміщена в нижній частині екрану.
3. Вкажіть свій фінансовий номер телефону, який прив'язаний до картки.
4. Введіть 4 останні цифри будь-якої картки ПриватБанку. Картку можна буде вибрати із запропонованого списку, який система підтягне за вашим номером телефону.
5. Вкажіть свій e-mail.
6. Введіть пароль і натисніть “Продовжити”.
7. Для підтвердження операції зазначте одноразовий пароль, що надійде в СМС. Натисніть “Продовжити”.
8. Вкажіть PIN-код картки, за допомогою якої реєструється особистий кабінет.
9. Після погодження з правилами та умовами банку, натисніть “Зареєструватись”.
10. Після реєстрації ви можете ввійти в електронний банк Приват24 та користуватися запропонованими у системі сервісами.
За бажанням Ви також можете встановити Приват24 на ноутбук, що забезпечує більшу мобільність проведення операцій за рахунками та платежами. Порядок реєстрації в Приват24 на ноутбуці аналогічний як для роботи з ПК, важливим при цьому лишається наявність доступу до Інтернет мережі.
   
Re: Київстар всьо?

Треба робити висновки. Бо кацапи зроблять. В сучасному світі для того щоб паралізувати економіку не конче рактетами лупити по підстанціям.

Достатньо паралізувати мобільні мережі. Інших телефонів уже напевно в більшості й немає.
   
Re: Київстар всьо?

Тут головне інше. І воно набагато страшніше за повалення однієї якоїсь мережі. І може спровокувати ефект доміни.

Озвучувати не буду. Здогадайтесь самі. Але теж не озвучуйте.
   
Re: Київстар всьо?

водафон в плюсі))
народ масово скуповує карти))
   
Re: Київстар всьо?

Похоже, что сеть небольших частных "наземных" интернет-провайдеров имеет существенно большую живучесть, нежели 2-3 национальных компаний.
   
Re: Київстар всьо?

повний резервний сервер (набір серверів)
максимально ізольований від мережі (можливо навіть фізично), постійно працюючий, або готовий до роботи в межах 15хв
заміняє робочий, коли той ліг
після вводу його в дію, ресторяться дані і він відкривається клієнтам (або навіть з ним живе окрема репліка даних, тоді все на льоту)

по суті проблема, що не забекаплена була інфра
п.с. бекапи фізичних образів дисків серверів також варіант

2х гроші на інфраструктуру?
Так жирно не живуть навіть оператори з рахунком в 100$ на місяць.


треба закладати можливість вживлення агентів, як норму
з часом система "втомлюється", зростає ймовірність закладок

тому все треба ротейтити з чистого листа на періодичній основі

І на таке теж грошей нема. Ні в кого.
Бо той хто почне- зразу вилетить в трубу бо буде неконкурентний порівняно з тими, хто на таке гроші не витрачає
   
Re: Київстар всьо?

водафон в плюсі))
народ масово скуповує карти))

Що, взагалі не вірять що відновлять?

Чи навіть день-два без телефона витримати не можуть?

Я вчора взагалі забув що київстара нема. Аж теща ввечері нагадала.   :) 

А це мій основний оператор.
   
Re: Київстар всьо?

https://t.me/dnepr_operativ/56111

Гарна спроба пустити слідство хибним щляхом, але ніт!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 49 гостей
 
Повна версія