Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Воно не читало, а вона читала. Навіть вивчала! :zrada: :-G

О, бля, ну нарешті!!! Спартц!!!!

Хуйло-рошенівська мразота знову запустила цю трампістку - мабуть справи кепськи.
А редиска хуйло-рошенівський швидко на фуп приніс.

А шо не так, по сути ж верно.
Не?
   
Re: Воно не читало, а вона читала. Навіть вивчала! :zrada: :-G  

Проблема не в Трампі, а в тому що Спартц не читали документи на які спирається, якби вона почитала повноваження оп то таку дичину не несла б
Поправка-там підписано не спарц, а самойлов.
   
Проблема не в Трампі, а в тому що Спартц не читали документи на які спирається, якби вона почитала повноваження оп то таку дичину не несла б
та мне насрать что она читала...
это всё равно что сторонники Зеленского будут сейчас цитировать, например Портнова, как доказательство того что Порошенко воровал...
это аналогично!!!
африка ты заебал!
   
Проблема не в Трампі, а в тому що Спартц не читали документи на які спирається, якби вона почитала повноваження оп то таку дичину не несла б

З Вами тутай багато хто не погодться
Бо не по партєйному
   
Ось спартц
Повноваження Президента України :
1 . Державна Безпека .
2 . Збройні Сили України .
3 . Міжнародні Відносини .,
Які Президент України має регулювати через РНБО , ЗСУ , СБУ , ГПУ , та інші підпорядковані йому Державні Органи !

Ось положення ОП

1) здійснює експертний аналіз політичних, економічних, соціальних, гуманітарних та інших процесів, що відбуваються в Україні і світі, готує за його результатами для подання на розгляд Президентові України пропозиції з питань формування та реалізації внутрішньої і зовнішньої політики держави, спрямованої на забезпечення додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, державного суверенітету, територіальної цілісності України;

Може оп подати пропозиції щодо ЗСУ, міжнародних відносин і навіть державної безпеки, може причому цілком законно
   
А чи може він запит зробити ну не побоюсь цього слова у СБУ, дивимся пунктик

6. Офіс у процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє в установленому порядку з органами Верховної Ради України та її Апаратом, Кабінетом Міністрів України та його Секретаріатом, Апаратом Ради національної безпеки і оборони України, центральними та місцевими органами виконавчої влади, правоохоронними, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, науковими та іншими установами, організаціями, а також із відповідними органами іноземних держав і міжнародних організацій.
   
Re: Воно не читало, а вона читала. Навіть вивчала! :zrada: :-G  


 Коли всієї суті там "Єрмак під прикриттям Зеленського краде усе, що може"????


А що, він ще і краде? ;o

Я такого в тексті не бачив.
Там написано:
привласнення службових повноважень Президента України;
не передбачені Фінансові Витрати на подорожі Голови ОП по території Держави та Міжнародні Поїздки
Він не наділений мати Державну Охорону . Може користуватися Авто ДУСі для пересування до і від місця праці , не більше !

і таке інше.

Пішов я спати, нема жодних аргументів, так не цікаво.

Хто такий Самойлов хз.
Шукайте на фейсбуці. Цей текст я побачив саме там.

Добраніч, мої зелені друзі  :pooh_go:
   
А ось і до державної таємниці дійшли
2) користуватися інформаційними базами даних державних органів, державними, в тому числі урядовими, системами зв'язку і комунікацій, мережами спеціального зв'язку та іншими технічними засобами;

8) реалізовує в межах повноважень, визначених законодавством, державну політику у сфері охорони державної таємниці;
   
Повноважень у відповідності до Положення овердохуя

15) забезпечує контроль за виконанням указів, розпоряджень Президента України;

Під цей пункт можна багато чого нафігачить. Причому законно.
Правильно ,але спочатку повинні бути письмові укази, розпорядження Президента України
   
А що, він ще і краде? ;o

Я такого в тексті не бачив.
Там написано:
привласнення службових повноважень Президента України;
не передбачені Фінансові Витрати на подорожі Голови ОП по території Держави та Міжнародні Поїздки
Він не наділений мати Державну Охорону . Може користуватися Авто ДУСі для пересування до і від місця праці , не більше !

і таке інше.

Пішов я спати, нема жодних аргументів, так не цікаво.

Хто такий Самойлов хз.
Шукайте на фейсбуці. Цей текст я побачив саме там.

Добраніч, мої зелені друзі  :pooh_go:

злив зараховано (с)

ти навіть не читаєш, що постиш. Хоч би посоромився, чи шо

Все , чим займається Завгосп ОП України А. Єрмак сьогодні , є Державним Злочином , Корупцією, Витратами Державних Бюджетних Фінансів в особливо Великих Розмірах!
   
Хто такий Самойлов хз.
Шукайте на фейсбуці. Цей текст я побачив саме там.

Зрозуміло, ТС- жертва пропаганди.
В такому віці це не лікується :(
Патріарх не дасть збрехати :(  :(
   
Правильно ,але спочатку повинні бути письмові укази, розпорядження Президента України
Не обовʼязково. У оп є право робити як мінімум запит для забезпечення своєї роботи, в переліку є і кабінет міністрів.
   
Рошенівська мразота, навіть, перестала маскувати свою співпрацю з хуйлом.
забаньте уєбана
   
Не обовʼязково. У оп є право робити як мінімум запит для забезпечення своєї роботи, в переліку є і кабінет міністрів.
В принципі так ,але давати вказівки не має права .Може поцікавитися виконанням розпоряджень та указів президента .
   
В принципі так ,але давати вказівки не має права .Може поцікавитися виконанням розпоряджень та указів президента .
Можливо.
Я коли перший раз прочитав положення, то охуів. Це ідеальне місце, ти майже ні за що не відповідаєш, а доступу до всяких цяцьок ціла купа. Це ідеальне місце для роботи)).
   
Якщо голова на плечах, а президент буде такий собі, то через цю посаду можливо багато реалізувати своїх таємних бажань  :D причому законно.
   
Re: Воно не читало, а вона читала. Навіть вивчала! :zrada: :-G  

А вот у меня еще вопросик появился. В президентские полномочия входит издание Указов Президента Украины. Должен ли Президент лично тыкать в клавиатуру, набивая текст Указа? Или это может сделать секретарша? А в этом случае считается, что Президент передал секретарше свои полномочия?
   
жабоферма випустила тарталєтку у бій :lol:
значить харошіє сапогі :beach:


І ця тарталетка одразу ж пішла в рознос - матюки, як в обісцяного і бухого кацапа.  :lol:
   
А вот у меня еще вопросик появился. В президентские полномочия входит издание Указов Президента Украины. Должен ли Президент лично тыкать в клавиатуру, набивая текст Указа? Или это может сделать секретарша? А в этом случае считается, что Президент передал секретарше свои полномочия?
Тут головне не перейти тонку межу, коли не тільки набирати але й зміст буде складати секретарка/оп  :D . А перейти цю межу дуже легко, навіть моргнути не встигнеш, а ти вже на світ дивишся очима   секретарки або офісу президента
   
Re: Воно не читало, а вона читала. Навіть вивчала! :zrada: :-G  

Так шо, Спарц це ЮАР, ЮАР це Спарц?  B-)
   
Так шо, Спарц це ЮАР, ЮАР це Спарц?  B-)

ну, в усякому разі обидва не читали українські закони
   
Re: Воно не читало, а вона читала. Навіть вивчала! :zrada: :-G  

Зрозуміло, ТС- жертва пропаганди.
В такому віці це не лікується :(
Патріарх не дасть збрехати :(  :(
Жертва - то інше. Тут краще підходить "співучасник", ще й завзятий :)
   
Жертва - то інше. Тут краще підходить "співучасник", ще й завзятий :)

Це теж не лікується :(
 :gigi:
   
Можливо.
Я коли перший раз прочитав положення, то охуів. Це ідеальне місце, ти майже ні за що не відповідаєш, а доступу до всяких цяцьок ціла купа. Це ідеальне місце для роботи)).
(tu)  :-B
   
Re: Воно не читало, а вона читала. Навіть вивчала! :zrada: :-G  

А що, він ще і краде? ;o

Я такого в тексті не бачив.
Там написано:
привласнення службових повноважень Президента України;
не передбачені Фінансові Витрати на подорожі Голови ОП по території Держави та Міжнародні Поїздки
Він не наділений мати Державну Охорону . Може користуватися Авто ДУСі для пересування до і від місця праці , не більше !

і таке інше.

Пішов я спати, нема жодних аргументів, так не цікаво.

Хто такий Самойлов хз.
Шукайте на фейсбуці. Цей текст я побачив саме там.

Добраніч, мої зелені друзі  :pooh_go:
повторюю, оце старе нікчемне лайно займається висмоктуванням зради з чоколатного прутня, перепощуючи кацапську гнилу сільотку з кацапських же іпсошних груп та каналів, і вважає себе дуже розумним
   
Re: Воно не читало, а вона читала. Навіть вивчала! :zrada: :-G  

Хоча з вами підарами все давно ясно
А бувають підари колишні, як щєтаєш?
Не поспішай з відповіддю, прислухайся до себе.
   
Re: Воно не читало, а вона читала. Навіть вивчала! :zrada: :-G  

Наша бубочка інХвантіл. Тобто дитина на рівні десь 15 рочків. Доречі таких не так вже й мало. Але хто звертатиме увагу на слюсяря Васю, и траХториста Женю? А ось ПрИЗИДЕНТ на виду у всіх. Ви повинні розуміти: навіть 15 річного можна навчити усіляким прикидам, навіть вищої математиці ці якімось наукам. Але інХвантіл залишиться дитиною на все життя. Особливо це видно при складних ситуаціях. Як будь якому 15-літньому тоді тре мама, чи папа, чи свій єрмак. Ну щоб розрулити. Головна зовнішня ознака інХвантіла, це невміння закінчити думку, сформулювати її, взагалі закінчити речення чи промову. Що ми й бачимо, коли бубочка намагається щось сказати своїма словами, а не з планшета, чи не вивчивши текста.
Ще воно не пом'ятає що п...зділо зазадалегідь. Для нього це просто набір слів. Це, кажуть, від недорозвиненості лобних долей мізків.

 Тому йому Єрмак як отой батько чи дядько. Без нього він ніякий. Впадає в панічний настрій. Ну і все таке. Це вже всі нормальні психіатори побачили. Тут без варіантів.
   
Re: Воно не читало, а вона читала. Навіть вивчала! :zrada: :-G  

Почув скудні думки і лайки зелених, але не почув жодного аргумента по суті.
Хотілось би почути, що пані Спартс сказала не так, де вона збрехала, або помиляється???
:-B  аналогічно. Хто б вона не була .факти є факт
   
Re: Воно не читало, а вона читала. Навіть вивчала! :zrada: :-G  

Ну протрампівська і ЩО ???
Придурку ,а ти в курсі що Конгрес в руках респів ???
І що може статись так ,що Трамп стане президентом ???
Думай що пишеш.

Ви можете цій ТП дупу цілувати але якщо Трамп стане президентом то допомога Україні закінчиться.
Так що ту сучку сміливо можна і потрібно нах посилати.
Як і сектантів-істеричок які вигадують дебільні сенсації
   
Ви можете цій ТП дупу цілувати але якщо Трамп стане президентом то допомога Україні закінчиться.
Так що ту сучку сміливо можна і потрібно нах посилати.
Як і сектантів-істеричок які вигадують дебільні сенсації
Не закінчиться .У Трапма не буде абсолютної влади .Штати не диктатура ,а Трамп не буде диктатором.
Якщо сильно захоче ,йому швидко вправлять мізки .
   
Re: Воно не читало, а вона читала. Навіть вивчала! :zrada: :-G  

Не закінчиться .У Трапма не буде абсолютної влади .Штати не диктатура ,а Трамп не буде диктатором.
Якщо сильно захоче ,йому швидко вправлять мізки .

Хто йому вправить? Що ви мелете?
Зараз невідомо чи респівській Хаус проголосує за допомогу Україні.
А при Трампі-президенті навіть запиту на цю допомогу від нього не буде.
   
Re: Воно не читало, а вона читала. Навіть вивчала! :zrada: :-G  

 

ОГО !!!  СПАРТЦ ВІДКРИЛА !!!
   
Re: Воно не читало, а вона читала. Навіть вивчала! :zrada: :-G  


ОГО !!!
А НІХТО НЕ ЗНАВ !!!
   
"Класна" гілка!
Вперед до Перемоги?
Чиєї?
 :punish:
   
Ото чорнорота істота - ЮАР

Це він так хоче Порошенка назад у владу?
В окупацію хоче?

Чого воно так завзято займається поваленням влади в Україні?

Чи воно просто божевільне?
   
Ото чорнорота істота - ЮАР

Це він так хоче Порошенка назад у владу?
В окупацію хоче?

Чого воно так завзято займається поваленням влади в Україні?

Чи воно просто божевільне?

любов до Петра всепереможна!
   
Re: Воно не читало, а вона читала. Навіть вивчала! :zrada: :-G  

Ото чорнорота істота - ЮАР

Це він так хоче Порошенка назад у владу?
В окупацію хоче?

Чого воно так завзято займається поваленням влади в Україні?

Чи воно просто божевільне?

Ну ви ж самі хочете виглядати дурнем, і дурнем брехливим
Яке "повалення влади" ? Навпаки, встановлення влади конституційної

Це якась психопатологія
Зелені чорти брешуть всю дорогу
   
Єрмак ту Спарц і те Положення на фую вертів
   
Вася ,на жаль , це вона сама все дослідила і показала всю недолугість нинішньої влади .
+==============================
Дебільне! Вивчай:
Повноваження Керівника Офісу Президента України визначені Положенням «Про Офіс Президента України», затвердженого Указом Президента від 25 червня 2019 року.[2]

здійснює загальне керівництво Офісом, спрямовує його діяльність на ефективне забезпечення здійснення Президентом України визначених Конституцією України повноважень, представляє Офіс у відносинах з іншими органами, підприємствами, установами та організаціями;
подає на підпис Президентові проекти указів, розпоряджень Президента, закони, що надійшли на підпис, проекти пропозицій Президента до законів для застосування щодо них права вето, конституційних подань, звернень Президента до Конституційного Суду, листів та інших документів, підписує додатки до актів Президента;
вносить Президентові пропозиції щодо призначення на посади, звільнення з посад Першого заступника, заступників Керівника Офісу Президента України, Керівника Апарату Офісу Президента, Прес-секретаря Президента, представників Президента, уповноважених Президента;
координує діяльність Першого заступника та заступників Керівника Офісу Президента, Керівника Апарату Офісу Президента, Прес-секретаря Президента України, представників Президента України, уповноважених Президента, забезпечує координацію роботи структурних підрозділів Офісу;
забезпечує координацію роботи консультативних, дорадчих та інших утворених Президентом допоміжних органів і служб, їх взаємодію зі структурними підрозділами Офісу;
організовує контроль за виконанням указів, розпоряджень Президента;
визначає порядок відвідування громадянами та охорони адміністративних будинків і службових приміщень Офісу;
реалізовує в межах повноважень, визначених законодавством, державну політику у сфері охорони державної таємниці;
здійснює інші повноваження відповідно до законодавства.
   
А що, він ще і краде? ;o

Я такого в тексті не бачив.
Там написано:
привласнення службових повноважень Президента України;
не передбачені Фінансові Витрати на подорожі Голови ОП по території Держави та Міжнародні Поїздки
Він не наділений мати Державну Охорону . Може користуватися Авто ДУСі для пересування до і від місця праці , не більше !

і таке інше.

Пішов я спати, нема жодних аргументів, так не цікаво.

Хто такий Самойлов хз.
Шукайте на фейсбуці. Цей текст я побачив саме там.

Добраніч, мої зелені друзі  :pooh_go:

Єрмак не тільки охорону має, він має директора свого кабінету!!! О!
Отака посада: ще раз:
Директор кабінету Єрмака. Про що писала УП.
І це не з власної кишені на таку посаду!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія