Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:facepalm1: :bomb: Львівяни можете радіти цим пиз****цьом :peremoga: :lol: :weep: :lol:

Будинок Шпрехера то теж коли будувалось то будо одоробло, що ніфіга не вписувалось

Нічого подібного там був скандал щодо висоти йшлось про 4(5) поверхів а проект на 7
   
Нічого подібного там був скандал щодо висоти йшлось про 4(5) поверхів
Я ж кажу одоробло
   
Я ж кажу одоробло

Ні там не було зауважень щодо стилю, архітектури, а щодо висоти, на відміну того кубу що вп*здячила фірма Антонова.
   
Ні там не було зауважень щодо стилю, архітектури, а щодо висоти, на відміну того кубу що вп*здячила фірма Антонова.

Це одоробло з фінтіфлюшками.
   
Саме архітектор Фердинанд Касслер отримав завдання створити монументальний шедевр від Шпрехера, а не завдання Антонова зробити дешевий готель щоб гроші заробити
   
Саме архітектор Фердинанд Касслер отримав завдання створити монументальний шедевр від Шпрехера, а не завдання Антонова зробити дешевий готель щоб гроші заробити

Та який нах шелевр. Лайно з фінтіфлюшками. Одоробло.
   
На тому Шпрезері мабуть ще і 6рошей аідмили огого. На шедевр грошей не шкода  :weep:
   
Саме архітектор Фердинанд Касслер отримав завдання створити монументальний шедевр від Шпрехера, а не завдання Антонова зробити дешевий готель щоб гроші заробити
Нема фінтіфлюшок = дешево!
   
І більше повнрхів для монументальності.  X(
   
Нема фінтіфлюшок = дешево!
Отож  :D
   
Щоб збудувати щось в центрі Львова то потрібно мати мільярди дулярів - стільки охочих поживитися стоїть в черзі...  :facepalm:
   
Щоб збудувати щось в центрі Львова то потрібно мати мільярди дулярів - стільки охочих поживитися стоїть в черзі...  :facepalm:

Ага. А збудували дешевий готель для заробляння грошей.  :(
А купа людей з мільярдами хотіли збудувати шедевр з фвнтіфлюшками для понтів перед Родшильдами  :new_russi:
   
Нічого зносити не будуть. Готелів нормальних в центрі не вистачає. Тому всі звикнуть.
Колись і з Леополісом таке саме було.
диктатора архітектора на всіх вас не вистачає

Пс ви мене можете засуджувати, але я би зніс пів Києва, особливо того, що набудували з 90тих, щоб повернути європейське обличчя місту.
Жаль, що Львів теж намагаються спаскудити і перетворити на близькосхідне місто по архітектурі

Останнє редагування: 29 лютого 2024 11:54:55 від Raindrop
   
Тут хз. Як на мене гдоробло це те що нависає і кидається в очі. Будинок Шпрехера кидаєтья, а той готельчик суромно стоїть в кутику. Укрсоцбанк теж кидається, але то вже свіже одоробло. До будинку Шпрехера вже звикли.
   
Щось львів'яни ніяк не пишуть про цю "красу" :facepalm1:

Показати зображення...
На фотці виглядає страшніше ніж вживу  :D
   
Тут хз. Як на мене гдоробло це те що нависає і кидається в очі. Будинок Шпрехера кидаєтья, а той готельчик суромно стоїть в кутику. Укрсоцбанк теж кидається, але то вже свіже одоробло. До будинку Шпрехера вже звикли.
будинок Шпрехера хоча би витримано в єдиному стилі. Проблема з висотністю?
   
Re:  :facepalm1:  :bomb: Львівяни можете радіти цим пиз****цьом  :peremoga:  :lol:  :weep:  :lol:

В Швеції кожен рік "відзначають" найгіршу новобудову. Архітектор дістає файну статуетку...якщо захоче взяти. :D


Тут є номінанти cього року, кому цікаво.

https://www.arkitekturupproret.se/2024/02/09/rosta-fram-kasper-kalkon-priset-2024-utse-2023-ars-fulaste-hus/

   
Тут хз. Як на мене гдоробло це те що нависає і кидається в очі. Будинок Шпрехера кидаєтья, а той готельчик суромно стоїть в кутику. Укрсоцбанк теж кидається, але то вже свіже одоробло. До будинку Шпрехера вже звикли.

А хто назвав будинок Шпрехера одороблом? йому ставили висоту в вину а не стиль тому він його змінив ДО завершення при ще старих технологіях будівництва.
   
будинок Шпрехера хоча би витримано в єдиному стилі. Проблема з висотністю?

В Єдиному стилі з чим? Там зліва червона шапочка взагалі конструктивізм справа одоробло укрсрцбанк.
Зараз ідеологія не будувати стилізацію, а вріздячити, що б відразу було іидно, що це новобуд. Як на мене хз, могли б відновити будинок,щобув до цього.
Прото він сам по собі будинок непримітний і не так вибивається, як Ібіс на Франка.
   
А хто назвав будинок Шпрехера одороблом?

Я  X(
   
Як на мене будинлк Шпрехера більше одоробло ніж той готель і нічо. Стоїть.
   
Колись будували куби з фінтіфлюшками. Потім фінтіфлюшки прибрали і стали більше гратись з формою. Далі косопиздити деконструктивізмом. Шо там шо там можна збудувати як шедевр так і одоробло.
   
Думаю львівську катедру теж треба знести бо її починали будувати в стилі готики а закінчували бароком - нема єдиного стилю - шото нето  :facepalm:
Ше й одну вежу так і не добудували до кінця...  :facepalm:
   
Я  X(

Певно Андрійко теж?
   
Певно Андрійко теж?
Де я а де Андрійко, наш Ісусик  [ua]
   
Де я а де Андрійко, наш Ісусик  [ua]

а наче на одне лице
   
Ну хз. Будувати ще одну третю домінанту поряд з будинком Шпрехера і укрсоцбанком нмд плгана ідея була б.
А так. З часом посіріє, зіллється з будинком Шпрехера і не буде відтіняти шедевр  [ua]
   
а наче на одне лице
Тю на тебе, спокуснику  :beach:
   
*замріяно*
А от якби. був Михальчишин
   
Поливіться на цещ іншого боку. Моглиб впіздячити щось помаранчеве вище за УСБ. Або взагалі склянк, як Ібіс на Франка.
   
Хоч я розумію, що народ прагне фінтіфлюшок.  :(
   
Хоч я розумію, що народ прагне фінтіфлюшок.  :(

А це нічого що вони подали інший проект а коли з горем пополам затвердили на громадських обговореннях то зробили інший?

Тупо обдуривши громаду? Збільшивши готель на 40%
   
Re:  :facepalm1:  :bomb: Львівяни можете радіти цим пиз****цьом  :peremoga:  :lol:  :weep:  :lol:

А збудували дешевий готель для заробляння грошей. 
А купа людей з мільярдами хотіли збудувати шедевр з фвнтіфлюшками для понтів перед Родшильдами

Нещодавно гортав олх... і знайшов найдорожчу на нині квартиру Львова. Тож, шедеврів з фінтіфлюшками і так не бракує  :weep:

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prodazh-eksklyuzivno-5-kmnatno-kvartiri-na-vul-novakvskogo-IDSKkol.html

   
Франка, Чародійка

Там і так був модерновий будинок.
А так вбудували такий же кубік як сусідні, але без фінтіфлюшок
   
Нещодавно гортав олх... і знайшов найдорожчу на нині квартиру Львова. Тож, шедеврів з фінтіфлюшками і так не бракує  :weep:

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prodazh-eksklyuzivno-5-kmnatno-kvartiri-na-vul-novakvskogo-IDSKkol.html

Показати зображення...

ООООО це зразу видно шо дорого богато а не отето ваше всьо! якісь дешеві готелі борделі біля катедри.... тьху срамота!
   
Там і так був модерновий будинок.
А так вбудували такий же кубік як сусідні, але без фінтіфлюшок

Так що там про обман громади і збільшення площі на 40% ? типу ок?
   
А це нічого що вони подали інший проект

Той що з проходом на першій фотці?
Якщо є юридичні питання це інше.
Ми художні смаки естетів-фупчиків обговорюємо  X(
   
Так що там про обман громади і збільшення площі на 40% ? типу ок?
В Чародійці теж?  ;o
   

А це нічого що вони подали інший проект а коли з горем пополам затвердили на громадських обговореннях то зробили інший?

Тупо обдуривши громаду? Збільшивши готель на 40%

Це брехня. Було кілька версій проекту.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія