Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Михайло Ткач медіакава з журналістом УП була сьогодні в мене

Стукач ?

Я же о тебе хорошо думал


п я знаю що ти кацап і вата
   
Гуд джоб, Слав!

це справа.

по-перше, гроші підуть на допомогу ЗСУ

по- друге, є надія, що форум не угроблять інвалідною модерацією. Бо ця модерація лайно і небезпечна в такому форматі для форума.
Дякую.
   
п я знаю що ти кацап і вата

Я порохобот и ждун (ВСУ)

ЗІ
Помнится, ты ненавидел нациков типа во свобода и ватников
Нормальный же пацан был
   
Гуд джоб, Слав!

це справа.

по-перше, гроші підуть на допомогу ЗСУ

по- друге, є надія, що форум не угроблять інвалідною модерацією. Бо ця модерація лайно і небезпечна в такому форматі для форума.
Дякую.

тобі не подобається свобода слова? Хочеш КПСС імені Зе  :-G
   
Слава, просте питання влоб.

Хто такий Михайло Ткач, який бере 60 тис. грн за зустріч з ним, навіть якщо ці гроші підуть на ЗСУ? Ти йому такого питання не задавав?
   
Друге питання. Можна було передати 60 тисяч  на ЗСУ просто, без цих дешевих виєбонів Ткача?
   
Третє питання.

Людоньки, ви зовсім єбанулись?
   
попросив призначити до модераторів когось з людей форуму

 :)  Кнопку таки дали, чи ні?
   
Друге питання. Можна було передати 60 тисяч  на ЗСУ просто, без цих дешевих виєбонів Ткача?
це не виєбони, це два в одному
бо справа в  меті. мета - зміна уйобишної модерації на фупі. і саме Ткач дотичний до цієї мети. Хоча, далеко дотичний...
ти фуп не любиш, тому тобі то покуй.
   
Пропоную новий креативний патріотичний атракціон.

Власник УП Томаш Фіала пропонує згоду добровільно і демократично  будь -кому з бажаючих відстрочити йому мінєта і заплатити йому 600 тисяч гривень. Ці гроші Фіала передасть ЗСУ! В кінці зустрічі можна обговорити питання, як вставляти картинки на ФУП. Бо модерацію вже обговорили.

Тут поле непахане для креативу.
   
тобі не подобається свобода слова? Хочеш КПСС імені Зе  :-G
яка свобода слова під час війни?
ізраїль ввів цензуру взагалі, наприклад.

плюс, ця уявна свобода слова на форумі при наявній модерації - нікчемна, бо з часом за такої модерації не стане форума. і як наслідок "свобода слова" на форумі без форуму просто щезне.
   
Пропоную новий креативний патріотичний атракціон.

Власник УП Томаш Фіала пропонує згоду добровільно і демократично  будь -кому з бажаючих відстрочити йому мінєта і заплатити йому 600 тисяч гривень. Ці гроші Фіала передасть ЗСУ! В кінці зустрічі можна обговорити питання, як вставляти картинки на ФУП. Бо модерацію вже обговорили.

Тут поле непахане для креативу.
чого ж тебе так плющить  :facepalm1:
роби що вважаєш за потрібне.
але і іншим дай право робите що вони хочуть.

таке...
   
Друге питання. Можна було передати 60 тисяч  на ЗСУ просто, без цих дешевих виєбонів Ткача?
можно двічі передати - з виєбоном і без виєбона.
   
https://galinfo.com.ua/news/mediakava_proiekt_de_mozhna_prodaty_sebe_shchob_dopomogty_zsu_387731.html

Початкову версію проєкту “Медіа-кава” було створено ще у 2015 році під назвою “Кава з волонтером”. Розкажіть, як з’явилася ідея “продавати” кавові зустрічі з медійними особами?
   
У Луцьку, в межах волонтерської ініціативи «Медіа-кава», «продавали» журналіста видання «Українська правда» Михайла Ткача, який побив рекорд аукціону – отримавши найвищу ставку 300 тисяч гривень.

Як повідомляє Волинська служба новин, лот журналіста став 933-им в історії волонтерської ініціативи. Усього визначили 5 переможців, загальна сума, виручена на аукціоні – 980 тисяч гривень
   
Отжн, Мирослав Ватащук оголосив п’ятьох переможців з найвищими ставками:

– 300 000 грн від Водовіз Олександр

– 300 000 грн від Тарас Панасенко

– 250 000 грн від Adam Harber

– 70 000 грн від Mike Mostovyi

– 60 000 грн від Слави Скаланчія

Зауважимо, до вчорашнього дня найбільш проданим лотом був письменник і музикант Сергій Жадан. За нього свого часу віддали 201010 грн.
   
Нинішній модер це дійсно клініка
Кацапи тут вже строєм ходять і арльонок співають, а цей тижнями десь їблує, раз на місяць заходить щоб "попередження" за булінг пороздавати
   
Нинішній модер це дійсно клініка
Кацапи тут вже строєм ходять і арльонок співають, а цей тижнями десь їблує, раз на місяць заходить щоб "попередження" за булінг пороздавати

Вообще не вижу такого
Но в любом случае ФУП стало интереснее читать
Люди стали свободнее выражать свое мнение - свобода слова прежде всего

собственно война с русней идет за свободу

ссср-2 нам не нужен
   
Вообще не вижу такого
Но в любом случае ФУП стало интереснее читать
Люди стали свободнее выражать свое мнение - свобода слова прежде всего

стули писок. кацапе.
свобода слова в україна може бути лиш одна. цитування єдиного марафону і збірника промов зеленського. і то . промов зеленського починаючи з 24 лютого 2022. бо ця. наприклад

https://youtu.be/b1_458Fm1zs

вже ворожінаративи
   
Вообще не вижу такого
Но в любом случае ФУП стало интереснее читать
Люди стали свободнее выражать свое мнение - свобода слова прежде всего

собственно война с русней идет за свободу

ссср-2 нам не нужен

То в люстерко подивися.  :gigi:
   
стули писок. кацапе.
свобода слова в україна може бути лиш одна. цитування єдиного марафону і збірника промов зеленського. і то . промов зеленського починаючи з 24 лютого 2022. бо ця. наприклад

https://youtu.be/b1_458Fm1zs

вже ворожінаративи
цікаво, а ти пробував свої думки про гівнонарод викладати десь в людному місці, де ти там буваєш? Чи тебе самого не випускають?
   
цікаво, а ти пробував свої думки про гівнонарод викладати десь в людному місці, де ти там буваєш? Чи тебе самого не випускають?

так. . і 'аудиторія' .

аелітизується.

я лиш змальовую реальність як вона є.

але претензаї у тебе не до реальності . а до малєвича

бо ти таке ж корумповане крадливе брехливе лайно. і тому тобі ця реальність - норма.

слава тобі . щоб голова не хиталась :gigi:
   
так. . і 'аудиторія' .

аелітизується.

я лиш змальовую реальність як вона є.

але претензаї у тебе не до реальності . а до малєвича

бо ти таке ж корумповане крадливе брехливе лайно. і тому тобі ця реальність - норма.

слава тобі . щоб голова не хиталась :gigi:
мабуть в тебе слина капає, і бульки з носа, тільки тому аудіторія не виписує тобі пісдюлєй.
   
А ткач відзвітує чеком, куди потратив гроші?
   
мабуть в тебе слина капає, і бульки з носа, тільки тому аудіторія не виписує тобі пісдюлєй.

а щє у мене гєморой, заїкання і гєпатіт bcd  [ua]
   
Слав витратив 60к грн на турботу про ФУП ?

Ну таке. В мене зайвих немає, але якби були я б і гривні не дав

Ну а модерація теперішня - якщо вже знову приліз шизофренік мамчурь, то це показник

Останньою краплею буде коли приповзе ще один шизофренік сметана і повстануть з мертвих усі ватники типу Олдбоя...

Ну і чекаємо костяху до повноти картини йобнутих, а то діду з іржавим калашом під сракою (чи точніше в сраці) напевно сумно

   
Слава, просте питання влоб.

Хто такий Михайло Ткач, який бере 60 тис. грн за зустріч з ним, навіть якщо ці гроші підуть на ЗСУ? Ти йому такого питання не задавав?
гроші бпав не  Ткач , а проект медіакава
   
Друге питання. Можна було передати 60 тисяч  на ЗСУ просто, без цих дешевих виєбонів Ткача?
відповів в приват
   
Я порохобот и ждун (ВСУ)

ЗІ
Помнится, ты ненавидел нациков типа во свобода и ватников
Нормальный же пацан был

перше я сам буржуазний націоналіст
друге
в ВО свободі я не люблю їх керівництво злодіїв типу надала головка .
третє програма СВОбоди це ліва програма а не права .
на мою думку керівництво свободи не є правою партією тобіш націоналістичною
тому я їх не люблю за дискредитацію націоналістичноюї ідеї


а вата це вороги такі як кацапи .

ти вата .

все ясно?
   
відповів в приват

Прочитав.

Слав...Ти в школі добре вчився? Як у тебе з розумінням написаного матеріалу? Будь якого....
   
Михайло Ткач

Після нічного репортажа Ткача дещо змінилося - незаконну терасу бохо зносять, штрафи підвищить в разы, навіть Закон подали у ВР про ці нічні посиденьки. А саме головне, мені здається, що поліція позабирала купу нічних перепусток - на вулицях Києва сла набагато-набагато менше машин вночі. Хоч і хейтили тут деякі Ткача, але результат є, його видно.

Може й з форумом щось зміниться. Сподіваюсь. Слав молодець, зараховано  (tu)
   
перше я сам буржуазний націоналіст
друге
в ВО свободі я не люблю їх керівництво злодіїв типу надала головка .
третє програма СВОбоди це ліва програма а не права .
на мою думку керівництво свободи не є правою партією тобіш націоналістичною
тому я їх не люблю за дискредитацію націоналістичноюї ідеї


а вата це вороги такі як кацапи .

ти вата .

все ясно?

я правый либерал
считаю, что национализм как идеология отжил свое еще в 20 веке

и прекращай определять вату по языку общения - это глупо
минимум половина Украины русскоязычны
они что все вата ?
   
гроші бпав не  Ткач , а проект медіакава

Тумбочка
   
Після нічного репортажа Ткача дещо змінилося - незаконну терасу бохо зносять, штрафи підвищить в разы, навіть Закон подали у ВР про ці нічні посиденьки. А саме головне, мені здається, що поліція позабирала купу нічних перепусток - на вулицях Києва сла набагато-набагато менше машин вночі. Хоч і хейтили тут деякі Ткача, але результат є, його видно.

Може й з форумом щось зміниться. Сподіваюсь. Слав молодець, зараховано  (tu)

Та пістєц. Кієв зАмєр!
   
Після нічного репортажа Ткача дещо змінилося - незаконну терасу бохо зносять, штрафи підвищить в разы, навіть Закон подали у ВР про ці нічні посиденьки. А саме головне, мені здається, що поліція позабирала купу нічних перепусток - на вулицях Києва сла набагато-набагато менше машин вночі. Хоч і хейтили тут деякі Ткача, але результат є, його видно.

Може й з форумом щось зміниться. Сподіваюсь. Слав молодець, зараховано  (tu)

Блажен кто верует, «чёрного кобеля не отмоешь добела».
К Ткачу вопросов нет он делает все шо может а вот общество сброд тупых инфантилов  которым власть после очередного зашквара бросает обглоданную кость и оно радостно празднует перемогу. (tu)
   
Блажен кто верует, «чёрного кобеля не отмоешь добела».
К Ткачу вопросов нет он делает все шо может а вот общество сброд тупых инфантилов  которым власть после очередного зашквара бросает обглоданную кость и оно радостно празднует перемогу. (tu)

Ясно, ти "чорний кобєль" і тобі кинули кістку? Я радий за тебе :)

Ти в темі про те сране бохо і взагалі про нічні посиденьки був проти їх закриття.
   
я правый либерал
считаю, что национализм как идеология отжил свое еще в 20 веке

и прекращай определять вату по языку общения - это глупо
минимум половина Украины русскоязычны
они что все вата ?

я визначаю вата не вата по її поглядах а не по тій мові на якій вона пише
   
Блажен кто верует, «чёрного кобеля не отмоешь добела».
К Ткачу вопросов нет он делает все шо может а вот общество сброд тупых инфантилов  которым власть после очередного зашквара бросает обглоданную кость и оно радостно празднует перемогу. (tu)

помий там сраку ноги можливо побачиш щось біле
   
це пісєц. Хіба слав банив прихильники певної політсили? Кацапів, аелітів - так за це дяка. А щодо акцій по збору коштів - ваша реакція це подвійний пісєц.
   
помий там сраку ноги можливо побачиш щось біле

Та давай лучше про легкий бизнес и про все продам бо заипли.

Цитувати
Несовместимых мы порой полны желаний-в одной руке бокал, другая на Коране
 Вот так мы и живем под небом голубым-полубезбожники и полумусульмане!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія