Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фіни вирішили відпустити тварюку щоб не було ескалації

Порівняйте як кацапи знищували Азов, не маючи фактів

З тим, що робила Україна проти русіч, маючи факти і злочинця арештованого, який міг свідчити
   
Що тобі сраку порвало? Читаю, що пишуть: винуватий Єрмак, що фінський суд відпустив росіянина-злочинця. Ось так  :gigi:
Так а хто на твою думку винуватий? Чи знову ніхто чи таки Петро?
Наскільки я вже того Петра ненавиджу і маю за що, але зараз залиште
його в спокої, відповість свого часу, бо вже є купа кандидатів,
що його на два порядки перевершили.
   
https://t.me/BerezaJuice/39528
Написав те саме, що і я і що написали десятки притомних людей
   
Чую щас гівно із фінів полізе також.
   
Згадайте, як кацапи знищували Марківа і разом з ним обличчя України

Це поразка. Дуже сильна. Це зрада, а поразка

Україна зрадила тисячі убієнних
   
Що тобі сраку порвало? Читаю, що пишуть: винуватий Єрмак, що фінський суд відпустив росіянина-злочинця. Ось так  :gigi:

То тобі сраку рве постійно
Всюди Петра пхаєш
Задовбало вже
Не дай  Божн Єрмака образити
Тобі подобається оте все, що робиться в країні?
Коли якийсь завгосп загнав під плінтус Парламент в парламентсько-президентській країні
Коли завгосп призначає міністрів і дає вказівки прем'єру?
Бля
Зроби добру справу - не ходи більше на вибори
   
https://t.me/BerezaJuice/39528
Навіщо він бреше про " не надала докази"? Ось яка мотивація насправді -

Верховний суд Фінляндії не дозволив екстрадувати в Україну одного із засновників російського неонацистського угрупування ДШРГ “Русич” Яна Петровського (у Фінляндії він перебуває під ім’ям Воіслав Торден) і вимагає негайно його звільнити з-під арешту.

Про це повідомляє фінське видання Helsingin Sanomat.

На думку Верховного суду, Фінляндія не може погодитися на екстрадицію підозрюваного росіянина в Україну. Причина – умови в українських тюрмах. Європейський суд з прав людини визнав, що вони порушують третю статтю Конвенції з прав людини.

Згідно зі статтею, ніхто не може бути підданий тортурам, поводженню чи покаранню у нелюдський або такий, що принижує гідність, спосіб.

Європейський суд з прав людини визнав особливо проблематичним переповненість українських в'язниць і різні неодноразові матеріальні недоліки, які мали місце в кількох в'язницях по всій країні.

За даними Верховного суду, Тордену загрожуватиме принижуюче гідність поводження, якщо його екстрадують в Україну.

Згідно з повідомленнями, умови в українських в'язницях ще більше погіршилися під час війни і можуть становити загрозу життю та здоров'ю. Крім того, надходили повідомлення про тортури та насильство, серед іншого, щодо осіб, яких підозрюють у співпраці з Росією.

Згідно з рішенням Верховного Суду, більше немає причин для тримання росіянина під вартою для забезпечення можливої екстрадиції, тому його слід негайно звільнити, якщо немає іншої причини для обмеження свободи.
   
То тобі сраку рве постійно
Всюди Петра пхаєш
Задовбало вже
Не дай  Божн Єрмака образити
Тобі подобається оте все, що робиться в країні?
Коли якийсь завгосп загнав під плінтус Парламент в парламентсько-президентській країні
Коли завгосп призначає міністрів і дає вказівки прем'єру?
Бля
Зроби добру справу - не ходи більше на вибори

Та мені по херу той Єрмак, я ж не винуватий, що секта його пхає в усі отвори та робить винним в усьому  :weep:
   
Навіщо він бреше про " не надала докази"? Ось яка мотивація насправді -

Верховний суд Фінляндії не дозволив екстрадувати в Україну одного із засновників російського неонацистського угрупування ДШРГ “Русич” Яна Петровського (у Фінляндії він перебуває під ім’ям Воіслав Торден) і вимагає негайно його звільнити з-під арешту.

Про це повідомляє фінське видання Helsingin Sanomat.

На думку Верховного суду, Фінляндія не може погодитися на екстрадицію підозрюваного росіянина в Україну. Причина – умови в українських тюрмах. Європейський суд з прав людини визнав, що вони порушують третю статтю Конвенції з прав людини.

Згідно зі статтею, ніхто не може бути підданий тортурам, поводженню чи покаранню у нелюдський або такий, що принижує гідність, спосіб.

Європейський суд з прав людини визнав особливо проблематичним переповненість українських в'язниць і різні неодноразові матеріальні недоліки, які мали місце в кількох в'язницях по всій країні.

За даними Верховного суду, Тордену загрожуватиме принижуюче гідність поводження, якщо його екстрадують в Україну.

Згідно з повідомленнями, умови в українських в'язницях ще більше погіршилися під час війни і можуть становити загрозу життю та здоров'ю. Крім того, надходили повідомлення про тортури та насильство, серед іншого, щодо осіб, яких підозрюють у співпраці з Росією.

Згідно з рішенням Верховного Суду, більше немає причин для тримання росіянина під вартою для забезпечення можливої екстрадиції, тому його слід негайно звільнити, якщо немає іншої причини для обмеження свободи.

Які тортури? Є якісь факти чи пррсто куколди відмазку придумали? У нас військовопонені живуть краще, ніж вдома
Постійно перевірки в тих місцях
   
Та мені по херу той Єрмак, я ж не винуватий, що секта його пхає в усі отвори та робить винним в усьому  :weep:

У тебе всі секта, хто не підтримує найвеличнішого
Я, наприклад, не хочу щоб Петро йшов на вибори
Та якщо він навіть таке заявить і звалить десь назавжли, то ви ще рлків 10.будете з ним носитися
Як жулькоскот з Ющом
   
Кто там у нас з хфупчиків зараз у фінляндії?
Помятаю якийсь нік начебто жив раніше у Маріуполі, то може замість ГУР, або СБУ..виконає їх роботу? :D
А якщо без жартів, то це все дуже гидко, дивитися як вороги всьго українського просто куем по лбу бьють українцям.
А влада України просто витирається від сцяк , коли їх обісцяли.
   
У тебе всі секта, хто не підтримує найвеличнішого
Я, наприклад, не хочу щоб Петро йшов на вибори
Та якщо він навіть таке заявить і звалить десь назавжли, то ви ще рлків 10.будете з ним носитися
Як жулькоскот з Ющом

Порошенко мені теж по херу, але це народу України вирішувати, чи повертати його назад. І Бубочка мені по херу, я вважаю, що після завершення війни, якщо все буде добре, йому не варто йти на повторні вибори.
   
Які тортури? Є якісь факти чи пррсто куколди відмазку придумали? У нас військовопонені живуть краще, ніж вдома
Постійно перевірки в тих місцях
Пишіть у верховний суд фінляндії
   
Ключове я так розумію в твоєму спічі улюблене кацапське слово ТУПО.
Дійсно тупо бути в позиціі страуса в рожевих окулярах.
Міжнародне право? Де? Не чули.

Якщо міжнародне право виділяє муслімів та негірів як привілейовану прошарку,
Якщо міжнародне право ставить ЛГБТ вище звичайних людей
Якщо міжнародне право ставить вірунів вище ніж атеїстів

ТО НАКУЙ ТА ГЕЙРОПА та її право.
Тому слово ТУПО повинно відноситися до кожного гейропейського толеранта, що щось мурчить про право вилизуючи дупу москалям.
Так, я не толераст, я расист та усе інше що буде на користь Україні, а не виблядкам з гейропейського союзу.

   
Кто там у нас з хфупчиків зараз у фінляндії?
Помятаю якийсь нік начебто жив раніше у Маріуполі, то може замість ГУР, або СБУ..виконає їх роботу? :D
А якщо без жартів, то це все дуже гидко, дивитися як вороги всьго українського просто куем по лбу бьють українцям.
А влада України просто витирається від сцяк , коли їх обісцяли.

Вони просто дуже гуманні: не хочуть, щоб він страждав у нелюдських умовах до суду.
   
Які тортури? Є якісь факти чи пррсто куколди відмазку придумали? У нас військовопонені живуть краще, ніж вдома
Постійно перевірки в тих місцях
Останнє - Дубінський зі своїми переломами ребер  :X
   
Був ще один, крайній варіант. Який би задовільнив Фінляндію

Але треба було працювати, а не ї6аьи коханок як Кулеба

Це обміняти цього нациста на наших заручників. Кацапам цього покидька, до нас 10-15 людей яких там катують

Єрмаківщина Україну поховає
   
Пишіть у верховний суд фінляндії

То я маю писати? А нахєра нам тоді такі прокурори?
   
Був ще один, крайній варіант. Який би задовільнив Фінляндію

Але треба було працювати, а не ї6аьи коханок як Кулеба

Це обміняти цього нациста на наших заручників. Кацапам цього покидька, до нас 10-15 людей яких там катають

Єрмаківщина Україну поховає

Авжеж, тільки його для цього треба було депортувати до України, у "нелюдські умови".
   
Авжеж, тільки його для цього треба було депортувати до України, у "нелюдські умови".

Та ні

Можна було на кордоні Фінляндії це зробити. Або балтійських країн
   
Вони просто дуже гуманні: не хочуть, щоб він страждав у нелюдських умовах до суду.
Ти реально віриш в ций маразм?
   
Синхронно так вийшло із історією про "побиття" тупого собачого рота в сізо...
   
Останнє - Дубінський зі своїми переломами ребер  :X

Його посадили б до кацапів
Могли пообіцяти одиночку і захист та видати на обмін
Але то треба працювати
   
От чому я і не хочу , щоб Україна шла в тот ЄС , я не бачу ніяких позитивних моментів щоб Україна шла в тий  йобнутий ЄС.
   
От чому я і не хочу , щоб Україна шла в тот ЄС , я не бачу ніяких позитивних моментів щоб Україна шла в тий  йобнутий ЄС.
Цей епізод - пройо6 України, а не вина фінів
НІХТО НІЧОГО НЕ РОБИВ

   
Відкрию тобі таємницю, їх взагалі ніхто не надавав.
от ти фрукт. Тоді які в тебе претензії до фінів? Чи головне всіх крім кацапів обісрати?
   
То я маю писати? А нахєра нам тоді такі прокурори?
А, то прокурори мають забезпечувати умови в тюрмах і писати в іноземні суди?

Правий був черчіль про демократію...
   
Ти реально віриш в ций маразм?

Ну це вони так обгрунтували, я це не придумував
   
Цей епізод - пройо6 України, а не вина фінів
НІХТО НІЧОГО НЕ РОБИВ

100%
Єрмак і Татаров рулять!
   
А, то прокурори мають забезпечувати умови в тюрмах і писати в іноземні суди?

Правий був черчіль про демократію...

Так
В ланому випадку пройоб прокуратури і МЗС
   
До речі от за такими покидьками і потрібно по всьму світі їздити та їх ліквідувати( у цеї тварини були вуха нашіх хлопців , вона їх зберегала та  показувала в своїх роліках) ..
Потім за літунами які запускають каби або крилаті ракети, а також командири кораблів які роблять пуски по україні ракетами,отціх в першу чергу треба ліквідовувати.( хоть і ківа це тоже гарно, але???)
   
Синхронно так вийшло із історією про "побиття" тупого собачого рота в сізо...
Сумніваюсь що хтось там чув чи знав про собачий рот і його побиття.
Не натягуй сову на глобус. Скоро все дізнаємося.
   
Так
В ланому випадку пройоб прокуратури і МЗС

Це так працює правосуддя в цивілізованих країнах: вони просто дістають брошурку про умови утримання в тюрмах України, жахаються і відпускають страждальця, бо "не можна ж так знущатися над людиною"...
   
Ну це вони так обгрунтували, я це не придумував
То я і написав , якщо так то панове Малюк та панове Буданов -Ваш вихід.
   
Це так працює правосуддя в цивілізованих країнах: вони просто дістають брошурку про умови утримання в тюрмах України, жахаються і відпускають страждальця, бо "не можна ж так знущатися над людиною"...

Ну, кацапи попрацювали, а наші, як завжди....
   
куколди, б***ь

Гнійні ліберасти.
   
Ну, кацапи попрацювали, а наші, як завжди....
та почекай, якби не полізла гниль з їхнього правосуддя.
   
Це так працює правосуддя в цивілізованих країнах: вони просто дістають брошурку про умови утримання в тюрмах України, жахаються і відпускають страждальця, бо "не можна ж так знущатися над людиною"...


Там все просто, коли його арештували, те бандво погрожувало фінам. От вони і злякались. Всі їхні виправдання, то сова на глобусі.
   
І знову гілка ненависті до всього світу 8-) Всі навколо куколди  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія