Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кияни вимагають пускати гроші не допомогу ЗСУ, а на добудову бетонометрів

Масовий МІТИНГ під КМДА!

Інвестори «Київміськбуду» (належить на 80% КМДА) та «Укрбуду» (банкрут) вимагають відновлення будівництва та виділення коштів для завершення розпочатих проєктів ЖК.
На Оболоні Київміськбуд не маже ніяк добудувати ЖК Lake House та нові черги ЖК Італійський квартал, по якому є питання щодо законності будівництва на землях з цільовим призначенням для котеджної забудови…

https://invite.viber.com/?g2=AQBTO9erMBMww0wokRdvVW8uyV%2Foi12BgZmQmysmW5%2FIuv82KzoqQ62aK8ROtycJ
   
Враховуючи, в кого зараз є гроші на квартири в київських новобудовах, краще не вийобуватись проти забудовників.
   
Ну і назви  :facepalm1: лайк, італія, франція, амстердам, монреаль, бостон креатів.... аристократи зі всього Світу блін  :laugh:  до речі "арістократ" теж наче є, для самих арістократичних арістократів ;)
   
Враховуючи, в кого заразтепер є гроші на квартири в київських новобудовах, краще не вийобуватись проти забудовників.
це не тепер, це раніше кинули на бабки.
   
Оце інвестування давно треба було заборонити. Будівельники будують, банки займаються фінансами.
   
В мене поряд стоіть будівництво
Люди вклалися  , все стоіть
А будинок дочки на виноградарі
І другана на петропавлівській б
Добудували і здали
Кому везе , кому ні
Якщо про везіння доречно зараз

Але ж кошти приватні

Останнє редагування: 30 листопада 2023 17:16:18 від HSM
   
Єрмачеллам муляє КМДА під себе
 підгрести.
   
В этой стране уже давно пора было научится не покупать жилье пока оно не построено.
   
Масовий МІТИНГ під КМДА!

Інвестори «Київміськбуду» (належить на 80% КМДА) та «Укрбуду» (банкрут) вимагають відновлення будівництва та виділення коштів для завершення розпочатих проєктів ЖК.
На Оболоні Київміськбуд не маже ніяк добудувати ЖК Lake House та нові черги ЖК Італійський квартал, по якому є питання щодо законності будівництва на землях з цільовим призначенням для котеджної забудови…

https://invite.viber.com/?g2=AQBTO9erMBMww0wokRdvVW8uyV%2Foi12BgZmQmysmW5%2FIuv82KzoqQ62aK8ROtycJ

Залупу тим інвесторам за шиворот
   
Залупу тим інвесторам за шиворот
велику і потужну  (tu)
   
В мене поряд стоіть будівництво
Люди вклалися  , все стоіть
А будинок дочки на виноградарі
І другана на петропавлівській б
Добудували і здали
Кому везе , кому ні
Якщо про везіння доречно зараз

Але ж кошти приватні

То не купуйте котлован з повітрям, і буде вас щастя. Але ж дехто прагне зекономити, а потім, коли будівництво припиняється, починають ламати руки.

У нас поки що не та країна, де можна грати в рулетку при будівництві будинків.
   
То не купуйте котлован з повітрям, і буде вас щастя. Але ж дехто прагне зекономити, а потім, коли будівництво припиняється, починають ламати руки.

У нас поки що не та країна, де можна грати в рулетку при будівництві будинків.

поряд , а не вмене особисто
але багато людей вкладалися і мали житло
не всі розуміли про війну ..


   
А до чого тут КМДА, як то кажуть ваша інвестиція не спрацювала
   
та  вся  країна  так,  але  якщо  вчасно не  прибрали сміття чи  сніг...
   
А до чого тут КМДА, як то кажуть ваша інвестиція не спрацювала
мабуть інші українці повинні їм скинутись на завершення будівництва
   
все-таки Україна це унікальна країна  [ua],
скажіть, а ще десь компенсують ІНВЕСТОРАМ їхні втрачені кошти коли інвестиція накривається  :lol:

я тут трохи лоханувся з криптою на FTX, мабуть, піду під Білий Дім вибивати в діда Байдена  :shuffle:
   
Кацап, ти за..бав зі свохм маніпуляціями.
   
скажіть, а ще десь компенсують ІНВЕСТОРАМ їхні втрачені кошти коли інвестиція накривається  :lol:

Це дуже поширена практика у світі.
   
Це дуже поширена практика у світі.

серйозно?? до кого звертатися, щоб мені компенсували збитки на біржі за минулий рік  :gigi:
   
все-таки Україна це унікальна країна  [ua],
скажіть, а ще десь компенсують ІНВЕСТОРАМ їхні втрачені кошти коли інвестиція накривається  :lol:

я тут трохи лоханувся з криптою на FTX, мабуть, піду під Білий Дім вибивати в діда Байдена  :shuffle:

А ти на компенсацію записався?  :-)o 
   
А ти на компенсацію записався?  :-)o 

в збанкрутілої компанії?? та записався  8-)
якшо пощастить то до кінця життя пару центів на доляра вернуть  :love:

але я хочу як в Україні, щоб платники податків вернули все і зараз  B-)
   
поряд , а не вмене особисто
але багато людей вкладалися і мали житло
не всі розуміли про війну ..

ті, чиї хати з фундаментом зарівняло, ноги, руки повідривало, теж далеко не всі розумілись про війну... Форс мажор.
   
мабуть інші українці повинні їм скинутись на завершення будівництва
Так вони саме це і вимагають.
   
мабуть інші українці повинні їм скинутись на завершення будівництва
А чому для інвесторів неприйнятно доплатити власні кошти за добудову,  коли будуть міст чи якийсь інший інфраструктурний об'єкт він завжди виходить дорожче за початкову вартість і ніхто чомусь з вудками не мітингує
   
Масовий МІТИНГ під КМДА!

мітинг - до 60 років чоловіків з мітингу на фронт. в атаку на півдні. бабів на заводи та на виробництво їжі.
   
Масовий МІТИНГ під КМДА!

мітинг - до 60 років чоловіків з мітингу на фронт. в атаку на півдні. бабів на заводи та на виробництво їжі.

Ковбасників з США - в розвідку!
   
В этой стране уже давно пора было научится не покупать жилье пока оно не построено.

 (tu)  :-B  я просто щасливий, коли на гроші кидають все нових і нових уєбашек. Так їм недоумкам і треба!
   
все-таки Україна це унікальна країна  ,
скажіть, а ще десь компенсують ІНВЕСТОРАМ їхні втрачені кошти коли інвестиція накривається
серйозно?? до кого звертатися, щоб мені компенсували збитки на біржі за минулий рік
ЗАКОН УКРАЇНИ  Про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому
ЗАКОН УКРАЇНИ Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю
Пов'язані документи
https://zakon.rada.gov.ua/laws/find/l128648?org=1
   
серйозно?? до кого звертатися, щоб мені компенсували збитки на біржі за минулий рік  :gigi:
в лігу сексуальних реформ. :) (с) ...або тобі Н88 відасть з своїх зарплат як аліменти.
   
Ковбасників з США - в розвідку!
що вклався а тепер за свою дурість хочеш на халяву? а от тобі :fuck: щоб розуму набрав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія