Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Антизрадойоби" -- це в більшості випадків шкідники і зрадники :-G

Тут часто на форумі несправедливо та неправильно називають словом "зрадойоб" тих людей, які критикують сьогоднішню владу наче треба всім вважати, що сьогоднішня влада є безгрішною і непомильною. Отже, щоб тебе не називали зрадойобом, треба всюди брехати  ( і самого себе дурити ) , що справи в Україні йдуть виключно в правильному напрямку і влада все робить правильно без будь-яких помилок навіть якщо це не так. Дивно, що є люди, які не розуміють шкідливості для України такої позиції та такого підходу.



Цитата:

Любовь к родине и к фюреру заключается не в том, чтобы слепо врать друзьям по работе...!


З цитати:

"
Кальтенбруннеру табак попал в дыхательное горло, и он долго кашлял, лицо его посинело, жилы на шее сделались громадными, взбухшими, багровыми.

- Как вам сказать, - ответил он, вытирая слезы. - Я попросил несколько дней пописать его разговоры с нашими людьми. Те, кому я беспрекословно верю, открыто говорят друг с другом о трагизме положения, о тупости наших военных, о кретинизме Риббентропа, о болване Геринге, о том страшном, что ждет нас всех, если русские ворвутся в Берлин... А Штирлиц отвечает: "Ерунда, все хорошо, дела развиваются нормально". Любовь к родине и к фюреру заключается не в том, чтобы слепо врать друзьям по работе... Я спросил себя: "А не болван ли он?" У нас ведь много тупиц, которые бездумно повторяют абракадабру Геббельса. Нет, он не болван. Почему же он "тогда неискренен? Или он никому не верит, либо он чего-то боится, либо он что-то затевает и хочет быть кристально чистым. А что он затевает, в таком случае? Все его операции должны иметь выход за границу, к нейтралам. И я спросил себя: "А вернется ли он оттуда? И если вернется, то не повяжется ли он там с оппозиционерами или иными негодяями?" Я не смог себе ответить точно - ни в положительном, ни в отрицательном аспекте."

Юлиан Семенов. 17 мгновений весны.

http://lib.ru/RUSS_DETEKTIW/SEMENOW_YU/mnoweniya.txt

https://archive.ph/mIuW

Відео цього:

https://www.youtube.com/watch?v=hdICmC0tcOk




----------‐--------‐-------------------------------------------------------------


Може правильно буде замість слова "зрадойоб" використовувати слово "панікер"? Бо лишня паніка справді є непотрібною і шкідливою
. Це є єдиний випадок, коли справді когось правильно і справедливо називають словом "зрадойоб", якщо він сіє та розвиває шкідливу і непотрібну паніку.


Останнє редагування: 5 грудня 2023 04:53:19 від Slawv
   
тепер поросята бумеранг повертається, де замість конструктивної критики ви тупо брехали та верещали починаючи з вагітної мендель закінчуючи оскаром нетфліксом та 'розмінуванням чонгару'  :laugh: , тому іншого ставлення ніж упороті зрадойоби до вас ніколи не буде , а норамльну критику можна в того ж стерненка послухати
   
тепер поросята бумеранг повертається, де замість конструктивної критики ви тупо брехали та верещали починаючи з вагітної мендель закінчуючи оскаром нетфліксом та 'розмінуванням чонгару'  :laugh: , тому іншого ставлення ніж упороті зрадойоби до вас ніколи не буде , а норамльну критику можна в того ж стерненка послухати

Хто такі поросята? Прихильники Пороха?
А я не є прихильником Пороха.

Я навіть не знаю, що це таке і що означають ці твої слова:
"вагітної мендель закінчуючи оскаром нетфліксом"

А що неправильно щодо "розмінуванням чонгару"?

Я вище все добре описав що стосується застосування слова "зрадойоб". 

Останнє редагування: 5 грудня 2023 05:48:50 від Slawv
   
тепер поросята бумеранг повертається, де замість конструктивної критики ви тупо брехали та верещали починаючи з вагітної мендель закінчуючи оскаром нетфліксом та 'розмінуванням чонгару'  :laugh: , тому іншого ставлення ніж упороті зрадойоби до вас ніколи не буде , а норамльну критику можна в того ж стерненка послухати
Це про бумеранг розповідають ті хто тут розказував як Порошенко вбив брата, про те як Порошенко заробляє на війні іі тому подібне, тягав плівки Деркача та інших зрадників? Вам панове треба закрити рота і не отсвічувати. Ви не зрадойоби ви зрадники були і залишаєтесь.
   
Любовь к родине и к фюреру заключается не в том, чтобы слепо врать друзьям по работе...!
друзьям по работе врать не надо. А от в ЗМІ писдіти не треба.
   
Це про бумеранг розповідають ті хто тут розказував як Порошенко вбив брата, про те як Порошенко заробляє на війні іі тому подібне, тягав плівки Деркача та інших зрадників? Вам панове треба закрити рота і не отсвічувати. Ви не зрадойоби ви зрадники були і залишаєтесь.

про брата не чув і ніколи не бачив щоб з цим бігали по форуму як наприклад з фейковим розмінуванням, про заробляння на війні можу нагадати що петюндра судять за держзраду, а плівки деркача ніхто не довів що вони підроблені і порося не сказало що це нейросєті  :laugh:

   
друзьям по работе врать не надо. А от в ЗМІ писдіти не треба.

Які є писдіння в ЗМІ?
   
Це про бумеранг розповідають ті хто тут розказував як Порошенко вбив брата, про те як Порошенко заробляє на війні іі тому подібне, тягав плівки Деркача та інших зрадників? Вам панове треба закрити рота і не отсвічувати. Ви не зрадойоби ви зрадники були і залишаєтесь.
ті хто тягав плівки мають справу з американською фемідою, то кацапи. І то проти Байдена, бо Порошенко вже був тоді зрадойобом, а не владою. Деякі зелені, яких дістав поросячий вереск дійсно повелись на ті плівки. А щодо брата, бєня за тиждень до другпершого туру закинув цю "утку". Через те Порошенко набрав 15% а не 16.

Останнє редагування: 5 грудня 2023 07:11:52 від Вело
   
Справи не йдуть правильно
Критика під час війни шкідлива
Кацапські цитати читай сам
   
Любовь к родине и к фюреру заключается не в том, чтобы слепо врать друзьям по работе...
Кальтенбруннер был прав. А те, кто при первом удобном случае кидаются словом "зрада" - враги неньки Украины
   
Справи не йдуть правильно
Критика під час війни шкідлива
Кацапські цитати читай сам
И как без критики исправить ситуацию?
   
И как без критики исправить ситуацию?

Г  - усе зелене, інакше вони загублять країну.
   
Г  - усе зелене, інакше вони загублять країну.
Шо робыть??? Куды бигты?
   
И как без критики исправить ситуацию?

кацапською не спілкуюся
   
Хто такі поросята? Прихильники Пороха?
А я не є прихильником Пороха.


Ти кацап скоріш за все
   
Юлиан Семенов. 17 мгновений весны.
Посилатися на сімьйонова і фільми з "штірліцом" (як то форнаме німцю промовити курва) то як вивчати ссср по фільмам з холлівуду
Теж цитата для прикладу "какіє ваші доказательства" в сцені де арні кокаїн в банях)

В фільмі про штірліц (чи певно все таки штігліц на дойчь вухо бо штірліц то як шерченко замість  шевченко на укрвухо ) теж існують реальні історичні персонажі під своїми іменами але загалом то є абсолютно фантазійний серіал.
На який полюбляють посилатися кацапоцентричні "германофіли" фашисти  що косплеять адольфа

Історично той штірліц-штігліц то є комедія
Можливо навіть в імені "героя"
Лубок 
Фентезі
Про надрозумного кацапа з що водив за ніс просто розумних фошиздів)
Що не проколовся навіть в акцентах і мовних і побутових жодного разу
Що (абсолютно і тотально) не могло тривати  в реальності довше 15 хв

Тому цитата з "комедії" що приписується історичним особам є недоречна
...
Історично
Кальтенбрюнер як Хітлер з верхньоавстрійських пангерманців
То окрема група, вони в Берліні як брудери були
І він міг дозволити мовити фюреру  те про що інші подумати не могли.
І посада його Ляйтер дер Райхзіхерхайсхаупта мтес в Райху то не хуй собачий.
Керуючий Райх-безпеково-головним-закладом
Він мусив повідомляти думки "зрадойобів" і передбачати їх дії

Щодо засильства зрадойобів в Україні (і на жаль не лише в онлайні) то для мене це  факт очевидний.
Порівнюючи коментарі актуальних тем з  дойчмовних політфорумів з коментарями  фупу можу оцінити як співвідношення не більше at:ua 1:10
Головна відмінність ті одиниці тут не так упороті як на фупі
Переважно їх конспірологічна лексика видає.
І вони не маніпулятори
І хейт тут парситься норм.
Модери зносять коментарі зрадойопськохейтерс ькі моментом
Предмодерація то норма
Особливо коли мова про конкретних політиків і редакція ресурсів може попасти під удар юристів політика

Хоча лайна в політжитті тут теж чимало

Все ж загальне правило -  потрібно себе контролювати
Або писати чітко імхо про свою версію  і якщо там посилання на розслідування то повторювати кожного разу  "діє презумпція невинуватості"   
І знати що межа анонімності все ж існує.
І провайдер тебе здасть (за запитом) з третього-пятого хейтерського посту.
Якщо бан і видалення посту не допомогло 
   
...
Українці (в офлайні теж і то біда) занадто емоційні
А там де емоції там є часто істерики
А істерики то надвисокий рівень витрат сил макітри
Тому виникають емоційні ями і як наслідок депресії

Але та надемоційність є риса (і риса не є вродженна) у всіх словян (і поляків і інших до адріатики)
І коли живеш достатньо довго серед германців (де щоденне  гасло - жодного стресу) та надемоційність поступово (далеко не у всіх)  нівелюється.
..
На фупі абагато зрадойопських коментарів
І мова не про політуподобання зе чи по 
Загалом
Деконструктивні теми

Що вдало кацапи юзають
Якщо і не вкидають
Створюючи хвилі зрадойобів
Коли деконструктна тема не в силах самогаситися інтернет спільнотою

Загалом спостерігаючи збоку:
І Миздобули і їх антипод Зрадойопи в Ненці мають до біса цікавих моментів.
Від самого вкиду до істерики і постнаслідків
 
В принципі все то може досить легко контролюватися всередині спільноти
Але для того потрібна фахова робота скриптів передмодерації і інакше законодавство щодо політхейту
А анонімізація має мати межі.
Тут такі межі є

Хоча з іншого боку зрадойоп тема  генерує перегляди
І то (хоч низькофахова) але все ж монетизація (або спроба монетизації) для власників ресурсу
А то вже інша тема
Нахуя їм в онлайні в рази  більше зрадойоббів ніж в офлайні
   
Ти кацап скоріш за все
Може й кацап
Але то що він довбойоб, то точно
   
Г  - усе зелене, інакше вони загублять країну.
В нас два Г, зелене та шоколадне :love:

А бігати не треба, не лякайте оркестра та офіціантів  :beach:
   
Може й кацап
Але то що він довбойоб, то точно

Це ти є довбойоб.
   
Ти кацап скоріш за все

Це ти є кацап.
   
кацапською не спілкуюся
Кажен від реальності ховається по своєму. Страус - голову в пісок, Оптімістік - за мовою ховається. Результат буде один і той же - трахнуть в жопу
   
кацапською не спілкуюся
Кожен від реальності ховається по своєму. Страус - голову в пісок, Оптімістік - за мовою ховається. Результат буде один і той же - трахнуть в жопу
   
Кожен від реальності ховається по своєму. Страус - голову в пісок, Оптімістік - за мовою ховається. Результат буде один і той же - трахнуть в жопу

Відріжуть шию.
   
Назва гілки - це постулат чи теорема?
   
Назва гілки - це постулат чи теорема?

Пане Марк-оператор, вважайте це моїм суб'ективним судженням, тезою.
   
Назва гілки - це постулат чи теорема?

Пане Марк-оператор, вважайте це моїм суб'ективним судженням, тезою.
   
Пане Марк-оператор, вважайте це моїм суб'ективним судженням, тезою.

може гіпотеза?
   
може гіпотеза?

Можете вважати так, як вам хочеться.
   
Посилатися на сімьйонова і фільми з "штірліцом" (як то форнаме німцю промовити курва) то як вивчати ссср по фільмам з холлівуду
Теж цитата для прикладу "какіє ваші доказательства" в сцені де арні кокаїн в банях)

В фільмі про штірліц (чи певно все таки штігліц на дойчь вухо бо штірліц то як шерченко замість  шевченко на укрвухо ) теж існують реальні історичні персонажі під своїми іменами але загалом то є абсолютно фантазійний серіал.
На який полюбляють посилатися кацапоцентричні "германофіли" фашисти  що косплеять адольфа

Історично той штірліц-штігліц то є комедія
Можливо навіть в імені "героя"
Лубок 
Фентезі
Про надрозумного кацапа з що водив за ніс просто розумних фошиздів)
Що не проколовся навіть в акцентах і мовних і побутових жодного разу
Що (абсолютно і тотально) не могло тривати  в реальності довше 15 хв

Тому цитата з "комедії" що приписується історичним особам є недоречна
...
Історично
Кальтенбрюнер як Хітлер з верхньоавстрійських пангерманців
То окрема група, вони в Берліні як брудери були
І він міг дозволити мовити фюреру  те про що інші подумати не могли.
І посада його Ляйтер дер Райхзіхерхайсхаупта мтес в Райху то не хуй собачий.
Керуючий Райх-безпеково-головним-закладом
Він мусив повідомляти думки "зрадойобів" і передбачати їх дії

Щодо засильства зрадойобів в Україні (і на жаль не лише в онлайні) то для мене це  факт очевидний.
Порівнюючи коментарі актуальних тем з  дойчмовних політфорумів з коментарями  фупу можу оцінити як співвідношення не більше at:ua 1:10
Головна відмінність ті одиниці тут не так упороті як на фупі
Переважно їх конспірологічна лексика видає.
І вони не маніпулятори
І хейт тут парситься норм.
Модери зносять коментарі зрадойопськохейтерс ькі моментом
Предмодерація то норма
Особливо коли мова про конкретних політиків і редакція ресурсів може попасти під удар юристів політика

Хоча лайна в політжитті тут теж чимало

Все ж загальне правило -  потрібно себе контролювати
Або писати чітко імхо про свою версію  і якщо там посилання на розслідування то повторювати кожного разу  "діє презумпція невинуватості"  
І знати що межа анонімності все ж існує.
І провайдер тебе здасть (за запитом) з третього-пятого хейтерського посту.
Якщо бан і видалення посту не допомогло 

Ви вважаєте,  що це висловлювання:

"Любовь к родине и к фюреру заключается не в том, чтобы слепо врать друзьям по работе...!"

є неправильним?
   
може гіпотеза?
:idea: аксіома!
   
А мені слово "зрадойоб" подобаеться. Відразу зрозуміло що у людини є мозок, а не "єдиний телемарафон" в голові.
   
Тут в першому дописі тільки обговорювалася фраза Кальтенбруннера, а НЕ повість чи фільм, на які я дав посилання. Для обговорення їх треба відкривати іншу тему.
   
Це про бумеранг розповідають ті хто тут розказував як Порошенко вбив брата, про те як Порошенко заробляє на війні іі тому подібне, тягав плівки Деркача та інших зрадників? Вам панове треба закрити рота і не отсвічувати. Ви не зрадойоби ви зрадники були і залишаєтесь.
(tu)
   
про брата не чув і ніколи не бачив щоб з цим бігали по форуму як наприклад з фейковим розмінуванням, про заробляння на війні можу нагадати що петюндра судять за держзраду, а плівки деркача ніхто не довів що вони підроблені і порося не сказало що це нейросєті  :laugh:
ти тоді ще косяки смалив і був під інфлюенс. а от коли почав діставати за службу кокою то фантазії у теб цілком співпадають з зеленою пропагандою . :D
   
Тут в першому дописі тільки обговорювалася фраза Кальтенбруннера, а НЕ повість чи фільм, на які я дав посилання. Для обговорення їх треба відкривати іншу тему.
невже автентична ,прямо з кабінету чи кухні у його міністерстві? :D  Хто конспектував і виніс на простори де її підібрав семьонов.....чи то контора глибокого буріння дала йому для більшої достовірності  тої епопеї "казьонного сатрудніка".
   
Хто такі поросята? Прихильники Пороха?
А я не є прихильником Пороха.

Я навіть не знаю, що це таке і що означають ці твої слова:
"вагітної мендель закінчуючи оскаром нетфліксом"

А що неправильно щодо "розмінуванням чонгару"?

Я вище все добре описав що стосується застосування слова "зрадойоб". 


Зрадойоб - це людина з деструктивною свідомістю, з когнітивними порушеннями.
Одні й ті ж люди - ті що "голосували проти Пороха" та й ті що зараз "проти зелених".
Сміття.
   
Тут в першому дописі тільки обговорювалася фраза Кальтенбруннера, а НЕ повість чи фільм, на які я дав посилання. Для обговорення їх треба відкривати іншу тему.
так ти не обговорюєш. Я ж тобі написав, що товаришам по роботі треба казати правду. А якби ти спробував зробити один з своїх висерів в німецькій газеті то через годину був би в підвалі гестапо. І це правильно.
   
так ти не обговорюєш. Я ж тобі написав, що товаришам по роботі треба казати правду. А якби ти спробував зробити один з своїх висерів в німецькій газеті то через годину був би в підвалі гестапо. І це правильно.

Наведи приклад хоч одного мого такого "висеру".

Німецькі газети того часу нічого такого, чим би могло зацікавитися та приїхати гештапо, навіть би близько не опублікували. Пора би тобі про це знати.:gigi:

Останнє редагування: 13 грудня 2023 08:17:03 від Slawv
   
В нас два Г,

Йолопи, Г то шибениця для зелених.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія