Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чиновники за##бали

Чиновники за##бали

Реально .

Як би не війна то робив б продаж всього і планував би еміграцію .

Ось тільки війна і поїхати зараз це зрадити своїх

   
Re: Чиновники за##бали

Як закінчиться поїдеш
   
Re: Чиновники за##бали

не ний
плати дань зе-царю  :beach:

поїде він ...
   
Re: Чиновники за##бали

жити і вести Бізнес в Україні без хабарів можливно і це не тяжко [ua]

малий то взагалі просто середній теж
про великий бізнес незнаю там не був .

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136179.0
   
Re: Чиновники за##бали

У сонячну Бразилію на балі чи в домінікану?
   
Re: Чиновники за##бали

 :D

Тебе не зрозумієш. То "легко і комфортно робити бізнес", то вже би кудись валив. :facepalm1:
   
Re: Чиновники за##бали

не ний
плати дань зе-царю  :beach:

поїде він ...

 :gigi:
   
Re: Чиновники за##бали

:D

Тебе не зрозумієш. То "легко і комфортно робити бізнес", то вже би кудись валив. :facepalm1:

Де я таке писав ?
   
Re: Чиновники за##бали

У сонячну Бразилію на балі чи в домінікану?

Італію , і там де тепло
   
Re: Чиновники за##бали

Де я таке писав ?

 :laugh:
   
Re: Чиновники за##бали

:gigi:
В Бразилії бандити крутіші ніж наші чиновники.Нема сенсу тікати.
   
Re: Чиновники за##бали

Де я таке писав ?

Ну добре, я просто точно не запам'ятав. Писав :"жити і вести бізнес в Україні без хабарів можливно і це не тяжко ".

То ти визначайся. Бо в тебе один день "жити не тяжко", а другий "я би вже валив". :D
   
Re: Чиновники за##бали

Італію , і там де тепло
:laugh:   я так розумію пан не в курсі щодо тамошньої бюрократії
   
Re: Чиновники за##бали

Я так скажу, добре там де нас нема.

А на рахунок ТС, то хєр би де він ще такий бізнес замутив десь крім України, зі своїми стартовими можливостями .

Так що... ;)
   
Re: Чиновники за##бали

Треба їх зрозуміти.
Кормова база зменшилась.
Апетити  ростуть.
Айфон 15 сам себе не купить. :D
   
Re: Чиновники за##бали

:laugh:   я так розумію пан не в курсі щодо тамошньої бюрократії

він же туди не працювати їхати зібрався - сідєть на яхтє і пісать мемуари.
   
Re: Чиновники за##бали

Всякі є країни. От в Казахстані, чиновники могли би просто прийти і сказати давай 70% бізнеса, а то все заберемо.

В Китаї чиновники могли б і " к стєнкє" поставить за якусь фігню.

В Італії просто би не вдалось ніхєра відкрити бо все поділено і всі ніші забиті і чиновників навіть не треба.  :D

Ну і т.д.
   
Re: Чиновники за##бали

Читав, що було виявлено продаж поза пунктами обміну валют 10 ойро та 20 плн. В того що 10 ойро, валюту конфіскували. А вот громадянці з Рівного за продаж 20 PLN суд призначів 8500 грн штрафу. І вот ходять ці мразі, "показники" роблять. Щоб на фронт не відправили.
А тут ти такий, зненацька...
   
Re: Чиновники за##бали
PAL

Читав, що було виявлено продаж поза пунктами обміну валют 10 ойро та 20 плн. В того що 10 ойро, валюту конфіскували. А вот громадянці з Рівного за продаж 20 PLN суд призначів 8500 грн штрафу. І вот ходять ці мразі, "показники" роблять. Щоб на фронт не відправили.
А тут ти такий, зненацька...

а от в СРСР розстріляли би!
   
Re: Чиновники за##бали

Чиновники за##бали
здраствуй европейская бюрократия   :)
   
Re: Чиновники за##бали

а от в СРСР розстріляли би!
Ага. За контрабас менше 100 юсд на одеській митниці не заводились. Усне попередження))
   
Re: Чиновники за##бали

:laugh:   я так розумію пан не в курсі щодо тамошньої бюрократії

Так я ж не працювати )))
   
Re: Чиновники за##бали

Так я ж не працювати )))
Оближ. То в нас буде суспільство пенсіонерів та їхніх контролерів
   
Re: Чиновники за##бали

Чиновник це така істота яка не може знайти роботу у приватній компанії, не може знайти роботу закордоном і не може мати свій бізнес, але при цьому хоче жити як ті ким він не може бути. Тому чиновник імітує діяльність за кошт платників податків  і бере хабарі. Проблема в тому, що дуже часто він своєю діяльність паралізує продуктивну діяльність інших і хабар це є менше зло ніж бурхлива діяльність чиновника.
З особистого. У мене директор є колишнім чиновником, який всього кілька років пропрацював на держслужбі. Пройшло з того часу 15 років, а він дотепер має зіпсуті риси. Щоправда, він це визнає і каже, що йому дотепер соромно за кожен день, який він був чиновником.
Інший випадок - зустрічаю чиновника в держустанові і він на диво дуже активний і взагалі наче менеджер нормальної компанії, я був здивований і навіть мав спокусу запропонувати йому перейти до себе в компанію. Пройшло 10 років. я знов уз ним зустрічаюсь по якихось справах і бачу, що маю справу з конченем "довболюбом". Тривала робота чиновником зробила свою справу по деградуванню особистості.
   
Re: Чиновники за##бали

Читав, що було виявлено продаж поза пунктами обміну валют 10 ойро та 20 плн. В того що 10 ойро, валюту конфіскували. А вот громадянці з Рівного за продаж 20 PLN суд призначів 8500 грн штрафу. І вот ходять ці мразі, "показники" роблять. Щоб на фронт не відправили.
А тут ти такий, зненацька...

Ну дибіли
   
Re: Чиновники за##бали

Ну добре, я просто точно не запам'ятав. Писав :"жити і вести бізнес в Україні без хабарів можливно і це не тяжко ".

То ти визначайся. Бо в тебе один день "жити не тяжко", а другий "я би вже валив". :D

так можливо і не тяжко
   
Re: Чиновники за##бали

давай краще  писати про те що  втримаємось,  якщо ще  ти  почнеш  зрадопідарити -  пропаде  ця  хата б***ь
   
Re: Чиновники за##бали

не треба було горохового шута знімать зі стола коломойши і назначати президентом.
   
Re: Чиновники за##бали

Італію , і там де тепло
:weep:
там мафия, обдерут как липку :weep:
   
Re: Чиновники за##бали

:weep:
там мафия, обдерут как липку :weep:

він туди не довезе свої міліони - обдеруть ще на  кордоні
   
Re: Чиновники за##бали

він туди не довезе свої міліони - обдеруть ще на  кордоні
зря вы так про наш кордон
вывозят люди

Война спровоцировала серьезный отток наличной валюты и драгметаллов из нашей страны. В 2022 году люди увеличили вывоз валютных ценностей сразу в 2,2 раза, что подтверждается официальными данными Гостаможслужбы. Это то, что было письменно оформлено в декларациях физлиц и в чемоданах перевезено через границу (с)
   
Re: Чиновники за##бали

Так нетяжко вести бізнес, що аж чиновники заєбали і виїхав би за кордон  :)

Якщо це тебе трохи втішить, то мені сьогодні також митну вартість підняли, хабарів також не даю  :)

А якщо по темі- за кордон хіба їхати тратити гроші, заробляти там бізнесом дуже складно

А якщо їхати тратити- то будеш один з мільйонів , на кого ніхто і увагу не зверне , ти до цього не звик



   
Re: Чиновники за##бали

Так нетяжко вести бізнес, що аж чиновники заєбали і виїхав би за кордон  :)

Якщо це тебе трохи втішить, то мені сьогодні також митну вартість підняли, хабарів також не даю  :)

А якщо по темі- за кордон хіба їхати тратити гроші, заробляти там бізнесом дуже складно

А якщо їхати тратити- то будеш один з мільйонів , на кого ніхто і увагу не зверне , ти до цього не звик

та я і тут не особливо понтуюсь
   
Re: Чиновники за##бали

та я і тут не особливо понтуюсь

будеш уїзжати - лопату свою подариш?
   
Re: Чиновники за##бали

Чиновник це така істота яка не може знайти роботу у приватній компанії, не може знайти роботу закордоном і не може мати свій бізнес, але при цьому хоче жити як ті ким він не може бути. Тому чиновник імітує діяльність за кошт платників податків  і бере хабарі. Проблема в тому, що дуже часто він своєю діяльність паралізує продуктивну діяльність інших і хабар це є менше зло ніж бурхлива діяльність чиновника.
З особистого. У мене директор є колишнім чиновником, який всього кілька років пропрацював на держслужбі. Пройшло з того часу 15 років, а він дотепер має зіпсуті риси. Щоправда, він це визнає і каже, що йому дотепер соромно за кожен день, який він був чиновником.
Інший випадок - зустрічаю чиновника в держустанові і він на диво дуже активний і взагалі наче менеджер нормальної компанії, я був здивований і навіть мав спокусу запропонувати йому перейти до себе в компанію. Пройшло 10 років. я знов уз ним зустрічаюсь по якихось справах і бачу, що маю справу з конченем "довболюбом". Тривала робота чиновником зробила свою справу по деградуванню особистості.

+100
В мене дуже подібний досвід.
   
Re: Чиновники за##бали

Чиновник це така істота яка не може знайти роботу у приватній компанії, не може знайти роботу закордоном і не може мати свій бізнес, але при цьому хоче жити як ті ким він не може бути. Тому чиновник імітує діяльність за кошт платників податків  і бере хабарі. Проблема в тому, що дуже часто він своєю діяльність паралізує продуктивну діяльність інших і хабар це є менше зло ніж бурхлива діяльність чиновника.
З особистого. У мене директор є колишнім чиновником, який всього кілька років пропрацював на держслужбі. Пройшло з того часу 15 років, а він дотепер має зіпсуті риси. Щоправда, він це визнає і каже, що йому дотепер соромно за кожен день, який він був чиновником.
Інший випадок - зустрічаю чиновника в держустанові і він на диво дуже активний і взагалі наче менеджер нормальної компанії, я був здивований і навіть мав спокусу запропонувати йому перейти до себе в компанію. Пройшло 10 років. я знов уз ним зустрічаюсь по якихось справах і бачу, що маю справу з конченем "довболюбом". Тривала робота чиновником зробила свою справу по деградуванню особистості.

так
   
Re: Чиновники за##бали

якось все в загальних рисах

чим конкретно чиновники замахали? в чому долбоебізм?
   
Re: Чиновники за##бали

та я і тут не особливо понтуюсь

та справа не так в понтах, як в вагомості, впливовості, здатності "вирішувати питання"
   
Re: Чиновники за##бали

якщо по темі- за кордон хіба їхати тратити гроші, заробляти там бізнесом дуже складно

В ЄС для підприємства з такими потужностями і обладнанням як у Слава ну просто безмірний і непочатий край роботи.
Точніше кажучи, давно "початий" і, дякуючи цьому, "безмірний".
А керувати можна і з теплих країв. З вирію))
   
Re: Чиновники за##бали

В ЄС для підприємства з такими потужностями і обладнанням як у Слава ну просто безмірний і непочатий край роботи.
Точніше кажучи, давно "початий" і, дякуючи цьому, "безмірний".
А керувати можна і з теплих країв. З вирію))

Це у вас такий досвід чи припущення?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія