Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наші втрати

Re: Наші втрати

Опариш возбуділсо :facepalm:

Ось вона,  справжня мета гілкі.
   
Re: Наші втрати

повернувся з бою, чи видають довідки про побутові поранення з травматичною ампутацією кінцівок і т.д.
якщо таке є і  ти не підвердиш це тут,  знаєш що буде  зранку?  Здогадайся. Час вже  пішов
   
Re: Наші втрати

це "на глазок" ?
на який глазок? він в нас штабний, то інфу є відкуди тягти.

шота мовчав раніше про сирського.
а тут хопа, прорвало. як би не наближення зе, то і далі б мовчав.

   
Re: Наші втрати

тут TC правий - ніяка армія в війні не існувала без дисципліни. І в кожній армії такі формування були. Німці - польова жандармерія,  Франція - Національна жандармерія, Англія - Поліція Міністерства оборони, Америка - Корпус військової поліції.

чи тут всі думають, що нам потрібний якийсь особливий шлях ? Не такий який у всіх ?

Без дисципліни втрати у рази більші
   
Re: Наші втрати

Раз американцы сказали "стоп" войне, будет "стоп"

а де вони сказали?
   
Re: Наші втрати

тут TC правий - ніяка армія в війні не існувала без дисципліни. І в кожній армії такі формування були. Німці - польова жандармерія,  Франція - Національна жандармерія, Англія - Поліція Міністерства оборони, Америка - Корпус військової поліції.

чи тут всі думають, що нам потрібний якийсь особливий шлях ? Не такий який у всіх ?

Без дисципліни втрати у рази більші

Забув: Сталін - заградзагони.
   
Re: Наші втрати

Забув: Сталін - заградзагони.
ви мали на увазі НКВД ? заградзагони складатися можуть з різних стркутур
   
Re: Наші втрати

і  ці  істоти розповідають досі "петя  армію збудував"

сука  сука  сука
   
Re: Наші втрати

За афуїтельними історіями - То до діда Хаврюні

Наскільки я знаю на фронті на такі питання не люблять відповідати

І задавати їх недоречно

ого скіко вас політкоректно-етичних!
:X

А де ви були, шановні, коли Кабса забанили на 1 місяць по антиконституційному п. 4.7?


хоч би один з вас заявив що ті хто реально воюють мають право висловитись бо кожен день може бути останнім. Може в цей місяць Кабсу була потрібна допомога, а він був позбавлений можливості звернутись до громади.
То скажіть, чого ви не захищаєте Героїв в тилу, коли вони захищають вас на фронті?
   
Re: Наші втрати

Сирського кацапа - в топку
Останній слух у нас, що він буде замість Залужного...99%...  він і так тут командує..., результати жопа...
   
Re: Наші втрати

Основна наша втрата - віра, що війна колись скінчиться
   
Re: Наші втрати

Основна наша втрата - віра, що війна колись скінчиться

ця війна лише епізод на довгому шляху становлення нації.
   
Re: Наші втрати

Останній слух у нас, що він буде замість Залужного...99%...  він і так тут командує..., результати жопа...

Колись мене за таке банили...
   
Re: Наші втрати

ця війна лише епізод на довгому шляху становлення нації.

Хватит красивых слов, нам бы выжить.
   
Re: Наші втрати
TC

на який глазок? він в нас штабний, то інфу є відкуди тягти.

шота мовчав раніше про сирського.
а тут хопа, прорвало. як би не наближення зе, то і далі б мовчав.

Штабний. Але писав, що зв'язківець. Так шо ХЗ що саме він знає.
Доречі, пан штабний навів цифри у відсодках, а у відсотках від чого - не навів.

Останнє редагування: 5 грудня 2023 21:55:05 від TC
   
Re: Наші втрати

Основна наша втрата - віра, що війна колись скінчиться

Будь-які війни рано чи пізно закінчуються. Але їх результати бувають різні. Інколи навіть перемоги бувають піровими.
   
Re: Наші втрати
TC

тут TC правий - ніяка армія в війні не існувала без дисципліни. І в кожній армії такі формування були. Німці - польова жандармерія,  Франція - Національна жандармерія, Англія - Поліція Міністерства оборони, Америка - Корпус військової поліції.

чи тут всі думають, що нам потрібний якийсь особливий шлях ? Не такий який у всіх ?

Без дисципліни втрати у рази більші

А ще був Керенський. Який ввів демократію у армії, і армії настав повний 3.14здєц.
   
Re: Наші втрати
TC

Будь-які війни рано чи пізно закінчуються. Але їх результати бувають різні. Інколи навіть перемоги бувають піровими.

Але й пірова перемога - то перемога, а не поразка.
   
Re: Наші втрати

якщо таке є і  ти не підвердиш це тут,  знаєш що буде  зранку?  Здогадайся. Час вже  пішов

Звичайно знаю. Зранку буде сніданок з беконом, квасолею, яйцем, салатом айсберг та кавою з молоком без цукру та з круасаном з маслом і джемом. І залишилось до того всього 10 годин.
   
Re: Наші втрати

Звичайно знаю. Зранку буде сніданок з беконом, квасолею, яйцем, салатом айсберг та кавою з молоком без цукру та з круасаном з маслом і джемом. І залишилось до того всього 10 годин.

а вівсянку не пропонують?
   
Re: Наші втрати за

Та краще його прототипа - хєнєрала
Все так погано?
   
Re: Наші втрати

Що таке СЗЧ?
   
Re: Наші втрати

Або хоча б людське ставлення до солдат. В першу чергу з боку панів-ахвіцерів, яких в окопи не заженеш, але які вправно рапортують про сзч на тих, хто не повернувся з бою, чи видають довідки про побутові поранення з травматичною ампутацією кінцівок і т.д.
А трибунали будуть, як і розстріляні команди.
Сзч після бою? ну що херню Ви пишете?, нема такого, боєць не може з бою попасти в сзч, бій - це виконання бойового завдання..
   
Re: Наші втрати

Сзч після бою? ну що херню Ви пишете?, нема такого, боєць не може з бою попасти в сзч, бій - це виконання бойового завдання..

Це якщо бр-ка є...
   
Re: Наші втрати

тут шось про закінчення війни

   
Re: Наші втрати

Це якщо бр-ка є...
брка завжди є
   
Re: Наші втрати


ого скіко вас політкоректно-етичних!
:X

А де ви були, шановні, коли Кабса забанили на 1 місяць по антиконституційному п. 4.7?

хоч би один з вас заявив що ті хто реально воюють мають право висловитись бо кожен день може бути останнім. Може в цей місяць Кабсу була потрібна допомога, а він був позбавлений можливості звернутись до громади.
То скажіть, чого ви не захищаєте Героїв в тилу, коли вони захищають вас на фронті?

Млять якби хто знав як мене аж корчить від цього пафосу

Чоловіче тобі на марафоні виступати би

Кабса знаю дистанційно на форумі відколи тут - і поважаю як воїна і як дописувача

І я думаю що він то чудово знає ціну ФУПу і то явно останнє місце куди він звернеться за підтримкою :)

І фронтовиків скільки бачив - дуже неохоче відповідають на питання скільки вбив та як.

А от розпинаються тільки пафосні пистуни типа діда хавра
   
Re: Наші втрати

можна звичайно порахувати, знаючи масу кулі і початкову швидкість виходу з дула. для різних кутів нахилу дула. не враховуючи опір повітря.

Ти хоч в курсі, що в наш час балістичні обчислювачі - в смартфонах?
Всі дані для різних боєприпасів і зброї вже закладені в бібліотеки.
   
Re: Наші втрати

Основна наша втрата - віра, що війна колись скінчиться

кацапи на весну уже готуються


   
Re: Наші втрати

а вівсянку не пропонують?

Є вівсянка, але я її терпіти не можу, як і всякі мюслі із фруктами. А от свіжих овочів та фруктів - овердохуя. Через тиждень на апельсини вже дивитись не могли. Дають мариновані овочі, але то на любителя, таке враження, що їх в чистому оцті маринують.
В цілому ж годують, як на убой  :gigi:
   
Re: Наші втрати
PAL

таке враження, що їх в чистому оцті маринують

то оздоровчі процедури
оцтом!

 :gigi:
   
Re: Наші втрати

фронтовиків скільки бачив - дуже неохоче відповідають на питання скільки вбив та як.
Бо більшість нікого не вбили.
Якби хоча б кожен другий боєць вбив хоч одного ворога, то війна б закінчилась.

А от в снайперів рахунок може йти на десятки.
   
Re: Наші втрати

Ви такі кумедні. Ну як, наприклад, мінометники може знати скільки там ворогів вбила його міна за кілька км від нього і чи вбила взагалі. Чи розрахунок РСЗВ, які по площам хуярять. Це там спецназ чи штурмовики, які окопи штурмують і бачать ворога в лице можуть знати скількох вбили реально.
   
Re: Наші втрати

Млять якби хто знав як мене аж корчить від цього пафосу

Чоловіче тобі на марафоні виступати би

Кабса знаю дистанційно на форумі відколи тут - і поважаю як воїна і як дописувача

І я думаю що він то чудово знає ціну ФУПу і то явно останнє місце куди він звернеться за підтримкою :)

І фронтовиків скільки бачив - дуже неохоче відповідають на питання скільки вбив та як.

А от розпинаються тільки пафосні пистуни типа діда хавра

виступати треба не мені, а Кабсу. І не на марафоні, а на авторському телебачені. Саме це я і сказав Кабсу коли чорт його підговорив піти до ВСУ. Вибач, Кабсе, але який з тебе воїн коли тобі до пенсії ось-ось. Я розумію що дід воює як може... коли з лікарень виписують. Я за те щоб пенси воювали, але виключно влітку, при теплій погоді. А в зимній сезон най працюють на перемогу.
   
Re: Наші втрати

Бо більшість нікого не вбили.
Якби хоча б кожен другий боєць вбив хоч одного ворога, то війна б закінчилась.

А от в снайперів рахунок може йти на десятки.

ну це міф в тому сенсі що 90% ураження від артилерії чи того що прилітає.
   
Re: Наші втрати

Є вівсянка, але я її терпіти не можу, як і всякі мюслі із фруктами. А от свіжих овочів та фруктів - овердохуя. Через тиждень на апельсини вже дивитись не могли. Дають мариновані овочі, але то на любителя, таке враження, що їх в чистому оцті маринують.
В цілому ж годують, як на убой  :gigi:

апельсинів неможна багато вживати бо зіпсуєш шлунок. Не більше одного в обід і не кожного дня.
   
Re: Наші втрати
TC

Бо більшість нікого не вбили.
Якби хоча б кожен другий боєць вбив хоч одного ворога, то війна б закінчилась.

А от в снайперів рахунок може йти на десятки.


У кулеметників може йти й на сотні.
А у артилеристів і на тисячі.
Коли посеред бою стріляють багато хто та одночасно - важко розбиратись хто саме вбив і кого. Та й нема у цьому сенсу.
   
Re: Наші втрати

Ви такі кумедні. Ну як, наприклад, мінометники може знати скільки там ворогів вбила його міна за кілька км від нього і чи вбила взагалі. Чи розрахунок РСЗВ, які по площам хуярять. Це там спецназ чи штурмовики, які окопи штурмують і бачать ворога в лице можуть знати скількох вбили реально.
а якийсь скромний-зовсім-не-рембо водій який підвозить ракети до хаймарса, теж формально напряму нікого не вбив. але на його частку роботи теж можна записати немало тушок москалів.

сучасна війна - це не рицарський поєдинок, а колективна робота. і всі досягнення і втрати рахуються статистично бо інакше нема можливості
   
Re: Наші втрати

Вы, случаем, не правнук писателя Гайдара?
У него сказка про Мальчиша-Кибальчиша есть

Про то, как сначала отцы на фронт уходят и все погибают
Потом старшие братья - и тоже все гибнут
ну а потом очередь для детей наступает

и они по зову Мальчиша - Кибальчиша тоже на фронт отправляются
"Или нам, мальчишам, только в палки играть да в скакалки скакать? И отцы ушли, и братья ушли."
Погибли все

Зато после победы теплоход плывет мимо могилы Кибальчиша и в гудок гудит
Может, вы подскажете, а кто на теплоходе плывет?
Женщины и калеки? Вроде, другого народу не осталось

Но все это так, литература
Раз американцы сказали "стоп" войне, будет "стоп"
Для початку хотів би все, що ти написав, побачить на українській мові. Просто цікаво - "язикамі нє владєєш" або принципово? А якщо "принципово", то тобі не зрозуміти, за що ми мусимо воювати.
   
Re: Наші втрати

СЗЧ - це самовільне залишення частини.
Криміналка. Колись було через 10 діб, потім скоротили до 3 діб, зараз 3 години у ЗБД.

Причини. Основна - це виловлювання сачком мобіків тцкашниками.
Потім - підготовка моральна і спеціальна.
Третє - штатка за совдепівськими лекалами. Тобто , коли людина зайнята не тим , що вона вміє і добре вміє.

Планування відсутнє. Все згідно хотєлок зверху.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія