Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якось бридко розуміти що війскові лізуть до влади в президенти

коли людина така як Залужний повсюди в газетах та інтернетах то є не гарно він війсковий а не політик і давав присягу Україні
а зараз  війна

В США війна?
   
Ось думка Олдвуда про мінуси Мадану, нарахував безліч мінусів, у тому числі ставив в провину втрату Криму і Донбасу.


Re: Давайте состоятельные кроты ; Посчитаем плюсы и минусы после майдана?
old-wood [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
17 квітня 2015 19:47:24
IP/Host: 174.226.194.---
седьмой минус тотальная мобилизация с нарушением конституционых прав украинца
мобилизировать население без обьявления войны не имеет права не одно государство
призывать на сборы резервистов можно на переподготовку
но без переброски в районы боевых действий

Пані ви щє дожевете до тих часів коли судитимуть зрадників які здали крим та донбасс
   
коли людина така як Залужний повсюди в газетах та інтернетах то є не гарно він війсковий а не політик і давав присягу Україні
а зараз  війна
Залужний дуже рідно в газетах і інтернетах, а те що зелена погань сюди паскудить його справи не його вина.
   
В США війна?
так і є іде війна за фіінансувння України
   
Залужний дуже рідно в газетах і інтернетах, а те що зелена погань сюди паскудить його справи не його вина.

ТАК НЕПОВИННО БУТИ  ви не повині кідати тінь на Презедента для цього є суд
   
марна дискусія, бо прогнозоване просування в день на 30 км це був провал планування військових, варто це визнати і рухатись далі,
а говорили про це на передодні чи ні абсолютно ніяк на інтенсивність просування не повпливало би
москалі чудово розуміли, що мета україни крим і готувались на цьому напрямку відповідно, а наші військові рівень ступеню готовності і резистентності оборонних рубежів просто профтикали...
Ви вкурсі військової операції? "Наші військові" дуже розмите поняття. Наскільки я розумію до готування контрнаступу були причетні військові і розвідка країн НАТО. То чому зелені нападають саме на Залужного? Найшли винного?

Останнє редагування: 5 грудня 2023 13:46:43 від Agni
   
ТАК НЕПОВИННО БУТИ  ви не повині кідати тінь на Презедента для цього є суд
Я маю надію, що ви стебетесь.
   
Дійсно.

Нащо шукати крайніх?

Просрали у перші ж години південь України - яка різниця, хто просрав і хто там ті хаби з Кримом напередодні відкривав і аж захлинався від радощей.

хаб це цивільна інфраструктура і на рівень захисту, не захисту південних рубежів ніяк не впливав, а те що південної лінії оборони, як виявилось не існувало, від слова зовсім, то це очевидний факт, і відповідати мають всі причетні, як політики так і військові, причому починаючи з 2014-го
   
Я маю надію, що ви стебетесь.
ні це так реагує весь свт і не розуміє як так може бути серед війни напруга між Командуючім і Президентом
і кому ми даємо гроші?
   
Ви вкурсі військової операції? Наші військові дуже розмите поняття. То чому зелені нападають саме на Залужного?

що значить нападають, є провал контрнаступу, повинна буди конструктивна критика тих хто був відповідальним за його планування, засвоїли урок і пішли далі, і немає чого розмазувати соплі
   
що значить нападають, є провал контрнаступу, повинна буди конструктивна критика тих хто був відповідальним за його планування, засвоїли урок і пішли далі, і немає чого розмазувати соплі
я пважаю вашу вихованість
   
хаб це цивільна інфраструктура і на рівень захисту, не захисту південних рубежів ніяк не впливав, а те що південної лінії оборони, як виявилось не існувало, від слова зовсім, то це очевидний факт, і відповідати мають всі причетні, як політики так і військові, причому починаючи з 2014-го

Забув написати - і до 2022 року.

І як так сталося, що Чонгар, який в 2018 році  був ще замінований, раптом став придатний для гламурних хабів. B-)

І чому там за підриви мостів відповідав якийсь незрозумілий умовний Пупкін, у якого "нічєво нє получілось пачіму-та"
   
що значить нападають, є провал контрнаступу, повинна буди конструктивна критика тих хто був відповідальним за його планування, засвоїли урок і пішли далі, і немає чого розмазувати соплі

Тихо ржу. З Америки українцям віщають, як їм треба засвоювати уроки та палко любити партію та владу.
   
пані Шуша не ображайтеся будь ласка на мене добре?
   
що значить нападають, є провал контрнаступу, повинна буди конструктивна критика тих хто був відповідальним за його планування, засвоїли урок і пішли далі, і немає чого розмазувати соплі
:facepalm1:
Від кого "критика"?
Хто "засвоїли урок та пішли далі"?
Диванні нікчеми з австрій та гамерик?
По-справжньому, цим пасажирам взагалі повинні бути порізані всі можливості
відкривання тем обмежена кількість постів.

   
:facepalm1:
Від кого "критика"?
Хто "засвоїли урок та пішли далі"?
Диванні нікчеми з австрій та гамерик?
По-справжньому, цим пасажирам взагалі повинні бути порізані всі можливості
відкривання тем обмежена кількість постів.
ці пасажири  допомагають Україні а дратують чогось вас ?
можє ви інакший?
   
Забув написати - і до 2022 року.

І як так сталося, що Чонгар, який в 2018 році  був ще замінований, раптом став придатний для гламурних хабів. B-)

І чому там за підриви мостів відповідав якийсь незрозумілий умовний Пупкін, у якого "нічєво нє получілось пачіму-та"

ну ось типовий приклад відсутності дисципліни, планування і неготовності на той час військових до виконання бойових завдань, чи може дроти на підрив моста хтось з оп приїхав і перерізав?
   
що значить нападають, є провал контрнаступу, повинна буди конструктивна критика тих хто був відповідальним за його планування, засвоїли урок і пішли далі, і немає чого розмазувати соплі
Конструктивна критика від ламерів? Хто із критикуючих маже оцінити контрнаступ і його провал чи не провал? У вас є такі знання?
   
хаб це цивільна інфраструктура і на рівень захисту, не захисту південних рубежів ніяк не впливав, а те що південної лінії оборони, як виявилось не існувало, від слова зовсім, то це очевидний факт, і відповідати мають всі причетні, як політики так і військові, причому починаючи з 2014-го

Ви ж весь час пишете абсолютно протилежні речі.

Коли Вам вигідно - то вище написали, що не треба шукати крайніх, а тепер, бач, "відповідати мають всі причетні".

Ви б визначились, чи що...
   
Конструктивна критика від ламерів? Хто із критикуючих маже оцінити контрнаступ і його провал чи не провал? У вас є такі знання?

тобто статті залужного про провал не досягнення поставлених задач контрнаступу не достатнньо?
то про що далі дискутувати?
   
ну ось типовий приклад відсутності дисципліни, планування і неготовності на той час військових до виконання бойових завдань, чи може дроти на підрив моста хтось з оп приїхав і перерізав?
Маєте час та натхнення сперечатися з експертками з усіх питань і читачками думок? :D  Щяс вони порвуть, як тузік грєлку...
   
тобто статті залужного про провал не досягнення поставлених задач контрнаступу не достатнньо?
то про що далі дискутувати?

Звісно, не достатньо.

Тим більше, що Ви - не військовий експерт, не володієте повною інформацію і взагалі навіть не знаходитесь на теріторії України, щоб взагалі робити якісь висновки на основі однієї статі.
   
Ви ж весь час пишете абсолютно протилежні речі.

Коли Вам вигідно - то вище написали, що не треба шукати крайніх, а тепер, бач, "відповідати мають всі причетні".

Ви б визначились, чи що...

все в нормах української мови, причетні знаходять і вішають косяки на крайніх і в результаті відповідає взагалі невідомо хто...
   
так і є іде війна за фіінансувння України

Бідні ви бідні

Які втрати людські у Каліфорніях-?
   
Звісно, не достатньо.

Тим більше, що Ви - не військовий експерт, не володієте повною інформацію і взагалі навіть не знаходитесь на теріторії України, щоб взагалі робити якісь висновки на основі однієї статі.

які висновки будь хто повинен зробити з написаного?

Це була моя помилка. Росія втратила щонайменше 150 000 загиблих. У будь-якій іншій країні такі втрати зупинили б війну”, – сказа Залужний. Але не в Росії, де життя коштує дешево і де хуйло орієнтується на першу і другу світові війни, в яких Росія втратила десятки мільйонів людей.

Армія українського стандарту мала б просуватися зі швидкістю 30 км на день, прориваючи російські оборонні рубежі.

“Якщо ви подивитеся на підручники НАТО і на математичні розрахунки, які ми робили [при плануванні контрнаступу], то чотирьох місяців повинно було вистачити, щоб дійти до Криму, воювати в Криму, повернутися з Криму і знову піти туди і назад”, – саркастично каже генерал Залужний.

Спочатку я подумав, що щось не так з нашими командирами, тому змінив деяких з них. Потім я подумав, що, можливо, наші солдати не придатні для виконання завдань, і перевів солдатів у деяких бригадах”, – розповідає Залужний.

Коли ці зміни не принесли результату, головнокомандувач наказав своїм підлеглим знайти книгу, яку він колись бачив, будучи студентом військової академії в Україні. Вона називалася “Прорив укріпленої смуги”. Вона була опублікована в 1941 році радянським генерал-майором П. С. Смирновим, який аналізував битви Першої світової війни.

“І ще до того, як я прочитав її наполовину, я зрозумів, що це саме те місце, де ми знаходимося, тому що, як і тоді, рівень нашого технологічного розвитку сьогодні вводить в ступор як нас, так і наших ворогів”, – поділився Залужний.

   
Саме так, я щось не розумію, чого Ви так наполегливо домагаєтесь?

Щоби що?

Тим більше, Ви не в Україні і є громадянином іншої держави.
   
Я набрав в ютубі прізвищє Залужний і вскочіло тисячу і більше інтервью про Залужного
дє війскова таємниця ?
   
Бідні ви бідні

Які втрати людські у Каліфорніях-?
сотні мільйонів  людей від каліфорніі до Майну платять текси  щоб держава дала ці гроші Україні
   
сотні мільйонів  людей від каліфорніі до Майну платять текси  щоб держава дала ці гроші Україні

І це дає право з Каліфорнії розповідати які бридкі ЗСУ і який геніальний наш бубочка, який один рятує світ від хуйла, а всі інші просто йому заважають?
   
До речі, до Буданова у ОПа претензій немає? Дивно правда. Про контрнаступ тринділи всі: Президент, його завхоз, Буданов, Орестович, Подоляк... але винний по версії зелених той хто взагалі нічого не говорив про контрнаступ до його початку.
Ну вони лякали кацапів, і сподівалися коли почнеться контрнаступ, перелякані кацапи все кинуть і побіжать або будуть здаватися в полон.
І вони дійсно злякалися і з переляку добряче забетонувалися і замінувалися.
Тож треба було  менше триндіти про контрнаступ а ретельно і таємно до нього готуватися.
   
Ну вони лякали кацапів, і сподівалися коли почнеться контрнаступ, перелякані кацапи все кинуть і побіжать або будуть здаватися в полон.
І вони дійсно злякалися і з переляку добряче забетонувалися і замінувалися.
Тож треба було  менше триндіти про контрнаступ а ретельно і таємно до нього готуватися.
і я за що всі стали блогерами   поялпали своїми язиками  а ворог насторожився за цими ляпальщиками  тисячі солдат синів батьків чоловіків -потрібно такіх людей знімати з посад бо толку не будє
   
І це дає право з Каліфорнії розповідати які бридкі ЗСУ і який геніальний наш бубочка, який один рятує світ від хуйла, а всі інші просто йому заважають?
Володимир Зеленській перша людина в Україні
Володимира Зеленського знає та поважає весь світ
   
Маєте час та натхнення сперечатися з експертками з усіх питань і читачками думок? :D  Щяс вони порвуть, як тузік грєлку...
Да куди вже нам... "Конструктивно" критикувати військових це виключно ваша зелена прерогатива.
   
Володимир Зеленській перша людина в Україні
Володимира Зеленського знає та поважає весь світ

Те ж саме ти волав у свій час про Януковича і називав його найкращим президентом України.
   
А тепер Олдвуд вирішив повчити українців, як їм треба поводитись.
Пані Шуша немає в мене такої потреби я написав як ці події бачять закордоном
   
Володимир Зеленській перша людина в Україні
Володимира Зеленського знає та поважає весь світ

Я не знаю як у каліфорніях - але у нас перша людина в Україні =  солдат ЗСУ. Безособлено. Якому найтяжче

А Володимиру Зеленському варто би навчитися визнавати свої помилки та говорити з нацією мовою правди а не відосиків для сльозливих дамочків та пенсів закордоном

Бо велике питання що для нього важливіше - рейтинги чи країна

І ще більше питання:  Залужний не вгодив за свої помилки - чи як стверджує багато хто, в ньому побачили політичного конкурента. І втоплять незважаючи на воєнну доцільність

Останнє редагування: 5 грудня 2023 17:25:19 від Zhmen
   
і я за що всі стали блогерами   поялпали своїми язиками  а ворог насторожився за цими ляпальщиками  тисячі солдат синів батьків чоловіків -потрібно такіх людей знімати з посад бо толку не будє

Ляпала насамперед влада в особі Буданова, Подоляка і особисто Зелі, які годували суспільство "Кримом до осені" та "тупими чмобіками"

Залужний чи не вперше з такого рангу осіб озвучив неприємні речі і відкрив очі людям
   
Те ж саме ти волав у свій час про Януковича і називав його найкращим президентом України.

Ну я називав а ви його вибрали
так що якщо згадати про Януковіча тут писали всі  захоплювались вірили в тє що він зробить Україну лялечкою знімали передачі наприклад 95 квартал і доволі симпатичний в нього получівся образ
так що гроші він давав по морді також давав  :laugh:
   
Зеленські
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія