Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Центральний банк ЄС розпочав рекламну кампанію цифрової валюти



NPCs можуть переключатися з 'Це все конспірологія!' на 'А как жє іначє можєт біть! Очєнь одобна!'
   
тепер замість друку паперу будуть просто міняти ксть циферок ?
   
До першого масштабного хакерського зламу
   
тепер замість друку паперу будуть просто міняти ксть циферок ?

это и так есть, теперь все шо у тебя есть и будет привязано к твоему личному айди и продавать и покупать без него ты не сможешь.
Рабство, хе-хе :-)o
   
тепер замість друку паперу будуть просто міняти ксть циферок ?

а зараз не так?
банківська картка - це й є віртуальні циферки у кампутєрі
це просто наступний етап, картка теж стає віртуальною, а історія кожної транзакції зберігається вічно

   
а зараз не так?
банківська картка - це й є віртуальні циферки у кампутєрі
це просто наступний етап, картка теж стає віртуальною, а історія кожної транзакції зберігається вічно

Так і зараз можна зберігати вічно.

Якщо ти про блокчейн - то це ще не факт. В своїй основі центробанкстерські валюти це протилежність сучасній крипті.
   
а зараз не так?
банківська картка - це й є віртуальні циферки у кампутєрі
це просто наступний етап, картка теж стає віртуальною, а історія кожної транзакції зберігається вічно

тобто нічого нового, тоді накуя воно  :laugh:
   
Мене здивувало, що їм знадобилося це рекламувати. Думав, що воно в них і так уже, без реклами  :facepalm1:
   
Я вже навіть почав забувати, як готівкова гривня виглядає  :gigi:
   
Мене здивувало, що їм знадобилося це рекламувати. Думав, що воно в них і так уже, без реклами  :facepalm1:

ти не уявляєш собі глибину бюрократії та консервативності у Європі
наші банкіри - "впєрєді планєти всєй"
тобто приват та моно насправді дуже передові у плані IT та зручності у користуванні
   
Я вже навіть почав забувати, як готівкова гривня виглядає  :gigi:

нічого, взимку згадаєш
   
Я вже навіть почав забувати, як готівкова гривня виглядає  :gigi:

з блекаутами згадав ?  :gigi:
   
ти не уявляєш собі глибину бюрократії та консервативності у Європі
наші банкіри - "впєрєді планєти всєй"
тобто приват та моно насправді дуже передові у плані IT та зручності у користуванні

це хіба не спижжені проекти у Тінькова ?
   
з блекаутами згадав ?  :gigi:

Ну в нас хоч війна якесь виправдання. А яке у них?
   
тобто нічого нового, тоді накуя воно  :laugh:

Зараз центробанки (ЦБ) просто друкують гроші таким чином обкрадаючи всіх хто задіяний в економіці, будучи фактично сліпими до того як ті гроші далі використовуються в економіці, то з приходом цифрової валюти наглядова роль комерційних банків усувається.

Ідея центробанкстерськог о цифрового рабства в тому, що

1) кожна 'грошова' одиниця може бути запрограмована на купівлю певних товарів (або забороною куляти певні товари) та може мати певний термін існування;

2) кожна транзакція йде через ЦБ і оподаткування знімається автоматично;

3) Кешу наприкінці втілення не існуватиме, кожна транзакція 'з рук' буде також йти через центробанк та оподатковуватися (або взагалі заборонятися)

4) Паралельно буде втілення соціальних очків, які будуть визначати 'свободу' використання (і напрямок) 'власних' грошей кожним громадянином.

5) Гаманці ЦБ нелояльних громадян будуть просто відключатися - буде тотальна неможливість щось купити, або продати.
   
Мене здивувало, що їм знадобилося це рекламувати. Думав, що воно в них і так уже, без реклами  :facepalm1:

ну как зачем, если вывалить всю идею сразу то будет бунт, протесты и т.д.
а так по чуть чуть, по одному пазлу докидают а под финал надуют мега проблему и как решение "предложат" единственно возможный вариант :laugh:
   
це хіба не спижжені проекти у Тінькова ?

звичайно ні, бо П24 стартонув ще у далекому 2001му році
тінькова тоді й проекті не існувало
   
звичайно ні, бо П24 стартонув ще у далекому 2001му році
тінькова тоді й проекті не існувало

я про моно, команда моно ж власне і свалила з привату  ?
   
или вы таки думали шо оте мансы про безусловный базовый доход были шуткой :laugh:
   
я про моно, команда моно ж власне і свалила з привату  ?

ну да, там терки були, команда свалила та стартанула свій проект
звідки така ідея віртуального банку взялася - це я не скажу, не в курсі
   
ти не уявляєш собі глибину бюрократії та консервативності у Європі
наші банкіри - "впєрєді планєти всєй"
тобто приват та моно насправді дуже передові у плані IT та зручності у користуванні

Плюс Дія. На заході народ буде впиратися, а в Україні йде на ура. Ніякого розуміння приватності та ризиків.
   
ну да, там терки були, команда свалила та стартанула свій проект
звідки така ідея віртуального банку взялася - це я не скажу, не в курсі

так я і кажу, з Тінькова, який почав ту хрень десь з 2010
   
Зараз центробанки (ЦБ) просто друкують гроші таким чином обкрадаючи всіх хто задіяний в економіці, будучи фактично сліпими до того як ті гроші далі використовуються в економіці, то з приходом цифрової валюти наглядова роль комерційних банків усувається.

Ідея центробанкстерськог о цифрового рабства в тому, що

1) кожна 'грошова' одиниця може бути запрограмована на купівлю певних товарів (або забороною куляти певні товари) та може мати певний термін існування;

2) кожна транзакція йде через ЦБ і оподаткування знімається автоматично;

3) Кешу наприкінці втілення не існуватиме, кожна транзакція 'з рук' буде також йти через центробанк та оподатковуватися (або взагалі заборонятися)

4) Паралельно буде втілення соціальних очків, які будуть визначати 'свободу' використання (і напрямок) 'власних' грошей кожним громадянином.

5) Гаманці ЦБ нелояльних громадян будуть просто відключатися - буде тотальна неможливість щось купити, або продати.

так і заборонять купувати біткоін  :gigi:
   
или вы таки думали шо оте мансы про безусловный базовый доход были шуткой :laugh:

В Канаді вже лежить закон з 2021 року в обох палатах. Правда це не справжній UBI, а GBI - Гарантований прожиточний мінімум АЛЕ тільки для малозабезпечених. Тобто величезна велферасна програма.

Скоріше всього це одоробло будуть використовувати як замануху для бидла переключитися на ЦБ-цифровуху..
   
Плюс Дія. На заході народ буде впиратися, а в Україні йде на ура. Ніякого розуміння приватності та ризиків.

"Приватність" - це можливість мутить щось незаконне? А може будемо якось обходитися без цього?
   
"Конспірологія! Ви ще про пласку Землю розкажіть!"(ц)  :aggressiv:
   
"Приватність" - це можливість мутить щось незаконне? А може будемо якось обходитися без цього?

Ок, значит вам неприкосновенность жилья не нужна, выж ничего незаконного не делаете и вам скрывать нечего.
Правда?
   
"Приватність" - це можливість мутить щось незаконне? А може будемо якось обходитися без цього?

Якщо ти думаєш що бджоли будуть проти меду державні посадовці будуть обмежені ЦБ-цифровухою, то и помиляєшся.
   
"Приватність" - це можливість мутить щось незаконне? А може будемо якось обходитися без цього?
====================

Ти думаєш,що приватність,це коли хтось має  повний контроль над твоїми грошима та активами
 і може будь-якої хвилини тебе виключити з життя ??? :weep:


ПиСи Я навіть не буду тебе запитувати про  щеплення. :gigi:

"Государство лучше знает, как лучше людям!"(ц) :buba:
   
Ок, значит вам неприкосновенность жилья не нужна, выж ничего незаконного не делаете и вам скрывать нечего.
Правда?

Вибач, це ніяк не пов'язано з фінансовою приватністю. Трахаться та дрочить можна і без "цифрової валюти", я так думаю  :gigi:
   
Вибач, це ніяк не пов'язано з фінансовою приватністю. Трахаться та дрочить можна і без "цифрової валюти", я так думаю  :gigi:
а вдрух ти там дітей їпеш, нє ну а вдрух ?
   
Ок, значит вам неприкосновенность жилья не нужна, выж ничего незаконного не делаете и вам скрывать нечего.
Правда?
=====================

Їм,норманам  :laugh:  навіть думати не потрібно- за них є  кому подумати та вирішити.
Вони так, для меблів.
Такі чомусь думають,що чимось відрізняюцця від дрімучих коцапів з їхньою  позицією- "Мы -простые люди, мы политикой не интересуемся!"(ц) :laugh:
   
Вибач, це ніяк не пов'язано з фінансовою приватністю. Трахаться та дрочить можна і без "цифрової валюти", я так думаю  :gigi:
=====================

Не сміши! :lol:
   
====================

Ти думаєш,що приватність,це коли хтось має  повний контроль над твоїми грошима та активами
 і може будь-якої хвилини тебе виключити з життя ??? :weep:


ПиСи Я навіть не буду тебе запитувати про  щеплення. :gigi:

"Государство лучше знает, как лучше людям!"(ц) :buba:

пізно батінька

банківська картка є? Смартфон є?
то про яку "приватність" взагалі мова йде?
   
ти без цифрової балюти і вагіни не купиш, будеш по старінкє  :laugh:
   
взагалі ми потроху підходимо до іншого поняття приватності
приватність будуть хакери забезпечувать  :laugh:
   
пізно батінька

банківська картка є? Смартфон є?
то про яку "приватність" взагалі мова йде?

Але є і кеш, тобто вибір
   
Але є і кеш, тобто вибір

малі транзакції нікого не цікавлять, що ти з тою соткою чи тисячею баксів робитимеш
а от великі й так вже притиснули непогано
   
малі транзакції нікого не цікавлять, що ти з тою соткою чи тисячею баксів робитимеш
а от великі й так вже притиснули непогано

Звісно що вже притиснули. Цей далекобійний проект почався не вчора.
   
Вибач, це ніяк не пов'язано з фінансовою приватністю. Трахаться та дрочить можна і без "цифрової валюти", я так думаю  :gigi:

Соседу/соседке шото покажется, приедет наряд и разберется а то шо вы там думаете никого не ипет.
Вам же скрывать нечего, не?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія