Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Звернення до міністра оборони України Р. Умєрова

Юрій Бутусов
23 мин.  ·
Начальник управління договірної та фінансово-економічної роботи Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони України полковник Ганіч Євген Анатолійович не погодив угоди на закупівлю військовими частинами засобів РЕБ, які узгоджені усіма відповідними структурами ГШ ЗСУ.
У зв’язку з чим зривається заплановане постачання засобів РЕБ для захисту украінських воінів. Очевидно, пан Ганіч має своє бачення щодо
того, де та як треба закуповувати озброєння РЕБ, краще за військові частини та управління Генштабу.
Прошу негайно відрядити полковника Ганіча на кілька днів для відвідування передових позицій нашоі піхоти у тих частинах, яким він відмовив у постачанні, щоб цей досвідчений офіцер безпосередньо поділився на нулі з піхотинцями своїм досвідом та своїм баченням боротьби з дронами противника, порадив, які саме засоби РЕБ треба купляти військам, пройшовся по передових позиціях.
Прошу дозволити мені супроводжувати пана полковника та зняти репортаж про видатні діі керівництва договорного управління Міноборони, відобразити як він буде пояснювати на нулі свої діі, та як на його ініціативи відреагують військовослужбовці. Без сумнівів, поява полковника Ганіча на передовій значно підвищить поінформованість армії про засоби РЕБ та сильно мотивує особливий склад.
Впевнений, що шановний міністр оборони пан Умєров не на словах, а на ділі переживає за захист украінських воїнів від дронів, і відрядження полкоіника Ганіча станеться найближчими днями, оскільки ворожі дрони на багатьох ділянках мають перевагу у повітрі, Міноборони має діяти негайно.
   
Хорошо пишет
Сволоч (с)
   
якщо правда, то піпець 
якийсь чиновник МО ветує поставку РЕБ на фронт 
:facepalm1:

і ЗМІ вимушені втручатися та оприлюднювати цей випадок,
після чого влада їх назве агентами кремля 
   
Re: Звернення до міністра оборони України Р. Умєрова

Кстаті о птічках.
Я послухала інтерв'ю маланченка в заровної.
Каже, резнікова почали шатати відразу після того, як він не погодив постачання якогось безплатного озброєння за втричі завищеними цінами з якоїсь країни. Мабуть, просто співпало...
   
Ну але ж яйця були по 17 грн?
   
Операция Шатун
   
Це є типовий італійський страйк і саботаж ,про який я писав кілька тижнів тому .
справа рук Офісу президента .
Зелені воші та гниди кричали ,що етого нє может бить .
   
Ну але ж яйця були по 17 грн?
Певно що у кожного посадовця є свої яйця за які можна посмикати.
   
якщо правда, то піпець 
якийсь чиновник МО ветує поставку РЕБ на фронт 
:facepalm1:

і ЗМІ вимушені втручатися та оприлюднювати цей випадок,
після чого влада їх назве агентами кремля
Грошей хоче
Все правильно бутусов написав

Якщо є бажання щось змінити, таких людей одразу в окопи. До закінчення війни
А на його місце людину, яка воювала
   
Ну але ж яйця були по 17 грн?
Звичайно. Але і до Резнікова вони були, і після нього. Резніков просто подивився на цю всю х.й.ю під назвою МО, і сказав іпіться ви самі. Маю надію що умєров це болото висуше. Але це не точно(((.
 
   
Звичайно. Але і до Резнікова вони були, і після нього. Резніков просто подивився на цю всю х.й.ю під назвою МО, і сказав іпіться ви самі. Маю надію що умєров це болото висуше. Але це не точно(((.
Серйозно? Міністр нічого не міг зробити?

Навіть розказати правду?

Міг зробити. Не зробив, бо сам приймав участь
   
Так само умєров. Якщо це падло, про якого пише бутусов, не буде звільнено, умєров несе відповідальність. Так само буде замазаний у корупції, як яйця по 17
   
Re: Звернення до міністра оборони України Р. Умєрова

Ну але ж яйця були по 17 грн?

я вже підзабув - 17-ть то за шт чи десяток?
   
я вже підзабув - 17-ть то за шт чи десяток?
Звичайно штука. Десяток дорожче
   
Звичайно. Але і до Резнікова вони були, і після нього. Резніков просто подивився на цю всю х.й.ю під назвою МО, і сказав іпіться ви самі. Маю надію що умєров це болото висуше. Але це не точно(((.
Та, якби він спочатку якось відреагував адекватніше, а то почав нападати на журналістів, доводити що то все вигадки... а потім таки ж признав?
   
я вже підзабув - 17-ть то за шт чи десяток?
за килограмм конечно, пипл схавает

https://www.epravda.com.ua/rus/news/2023/01/23/696258/

Цену яиц по 17 грн. за штуку министр называет технической ошибкой поставщика.

"Яйца – единственная категория из каталога, которая в приложении к сделке рассчитывается в штуках. Поставщик указал цену не за штуки, а за вес яиц, когда переносил данные из одной таблицы, где все было приведено в единицу измерения на вес, в другую таблицу.

Согласно нормативам килограмм яиц – это около двух десятков штук в зависимости от сорта (вес яйца по стандарту должен составлять от 42 г до 60 г). Цена 170 грн. за килограмм яиц – это 85 грн. за десяток. Что в пределах показателей других поставщиков полностью соответствует рыночной цене. Институт имени Бокариуса в качестве рекомендованной отметил цену 90 грн. за десяток. Все желающие могут взвесить килограмм яиц и сосчитать, сколько это штук", – добавил глава Минобороны.
   
Щось дофіга пафосу і 0 конкретики...
Можливо полковник не захотів погоджувати бо там цінник втрічі вищий і його підпис останній?
Після закупівлі Бутусов би верещав що полковник перевитратив кошти і був би мем "РЕБ за 100500"...
Бо ГШ не цікавлять ціни і умови постачання... Якось так...
Але підсвинкам треба шатати  :zrada:
   
Re: Звернення до міністра оборони України Р. Умєрова

Мабудь,  ми чогось не знаємо про закупівлю РЕБ. З одного боку, це не погано, що можна ось так звернутися до міністра оборони. А з іншого боку, може той Ганіч не погодив закупку в якогось конверта або лівого чувака, на якого йому вказали старшиє товаріщі
   
Мабудь,  ми чогось не знаємо про закупівлю РЕБ. З одного боку, це не погано, що можна ось так звернутися до міністра оборони. А з іншого боку, може той Ганіч не погодив закупку в якогось конверта або лівого чувака, на якого йому вказали старшиє товаріщі
Теж можливо... Треба слухати і іншу сторону. Бо зараз чиновники МО дмухають на воду, щоб не втрапити в халепу корупційного скандалу.
   
Re: Звернення до міністра оборони України Р. Умєрова

Я вибачаюсь, мабуть щось прочухав - а яйця по 90 за десяток, тобто на 50 відсотків вище за базарну ціну, це нормально?
   
Re: Звернення до міністра оборони України Р. Умєрова

Я вибачаюсь, мабуть щось прочухав - а яйця по 90 за десяток, тобто на 50 відсотків вище за базарну ціну, це нормально?
Думаєте, фронтові кухарі на базари за яйцями ходять?
   
Таке враження що дане міністерство якась чорна діра,зашквар за зашкваром і нічого не міняється.
   
Re: Звернення до міністра оборони України Р. Умєрова

Мабуть розробка та виробництво було під крилом Пороха.
Була новина нещодавно від нього...
   
Re: Звернення до міністра оборони України Р. Умєрова

Думаєте, фронтові кухарі на базари за яйцями ходять?

Ні, не думаю, що ходять. Я десь чув, що існують так звані ринкові ціни і базарні їм якось трохи відповідають. Мені не зрозуміло, якій матері відповідають закупівельні ціни МО?
   
Я вибачаюсь, мабуть щось прочухав - а яйця по 90 за десяток, тобто на 50 відсотків вище за базарну ціну, це нормально?
Ех! Треба повертати свиноферми в армію щоб все своє прямо з городу та поля  :(
   
Re: Звернення до міністра оборони України Р. Умєрова

А для чого яйця в гілці про реб?
   
Re: Звернення до міністра оборони України Р. Умєрова

Ні, не думаю, що ходять. Я десь чув, що існують так звані ринкові ціни і базарні їм якось трохи відповідають. Мені не зрозуміло, якій матері відповідають закупівельні ціни МО?
В мене за рогом в магазині атб поруч з базаром, мабуть, відповідають. Слава богу, вже кацапи в десятку кілометрів не стоять.
   
А для чого яйця в гілці про реб?
Требе берегти яйця з молоду...  :beach: Бо будуть по 17 грн за кілограм  :(
   
Re: Звернення до міністра оборони України Р. Умєрова

Так само умєров. Якщо це падло, про якого пише бутусов, не буде звільнено, умєров несе відповідальність. Так само буде замазаний у корупції, як яйця по 17
Невже? :D
Негайно міняти!
 :lol:

Доки бутусовим яйця не відріжуть, будуть робити вкиди.
   
Re: Звернення до міністра оборони України Р. Умєрова

Щодо стартового допису, а де гарантія, що Бутусов не діє на користь лобістів якогось бізнесу?
   
Щодо стартового допису, а де гарантія, що Бутусов не діє на користь лобістів якогось бізнесу?
Бутусов военный журналист
Его работа как раз и заключается в том что бы освещать данные проблемы
А ковырять лоббистов должны либо силовые структуры либо руководство МО
Я так  понимаю он обозначил проблему которую может быть не совсем удобно было освещать ГШ
Ну это же элементарно Ватсон 

   
Re: Звернення до міністра оборони України Р. Умєрова

Бутусов военный журналист
Его работа как раз и заключается в том что бы освещать данные проблемы
А ковырять лоббистов должны либо силовые структуры либо руководство МО
Я так  понимаю он обозначил проблему которую может быть не совсем удобно было освещать ГШ
...і тому викликав бутусова і дав завдання освітити. Ясно.
   
Его работа как раз и заключается в том что бы освещать данные проблемы
Висвітлювати і накидувати то різні речі.
   
...і тому викликав бутусова і дав завдання освітити. Ясно.
Так работает гражданское общество
Если бы вы зеленые гн-ды не монополизировали в стране все ветви власти
этого может быть и не пришлось бы делать
   
Висвітлювати і накидувати то різні речі.
Ну понятное дело что по вашему ( по зеленому )  освещает только официальный  марафон 
а накидывают только оппозиционные журналисты
От прихильники певної політсили я то же самое ( в свое время ) слышал
   
Висвітлювати і накидувати то різні речі.
Ти трохи дурнуватий бо не можеш зрозуміти ,що Бутусов не сидить в МО .Про корупцію та саботаж в МО йому розповідають
співробітники МО , патріоти ,які бачать цю всю зелену хєрню і нічого не можуть зробити .Справа Бутусова - перевірити і оприлюднити .
   
стукати треба сюда, до наших не має сенсу....

   
стукати треба сюда, до наших не має сенсу....

Показати зображення...
Бутусов журналист а не стукач
   
Re: Звернення до міністра оборони України Р. Умєрова

Бутусов военный журналист
Его работа как раз и заключается в том что бы освещать данные проблемы
А ковырять лоббистов должны либо силовые структуры либо руководство МО
Я так  понимаю он обозначил проблему которую может быть не совсем удобно было освещать ГШ
Ну это же элементарно Ватсон 

просто журналіст, воєнним він ніколи не був
і має, скажемо так, спонсорів
   
Бутусов журналист а не стукач

та я в курсі хто такий такий Бутусов, який перед війною відпиздив Шуфрича у прямому ефірі... і знімаю перед ним за це капелюха...

але своїми меседжами всередині країни, нажаль він нічого не вирішить.... треба стукати в двері тих хто гроші виписує..

інакше це виглядає як балаканина (кац. "попіздеть")... не більше....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія