Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Конституційна колізія...

Re: Конституційна колізія...

всьо познайотся в сравненіі. Ти умнік написав що нинішня влада нездатна. Але тепер ворог таки зупинений, а як би було при іншій владі ми не знаємо, можливо був би вже парад в Севастополі.

Зупинити то зупинили, але як тепер вистояти в довготривалій напруженій боротьбі з дуже сильним ворогом? Відповіді я поки що не бачу в діях теперішньої влади.
   
Re: Конституційна колізія...

карочє, Черчіль був нелігітімним в 1940-45 роках. Так що ялтинські домовленості недійсні.
   
Re: Конституційна колізія...

Зараз я тобі скажу неочікувану для тебе річ - я 20 років витратила на битву за чесні вибори в Україні і більше голосувати не хожу.
Я вважаю, що під час війни має керувати військова адміністрація і нинішня ситуація йде до того, що так і станеться. І це є добре.
Якщо таки почнеться дурнувате шоу з виборами під час війни, я стану спостерігачем чи членом комісії в консульстві в Гамбурзі і прихильники певної політсили всруться від отриманих результатів, в Німеччині підкуп виборців не працює.

 (tu) лайк - за "під час війни має керувати військова адміністрація"

Про "дурнувате шоу з виборами під час війни" - теж згоден з тобою, пані Вія.

Тобто, ми з тобою зараз на одній стороні барикад!  :give_rose:  Перемога неминуча  (tu)
   
Re: Конституційна колізія...

Та не 3.14зди, Конституцію писали з 1993 року
Ага.
Переписували з різних закордонних бамажок.
Щоб переконатись, що нікуя не підходить!
Бо нарід "не той системи" :gigi:
   
Re: Конституційна колізія...
Via

(tu) лайк - за "під час війни має керувати військова адміністрація"

Про "дурнувате шоу з виборами під час війни" - теж згоден з тобою, пані Вія.

Тобто, ми з тобою зараз на одній стороні барикад!  :give_rose:  Перемога неминуча  (tu)
Ми з тобою однієї крові. І коли йде борня за долю України, якісь дрібні непорозуміння треба засунути сам знаєш куди.
Однак зараз прокинуться ліберасти всі мастей і почнуть голосити про ущемленіє правов челавеков.
   
Re: Конституційна колізія...

карочє, Черчіль був нелігітімним в 1940-45 роках. Так що ялтинські домовленості недійсні.

А який стосунок політична легітимність має до юдридичної валідності підпису. Юридично він був вповноважений Королевством представляти державу на тих перемовинах, ніхто інший, тільки він. Які ще претензії
   
Re: Конституційна колізія...

Ми з тобою однієї крові. І коли йде борня за долю України, якісь дрібні непорозуміння треба засунути сам знаєш куди.
Однак зараз прокинуться ліберасти всі мастей і почнуть голосити про ущемленіє правов челавеков.

Пан Вольтер прокинувся, і постав в образі жахливого мєдвєдя, а не лагідної коали...  :(
   
Re: Конституційна колізія...
Via

Пан Вольтер прокинувся, і постав в образі жахливого мєдвєдя, а не лагідної коали...  :(
Пан Вольтер пише правильні речі - воюючою країною керує військова адміністрація, а в.о. президент їздить лупити зуби на міжнародні перемовини і не лізе, куди не треба.
   
Re: Конституційна колізія...

та ви замість того щоб зрозуміти, що Конституція України може забезпечити рівні права лише на контрольованій урядом України територіях.

Та щоб тебе підняло та гепнуло!  :D Ну чесслово, аж смішно.

А я коли писав про біженців і військових - невже не мав на увазі контрольовані нашим урядом території? Коли літають ракети, мопеди та падають КАБи - це блін ніфіга не контроль урядом в контексті безпеки. Це військовий контроль, але не урядовий.

Те, що я кажу простою мовою, ти кажеш юридичною.
   
Re: Конституційна колізія...

А нє попробовать лі нам с коалой???



 :weep:
   
Re: Конституційна колізія...

Пан Вольтер пише правильні речі - воюючою країною керує військова адміністрація, а в.о. президент їздить лупити зуби на міжнародні перемовини і не лізе, куди не треба.
і от нахуя цей пусторорожній пістьош
діючий през буде легітимним презом (і відповідно керівником війск. адіміністрації) до наступних виборів
я не в захваті від усього цього, але таке вже є
і не розумію навіщо виколупувати зі сраки оці усі конституційні страждання
   
Re: Конституційна колізія...

Юридично він був вповноважений Королевством представляти державу на тих перемовинах, ніхто інший, тільки він. Які ще претензії
Обирало його Королівство чи Парламент? А ратифікація законів та документів нелегітимного Парламенту - він мав на те право?

Чи таки треба визнати, що під час форс-мажору у вигляді війни вибори то нездорова хуйня?
   
Re: Конституційна колізія...

Та щоб тебе підняло та гепнуло!  :D Ну чесслово, аж смішно.

А я коли писав про біженців і військових - невже не мав на увазі контрольовані нашим урядом території? Коли літають ракети, мопеди та падають КАБи - це блін ніфіга не контроль урядом в контексті безпеки. Це військовий контроль, але не урядовий.

Те, що я кажу простою мовою, ти кажеш юридичною.
А я коли писав про біженців і військових - невже не мав на увазі контрольовані нашим урядом території?
 я ж питав вас там двоє
 
[На всю Німеччину лише п'ять наших консульств/посольств, за тою інфою, яку маю.
Станом на червень в Німеччині було 3,26 мільйона біженців.
Нехай лише мільйон з них має право голосу.
Ніхуйовий квест. 200 тисяч на дільницю за одну добу.
  Ви самі для себе вже проясніть про що ви і кого як називаєте.
   
Re: Конституційна колізія...

діючий през буде легітимним презом (і відповідно керівником війск. адіміністрації) до наступних виборів
я не в захваті від усього цього, але таке вже є
і не розумію навіщо виколупувати зі сраки оці усі конституційні страждання

+1000!
 (tu)
   
Re: Конституційна колізія...
Via

і от нахуя цей пусторорожній пістьош
діючий през буде легітимним презом (і відповідно керівником війск. адіміністрації) до наступних виборів
я не в захваті від усього цього, але таке вже є
і не розумію навіщо виколупувати зі сраки оці усі конституційні страждання
Нахера? Щоб це зелене безголове падло не заважало воюючій країні здобути перемогу.
   
Re: Конституційна колізія...

Нахера? Щоб це зелене безголове падло не заважало воюючій країні здобути перемогу.
бльооо
я як ти з вольтером своїм пістешом цьому зашкодиш?
   
Re: Конституційна колізія...
Via

бльооо
я як ти з вольтером своїм пістешом цьому зашкодиш?
Крапелька до крапельки і камінь продовбаємо.
"Спочатку було Слово".
   
Re: Конституційна колізія...

я ж питав вас там двоє
Ні. Ти мене з кимось зплутав. Або не вловив сарказму моїх дописів.
Ви самі для себе вже проясніть про що ви і кого як називаєте.
Для мене все цілком зрозуміло. Територія ЄС, де зараз купа наших біженців - це ніфіга не територія контрольована урядом України.
Вся Україна, власне, де щодоби по кільканадцять тривог - це теж аж ніяк не контроль уряду.

Війна, уряд нездатний гарантувати насамперед безпеку - не його в тому вина. Але і відповідно не його право в таких умовах оголошувати вибори.

   
Re: Конституційна колізія...

Обирало його Королівство чи Парламент? А ратифікація законів та документів нелегітимного Парламенту - він мав на те право?

Чи таки треба визнати, що під час форс-мажору у вигляді війни вибори то нездорова хуйня?

Ти там юридично не підкопаєся, бо на той момент у них не було законів стосовно терміну повноважень парламенту..... Та і ніхто не заперечував всередині Королівства його юридичну валідність.. В Україні також не заперечуватимуть , навіть після закінчення його терміну. Питання ж не в цьому, а в тому хто, наскільки, і як довго буде йому довіряти в статусі в.о.
   
Re: Конституційна колізія...

Ні. Ти мене з кимось зплутав. Або не вловив сарказму моїх дописів.
Для мене все цілком зрозуміло. Територія ЄС, де зараз купа наших біженців - це ніфіга не територія контрольована урядом України.
Вся Україна, власне, де щодоби по кільканадцять тривог - це теж аж ніяк не контроль уряду.

Війна, уряд нездатний гарантувати насамперед безпеку - не його в тому вина. Але і відповідно не його право в таких умовах оголошувати вибори.
  У вас дійсно із сарказмом проблеми, як і з визначенням термінів. Біженці це завжди іноземці по відношенню до країни перебування, тому мені видався дивним ваш сарказм "А я коли писав про біженців і військових - невже не мав на увазі контрольовані нашим урядом території?"
 Позиція "уряд нездатний гарантувати насамперед безпеку" зрозуміла, тільки вона не має відношення до ситуації що до виборів Президента яка існує на даний момент.
   
Re: Конституційна колізія...

в статусі в.о.
Такого статусу не існує, він залишається чинним Президентом до того моменту що прописаний в Конституції із всіма своїми повноваженнями. Вирішати потрібно лише момент із черговими виборами згідно положення прописаного в Конституції. Це може бути навіть постанова Верховної Ради про неможливість в таких умовах провести вибори, або спроба зміни законодавства не зачіпаючи Конституції, навіть спроба розпочати виборчий процес і призупинити його на термін дії воєнного стану, але щось має прийняти Верховна Рада. Питання полягає в тому що хоче сам Зеленський, його ОПа і підпорядкована монобільшість.
   
Re: Конституційна колізія...

У вас дійсно із сарказмом проблеми, як і з визначенням термінів
А можливо, у вас з гумором? Мій пойнт у тому, що якщо щось безглузде або небезпечне не заборонене правилами або законами - то не є приводом безглуздо або небезпечно чинити.
І навпаки - якщо якийсь закон чи норма зобов'язують чинити щось безглузде та небезпечне, або ж створюють дискримінацію прав громадян, тим пак в контексті свободи волевиявлення - то такий закон чи норма є хєрньою.
тільки вона не має відношення до ситуації що до виборів Президента яка існує на даний момент.
Поясніть та розвиньте свою думку. На мій погляд - має саме пряме. Адреси виборчих дільниць - заздалегідь відомі, час виборів - заздалегідь відомий. Кацапи не пошкодували іскандера на поминки в Грозі. А виборчі дільниці вони чемно не обстріляють?

Окей, вибори, ситуація. Конкретному виборцю "пощастило" -  комісію розбомбили до того, як він туди з'явився. Як йому голосувати? За списками він на цій дільниці - а вона - на друзки. В кого йому брати відкріпний, чи що там зараз замість нього? Ломитися в Дію, змінювати місце реєстрації? Дія ляже від ДДоСу. Окей, йому вдалося. Йде на нову дільницю. А на новій дільниці блекаут, нема інета, в списках його теж нема і він зі своєю Дією курить бамбук. І таких дільниць та виборців може бути - дофіга і ще трошки.

Останнє редагування: 4 листопада 2023 21:23:35 від Jinx
   
Re: Конституційна колізія...

Власне я проти будь яких виборів в час війни. Але ж ви бачите: вони чогось таки хочуть. Он вже законоПРОжект намалювали. Гніди ЗЕлені.
   
Re: Конституційна колізія...

Ну рейтинги бубочки вже нище за плінтус
ще не нижче, ще достатньо довбограїв, які вірять що "він хотів би але йому не дають".

але темп падіння рейтинга Блазня уже як в найгірші дні Кнура. з такою динамікою йому вибори не потрібні, бо його з кумами винесуть на вилах прямо з його кокаїнового кабінету.
   
Re: Конституційна колізія...

Власне я проти будь яких виборів в час війни. Але ж ви бачите: вони чогось таки хочуть. Он вже законоПРОжект намалювали. Гніди ЗЕлені.

Та ясно, що "Гніди ЗЕлені", тому що намалювали "ПРОжект виборів".

А якби не намалювали - були б "Гніди ЗЕлені" що УЗУрпували вибори.

Так?
   
Re: Конституційна колізія...


А можливо, у вас з гумором? Мій пойнт у тому, що якщо щось безглузде або небезпечне не заборонене правилами або законами - то не є приводом безглуздо або небезпечно чинити.
якщо щось не заборонено то ви можете не ходити на вибори наприклад, а в частині обов'язковості для чинної влади проведення чергових виборів прописано в Конституції.

Цитувати
І навпаки - якщо якийсь закон чи норма зобов'язують чинити щось безглузде та небезпечне, або ж створюють дискримінацію прав громадян, тим пак в контексті свободи волевиявлення - то такий закон чи норма є хєрньою.
Норма не для громадян а для влади, і влада мусить вчинити як написано в Конституції, бо якщо ще вони почнуть дотримуватись поінтів типу ваших, то можна країну закривати. В чому дискримінація і порушення прав в загалі не зрозуміло, бо відсутній предмет обговорення,  а саме законодавство яке прописує порядок проведення виборів в умовах воєнного стану, але ви вже впевнено стверджуєте про дискримінацію, і черговий сарказм про  "тим пак в контексті свободи волевиявлення" дуже смішний, яким чином ваші попередні застороги відносяться до вже "свободи волевиявлення"?

тільки вона не має відношення до ситуації що до виборів Президента яка існує на даний момент.
Цитувати
Поясніть та розвиньте свою думку. На мій погляд - має саме пряме. Адреси виборчих дільниць - заздалегідь відомі, час виборів - заздалегідь відомий. Кацапи не пошкодували іскандера на поминки в Грозі. А виборчі дільниці вони чемно не обстріляють?

Окей, вибори, ситуація. Конкретному виборцю "пощастило" -  комісію розбомбили до того, як він туди з'явився. Як йому голосувати? За списками він на цій дільниці - а вона - на друзки. В кого йому брати відкріпний, чи що там зараз замість нього? Ломитися в Дію, змінювати місце реєстрації? Дія ляже від ДДоСу. Окей, йому вдалося. Йде на нову дільницю. А на новій дільниці блекаут, нема інета, в списках його теж нема і він зі своєю Дією курить бамбук. І таких дільниць та виборців може бути - дофіга і ще трошки.
Шкода, що ви продовжуєте емоціями підміняти дійсність . Положення про чергові вибори Президента є в Конституції. Нехай відповідні державні органи виконують Конституцію, як? На то вони і влада всенародно обрана, а не дописувачі форуму.  Фантазувати за відсутності відповідного законодавства можна скільки завгодно. Усі вибори починаючи із 14го року мали певні обмеження що можливості проголосувати, і нікого це особливо не хвилювало, а тут виявляється "дискрімінація" "відсутність рівних прав" і інші жахи які теоретично можуть відбутися в якийсь уявний день вибрів, ви вправду вже бачили текст законопроекту, що пропонуєте обговорити ситуацію?
 
   
Re: Конституційна колізія...

Якщо вже говорити про доцільність виборів - то перевибори Ради (а з нею й новий КабМін) потрібні значно більше, аніж перевибори преза.
   
Re: Конституційна колізія...

Та ясно, що "Гніди ЗЕлені", тому що намалювали "ПРОжект виборів".

А якби не намалювали - були б "Гніди ЗЕлені" що УЗУрпували вибори.

Так?
а яка саме ваша позиція що до виборів, чи зачекаєте що вирішать остаточно в ОПі?
   
Re: Конституційна колізія...

а яка саме ваша позиція що до виборів, чи зачекаєте що вирішать остаточно в ОПі?

Вибори під час війни неможливі. Ні вибори ВР, ні вибори Президента, ні місцеві вибори.
   
Re: Конституційна колізія...

Якщо вже говорити про доцільність виборів - то перевибори Ради (а з нею й новий КабМін) потрібні значно більше, аніж перевибори преза.
  Та невже КМУ вийшов із під контролю Офісу Президента? Думав для зміни КМУ достатньо попросити шмигалів подати у відставку, а виявляється треба всю Раду міняти.
   
Re: Конституційна колізія...

Може саме тому Петро назвав війну "ато", бо йому потрібні були вибори Ради. Ну а далі... пішло-поїхало...
   
Re: Конституційна колізія...

Норма не для громадян а для влади, і влада мусить вчинити як написано в Конституції

Влада мусить наражати громадян на небезпеку, аби виконати норми Конституції?
Шкода, що ви продовжуєте емоціями підміняти дійсність .

Ні, це ви чомусь ігноруєте дійсність у вигляді загрози шахедів та ракет, і пишете про якісь емоції.
бо відсутній предмет обговорення,  а саме законодавство яке прописує порядок проведення
Ніякі закони не відмінять атаки шахедів та ракет.
Усі вибори починаючи із 14го року мали певні обмеження що можливості проголосувати
В 14 році не було повітряних тривог по всій території України.
   
Re: Конституційна колізія...

А то нічо, що в Україні є Конституційний Суд, до якого за поясненням можуть звернутись? І не городити тут конституційних нісенітниць.
   
Re: Конституційна колізія...

А то нічо, що в Україні є Конституційний Суд, до якого за поясненням можуть звернутись? І не городити тут конституційних нісенітниць.

Ага!

Давай перший пост пана Вольтера - у КС. Цікаво послухати рішення!   :laugh:
   
Re: Конституційна колізія...

Ага!

Давай перший пост пана Вольтера - у КС. Цікаво послухати рішення!   :laugh:
Будь який студент курсу "Конституційне право" мав би перший пост порвати сраку ТС на німецький хрест.
   
Re: Конституційна колізія...

Влада мусить наражати громадян на небезпеку, аби виконати норми Конституції?
Це Верховній Раді вирішувати, як вийти із цієї ситуації. Мій прогноз - вибори в ОПі вже хочуть проводити, на умовах які забезпечать переобрання чинного Президента. Для цього будуть запропоновані зміни до законодавства, але не будуть підтримані опозицією і не будуть проголосовані. Ситуація він-він для ОПи - Зеленський Президент, або надалі, або на наступний термін, в залежності від підтримки/не підтримки опозицією законопроекту. У монобільшості зараз 200-205 голосів, заборонених опезежистів і інших партнерів ОПи по парламенту попросють не голосувати, то ж без участі БЮТ ЄС зміни не прийняти. 
  Хоча отой представлений проект і злитий через лб може бути всього лише імітацією для партнерів, типу працюємо, без змін закону виборів не буде і просто тягнуть час,. Ну значить помиляюсь.
   
Re: Конституційна колізія...

А то нічо, що в Україні є Конституційний Суд, до якого за поясненням можуть звернутись? І не городити тут конституційних нісенітниць.
Конституційний суд перевіряє відповідність законів до норм Конституції саме на конституційність, а не навпаки.
   
Re: Конституційна колізія...

Будь який студент курсу "Конституційне право" мав би перший пост порвати сраку ТС на німецький хрест.

Юридичні спори будуть вічні :)
   
Re: Конституційна колізія...

Конституційний суд перевіряє відповідність законів до норм Конституції саме на конституційність, а не навпаки.

Не зовсім повне висвітлення функції КСУ, бо головною функцією Конституційного Суду України, як контрольно-наглядового органу є вирішення питань про відповідність законів та інших правових актів Конституції України та її офіційне тлумачення.
   
Re: Конституційна колізія...

Юридичні спори будуть вічні :)

Я ти дєкую, дітинко :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія