Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стаття Залужного. The Economist

Re: Стаття Залужного. The Economist

може й чесні чиновники потрібні? чи депутати? ;)

дайте вгадаю.

ви і тут краще за всіх!

такий талант, і на дивані...  :(
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Повторю для Аеліта ще в цій темі запитання, бо попередній раз це було проігноровано

Ну якщо відбитися від дебілів із сусіднього концтабору, то є шанс зі свого зробити щось більш пристойне, або звалити світ за очі.
Якщо ж сюди припруться "сасєдушкі", то шансів не буде абсолютно ніяких, довічне рабство або смерть

Чи є якийсь кращий варіант, що пропонуєте робити ?
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

я завжди . за будь якої влади казав що це корупціонери і казнокради що прикриваються казками про дбання за українську націю - цими дбаннями українське населення за 30 років скоротилось вдвічі. і завжди виявлялось що я був правий -
будь яка влада це змова. меншості проти більшості . меншість - мерзотники . більшість дебіли. а разом - людство - кал

1991 - українців 52 млн
2023. +- 25 млн стариків

думай те



   
Re: Стаття Залужного. The Economist

дайте вгадаю.

ви і тут краще за всіх!

такий талант, і на дивані...  :(

прогнозую хід війни
побачили неточність - напишить про це, усім буде цікаво
але нарід швидше повірить у поганий, але оптимістичний прогноз
 (tu)  (tu)
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Повторю для Аеліта ще в цій темі запитання, бо попередній раз це було проігноровано

Ну якщо відбитися від дебілів із сусіднього концтабору, то є шанс зі свого зробити щось більш пристойне, або звалити світ за очі.
Якщо ж сюди припруться "сасєдушкі", то шансів не буде абсолютно ніяких, довічне рабство або смерть

Чи є якийсь кращий варіант, що пропонуєте робити ?

сенс відбиття , під дебілами в одному концтаборів - від дебілів в іншому концтаборі ?
треба не концтабори міняти. а концтабори ліквідовувати .
щось пристойне зі свого концтабору 52 мільйони намагались робити 30 років. - результат . концтабір знищив половину в.язнів. 50% знищення в.язнів - це недосяжний рекорд навіть для гітлерівських концтаборів

концтабір бухенвальд. кількість в.язнів - 250 000+
кількість знищених - 56 000



думай
те

   
Re: Стаття Залужного. The Economist

А в нашому законодавстві є прогалини, які дозволяють громадянам ухилятися від своїх обов’язків.

От же ж. Не дадуть відпетляти. Полізу на горіще за таланами...
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Залужний рятує ситуацію.  :gigi:

Вчора власне Валерій Чалий казав про те, що треба швидко реагувати і в тому самому часописі щоб вийшла ще одна стаття, і не одна, про ЗСУ, волонтерів, про народ України, чого не було у першій статті Шустера, тільки про самого, самого…
От і Залужний…
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

сенс відбиття , під дебілами в одному концтаборів - від дебілів в іншому концтаборі ?
треба не концтабори міняти. а концтабори ліквідовувати .
щось пристойне зі свого концтабору 52 мільйони намагались робити 30 років. - результат . концтабір знищив половину в.язнів. 50% знищення в.язнів - це недосяжний рекорд навіть для гітлерівських концтаборів

концтабір бухенвальд. кількість в.язнів - 250 000+
кількість знищених - 56 000



думай
те
не вийопуйся і не маніпулюй поняттями : знищити це вбити (кулею, голодом, газом), а у нас просто створили несприятливі умови для відтворення населення. Різницю відчуваєш ?
Не будь пісдаболом і просто скажи - що робити ?
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

не вийопуйся і не маніпулюй поняттями : знищити це вбити (кулею, голодом, газом), а у нас просто створили несприятливі умови для відтворення населення. Різницю відчуваєш ?
Не будь пісдаболом і просто скажи - що робити ?

я дам свій варіант:
створювати країну у яку будуть повертатися та за яку воюватимуть без примусу
війна тут лише частина роботи
і не найбільша
ми неефективні на полі бою і через крадійкуватість, і через кумівство, і через нефаховість еліт
воно чи відбудеться усе разом, чи нічого не буде хорошого, як не посміхайся для фото
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Стаття вийшла майже вчасно - нівелювати time-зраду.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

не вийопуйся і не маніпулюй поняттями : знищити це вбити (кулею, голодом, газом), а у нас просто створили несприятливі умови для відтворення населення. Різницю відчуваєш ?
Не будь пісдаболом і просто скажи - що робити ?

я вже казав. перестати питатись десь у когось що робити а почати думати самому

різниці в депопуляції населення немає. . новітні методи концтаборів . гітлерівським мнясникам і не снилось . населення україни в 1991 році було 52. а тепер добре якщо є 25. і залишок. старі . жінки і діти повиїжджали. не повертатись на територію. яку пообіцяли захищати до останнього українця

математично. статистично  немає жодної моделі не лише відтворення кількості українців. але й вповільнення прискорення подальшого вимирання.

це. кінець. іронічно. з гімном на устах

але ворог україни аеліт. який про це почав казати тут ще 12 років назад.

кумеДно кумедно
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Аеліт в наш мамчур - махатма . нєпротівлєніє злу і все таке  :laugh:
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Аеліт в наш мамчур - махатма . нєпротівлєніє злу і все таке  :laugh:

) ні. зовсім не махатма. немає зла іншого ніж наше- кожного-внутрішнє агресивне стадне невігластво і його синергія
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

різниці в депопуляції населення немає. . новітні методи концтаборів . гітлерівським мнясникам і не снилось . населення україни в 1991 році було 52. а тепер добре якщо є 25. і залишок. старі . жінки і діти повиїжджали. не повертатись на територію. яку пообіцяли захищати до останнього українця
Продолжительность жизни в Украине, лет
        1950   1955   1960   1965   1970   1975   1980   1985   1990   1995   2000   2004   2008   2013   2018
мужчины   61,3   65,4   67,4   67,9   66,3   65,5   64,6   65,2   65,7   61,3   62,3   62,0   62,2   66,3   66,7
женщины   69,7   72,2   73,9   74,6   74,3   74,2   74,0   74,0   75,0   72,6   73,6   73,6   74,2   76,2   76,7
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Аеліт в наш мамчур - махатма . нєпротівлєніє злу і все таке  :laugh:
просто ворог
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

я даю більш точні прогнози у цій війні, ніж Залужний
з самих перших днів

Ну ОК. Коли ми звільнимо Крим а коли Донбас? Що перше? Коли це важке питання то простіше- коли ми вийдемо на кордони 1991 року? Точної дати звісно не треба.  Можна сам рік.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

просто ворог

хто зменшив вполовину населення україни за 30 років. прославивши україну як пуп корупції і деградації?

ваш. дебіли . вибір на галасуваннях. за який ви тут срались відстоюючи чих казнокради корупціонери красивіше брешуть .

а ворог - аеліт - який постійно вам про то прямо казав

дебіли вибирали найконцентрованіших з поміж себе. негідників.

от і результат

кола спіралі зменшуються. лінійний рух прискорюється - кутовий сталий. далі нас очікують катастрофи. передстворені нами ж .

час збирати каміння

   
Re: Стаття Залужного. The Economist

хто зменшив вполовину населення україни за 30 років. прославивши україну як пуп корупції і деградації?

ваш. дебіли . вибір на галасуваннях. за який ви тут срались відстоюючи чих казнокради корупціонери красивіше брешуть .

а ворог - аеліт - який постійно вам про то прямо казав

дебіли вибирали найконцентрованіших з поміж себе. негідників.

от і результат

кола спіралі зменшуються. лінійний рух прискорюється - кутовий сталий. далі нас очікують катастрофи. передстворені нами ж .

час збирати каміння
Самый высокий общий коэффициент смертности на 2021 год в: Литве (15,05 смертей на 1000 человек в год), Латвии (14,63 смертей на 1000 человек в год), Болгарии (14,52 смертей на 1000 человек в год), Украине (13,90 смертей на 1000 человек в год), Сербии (13,49 смертей на 1000 человек в год), России (13,40 смертей на 1000 человек в год), Эстонии (13,06 смертей на 1000 человек в год), Белоруссии (12,96 смертей на 1000 человек в год), Венгрии (12,88 смертей на 1000 человек в год), Хорватии (12,57 смертей на 1000 человек в год), Молдавии (12,46 смертей на 1000 человек в год), Германии (12,22 смертей на 1000 человек в год), Греции (12,05 смертей на 1000 человек в год), Японии (11,44 смертей на 1000 человек в год).
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

можливо й логічно. що вибори в україні відмінені. від 29 жовтня 2023 - коли не відбулись конституційнй вібори до верради - україна не республіка і не демократія а диктатура. сумнівно що будуть вибори в кінці березня 2024 президента - бо для їх проведення потрібно скасування - хоча б часткове - військового положення для проведення 90 денної кампанії.

то ж вибори зе і його команди - можливо - останні. адже . враховуючи що кожна генерація української влади з 1991 була казнокрадніша і корумпованіша і недолугіша за попередників - когось українськіших за нинішніх важко уявити. хіба що прагнучих до влади арестовичі з сурками .їх ' лідерами нації' дійсно складно уявити - навіть будучи підготовленими лідерством над нацією зеленськими і ко

   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Стаття вийшла майже вчасно - нівелювати time-зраду.

статтю дозволили публікувати щоб загасити TIME-скандал
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Самый высокий общий коэффициент смертности на 2021 год в: Литве (15,05 смертей на 1000 человек в год), Латвии (14,63 смертей на 1000 человек в год), Болгарии (14,52 смертей на 1000 человек в год), Украине (13,90 смертей на 1000 человек в год), Сербии (13,49 смертей на 1000 человек в год), России (13,40 смертей на 1000 человек в год), Эстонии (13,06 смертей на 1000 человек в год), Белоруссии (12,96 смертей на 1000 человек в год), Венгрии (12,88 смертей на 1000 человек в год), Хорватии (12,57 смертей на 1000 человек в год), Молдавии (12,46 смертей на 1000 человек в год), Германии (12,22 смертей на 1000 человек в год), Греции (12,05 смертей на 1000 человек в год), Японии (11,44 смертей на 1000 человек в год).

це все словеса. українська держава з 2000 среться провести реальний перепис підданих - щоб не звинуватити самих себе в геноциді власних підданих.
1991 року українців було 52 мільйони
зараз ніхто не береться сказати кількість. оптимістично між 25 і 30 млн. песемістично - під владою києва між 25 і 20.

кто их считает (с)

і навіть ця кількість не так була б страшна. є народи і менші. як вікова і статеві піраміди. народжувати просто нікому. переважна більшість старики. котрі в наступні роки почнуть природньо відходити.
ще не вмерла україна 
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Знову Аєліт усіх нагнув..
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

можливо й логічно. що вибори в україні відмінені. від 29 жовтня 2023 - коли не відбулись конституційнй вібори до верради - україна не республіка і не демократія а диктатура
В Британії під час першої і другої світових воєн не проводились вибори.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Знову Аєліт усіх нагнув..
запєнь його
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Цікава стаття  у несподівано технічному стилі, сподіваюсь зайвого ворогу не повідомили.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

В Британії під час першої і другої світових воєн не проводились вибори.

британія - монархія
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

це все словеса. українська держава з 2000 среться провести реальний перепис підданих - щоб не звинуватити самих себе в геноциді власних підданих.
1991 року українців було 52 мільйони
зараз ніхто не береться сказати кількість. оптимістично між 25 і 30 млн. песемістично - під владою києва між 25 і 20.

кто их считает (с)

і навіть ця кількість не так була б страшна. є народи і менші. як вікова і статеві піраміди. народжувати просто нікому. переважна більшість старики. котрі в наступні роки почнуть природньо відходити.
ще не вмерла україна 

найбільший геноцид був в 90-х заради збагачення сім"ї Кучми-Пінчуків... страшні часи були, страшні  :(
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

це все словеса. українська держава з 2000 среться провести реальний перепис підданих - щоб не звинуватити самих себе в геноциді власних підданих.
1991 року українців було 52 мільйони
зараз ніхто не береться сказати кількість. оптимістично між 25 і 30 млн. песемістично - під владою києва між 25 і 20.

кто их считает (с)

і навіть ця кількість не так була б страшна. є народи і менші. як вікова і статеві піраміди. народжувати просто нікому. переважна більшість старики. котрі в наступні роки почнуть природньо відходити.
ще не вмерла україна
у мене словеса, а в тебе галімий пісдьож. Думаю, ти развлєкаєшся, бо не можна бути таким довбойобом насправді.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

ну точно не працював би в ніякій адміністрації. я з жодною адміністрацією не співпрацював і не співпрацюватиму - це протирічить моїм переконанням. ан відміну від нині працюючий в украдміністрація. силових структурах. які при зміні влади на російську просто переходять працювати на росію.

точно не в польщі. моя сім.я виїхала не в польщу) а я сиджу в концтаборі україна. бо мясники залужний і зеленський бояться що потенційне мнясо розбіжитьься. ось така свобода в україні. вже не демократії і не республіці після 29 жовтня 2023 року - коли мали б відбутись згідно конституції вибори в верраду [ua]  а диктатура

і чтоно не в землі. ніякі залужні з захисниками ні мене ні кого іншого . крім території підконтрольних зе і залужногшо - не захищають. навряд чи можн аназвати захистом зтертя міст і сіл з лиця землі. захисники не захищають міста і села - не кажучи вже про мирних мешканців. а захищаються ними.

зи. ще краще епоксидку з рук відмиває ачістітєль сілікона . але він надто токсичний до шкіри рук .


Це вже відверта ватна пісня.Ти як Арестович,наче робиш щось корисне для війська ,але…пишеш кацапьску хуєту.Типовий шиз,якому не дають втікти,тому він допомогає державі ,яку ненавидить .
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

ця війна - це ще не найгірше що нас чекає. по логіці. важко уявити що. але фінал буде страшний . краще його навіть не вдягати в слова.

мені до 88 888 ще 54 поста. . і тоді ніхто не буде порушувати ваші одне одному оди найвеличнішим підданим найвеличнішого  і його бравого однозвивинного - від фуражки - генерала валєрки трупороба
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

наче робиш щось корисне для війська

наче
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Хороша стаття, напрямки очевидні. Це і Заходу треба вчитися, а не покладатися на висоточну зброю, коли противник вкладається в РЕБ.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Це вже відверта ватна пісня.Ти як Арестович,наче робиш щось корисне для війська ,але…пишеш кацапьску хуєту.Типовий шиз,якому не дають втікти,тому він допомогає державі ,яку ненавидить .

брешеш. скотиняко. але вже на кращій українській мові)
ніякій я державі не допомагаю. співпрацею ні з якими адміністраціями себе не забруднив. роблю те що роблю - до мене минулого року звернулись друзі з пропозицією розробити і зробити. все рівно нічим було зайнятись. от і все . от друзі - дійнсо - патріоти і волонтери . проте теж мають державу в сраці. допомагають війську - з ненависті до росіян .  [ua]
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

наче

заспокоюй себе. )

   
Re: Стаття Залужного. The Economist

брешеш. скотиняко. але вже на кращій українській мові)
ніякій я державі не допомагаю. співпрацею ні з якими адміністраціями себе не забруднив. роблю те що роблю - до мене минулого року звернулись друзі з пропозицією розробити і зробити. все рівно нічим було зайнятись. от і все . от друзі - дійнсо - патріоти і волонтери . проте теж мають державу в сраці. допомагають війську - з ненависті до росіян .  [ua]
Так чому ти досі не втік?Наче маєш гроші ,а якщо є гроші то знайшов би як це зробити .Тому я так і  не розумію як в тобі це все поєднується .Ти щиро ненавидиш Україну та її мешканців,сам пишеш що відчуваєш себе у рабстві ,тому що не можеш втекти ,військове та політичне керівництво це мʼясники,але ти допомагаєш тим,кого ненавидиш.Це вже не біполярка,а якась квадвро
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

я вже казав. перестати питатись десь у когось що робити а почати думати самому

різниці в депопуляції населення немає. . новітні методи концтаборів . гітлерівським мнясникам і не снилось . населення україни в 1991 році було 52. а тепер добре якщо є 25. і залишок. старі . жінки і діти повиїжджали. не повертатись на територію. яку пообіцяли захищати до останнього українця

математично. статистично  немає жодної моделі не лише відтворення кількості українців. але й вповільнення прискорення подальшого вимирання.

це. кінець. іронічно. з гімном на устах

але ворог україни аеліт. який про це почав казати тут ще 12 років назад.

кумеДно кумедно
Ну якщо для тебе гітлерівський концтабір і можливіть виїхати в більш зручні для проживання країни, якою і скористалася велика к-сть українців - це одне і те ж саме, то ти звичайний маніпулятор, який тупо займається підміною понять. Але не на всіх такі дешеві маніпуляції діють.
А ще у тебе є шанси відчути на власній шкурі, що таке кацапський концтабір. Але сподіваюся що ні, бо не бажаю такого нікому

 Ну і про 52 мільйони при совку - це тільки тому, що там кордони були закриті. Якщо б в СССР був вільний виїзд (навіть в один бік, без права повернення) то валили б з того "раю" ще більше, аніж при Україні.

Цитувати
я вже казав. перестати питатись десь у когось що робити а почати думати самому
мій остаточний діагноз : черговий невизнаний гуру-піздобол. Щось мені нагадало оце : ДумайТЕ !  :weep:
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

просто ворог
Ворог - це позиція активного, сильного.
А сабж - просто шмат нечистот, нікчемний і закомплексований.
Просто в ігнор гниду. А тим, хто його цитує - лучі поноса в карму, не робіть цього.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Ворог - це позиція активного, сильного.
А сабж - просто шмат нечистот, нікчемний і закомплексований.
Просто в ігнор гниду. А тим, хто його цитує - лучі поноса в карму, не робіть цього.
Каюсь, більше не буду
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Так чому ти досі не втік?Наче маєш гроші ,а якщо є гроші то знайшов би як це зробити .Тому я так і  не розумію як в тобі це все поєднується .Ти щиро ненавидиш Україну та її мешканців,сам пишеш що відчуваєш себе у рабстві ,тому що не можеш втекти ,військове та політичне керівництво це мʼясники,але ти допомагаєш тим,кого ненавидиш.Це вже не біполярка,а якась квадвро

втекти - шура. це не мій метод. хабарів я не даю і не давав. зайцем переходити кордон - це дуже вже кінематографічно. одні з наших отримали якісь волонтерські корочки які дають право виїжджати. і виїжджають - під зобовязання повернутись. і повертаються. я міг би отримати таку ж корочку виїхати і не повернутись. можливо.
я нікому не допомагаю. тих хто на фронті я поважаю. у них слова з діями не розходяться. на відміну від цих фупівських. диванних. москалякнагіляку . те чим я займаюсь - це просто великий авіамоделізм.
дійсно. дуже багато  знайомих - переважно айтішників . які жо війни були патріотами - і пішли добровольцями - вже загинули. дуже шкода. але який стосунок до них мають фупівскі патріоти - сидячі на диванах в україні чи в далекому патріотичному екзилі. якось бридко.
для мене перемога =закінчення війни
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія