Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обострение у Фарион

Re: Обострение у Фарион

замість того щоб спокійно прикласти невеликих зусиль та перейти на українську, усскоязикі далі вносять розбрат між громадянами україни спекулюючи неіснуючою дискримінацією, і найбільший винуватець у всій їхніх бідах пані фаріон  :facepalm:
   
Re: Обострение у Фарион

Щодо конкретного випадку то скандал створив не хуйло а захисники росмови в Україні. Навіщо вони допомагають хуйло?

Да разве перейти Азову на сторону россии сказали русскоязычные Украинцы.
И показавыли ее у Мардана и у Скобеевой  тоже Украинцы.
А не ФСБешная консерва Тарион
Или на выборах 2004м не Тягнисрак призывал баротся с ЖИДВОЙ
около полатки Ющенко.
Это не в архивах Януковича были стать расходов на ВО Швалота.

 
   
Re: Обострение у Фарион

замість того щоб спокійно прикласти невеликих зусиль та перейти на українську, усскоязикі далі вносять розбрат між громадянами україни спекулюючи неіснуючою дискримінацією, і найбільший винуватець у всій їхніх бідах пані фаріон  :facepalm:

Навіщо ? Бо тобі так захотілось ?
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Вони нікуди не перебіжать, а говорити вони будуть тією  мовою якою хочуть. Їх ніхто не заставить. заставлялка в тилових патріотів чи то німецьких патріоткинь не виросла.
Така от незадача  :laugh: Думали війна дала "патріотам" право вказувати, а ні, знову прольот
У кожного є своя голова на плечах. І всі мають очі, бачать.
Мова - це молитва за Україну. Мова ворога - молитва за перемогу ворога.
   
Re: Обострение у Фарион

Навіщо ? Бо тобі так захотілось ?

для злагоди в суспільстві, мінімальне зусилля упортих і тема мови зникне назавжди  [ua]
   
Re: Обострение у Фарион

Ru-пиzдота, тобі час на прийом до проктолога
Кацапчик навіть дохтура запам'ятав... Мабуть він бутилку витягував.  :lol:  Ну нічого таваріщ майор тебе зі шваброю чекає вже. Пістуй за корабльом.   :fuck:
   
Re: Обострение у Фарион

для злагоди в суспільстві, мінімальне зусилля упортих і тема мови зникне назавжди  [ua]
Це ковбасник нас вчить жити  :facepalm1: Приїдь на 0 і посидь під обстрілом потім розкажеш на якій мові ти маму кликав  :facepalm1:
   
Re: Обострение у Фарион

Це ковбасник нас вчить жити  :facepalm1: Приїдь на 0 і посидь під обстрілом потім розкажеш на якій мові ти маму кликав  :facepalm1:

тобто по суті заперечень немає, це вже добре  (tu)
   
Re: Обострение у Фарион

для злагоди в суспільстві, мінімальне зусилля упортих і тема мови зникне назавжди  [ua]

Только упоротые постоянно только украиназычные.  8-:
   
Re: Обострение у Фарион

тобто по суті заперечень немає, це вже добре  (tu)
Злився ковбасник... Ну буває... Йди ковбаскою заїж горе.
   
Re: Обострение у Фарион

Только упоротые постоянно только украиназычные.  8-:

найбільше про продажність фаріон якраз леметують усскоязичні, а всього лише потрібно мінімальне бажання перейти на українську щоб мовне питання в країні більше ніколи не піднімалось
   
Re: Обострение у Фарион

Да разве перейти Азову на сторону россии сказали русскоязычные Украинцы.
И показавыли ее у Мардана и у Скобеевой  тоже Украинцы.
А не ФСБешная консерва Тарион
Или на выборах 2004м не Тягнисрак призывал баротся с ЖИДВОЙ
около полатки Ющенко.
Это не в архивах Януковича были стать расходов на ВО Швалота.

Заспокойся. Ми і так знаємо що ти українофоб.
   
Re: Обострение у Фарион

Злився ковбасник... Ну буває... Йди ковбаскою заїж горе.

ти проти того щоб громадяни України спілкувались українською? хуйло до речі теж проти, совпадєніє?  :laugh:
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Що НЕ ТАК сказала Ірина Фаріон:

Фаріон: "Треба визначити поняття, це основний науковий принцип. Нема русскоязьічного насєлєнія: є українці і є к..пи і є болото...".

Соколова: "Але військові полку "Азов" і 3-тя штурмова частина з них спілкуються російською"

Ф.: "Що вам хлопці заважає виконувати ст. 29 Закону про Збройні сили України? Ви, хлопці, знаєте, що таке дисципліна в армії? - Якщо в армії не має дисципліни, то немає армії - це зброд"

С.: "Але ж ми їх не можемо назвати к..ми?"

Ф.: "Я не можу назвати їх українцями якщо вони не говорять українською мовою. - То нехай себе назвуть русскіми. Що їм заважає, чому вони такі очманілі? - Чому зійшлося саме на українській мові? Покажіть свій патріотизм, вивчіть мову Тараса Григоровича Шевченка. Що це за бздура: воювати в українські армії і говорити російською мовою"
Ф.: "Уявіть ситуацію. УПА. Поляки загарбали Галичину в кінці 14-го століття. Повстанська армія, 42-й рік. Хлопці межи собою розмовляють польською мовою і розповідають які вони патріоти. Ну що це за абсолютна дурниця? - Виконуйте закон, це по-перше. По-друге: вчіть українську мову. По-третє: припиніть вигадувати для себе відмази. Є констиція України (ст. 10), є закон про ЗСУ, є Закон про українську державну мову (ст. 13). Один єдиний посил для них всіх: виконуйте, хлопці, закон."
Олег Дебелий
   
Re: Обострение у Фарион

Що НЕ ТАК сказала Ірина Фаріон:

Фаріон: "Треба визначити поняття, це основний науковий принцип. Нема русскоязьічного насєлєнія: є українці і є к..пи і є болото...".

Соколова: "Але військові полку "Азов" і 3-тя штурмова частина з них спілкуються російською"

Ф.: "Що вам хлопці заважає виконувати ст. 29 Закону про Збройні сили України? Ви, хлопці, знаєте, що таке дисципліна в армії? - Якщо в армії не має дисципліни, то немає армії - це зброд"

С.: "Але ж ми їх не можемо назвати к..ми?"

Ф.: "Я не можу назвати їх українцями якщо вони не говорять українською мовою. - То нехай себе назвуть русскіми. Що їм заважає, чому вони такі очманілі? - Чому зійшлося саме на українській мові? Покажіть свій патріотизм, вивчіть мову Тараса Григоровича Шевченка. Що це за бздура: воювати в українські армії і говорити російською мовою"
Ф.: "Уявіть ситуацію. УПА. Поляки загарбали Галичину в кінці 14-го століття. Повстанська армія, 42-й рік. Хлопці межи собою розмовляють польською мовою і розповідають які вони патріоти. Ну що це за абсолютна дурниця? - Виконуйте закон, це по-перше. По-друге: вчіть українську мову. По-третє: припиніть вигадувати для себе відмази. Є констиція України (ст. 10), є закон про ЗСУ, є Закон про українську державну мову (ст. 13). Один єдиний посил для них всіх: виконуйте, хлопці, закон."
Олег Дебелий

я вже тут наводив ці цитати, але упорті роблять вигляд що їх не бачать  :laugh:
   
Re: Обострение у Фарион

а всього лише потрібно мінімальне бажання перейти на українську щоб мовне питання в країні більше ніколи не піднімалось

Вы немного прозевали. Тут уже давно не усср, и "минимальные желания" в свободной стране диктуют не партийное руководство страны. Украинцы сами будут для себя  определять "минимальные желания". Такие, какие захотят. И не все являются партийными националистами.
   
Re: Обострение у Фарион

Що НЕ ТАК сказала Ірина Фаріон:

Фаріон: "Треба визначити поняття, це основний науковий принцип. Нема русскоязьічного насєлєнія: є українці і є к..пи і є болото...".

Соколова: "Але військові полку "Азов" і 3-тя штурмова частина з них спілкуються російською"

Ф.: "Що вам хлопці заважає виконувати ст. 29 Закону про Збройні сили України? Ви, хлопці, знаєте, що таке дисципліна в армії? - Якщо в армії не має дисципліни, то немає армії - це зброд"

С.: "Але ж ми їх не можемо назвати к..ми?"

Ф.: "Я не можу назвати їх українцями якщо вони не говорять українською мовою. - То нехай себе назвуть русскіми. Що їм заважає, чому вони такі очманілі? - Чому зійшлося саме на українській мові? Покажіть свій патріотизм, вивчіть мову Тараса Григоровича Шевченка. Що це за бздура: воювати в українські армії і говорити російською мовою"
Ф.: "Уявіть ситуацію. УПА. Поляки загарбали Галичину в кінці 14-го століття. Повстанська армія, 42-й рік. Хлопці межи собою розмовляють польською мовою і розповідають які вони патріоти. Ну що це за абсолютна дурниця? - Виконуйте закон, це по-перше. По-друге: вчіть українську мову. По-третє: припиніть вигадувати для себе відмази. Є констиція України (ст. 10), є закон про ЗСУ, є Закон про українську державну мову (ст. 13). Один єдиний посил для них всіх: виконуйте, хлопці, закон."
Олег Дебелий
Абнять і плакать...  :lol: А де зять Орлиці?
   
Re: Обострение у Фарион

запалало.
навіть на УП єновина про фаріон.


п.с.

але ж, ну невже так важко розмовляти українською?

ну так, покоління русіфіковані імперією. ну так, іноді у українців "російська українська" є натіві.

але ж ситуація ахова -війна. принаймні, свідомі патріоти Азова, командири, мають розуміти, що тре рухатися до української і в побуті.

п.п.с фаріон, звісно, перегинає палку. і в оцінках, і в навішуванні ярликів, і в образах.

але це її місія, аби задіти за живе, викликати емоції і, з рештою, замислитися.

вона має рацію -ми маємо усі говорити українською. по дефолту. по замовчанню. як дихаємо. безумовно, атоматично.

і хай наші воїни, и більше за усіх АЗОВ - з них спрос то вищій (вони наше національне надбання, без жартів, легендарні), не ображаються на докори за російську.


Останнє редагування: 7 листопада 2023 22:30:30 від эЛКа
   
Re: Обострение у Фарион
Via

я вже тут наводив ці цитати, але упорті роблять вигляд що їх не бачать  :laugh:
З упоротими все ясно. Але я дивлюся, і Соколова підігріла конфлікт. Цікаво, навіщо?
   
Re: Обострение у Фарион

Вы немного прозевали. Тут уже давно не усср, и "минимальные желания" в свободной стране диктуют не партийное руководство страны. Украинцы сами будут для себя  определять "минимальные желания". Такие, какие захотят. И не все являются партийными националистами.

ще раз, кожен українець який любить і поважає цю землю цілком логічно буде хотіти щоб в державі була злагода, і цю злагоду зокрема може забезпечити єдина мова, але якщо немає бажання, то так і чесно кажіть, нам похєр на державу і на своїх співвітчизників, будемо далі сіяти розбрат і деструктив, для чого ховатись за фаріонш
   
Re: Обострение у Фарион

але ж, ну невже так важко розмовляти українською?

Нет, не сложно. Есть еще огромное количество вещей, которые делать совсем не сложно.
   
Re: Обострение у Фарион

найбільше про продажність фаріон якраз леметують усскоязичні, а всього лише потрібно мінімальне бажання перейти на українську щоб мовне питання в країні більше ніколи не піднімалось

Скажи это в Канаде Белгии и Швейцарии с Финляндии.
Удачи сынку.
   
Re: Обострение у Фарион

ще раз, кожен українець який любить і поважає цю землю цілком логічно буде хотіти щоб в державі була злагода, і цю злагоду зокрема може забезпечити єдина мова, але якщо немає бажання, то так і чесно кажіть, нам похєр на державу і на своїх співвітчизників, будемо далі сіяти розбрат і деструктив, для чого ховатись за фаріонш

Красиво написано. Это вы сами выдумали?

Что бы в стране было согласие, некоторым сексоткам надо заткнуть свое грязное хлебало. И все. Вот так просто.
   
Re: Обострение у Фарион

запалало.
навіть на УП єновина про фаріон.


п.с.

але ж, ну невже так важко розмовляти українською?

ну так, покоління русіфіковані імперією. ну так, іноді у українців "російська українська" є натіві.

але ж ситуація ахова -війна. принаймні, свідомі патріоти Азова, командири, мають розуміти, що тре рухатися до української і в побуті.

п.п.с фаріон, звісно, перегинає палку. і в оцінках, і в навішуванні ярликів, і в образах.

але це її місія, аби задіти за живе, викликати емоції і, з рештою, замислитися.

вона має рацію -ми маємо усі говорити українською. по дефолту. по замовчанню. як дихаємо. безумовно, атоматично.

і хай наші воїни, и більше за усіх АЗОВ - з них спрос то вищій (вони наше національне надбання, без жартів, легендарні), не ображаються на докори за російську.
Фаріон комуністична сучка . Провокує скандали і працює на кацапів ,які із задоволенням розповідають про її мовні срачі в ТВ .
Хай сидить в ізоляторі СБУ з Шуфричем в одній камері .
   
Re: Обострение у Фарион

ось маєте чергового співвітчизника, ідіть позахищайте  :laugh:

Польська концертна компанія Winiary Bookings скасувала концерти українського гурту "Пошлая Молли", через негативні висловлювання соліста Кирила "Блєдного" Тимошенка про польську мову та пропозицію полякам "вступити в Російську імперію".
Джерело: "Європейська правда" з посиланням на Winiary Bookings у Facebook
Деталі: У повідомленні вказано про скасування усіх п’яти концертів "Пошлой Молли" у Гданську, Познані, Кракові, Вроцлаві й Варшаві до кінця року "у зв'язку з коментарями вокаліста гурту в мережі".
Напередодні польські ЗМІ звернули увагу на відео 26-річного Тимошенка, де він висловив нелюбов до польської мови.
"Знаєте, що мене дратує в Польщі? Мене дратує польська мова. Я не розумію, чому ми повинні розмовляти цією у**анською мовою, коли є російська. Не розумію. Серйозно. Хлопці, вивчіть, б**дь, російську і розмовляйте нормальною, б**дь, мовою", – сказав він.
   
Re: Обострение у Фарион

я живу в російськомовному місті. ну, дуже переважно російськомовному.

і після початку війни, люди потроху як можуть, подекуди коряво, в спілкуванні у тому ж магазині, чи в кафе дякують і відповідають українською.

але, треба сказати, продавчині за касою чи стійками починають спілкування майже 100% українською -і це працює! (пам''ятаєте закон прийняли про робітників послуг і т.п.).

Але, чому я пишу, мене вразила одна тітонька на базарі -продавчиня, вона після війни перейшла виключно на українську. і не молоденька вона зовсім. близько 50+-

Як би до неї не звертались покупці на російській, вона завжди с посмішкою спілкується виключно українською.
Я, навіть, спецом слідкувала. І через місяць, і через півроку, і вже другій рік вона україномовна.

Я прямо пишаюся нею. Оце позиція. І їй комфортно, легко, жодного внутрішнього примусу чи принципа.  :)  [ua]

п.с. а до війни була як усі -російськомовна. торгує, до речі, овочами і фруктами (величеньке таке місце в неї на базарі може років з 10)
   
Re: Обострение у Фарион

Тут ще цікаве питання. Фаріон - приватна особа. Має право на власну думку, навіть якщо з нею не погоджується більшість. А от 3-тя бригада - не є приватною особою. Чи має право військовий підрозділ робити політичні заяви? Про мову, про розподіл бюджету, про ставлення до президента?
   
Re: Обострение у Фарион

я живу в російськомовному місті. ну, дуже переважно російськомовному.

і після початку війни, люди потроху як можуть, подекуди коряво, в спілкуванні у тому ж магазині, чи в кафе дякують і відповідають українською.

але, треба сказати, продавчині за касою чи стійками починають спілкування майже 100% українською -і це працює! (пам''ятаєте закон прийняли про робітників послуг і т.п.).

Але, чому я пишу, мене вразила одна тітонька на базарі -продавчиня, вона після війни перейшла виключно на українську. і не молоденька вона зовсім. близько 50+-

Як би до неї не звертались покупці на російській, вона завжди с посмішкою спілкується виключно українською.
Я, навіть, спецом слідкувала. І через місяць, і через півроку, і вже другій рік вона україномовна.

Я прямо пишаюся нею. Оце позиція. І їй комфортно, легко, жодного внутрішнього примусу чи принципа.  :)  [ua]
Ось бачиш , все робиться без проплачених істерик Фаріонші !
   
Re: Обострение у Фарион

запалало.
навіть на УП єновина про фаріон.


п.с.

але ж, ну невже так важко розмовляти українською?

ну так, покоління русіфіковані імперією. ну так, іноді у українців "російська українська" є натіві.

але ж ситуація ахова -війна. принаймні, свідомі патріоти Азова, командири, мають розуміти, що тре рухатися до української і в побуті.

п.п.с фаріон, звісно, перегинає палку. і в оцінках, і в навішуванні ярликів, і в образах.

але це її місія, аби задіти за живе, викликати емоції і, з рештою, замислитися.

вона має рацію -ми маємо усі говорити українською. по дефолту. по замовчанню. як дихаємо. безумовно, атоматично.

і хай наші воїни, и більше за усіх АЗОВ - з них спрос то вищій (вони наше національне надбання, без жартів, легендарні), не ображаються на докори за російську.
Чим далі в ліс тим товщі партизани  :facepalm1:

Який нафуй побут? Які додаткові рухи? Як би не оті москвороті Орлиця вже лила крокодилячі сльози перед кацапами і ромахувала партквитком...  :facepalm1:
   
Re: Обострение у Фарион

Тут ще цікаве питання. Фаріон - приватна особа. Має право на власну думку, навіть якщо з нею не погоджується більшість. А от 3-тя бригада - не є приватною особою. Чи має право військовий підрозділ робити політичні заяви? Про мову, про розподіл бюджету, про ставлення до президента?
Піди в 3-тю бригаду і подискутуй із хлопцями .
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Ось бачиш , все робиться без проплачених істерик Фаріонші !
Саме так, все йде доладу.
Тому цікаво спостерігати за вересками п'ятої колони. Корчить вас.
   
Re: Обострение у Фарион

Чим далі в ліс тим товщі партизани  :facepalm1:

Який нафуй побут? Які додаткові рухи? Як би не оті москвороті Орлиця вже лила крокодилячі сльози перед кацапами і ромахувала партквитком...  :facepalm1:

ша!

холодне з червоним не потрібно змішувати.

   
Re: Обострение у Фарион

ось маєте чергового співвітчизника, ідіть позахищайте  :laugh:

Польська концертна компанія Winiary Bookings скасувала концерти українського гурту "Пошлая Молли", через негативні висловлювання соліста Кирила "Блєдного" Тимошенка про польську мову та пропозицію полякам "вступити в Російську імперію".
Джерело: "Європейська правда" з посиланням на Winiary Bookings у Facebook
Деталі: У повідомленні вказано про скасування усіх п’яти концертів "Пошлой Молли" у Гданську, Познані, Кракові, Вроцлаві й Варшаві до кінця року "у зв'язку з коментарями вокаліста гурту в мережі".
Напередодні польські ЗМІ звернули увагу на відео 26-річного Тимошенка, де він висловив нелюбов до польської мови.
"Знаєте, що мене дратує в Польщі? Мене дратує польська мова. Я не розумію, чому ми повинні розмовляти цією у**анською мовою, коли є російська. Не розумію. Серйозно. Хлопці, вивчіть, б**дь, російську і розмовляйте нормальною, б**дь, мовою", – сказав він.
«Пошлая Молли» — украинская рок-группа, основанная музыкантом Кириллом Тимошенко . Це мабуть Кірюша Тімашенка із Офісу Президента відзначився . :)
   
Re: Обострение у Фарион

Нет, не сложно. Есть еще огромное количество вещей, которые делать совсем не сложно.
тоді чому українець розмовляє російською в Україні?
   
Re: Обострение у Фарион

Соколова: "Але військові полку "Азов" і 3-тя штурмова частина з них спілкуються російською"

а звідки вона знає, до речі?
о как

провокаторша ще та.
не дарма я не люблю Соколову. грязно грає* часто...
   
Re: Обострение у Фарион

я живу в російськомовному місті. ну, дуже переважно російськомовному.

і після початку війни, люди потроху як можуть, подекуди коряво, в спілкуванні у тому ж магазині, чи в кафе дякують і відповідають українською.

але, треба сказати, продавчині за касою чи стійками починають спілкування майже 100% українською -і це працює! (пам''ятаєте закон прийняли про робітників послуг і т.п.).

Але, чому я пишу, мене вразила одна тітонька на базарі -продавчиня, вона після війни перейшла виключно на українську. і не молоденька вона зовсім. близько 50+-

Як би до неї не звертались покупці на російській, вона завжди с посмішкою спілкується виключно українською.
Я, навіть, спецом слідкувала. І через місяць, і через півроку, і вже другій рік вона україномовна.

Я прямо пишаюся нею. Оце позиція. І їй комфортно, легко, жодного внутрішнього примусу чи принципа.  :)  [ua]
п.с. а до війни була як усі -російськомовна. торгує, до речі, овочами і фруктами (величеньке таке місце в неї на базарі може років з 10)

Ну а тут спроби розвернути усе в зворотній бік, мені так здається. Черговий висер Фаріонші - лише привід. Не було б його - знайшли б інший. Хоча чому "б". Сумнозвісного таксиста он мало в святі великомученики не записали. Не злетіло. Таріонша якось яскравіша і пізнаваніша, ненавидіти клятих мовних пригноблювачів легше в її особі. І вона довго себе очікувати не змусила
   
Re: Обострение у Фарион

Ф.: "Я не можу назвати їх українцями якщо вони не говорять українською мовою. - То нехай себе назвуть русскіми. Що їм заважає, чому вони такі очманілі? - Чому зійшлося саме на українській мові? Покажіть свій патріотизм, вивчіть мову Тараса Григоровича Шевченка. Що це за бздура: воювати в українські армії і говорити російською мовою"
а яка вона, мова Т.Г Шевченка?

поезію Шевченко писав переважно українською, але дещо й російською
а ось прозу Шевченко писав виключно російською
і ще свої щоденники (хто б міг подумати?) великий кобзар писав також російською  8-)
листувався переважно російською - в залежності від мови адресата
в результаті більша частина літературної спадщини Кобзаря - російською мовою  ;o

от зрада зрадонька
   
Re: Обострение у Фарион
Via

а звідки вона знає, до речі?
о как

провокаторша ще та.
не дарма я не люблю Соколову. грязно грає* часто...
Я щось раніше не дуже звертала на неї увагу, а це зацікавилася.
Хто замовник хайпу?
   
Re: Обострение у Фарион

Защитники Орлицi  оправились от шока :D

В который раз опишу ситуацию.
Идёт жесточайшая война. Украинцев намного меньше чем россиян.
В армии бок о бок бьются люди, говорящие на украинском, русском  языках.
Вместе.
Что вас не устраивает, длб?
Вы вместо поиска союзников начинаете поучать людей, рискующих жизнями, как им общаться в армии.
У вас инстинкт самосохранения есть ещё? Или вы уже поверили что с вами ничего не случится? Что уже победа и время делить власть?
   
Re: Обострение у Фарион
Via

а яка вона, мова Т.Г Шевченка?

поезію Шевченко писав переважно українською, але дещо й російською
а ось прозу Шевченко писав виключно російською
і ще свої щоденники (хто б міг подумати?) великий кобзар писав також російською  8-)
листувався переважно російською - в залежності від мови адресата
в результаті більша частина літературної спадщини Кобзаря - російською мовою  ;o

от зрада зрадонька
Це все до чого? Переходимо на москальську?
Війну припиняємо?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія