Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якось бридко розуміти що війскові лізуть до влади в президенти

А прикинь, так зроблять хоча б половина командирів середньої ланки. Не згоден із стратєгами з опшчки - рапорт на стіл, і похер та Україна, хай синпарашенка та кошовий командують бригадами й батальйонами.
Не плутай звільнення з посади, з демобілізацію.
Після такого рапорту призначають на іншу посаду, зазвичай з пониженням і на найгірші ділянки роботи.
   
Не плутай звільнення з посади, з демобілізацію.
Після такого рапорту призначають на іншу посаду, зазвичай з пониженням і на найгірші ділянки роботи.
А хто, плядь, плутає?
Ну так, бойовий комбриг піде з пониженням на найгіршу ділянку, а бригадою буде командувати безугла, або тебе врешті призначать, мобілізувавши.
   
А Залужний хоч раз заявляв що збирається йти в політику а тим більше в президенти
чи це все балачки диванних експертів
   
А Залужний хоч раз заявляв що збирається йти в політику а тим більше в президенти

В тому й справа, що ні. І мені він здається достатньо розумним, щоб цього не робити.
   
бачення військових, це кава в криму в літку 2023,
ЩО? Дочого тут військові? Це заявив Подоляк. Нєхрєн було президенту і його прихвостням розказувати два місяці про контрнаступ, а тепер "давать заднюю". 
   
Ми ж дотепер не знаємо, що було насправді було "в Омані"?
Як показав час - не здала. А йдучи за Вашою логікою - був же непоганий шанс це зробити ще під час перемовин, коли орки стояли під Києвом?
Так що,  жодних виборів під час війни і припиняємо "зрадойобство".
Тих високопосадовців, які допустять крадіжки "в особливо значних" і корупційні діяння, під суд...
Ну так це практично і зробили, самі визнають, походу Борис так затис в обіймах, що прийшлося відмовлятися від плану.
   
Хочете знати - звідки бере початок цей срач про ймовірні конфлікти між нашим генералітетом і Президентом?
Його та інші вкиди продукує оточення "паперєдника", який прагне реваншу, та його політтехнологи. В результаті - під час війни суспільство збурене, а це виглядає як відверта робота на ворога.
Аха... уйміть арахамію, безуглу да і самого президента. Ні військові ні "папередники" нічого подібного не продуктує. 
   
Ну так це практично і зробили, самі визнають, походу Борис так затис в обіймах, що прийшлося відмовлятися від плану.
Агні підхопила прапор, який випав з рук фоксік, враженої підлою модерацією :weep: 
   
А Залужний хоч раз заявляв що збирається йти в політику а тим більше в президенти
чи це все балачки диванних експертів
НІ. От про що і мова. зелених понесло в разнос.
   
Агні підхопила прапор, який випав з рук фоксік, враженої підлою модерацією :weep: 
Не переживайте, я не надовго, трошки розважусь с обід і до роботи. Будете далі безкарно оббріхувати опонентів.
   
ЩО? Дочого тут військові? Це заявив Подоляк. Нєхрєн було президенту і його прихвостням розказувати два місяці про контрнаступ, а тепер "давать заднюю". 

заяви базувались виключно на даних від військових, може все-таки вартує глянути інтервю буданова, чи хоча би все-таки перечитати статтю того ж залужного де неоднозначно вказано про прогнозоване при плануванні контрнаступу просування в 30 км в день, тобто військові фахівці самі підтверджують прорахунки у плануванні контрнаступу, то хто кому винен?
   
заяви базувались виключно на даних від військових, може все-таки вартує глянути інтервю буданова, чи хоча би все-таки перечитати статтю того ж залужного де неоднозначно вказано про прогнозоване при плануванні контрнаступу просування в 30 км в день, тобто військові фахівці самі підтверджують прорахунки у плануванні контрнаступу, то хто кому винен?
Заявникам треба було закрити рота і мовчати, а не розкривати плани контрнаступу. Це стосується і Буданова.
   
Заявникам треба було закрити рота і мовчати, а не розкривати плани контрнаступу. Це стосується і Буданова.

не треба шукати країніх. буданов, той же військовий, чи хіба залужний в своїй статті пише, що провал контрнаступу стався внаслідок подібних заяв?
якщо мені, як керівнику доповідають одне, а по факту я отримую протилежне, то як я маю ставитись до такого підлеглого? панять і прастіть?
   
Соромно згадати, я ще колись заступався за жирного уєбня... :facepalm1:
Каюсь, тепер розумію, що фуїв за комір йому напихали цілком заслужено, ще й мало.
Повідомив модератора за вашу поведінку перехід на особистіть за булінг і образи якщо вам хочеться до бану то я вам заважати не буду
і
   
Хочете знати - звідки бере початок цей срач про ймовірні конфлікти між нашим генералітетом і Президентом?
Його та інші вкиди продукує оточення "паперєдника", який прагне реваншу, та його політтехнологи. В результаті - під час війни суспільство збурене, а це виглядає як відверта робота на ворога.
Я поважаю вашу думку ваші слова і думкі дужє слушні 
   
не треба шукати країніх. буданов, той же військовий, чи хіба залужний в своїй статті пише, що провал контрнаступу стався внаслідок подібних заяв?
якщо мені, як керівнику доповідають одне, а по факту я отримую протилежне, то як я маю ставитись до такого підлеглого? панять і прастіть?
Так війскові не блогери але вони теревенять наліво і направо  а такого бути не повинно
за такі дії потрібно давати стусанів 
   
Вдруге питаю: звідки ти висмоктав маячню, що в назві гілки ?

Доброго ранку пані Бяка
почітайте людей які пишуть свої думкі на рахунок відносин Залужного і його амбіцій
до Презеденськіх виборів і зрозумійте не всі з вами згодні і вашим осередком
   
не треба шукати країніх. буданов, той же військовий, чи хіба залужний в своїй статті пише, що провал контрнаступу стався внаслідок подібних заяв?
якщо мені, як керівнику доповідають одне, а по факту я отримую протилежне, то як я маю ставитись до такого підлеглого? панять і прастіть?
А ви знаєте, що Залужний доповідав Зеленському?
   
не треба шукати країніх. буданов, той же військовий, чи хіба залужний в своїй статті пише, що провал контрнаступу стався внаслідок подібних заяв?
якщо мені, як керівнику доповідають одне, а по факту я отримую протилежне, то як я маю ставитись до такого підлеглого? панять і прастіть?

Дійсно.

Нащо шукати крайніх?

Просрали у перші ж години південь України - яка різниця, хто просрав і хто там ті хаби з Кримом напередодні відкривав і аж захлинався від радощей.
   
Доброго ранку пані Бяка
почітайте людей які пишуть свої думкі на рахунок відносин Залужного і його амбіцій
до Презеденськіх виборів і зрозумійте не всі з вами згодні і вашим осередком
Залужний ні разу не висловився про політичну кар'єру. Президентські вибори  не можливі в період війни. Ви про ЩО?
   
Нагадую про вся випадок.

В 2014 році Олдвуд на ФУПі щиро критикував АТО, потім здриснув на прокацапський Цугундер і всі ці роки чудово там тусив, приязно спілкуючись з самими затятими кацапидлами.

А тепер вирішив з-за бугра трошки повчити ФУП, як треба любити Україну. :bueee:
   
Не переживайте, я не надовго, трошки розважусь с обід і до роботи. Будете далі безкарно оббріхувати опонентів.
Не треба свої проблеми на інших переносити, погано для травлення
   
Залужний ні разу не висловився про політичну кар'єру. Президентські вибори  не можливі в період війни. Ви про ЩО?
Вибачте а його відео звернення  а його інтервью а його медійність ?
   
А ви знаєте, що Залужний доповідав Зеленському?
Хіба Ви маєте сумнів, що знає? :D
   
не треба шукати країніх. буданов, той же військовий, чи хіба залужний в своїй статті пише, що провал контрнаступу стався внаслідок подібних заяв?
якщо мені, як керівнику доповідають одне, а по факту я отримую протилежне, то як я маю ставитись до такого підлеглого? панять і прастіть?
До речі, до Буданова у ОПа претензій немає? Дивно правда. Про контрнаступ тринділи всі: Президент, його завхоз, Буданов, Орестович, Подоляк... але винний по версії зелених той хто взагалі нічого не говорив про контрнаступ до його початку.
   
Вибачте а його відео звернення  а його інтервью а його медійність ?
ЩО? Н-да.
   
Нагадую про вся випадок.

В 2014 році Олдвуд на ФУПі щиро критикував АТО, потім здриснув на прокацапський Цугундер і всі ці роки чудово там тусив, приязно спілкуючись з самими затятими кацапидлами.

А тепер вирішив з-за бугра трошки повчити ФУП, як треба любити Україну. :bueee:

як би не сумно але Вуда на цугундері немає його вбили є піонер замість Вуда на цугундері якій як і Вуд день за днеммпояснює росіянам
про те що вони програли війну на україні  і дужє шкода будє що їх родичів повбивають за пільмені а щоб цього не сталось
всі росіяни повині піти проти хуйло
на рахунок повчати іза бугра  то цеине так. мені не подобаеться чітати про чвари про президента Укоаїни

   
Олдвуд про Януковича:

old-wood [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
17 квітня 2015 17:41:02
IP/Host: 174.226.194.---

Самый лучший през Украины был
не воевал не убивал в армию насильно не мобилизовувал в ес шел но увы
всем платил децкие
безработные
пенсионые
материнские
ну и сам дбав про Украину


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=840333.msg15898777#msg15898777
   
ЩО? Н-да.

коли людина така як Залужний повсюди в газетах та інтернетах то є не гарно він війсковий а не політик і давав присягу Україні
а зараз  війна
   
Олдвуд про Януковича:

old-wood [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
17 квітня 2015 17:41:02
IP/Host: 174.226.194.---

Самый лучший през Украины был
не воевал не убивал в армию насильно не мобилизовувал в ес шел но увы
всем платил децкие
безработные
пенсионые
материнские
ну и сам дбав про Украину

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=840333.msg15898777#msg15898777
я писав і що а ви за нього голосували  я вас не виню за ваш вибір
але янукович крутився як міг
   
І знову:


Re: нам нужен другой президент
old-wood [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
17 квітня 2015 19:32:33
IP/Host: 174.226.194.---
Мне кажиться Янукович бы подошел я думаю он был бы счас  более требовательным!
   
у Володі зараз авторетету позакрай!
Да как сказать :)

результаты соцопроса  группы "Рейтинг".

- "Партия Залужного" -  36% среди тех, кто пошел бы голосовать и определился с выборам.
- "Блок Зеленского" - 26,7%,
- "Партия Притулы" - 7,6%.
- "Партия "Азов" (5,8%),
- "Слуга народа" (5,5%),
- "Евросолидарность" Порошенко - 5,4%.

Если опрос хоть сколько-нибудь честный, то имеем
- тех, кто "вот наши хлопцы с войны вернутся, порядок наведут" - большинство, они за Залужного
- Тех, кто всегда голосуют за власть (их 10- 15 % обычно. Сидят люди при бюджете, им нормально) Плюс 10-15% тех, кого лично Зеленский устраивает
Кстати, почему "Блок Зеленского"? Когда это он в блоки стал объединяться? - 26,7%

Есть 2 интересные цифры
Кто говорил, что без Зеленского "Слуга народа" - ноль без палочки?
я то же самое говорила :laugh:
но люди на местах вошли во власть, окрепли, им и без Зеленского нормально,
в парламент проходят

И я была убеждена, что Юля со своим ядерным электоратом всех переживет
Похоже, войну Юлин электорат как раз не сдюжил- кто в беженстве, а кто из списков выбыл
   
я писав і що а ви за нього голосували  я вас не виню за ваш вибір
але янукович крутився як міг

   
І знову:


Re: нам нужен другой президент
old-wood [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
17 квітня 2015 19:32:33
IP/Host: 174.226.194.---
Мне кажиться Янукович бы подошел я думаю он был бы счас  более требовательным!

всі писали на фупі про Януковіча   що поробишь
   
Показати зображення...
я не хочу з вами спілкуваться і повідомлю модератора за ваш булінг добре
   
Цікаво, а самі військові в курсі, що на ФУПі їх занесли у список тих "хто до влади в президенти лізуть" :)
   
Ось думка Олдвуда про мінуси Мадану, нарахував безліч мінусів, у тому числі ставив в провину втрату Криму і Донбасу.


Re: Давайте состоятельные кроты ; Посчитаем плюсы и минусы после майдана?
old-wood [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
17 квітня 2015 19:47:24
IP/Host: 174.226.194.---
седьмой минус тотальная мобилизация с нарушением конституционых прав украинца
мобилизировать население без обьявления войны не имеет права не одно государство
призывать на сборы резервистов можно на переподготовку
но без переброски в районы боевых действий


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=840363.msg15899429#msg15899429

Останнє редагування: 5 грудня 2023 13:43:11 від шуша
   
А тепер Олдвуд вирішив повчити українців, як їм треба поводитись.
   
До речі, до Буданова у ОПа претензій немає? Дивно правда. Про контрнаступ тринділи всі: Президент, його завхоз, Буданов, Орестович, Подоляк... але винний по версії зелених той хто взагалі нічого не говорив про контрнаступ до його початку.

марна дискусія, бо прогнозоване просування в день на 30 км це був провал планування військових, варто це визнати і рухатись далі,
а говорили про це на передодні чи ні абсолютно ніяк на інтенсивність просування не повпливало би
москалі чудово розуміли, що мета україни крим і готувались на цьому напрямку відповідно, а наші військові рівень ступеню готовності і резистентності оборонних рубежів просто профтикали...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія