Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Третя платіжка за газ. :super:

Re: Третя платіжка за газ. :super:
Ale

реформи від блазнів
А ти чий бот, кацапе?)
   
Re: Третя платіжка за газ. :super:

----
Угу!
І щоб совок не повернувся!
Ато знову по 2 копійки за куб доведецця платити! ;o
У нас балонний газ з'явився в 1970. Природній в 1991р.
   
Re: Третя платіжка за газ. :super:

А ти чий бот, кацапе?)
то не бот. Психіка чувака не витримує знецінення валютних заощаджень.
   
Re: Третя платіжка за газ. :super:
a49

Ще "абонентська" плата за воду, за каналізацию, за тепло і за те що тут живеш і ще не здох!"
   
Re: Третя платіжка за газ. :super:

Ще "абонентська" плата за воду, за каналізацию, за тепло і за те що тут живеш і ще не здох!"
не скигли, дрова виходять дорожчі, а там абсолютно ринкова ціна.
   
Re: Третя платіжка за газ. :super:
Ale

Ще "абонентська" плата за воду, за каналізацию, за тепло і за те що тут живеш і ще не здох!"
Дійсно - долар абонентської плати в місяць - заганяє зубожілих у глухий кут)
   
Re: Третя платіжка за газ. :super:

Якщо у Вас мембранний лічильник  з типорозміром g- 2,5T  , g-4T, g-6T  то я Вам вітаю , Ваш лічильник приводить сам обсяг газу який Ви споживається  до 20градусів по Цельсію.
До сраки. У мене з буквою Т, я коефіцієнт не платив, а облгаз нарахував мені 1050 грн боргу, прийшла бригада відрізати трубу, прийшлось заплатити. При тому, що я мав 2 листи від НКРЄКП (копія облгазу), що я правий. тут була тема.
   
Re: Третя платіжка за газ. :super:

До сраки. У мене з буквою Т, я коефіцієнт не платив, а облгаз нарахував мені 1050 грн боргу, прийшла бригада відрізати трубу, прийшлось заплатити. При тому, що я мав 2 листи від НКРЄКП (копія облгазу), що я правий. тут була тема.
Ну в Києві то якісь дива завжди, місяця два назад стикався з ситуацією коли заставляли підписувати договори на технічне обслуговування  загально будинкових  труб, не з жеками  а з власниками. Або підписуєте і платите або газу у Вас немає. І щось ніде я тут теми не бачив про піздец що твориться. А по темі відео, вартість ремонту, заміни і обслуговування  газових труб закладені в тарифі на розподіл природного газу. Зараз напевно якщо це правда те що говорить юрист то це обхід непопулярного рішення з підняття вартості тарифу на розподіл  природного газу, хотя в грудні його будуть переглядати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія