Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щустер - Люди крадуть так, ніби завтра не настане.

Re: Щустер - Люди крадуть так, ніби завтра не настане.

Нащо вас банити? Ні, вашу кацопiдopoську сутність повинні всі бачити

Ну твою кацапопідарську суть  вже всі давно побачили, не сумнівайся  :punish:
І не бреши, раніше ти тут одним з головних стукачів був, але клюв зламався, тепер тільки плюватися в дзеркало  тобі залишилось  :fuck:
   
Re: Щустер - Люди крадуть так, ніби завтра не настане.

Ну твою кацапопідарську суть  вже всі давно побачили, не сумнівайся  :punish:
скажить щоб повернули тидищ, вона хоч не тупа як ця курка
   
Re: Щустер - Люди крадуть так, ніби завтра не настане.

Ну твою кацапопідарську суть  вже всі давно побачили, не сумнівайся  :punish:
І не бреши, раніше ти тут одним з головних стукачів був, але клюв зламався, тепер тільки плюватися в дзеркало  тобі залишилось  :fuck:
Та ти шоо?
   
Re: Щустер - Люди крадуть так, ніби завтра не настане.

Ну твою кацапопідарську суть  вже всі давно побачили, не сумнівайся  :punish:
І не бреши, раніше ти тут одним з головних стукачів був, але клюв зламався, тепер тільки плюватися в дзеркало  тобі залишилось  :fuck:
тп, тобі звідки таке знати?
   
Re: Щустер - Люди крадуть так, ніби завтра не настане.
ATF

Гарним індикатором буде те, що відбудеться з Люсею.
Спалять машину, як свого часу Богдану? За правду про довбограйство Зе і оточення.
Чи начистять кацапську пику, як Шуфричу?
Чи спалять дачу, як Гонтарєвій?

Якщо нічого не буде - то це "олд ращн традішн" развод лоха і много ходов очка ОП.
   
Закінчились чи ні, але це єдине логічне пояснення того, що відбувається в коридорах влади України  :(
І пояснення тому, чому ми програємо "по всіх фронтах"

Логіка - то не ваше.
І про нашу поразку - то ви поспішили...
   
Re: Щустер - Люди крадуть так, ніби завтра не настане.

Гарним індикатором буде те, що відбудеться з Люсею.
Спалять машину, як свого часу Богдану? За правду про довбограйство Зе і оточення.
Чи начистять кацапську пику, як Шуфричу?
Чи спалять дачу, як Гонтарєвій?

Якщо нічого не буде - то це "олд ращн традішн" развод лоха і много ходов очка ОП.

Так, дуже правильно підмічено.
Ставлю на останній варіант
   
Ну якщоб не дав в морду то принаймні озвучив ФІО гандона, а не як ЧМО "Якась людина з Офісу Президента "  :-)o
Тобі полегшає, якщо ти взнаєш, що тією людиною був Подоляк?
   
Прочитав статтю.
Не розумію, за що нападають на Шустера.
Він просто об'єктивно описав те, що бачив і чув.
Ті труднощі і проблеми з якими зіткнулась Україна.

Питання до критиків статті і її автора: ви вважаєте, що стаття не об'єктивна, що не передає атмосфери на банковій ?
Чи хочете закрити очі і вуха і надалі жити гаслами, що перемога за два-три тижні?

Стаття об'єктивно передає реалії.
Боротись треба не з статею, не з автором, а розуміти в якій реальності живемо, які є проблеми і правильно ставити задачі для їх вирішення.
Ти правий ,боротись треба і давно .Але пан Зе сидить в теплій ванні і хоче чути тільки хороше .
Його оточують виключно хороші і красіві люди . А ті ,які розповідають пану Зе правду - всі злобні і некрасіві .
На жаль з цим нічого не поробиш .
Може Шустер достукається .
Тим більше ,що матеріалів він має на десяток подібних статей .
   

Zoya Kazanzhy
1 д.  ·
Основний лейтмотив статті Time, як на мене, крадуть. Попри все. «Люди крадуть, наче завтра не буде»,- каже неназване джерело з оточення Зеленського.
Зараз ФБ активно обговорює цей текст. Хтось заспокоює, хтось панікує, хтось скептичний - мовляв, вірити Time, себе обманювати.
Як на мене, в цьому тексті президент виглядає пристойніше, аніж його оточення. Просто герой. Але ми нічого не забули.
Лінк на тест залишу в першому коментарі.
А тут розміщу пост Тетяна Ніколаєнко, чия точка зору мені дуже співзвучна.
«Чи прочитала я щось нове у статті Time? Ні, я в цьому живу щодня. Але треба віддати належне автору. Попри те, що в нього тут не найкраща репутація, він зміг вибрати пару влучних цитат, які якнайкраще характеризують нашу дійсність.
Згідно з опитуванням Reuters, проведеним невдовзі після від'їзду Зеленського, лише 41% американців хочуть, щоб Конгрес надав Києву більше зброї. Раніше таких було 65%.
На сьогодні обсяги МТД (матеріально технічна допомога) по деяких боєприпасах впали в 6 разів.  Тому розповіді з-під Авдіївки звучать так: «Мамо, я не знаю, чи завтра подзвоню. Росіяни виводять першу групу, ми їх розстрілюємо, виводять другу – розстрілюємо, виводять третю – розстрілюємо, виходить четверта – у нас закінчився боєкомплект»…
В цей час у нас МО цілий рік не судилось за просторочену дебіторку по зброї, а в постачальники брало шарашкіни контори збітнєвих, щоб потім з’ясувати, що мін в Хорватії нема, але їх можна привезти … з Камбоджі. В логістику замість машин і кораблів літаки не забудьте включити, уроди! Так вже пробували до вас.
«Найстрашніше те, що частина світу звикла до війни в Україні, - каже Зеленський.
Ні, найстрашніше, що до війни звикла частина України. Успішний контрнаступ минулої осені і повернення світла і тепла добряче нам замилили очі. Те, що сталося з Оленою Толкачовою минулого тижня – це не ексцес виконавця на якомусь третьосортному заході. Це третій тривожний дзвінок. Ми витіснили війну на лінію фронту. Так само, як зробили це в 2015. І продовжуємо нормально жити.
«Ніхто не вірить у нашу перемогу так, як я. Ніхто. Ніхто», - сказав Зеленський.
Вірити – мало. Ми не можемо виграти симетрично війну в Росії. Нас занадто мало.
Нам ще вчора треба було думати, що може долетіти до російських складів і заводів і робити його в Україні, а не відправляти до Коростильова Басалаєву, увєрувавшу після візиту до президента, що вона стане новою головою ЦВК на наступних виборах.
До тих виборів можна і не дожити.
Вселення віри в іноземних партнерів забирає багато енергії? УУУУ, ви ще просто не знаєте, як красіво ридається, коли до тебе приходять газовики, вивалюють все, що відбувається в галузі, згадуючи, що такого і при Януковичі не було. І в фіналі додають: «Ми в принципі вже готові скинутись на транформатори, тільки б Чернишова назад в Мінрегіон забрали».
Ще є віра в людей? Тоді можу розповісти, як конторка одного нардепчика вже кілька місяців намагається втюхати МО шоломи, які прострілюються на випробуваннях. Металеві шоломи…
Про 8 гривень вкрадених на кожній буханці хліба, не хочете?
 «Я не можу дивитися цей повтор 10-й раз» - це не лише логіка американців. Я теж не можу дивитись цей повтор. Я його дивлюсь 20 років. Запаси кортизолу знищені.
Але «люди крадуть так, ніби завтра не настане».
Крадуть на боєприпасах.
Крадуть, зручно отаборовшись у Чехії.
В цей час десь на сході якийсь командир вирішує невиріщувану задачу – відсутні боєприпаси, які немає кому роздати.
Пару тижнів тому зняли бронь з працівників заводів ВПК. На питання, хто робитиме тоді зброю, в Генштабі відповіли: «Нам нема кому її роздавати».
Президент не жартує на нарадах? Я його розумію. Тільки це набрані ним кадри гребуть явно не туди.
«Що станеться, так це те, що ми програємо».
У нас насправді дуже легкий вибір – стати країною-легендою, яка загинула, чи країною-легендою, яка вижила. Тільки в цього немає простих рішень»
   
Ті що крадуть винні менщі ніж ті хто дозволяє їм безкарно красти.
   
Re: Щустер - Люди крадуть так, ніби завтра не настане.

Спалять машину, як свого часу Богдану? За правду про довбограйство Зе і оточення.

О, доречі, чи був обіцяний Богданом кострік ?
Цитата: УП
Я розумію, що замовник цього злочину має певний кримінальний досвід, а його співучасники сидять у найвищих владних кабінетах, проте дорогенькі, кризові історії - моя робота. Перекладаю - це Ви зараз бахнули керасінчіку у кастрік)))

Ну що ж, будемо зараз активно виводити Вас на чисту воду і постараємось забезпечити Вас комфортними умовами відбування покарання ( про комфортні - не обіцяю)".
   
Ті що крадуть винні менщі ніж ті хто дозволяє їм безкарно красти.

ті. що крадуть. не лиш безневинні. а й взагалі святі.
всі вони. крадуть лиш задля того. щоб пожертвувати вкрадене на

зсу .
   
Re: Щустер - Люди крадуть так, ніби завтра не настане.

Ті що крадуть винні менщі ніж ті хто дозволяє їм безкарно красти.

всі вони меньше винні ніж всякі уебани які безпідcтавно зрадойоблять під час війни, особливо  великими літерами
   
Re: Щустер - Люди крадуть так, ніби завтра не настане.

Шустер виставив Зелю ніби уйобком-* Типу його фраза трактується так- тільки я знаю , як перемогти кацапів- а ви всі дебіли і довбні. Хоча на мою думку це різниця в ментальності, і Зеля мав на увазі трохи інше...
   
всі вони меньше винні ніж всякі уебани які безпідcтавно зрадойоблять під час війни, особливо  великими літерами
Дурнику ,якщо про мовчати про крадівництво , то його не зупинити . Зе буде лежати в теплій ванні ,а крадії продовжувати красти як в останній раз .
Так що ,уєбане , немає ніякого зрадойобства ,є боротьба з корупцією.
А ще найстрашніше ,уєбане ,те що про це зелене крадівництво чудово знають американці ,від яких залежить допомога .
Їм вже набридає мати справу з зеленими крадунами .


Останнє редагування: 2 листопада 2023 10:52:24 від Амулет
   
Re: Щустер - Люди крадуть так, ніби завтра не настане.

всі вони меньше винні ніж всякі уебани які безпідcтавно зрадойоблять під час війни, особливо  великими літерами
Ти точно антипод. Зі зхибленою логікою. Красти - то не зрада. Зрада - казати про крадіїв. Ага.
   
   
   
https://twitter.com/view/status/1719958155138945147
Невже щось до Зе почало доходити ?
Сумніваюсь.
   
Re: Щустер - Люди крадуть так, ніби завтра не настане.

Невже щось до Зе почало доходити ?
Сумніваюсь.

Ніт!
Воно настільке тупе і нінащо не здатне, що сситься навіть читати.
   
Re: Щустер - Люди крадуть так, ніби завтра не настане.

І дивитись Прямий канал  :lol:
   
Невже щось до Зе почало доходити ?
Сумніваюсь.

я, з такою надією, придивлявся до нього більше року назад. Але виявилось, що так і нічого не дійшло. В нього вселили на початку війни наполеонівські амбіції (щоб не злякався і не почав лягати під кацапів),так він і тими амбіціями і вірою у свою "фартовість" і величність царює і до нині.
А нам потрібен Президент, державний муж, який вміє і народ запалити і повести за собою, і вміє подивитись правді в очі.
   
А нам потрібен Президент, державний муж, який вміє і народ запалити і повести за собою, і вміє подивитись правді в очі.
Це хто? Мені такий не потрібен
   
І дивитись Прямий канал  :lol:
А може він його дивиться вночі під одіялом щоб Єрмак не побачив ?
   
я, з такою надією, придивлявся до нього більше року назад. Але виявилось, що так і нічого не дійшло. В нього вселили на початку війни наполеонівські амбіції (щоб не злякався і не почав лягати під кацапів),так він і тими амбіціями і вірою у свою "фартовість" і величність царює і до нині.
А нам потрібен Президент, державний муж, який вміє і народ запалити і повести за собою, і вміє подивитись правді в очі.
Але нам треба зараз правильних дій від влади, а  воно вперлося і бачить в країні тільки себе. Плювати йому на державу.
Не вмієш, на тягнеш, не вчився у свій час, нп дано тобі….
То допри хоч головою, що треба залучати до перемовин і переконань світу не одного Єрмака.
В цілому світі працює весь депутатський корпус, різні спеціалісти, переконують, працюють командою, щоб досягти результат для країни.
А в нас воно само не може і інших закрило в країні не дозволяє робити роботу у світі на різних майданчиках.  Та кожен мав би свій фронт і допомога нам не припинялася б. Вже самі слуги  про то говорять!
   
Але нам треба зараз правильних дій від влади, а  воно вперлося і бачить в країні тільки себе. Плювати йому на державу.
Не вмієш, на тягнеш, не вчився у свій час, нп дано тобі….
То допри хоч головою, що треба залучати до перемовин і переконань світу не одного Єрмака.
В цілому світі працює весь депутатський корпус, різні спеціалісти, переконують, працюють командою, щоб досягти результат для країни.
А в нас воно само не може і інших закрило в країні не дозволяє робити роботу у світі. Та кожен мав би свій фронт і допомога нам не припинялася б. Вже самі слуги  про то говорять!
Біда в тому ,що нормальні спеціалісти з зеленою владою не хочуть працювати .Не хочуть виконувати ідіотські команди Єрмака і кварталівців .
Тому зараз Укрзалізницею керує Сірожа Лєщєнко , а секс інструктор послиця в Болгарії .
   
Біда в тому ,що нормальні спеціалісти з зеленою владою не хочуть працювати .Не хочуть виконувати ідіотські команди Єрмака і кварталівців .
Тому зараз Укрзалізницею керує Сірожа Лєщєнко , а секс інструктор послиця в Болгарії .

 :facepalm:
А судами керує портнов...
А всією Україною карабас-барабас з буцигарні...
   
Re: Щустер - Люди крадуть так, ніби завтра не настане.

Шустер виставив Зелю ніби уйобком-* Типу його фраза трактується так- тільки я знаю , як перемогти кацапів- а ви всі дебіли і довбні. Хоча на мою думку це різниця в ментальності, і Зеля мав на увазі трохи інше...

зєлю виставляє уйобком виключно зєля
тут у нього конкурентів немає :beach:
   
зєлю виставляє уйобком виключно зєля
тут у нього конкурентів немає :beach:

ви це, не недооцінюйте роботу Єрмака, хоч ви його теж зневажаєте.
   
Re: Щустер - Люди крадуть так, ніби завтра не настане.

ви це, не недооцінюйте роботу Єрмака, хоч ви його теж зневажаєте.

та це влада ларьочників з фантазією ларьочників
   
Біда в тому ,що нормальні спеціалісти з зеленою владою не хочуть працювати .Не хочуть виконувати ідіотські команди Єрмака і кварталівців .
Тому зараз Укрзалізницею керує Сірожа Лєщєнко , а секс інструктор послиця в Болгарії .
Не про це зараз мова. Паскудний зараз етап життя. Стаття в Тіmes це показала. Як людина узурпує всю міжнародну діяльність, усуває усі інші сили, зокрема парлатенский потенціал, від контактів із західними партнерами, то якщо опустити цю глупу людину, то все летить шкереберть.
Депутати вимагають, щоб зняли з них обмеження на виїзд з країни для виконання їхніх службових обов’язків - використовувати усі можливі контакти для того, щоб нести месиджі про необхідність підтримки. На рівні конгресів, сенатів, різних міжнародних організацій.
Данілов назвав їх туристами.
Щоб ми всі тепер не стали туристами.
До речі, вітання Анатолю! Добре було б, щоб це прочитав і зрошумів, що таке Данілов.
   
https://t.me/Sharp_Ukraine/18048
Боюсь, шо хуяздва наша оп допустить до лобіювання в США названих політиків.
   
Боюсь, шо хуяздва наша оп допустить до лобіювання в США названих політиків.
Зелені зараз як собаки на сіні . Євреї в цьому плані крутіші .
   
Чітке підтвердження моїх слів .
   
Шалайський в інтерв'ю підтвердив мої слова ,що Шустер нічого особливо не шукав ,про корупцію йому з радістю розповіли
працівники Офісу Президента .Офіс Президента під керівництвом талановитого Єрмака це суцільний жабогадюкінг .
   
#Бюджет2024

Для розуміння… не дивлячись на те, що Парламент прийняв правку про зменшення видатків на -445 млн грн на серіали …. Гроші на них залишили в повному обсязі. І в тексті до другого читання вся сума залишилась….
Ще раз - всі гроші на серіали залишились. Хоча мали по рішенню Парламенту йти на реабілітацію поранених військових

 Списання -574 млн грн на реконструкцію Музей Голодомору враховано повністю….

 Просто цікаво, скільки ще треба розслідувань, щоб зрозуміти що наступного року за гроші платників податків зняти…. 53-и штук серіалів та фільмів з 100% держпідтримкою не дуже гарна ідея.
   
#Бюджет2024

Для розуміння… не дивлячись на те, що Парламент прийняв правку про зменшення видатків на -445 млн грн на серіали …. Гроші на них залишили в повному обсязі. І в тексті до другого читання вся сума залишилась….
Ще раз - всі гроші на серіали залишились. Хоча мали по рішенню Парламенту йти на реабілітацію поранених військових

 Списання -574 млн грн на реконструкцію Музей Голодомору враховано повністю….

 Просто цікаво, скільки ще треба розслідувань, щоб зрозуміти що наступного року за гроші платників податків зняти…. 53-и штук серіалів та фільмів з 100% держпідтримкою не дуже гарна ідея.
Серіали це святе . Зеленський друзям пообіцяв насипати мільйонів - треба виконувати .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія