Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обострение у Фарион

Re: Обострение у Фарион

Показати зображення...
Посмотрите чем проклятые коммунисты занимались)

ну як можна бути таким невігласом  :facepalm:

Розстріляне відродження, більше навіть не буду нічого писати
   
Re: Обострение у Фарион

Молодець. Я не буду давати посилання на свої проекти, Золотого хреста від Залужного в мене нема. Але також не байдикую, волонтерю.
Для тебе у мене є інше пояснення - дуже боїшся москалів образити, з якими все життя прожив. А от вони тебе і твоїх дітей не пожаліли.

Золотий хрест то не мій, а мого руськомовного свояка, який також воює під Бахмутом. Це вони для вас москвороті, а для мене вони такі ж Герої, як і твої близькі, які воюють з ворогом.
На фронті російськомовних більше, ніж ви думаєте. І без них ви ніяк не справляєтеся, і замінити їх нема кому.
Тому навчитеся поважати тих, хто російською мовою любить Україну нічим не менше ніж ви українською.
   
Re: Обострение у Фарион

Хто вміє розуміти глибокі думки Фаріон, підкажіть. Ось вся її істерика до чого має привести? Вона хоче, щоб ті хто не говорить на українському зібрали шмотки і йшли додому з фронту? Наскільки я зрозумів вона їх за українців не вважає. А ті, хто ще повинні йти на фронт, тести з української мови складатимуть? З тієї ж причини ..... Цікавий план звичайно, але якийсь дивний. А цей теоретик анатоль.... що з його теорії виходить? приблизно те саме?
   
Анатоль АНАТОЛЮ,

Згадаймо всім кличний відмінок, пане Анатолю:
Заради рими - воскресімо нашу долю!
Галицький на́роде, та український наро́де:
Проти Фаріонихи бунтуватись - годі:
Бо отепер - россостадо в моді!


Останнє редагування: 15 листопада 2023 20:08:54 від Врода
   
Re: Обострение у Фарион
Ale

Хто вміє розуміти глибокі думки Фаріон, підкажіть. Ось вся її істерика до чого має привести? Вона хоче, щоб ті хто не говорить на українському зібрали шмотки і йшли додому з фронту? Наскільки я зрозумів вона їх за українців не вважає. А ті, хто ще повинні йти на фронт, тести з української мови складатимуть? З тієї ж причини ..... Цікавий план звичайно, але якийсь дивний. А цей теоретик анатоль.... що з його теорії виходить? приблизно те саме?
Та ібатися вона хоче - якийсь кацап її колись обманув - ось і поїхала кукуха)
   
Re: Обострение у Фарион
Ale

Згадаймо всім кличний відмінок, пане Анатолю:
Заради рими - воскресімо нашу долю!
Галицький на́роде, та український наро́де:
Проти Фаріонихи бунтуватись - годі:
Бо отепер - россостадо в моді!

Пані Врода, як ви відноситесь до внеску Фаріон в українську філологію?)
   
Re: Обострение у Фарион

ну як можна бути таким невігласом  :facepalm:

Розстріляне відродження, більше навіть не буду нічого писати

?
Я что , не знаю истории? Это ещё конец 20х. Репрессии будут позже. Язык их не защитил.
Термин красивый, но уничтожались прежде всего идеологически неправильные люди .
Те кто славили КПСС и мировую революцию у них всё в порядке было.
А под репрессии конца 30х попадали и самые крупные НКВДшники.
Это было другое время, вопросы национальности были вторичные. Не зря же репрессировали за БУРЖУАЗНЫЙ национализм.
А заслуги по украинизации и собственно ликвидации неграмотности все таки нельзя просто забыть.

Останнє редагування: 15 листопада 2023 20:24:09 від Billi
   
Re: Обострение у Фарион

Егре́гор (дав.-гр. ἐγρήγοροι — «дух-охоронець») — в окультних давніх і новітніх релігійних рухах а також теоріях — «душа», «стани», «ментальний конденсат», який породжують думки й емоції людей; відтак егрегор набуває самостійного буття. Академічна наука не визнає теорію егрегора.

Думаю щось з лексикону долбославіє що харчуються сонцем і обнімаються з деревами)
Знайшла текст 2014го року з одночасним згадуванням фаріон і егрегор . Вгадайте автора :D

Візьміть за основу зверхність, пихатість і самозакоханість. Помножте на одержимість і обмеженість. Доплюсуйте самовпевненість та людиноненависництво . Відніміть критичне мислення й широту поглядів. Возведіть усе це до третього ступеню екзальтації – й отримаєте фаріон як феномен. Слово фаріон я пишу з малої букви не для того, аби виявити свою зневагу чи приниження. А для того, аби в політичний лексикон увести новий іменник.

Фаріон – це наш внутрішній антимайдан. Усе те, за що ми висміюємо антимайдани, можна знайти у явищі фаріон: вузьколобість, неспроможність вийти за рамки накатаної колії, панічний страх перед незвіданим, штампове мислення, цілковита залежність від власних стереотипів. Ну і захисна агресія – рефлекторна, захисна агресія людини, яка свою вразливість намагається компенсувати причетністю до чогось масивного. У цьому випадку – до колективного егрегора на ймення Провідник. За ним так легко сховатися з членським квитком КПСС! Його публіцистичними цитатами так легко виправдати таку банальну рису характеру, як злість! І зверхність, зверхність, тотальна зверхність...

і т.д.
   
Re: Обострение у Фарион

Та ібатися вона хоче - якийсь кацап її колись обманув - ось і поїхала кукуха)

Ну вона гаразд, її особисті проблеми. А решта її "побратими" вони на мітинги вийдуть, щоб ті хто не дай бог на фронті ляпне що-небудь не на мові, до дому з фронту йшли?... і не ганьбили їх сиві гриви? Може стануть стіною щоб тих, хто слабо знає український на фронт, не пустити? якщо ні... то про що їхня розмова взагалі?
   
Re: Обострение у Фарион
Ale

Ну вона гаразд, її особисті проблеми. А решта її "побратими" вони на мітинги вийдуть, щоб ті хто не дай бог на фронті ляпне що-небудь не на мові, до дому з фронту йшли?... і не ганьбили з сиві гриви? Може стануть стіною щоб тих, хто слабо знає український на фронт, не пустити? якщо ні... то про що їхня розмова взагалі?
Інші за фаріониху не вийдуть, навіть пан Тягнибок скандал не прокоментував) а половина екс-депутатів вр від свободи десь в районі гамбурзького котла)
   
Re: Обострение у Фарион

серйозно? все ще гірше,  ніж мені здавалось?
чотири колони від тебе приховали? ))

А я не здивований, що ви попали в пастку.
   
Re: Обострение у Фарион

Знайшла текст 2014го року з одночасним згадуванням фаріон і егрегор . Вгадайте автора :D

Візьміть за основу зверхність, пихатість і самозакоханість. Помножте на одержимість і обмеженість. Доплюсуйте самовпевненість та людиноненависництво . Відніміть критичне мислення й широту поглядів. Возведіть усе це до третього ступеню екзальтації – й отримаєте фаріон як феномен. Слово фаріон я пишу з малої букви не для того, аби виявити свою зневагу чи приниження. А для того, аби в політичний лексикон увести новий іменник.

Фаріон – це наш внутрішній антимайдан. Усе те, за що ми висміюємо антимайдани, можна знайти у явищі фаріон: вузьколобість, неспроможність вийти за рамки накатаної колії, панічний страх перед незвіданим, штампове мислення, цілковита залежність від власних стереотипів. Ну і захисна агресія – рефлекторна, захисна агресія людини, яка свою вразливість намагається компенсувати причетністю до чогось масивного. У цьому випадку – до колективного егрегора на ймення Провідник. За ним так легко сховатися з членським квитком КПСС! Його публіцистичними цитатами так легко виправдати таку банальну рису характеру, як злість! І зверхність, зверхність, тотальна зверхність...

і т.д.

цікавий текст, точний опис предмета, хто автор?
   
Re: Обострение у Фарион

Пані Врода, як ви відноситесь до внеску Фаріон в українську філологію?)

Хочеш, я висловлюсь щодо твого внеску в українську філологію?
   
Re: Обострение у Фарион

Кажуть люди, останнє оновлення на сайті в 2028 році.

 ;o
все, можна зливати воду, кацапи машину часу вигадали.
   
Re: Обострение у Фарион

А я не здивований, що ви попали в пастку.
в яку пастку? тіпа ти розумний, але хотів, щоб пан Анатоль почав тобі лікнеп влаштовувати ?
припини людину тролити, це теж  цькування 
   
Re: Обострение у Фарион

цікавий текст, точний опис предмета, хто автор?
Остап дроздов :D
   
Re: Обострение у Фарион

Судячи з того, як почуваються російська мова і російська церква в Україні, можна сказати сміливо, війна нічому не навчила!
   
Re: Обострение у Фарион

?
Я что , не знаю истории?
Термин красивый, но реальность же другая. Уничтожались идеологически неправильные люди
Те кто славили КПСС и мировую революцию у них всё в порядке было.
А под репрессии конца 30х попадали и самые крупные НКВДшники.
Это было другое время, вопросы национальности были вторичные. Не зря же репрессировали за БУРЖУАЗНЫЙ национализм.
А заслуги по украинизации и собственно ликвидации неграмотности все таки нельзя просто забыть.

тобто ми маємо бути вдячні комунякам, що такі добрулі зберегли мову, і пох на мільйон заморених з голоду чи вивезених і згноєних по сибірах, чи може на думку все-таки спаде прояснення, що якби унр збереглась, то була би і мова і маса врятованих життів
   
Re: Обострение у Фарион

Тобі самому не смішно? Військових треба захищати від баб?
То може це тебе треба посадити за образу військових?

Якщо чорнороте бабисько має нахабство виливати бруд на тих, завдяки кому воно ще не сидить в кацапів на підвалі, або не бовтається десь по європах,
то суспільство зобов'язане поставити її на місце. Крапка.
   
Re: Обострение у Фарион

Хто вміє розуміти глибокі думки Фаріон, підкажіть. Ось вся її істерика до чого має привести? Вона хоче, щоб ті хто не говорить на українському зібрали шмотки і йшли додому з фронту? Наскільки я зрозумів вона їх за українців не вважає. А ті, хто ще повинні йти на фронт, тести з української мови складатимуть? З тієї ж причини ..... Цікавий план звичайно, але якийсь дивний. А цей теоретик анатоль.... що з його теорії виходить? приблизно те саме?

У них в крови коммуняцкие бацилы, которые они получили во время совка. Они хотят построить "красивую и сказочную Украину" исключительно теми же методами, которыми красноперые строили свою страну красного террора. Они ТУПО ничего другого не умеют. Поэтому все просто - они изо всех сил пытаются разбудить в украинцах три дремлющих главных качества "советского человека", которые советам удалось создать вместе с "новой формацией", и которые остались еще в украинцах. Они мечтают создать свою "новую общность - украинский украинский народ". Если проще, они мечтают построить "Русский мир с украинским лицом". Вот такой парадокс. Ну раз Фарион могла строить КПРС, и украинский язык никак этому не помешал, а наоборот, был основным инструментом, то почему бы украинским языком не строить свой "русский мир 2"?

Что надо делать миллионам украинцев, которые ими не считаются чистокровными украинцами? Одни должны мимикрировать, прикидываться, изображать из себя "правильных" украинцев чисто внешними формальными признаками, демонстрировать свое желание стать "титульным лояльным украинцем". Еще лучше, если они забудут все свои корни, и станут манкуртами.

Зачем им это надо? Ну все просто. Они рассчитывают, что при такой системе сегрегации, они моментально становятся привилегированной группой (белой костью) без каких-либо движений, АВТОМАТИЧНО!!!! Ну вот так же, как вступали в комсомол в совке, для чего надо было потратить минут 15.
   
Re: Обострение у Фарион

Нажаль так... Вони не можуть їй відповісти бо своїй масі менш ерудовані, менш медійно розкручені, більш виховані...  [ua] Да й часу в них нема то... Бо захищають від навали і Орлицю в тому числі.

Військові за себе і самі відповіли, але суспільство мало також сказати своє слово, і воно його сказало.
Щоб показати свою підтримку тим, хто це суспільство захищає ціною життя і послати всім іншим довбням сигнал, що в цій країні ніхто не має і не матиме права срати на голови військових.
   
Re: Обострение у Фарион

Те кто славили КПСС и мировую революцию у них всё в порядке было.

Предлагаю на ФУПе использовать аббревиатуру "КПРС", так-как именно она была официальной во времена УРСР. Этим мы приблизим всеобщую украинизацию, ну, хотя бы, тут. :)
   
Re: Обострение у Фарион

Хто вміє розуміти глибокі думки Фаріон, підкажіть. Ось вся її істерика до чого має привести? Вона хоче, щоб ті хто не говорить на українському зібрали шмотки і йшли додому з фронту? Наскільки я зрозумів вона їх за українців не вважає. А ті, хто ще повинні йти на фронт, тести з української мови складатимуть? З тієї ж причини ..... Цікавий план звичайно, але якийсь дивний. А цей теоретик анатоль.... що з його теорії виходить? приблизно те саме?

привести до розуміння хто і що є ворогом. коли націоналісти ще з 91-го застерігали, що московія ворог, ніхто їх не слухав, бо було адін народ, какаяразніца і дружба навєкі, може варто хоч тепер почути і усвідомити, що язик в україні при такому сусіду, це такий самий ворог, щоб через деякий час знову не проходити ті випробування через які країна і люди проходять сьогодні?
   
Re: Обострение у Фарион



Почалось ?
   
Re: Обострение у Фарион


Вія дивувалась де Фаріон, і де влада? Існує впевненість, що без лобіювання Свободи вона б так і залишилася в кращому разі викладачем, і не факт, що в університеті. У цьому плані досить згадати єнакієвську проФФесуру, якому на піку слави в мгу присвоили звання почесного.
Дивлячись на приклад овоча, та сприймаючи це звання як сходинку на Олімп, після здобуття Фаріон професорського звання у 2015-му році депутат Київради від «Свободи» Руслан Андрійко вигукнув "Ірина Дмитрівна професор! Тепер можна і в президенти! Я за".
   
Re: Обострение у Фарион

тобто ми маємо бути вдячні комунякам, що такі добрулі зберегли мову, і пох на мільйон заморених з голоду чи вивезених і згноєних по сибірах, чи може на думку все-таки спаде прояснення, що якби унр збереглась, то була би і мова і маса врятованих життів
це та соціалістична унр, яка капіталіста скоропадського вигнала? Куусінєни місцеві.
   
Re: Обострение у Фарион

Вия, я очень уважаю тебя и твою семью, я уважаю Свободу и Тягнибока.....
Но Фарион.... может она и стратегически права, но тактически - одни ошибки.... Настоящая  далеко не первая.
Я уважаю украинский язык, но те таким образом каким Фарион хочет нам его втюхнуть.
Вийка, видать у нее климакс?
без обид
   
Re: Обострение у Фарион

Re: Обострение у Фарион

Ще один провокатор виповз

   
Re: Обострение у Фарион
Via

Вия, я очень уважаю тебя и твою семью, я уважаю Свободу и Тягнибока.....
Но Фарион.... может она и стратегически права, но тактически - одни ошибки.... Настоящая  далеко не первая.
Я уважаю украинский язык, но те таким образом каким Фарион хочет нам его втюхнуть.
Вийка, видать у нее климакс?
без обид
Вона стратегічно права. Ти зараз дописуєш мовою ворога навіщо? Розкажи, що української не знаєш.
   
Re: Обострение у Фарион

це та соціалістична унр, яка капіталіста скоропадського вигнала? Куусінєни місцеві.
однако. Куусінен це більшовик, а Петлюра сісіліст. Тіпа Шольца.
   
Re: Обострение у Фарион

Професора звільнили за один день.




   
Re: Обострение у Фарион

хєхє ©
   
Re: Обострение у Фарион

тобто ми маємо бути вдячні комунякам, що такі добрулі зберегли мову, і пох на мільйон заморених з голоду чи вивезених і згноєних по сибірах, чи може на думку все-таки спаде прояснення, що якби унр збереглась, то була би і мова і маса врятованих життів
Если бы националисты начала 20века прислушались к проходящим процессам, УНР бы не распалась. Большинству были параллельны национальные вопросы. Интересновали вопросы классовые. Бандера кстати он же революционер вообще то, потом уже националист.
Вот был государственник в принципе Скоропадский. Но сделал ставку на старый режим и его народ вымел нафиг. Наверно потом жалели в 30е.

О том и речь
Главное свое государство и единство. Только свое государство может защитить от повторения голодомора и прочего.
Не думали почему мы Круты как героизм отмечаем? Куда 300 тыс. Армии УНР в это время делось?
   
Re: Обострение у Фарион

И не надо искать в ее увольнении каких то политических притеснений.
Нет у меня знакомых хороших психиатров, чтоб ей помочь... себе найти не могу
   
Re: Обострение у Фарион

Професора звільнили за один день.

https://t.me/pryamamova/54957
Показати зображення...


ТО що, копія не вірна?
   
Re: Обострение у Фарион

однако. Куусінен це більшовик, а Петлюра сісіліст. Тіпа Шольца.

Марксист он
Украинская социал-демократическая рабочая партия.
В России аналог прямой РСДРП
В Германии тоже такая была)
   
Re: Обострение у Фарион

однако. Куусінен це більшовик, а Петлюра сісіліст. Тіпа Шольца.
То він потім до комуністів перебіг, після перемоги червоних. До того соціал-демократом був.
   
Re: Обострение у Фарион
Via

То звільнили чи не звільнили? Гуляють дві протилежні новини одночасно. Телеграм аж тріщить.
   
Галицький на́роде, та український наро́де:
Проти Фаріонихи бунтуватись - годі:
Бо отепер - россостадо в моді!

Плоди лютої антимовної влади:
Од переляку й булінґу - нема поради?
Мовомолоде - поясни їй сперду та ззаду:
Нехай скине потворну кассапопомаду!



11, 324 views  Nov 15, 2023

БУЛЯТЬ ЗА МОВУ, БО Я ЗАПАДЕНКА
«Мені казали, якщо я хочу вчитись українською мовою, то мені треба їхати до Львова чи Кембриджа. Мої одногрупники замість підтримки вчинили булінг. Більшість з них з Дніпра, Донецької та Луганської областей», – Магдалина Пельчар, студентка Дніпровського державного медичного університету


Останнє редагування: 15 листопада 2023 20:51:43 від Врода
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія