Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Погляд на можливості в ЄС та Україні очима наших біженців

В усіх країнах свої медичні системи і з своїми плюсами і недоліками.
Але в Україні вже давно не середньовіччя, реформа Супрун привела до тями і систему сімейних лікарів і пільгові ліки для хроніків.
Є на що нарікати, але не треба ставитись до українців як до туземців з джунглів, що повинні роззявивши роти дивитись на свєточів західної цивілізації. Ми розвивались всі роки незалежності, західний світ теж проходив свій шлях розвитку з своїми помилками і пройобами. Ми такі само.
Суки-каци нас зупиняють, нищать, але ми проб'ємося і будуть ковбасники ще пишатися що вони колись були українцями :)
   
У нас за 10 євро можна мати гигабіт, скільки то коштує в Європі?
У меня гигабит за 17 евро + телевидение в комплекте.
   
останній мій досвід зі швидкою в Україні був в 2015 році. Тещі стало зле від тиску, реально, так що втратила свідомість. Приїхала швидка десь хвилин за 15 - дві бабусі лікар і фельдшер, одна за іншу тримаються. Подивилися, кажуть ну можемо в лікарню повезти. А як кажу зле стане в дорозі - ну кажуть як Бог дасть. А ви нашо питаю - а вони кажуть а шо ми зробимо, в лише анальгін при собі....
та не звизди, усе у них є, значить твоїй тещі не так і зле було.
у європах вопще б нафуй послали і ніхто не приїхав би на тиск до твоєї тещі.
   
А в Украине уже можно заказать товар онлайн, поюзать его неделю и отправить назад за счет магазина не получив ни единого вопроса?
   
та не звизди, усе у них є, значить твоїй тещі не так і зле було.
у європах вопще б нафуй послали і ніхто не приїхав би на тиск до твоєї тещі.
Ти читай спочатку... написав же - вона втратила свідомість. В Німеччині б вже через дві хвилини було б дві машини - одна з лікарями, інша з пожежниками, на той випадок як людину на ношах з останнього поверху знести треба було.
   
А в Украине уже можно заказать товар онлайн, поюзать его неделю и отправить назад за счет магазина не получив ни единого вопроса?
Можна повернути протягом 14-ти днів, але думаю поюзаний не приймуть, та і відправлять доведеться за свій рахунок.
Хоча не розумію навіщо займатися подібним наїбаловом і заохочувати до цього покупців пільговими умовами повернення, за який платять завищений прайс доброчесні покупці.
   
та не звизди, усе у них є, значить твоїй тещі не так і зле було.
у європах вопще б нафуй послали і ніхто не приїхав би на тиск до твоєї тещі.

В 2008-му до дуже "важкого" сина, реально  вмирав, приїхала отака пара стареньких лікаря і фельшера, я ще подумала що ж вони зробити можуть. А бабуська за 80 і катетер поставила і ввела ліки, а я спитала навіщо катетер у вену, то пояснила що дуже важкий і як треба буде то по путі буде вводити ліки щоб довезти до лікарні.
Звичайно, є різні лікарі і різні ситуації. Але не все у нас аж так жахливо
   
В усіх країнах свої медичні системи і з своїми плюсами і недоліками.
Але в Україні вже давно не середньовіччя, реформа Супрун привела до тями і систему сімейних лікарів і пільгові ліки для хроніків.
Є на що нарікати, але не треба ставитись до українців як до туземців з джунглів, що повинні роззявивши роти дивитись на свєточів західної цивілізації. Ми розвивались всі роки незалежності, західний світ теж проходив свій шлях розвитку з своїми помилками і пройобами. Ми такі само.
Суки-каци нас зупиняють, нищать, але ми проб'ємося і будуть ковбасники ще пишатися що вони колись були українцями :)
Так ніхто і не каже що в Україні середньовоччя, це навпаки українці заявляють що медицина в Європі гірша ніж в Україні, а це смішно. От тобі просто цифра з власного досвіду. Я працював на проекті в сіменсі, що обслуговує апарати МРТ. Знаєш скільки їх в Україні - близько 50 штук, а в Німеччині десь під 8000.
   
Ти читай спочатку... написав же - вона втратила свідомість. В Німеччині б вже через дві хвилини було б дві машини - одна з лікарями, інша з пожежниками, на той випадок як людину на ношах з останнього поверху знести треба було.
Про третю забув... З колекторами.
   
Так ніхто і не каже що в Україні середньовоччя, це навпаки українці заявляють що медицина в Європі гірша ніж в Україні, а це смішно. От тобі просто цифра з власного досвіду. Я працював на проекті в сіменсі, що обслуговує апарати МРТ. Знаєш скільки їх в Україні - близько 50 штук, а в Німеччині десь під 8000.
Коли це було, років десять тому. Та і мабуть в Україні МРТ не тільки сіменс як в Німечинні.
Зараз МРТ вже навіть по райцентам стоять і не по одному екземпляру.
   
В Європі медицина краща - але у нас ти можеш заплативши 30 баксів записатись на прийом до будь-якого спеціаліста - та зробити без направлення за смішні гроші будь-які аналізи - в Європі можеш тиждень чекати)
В Європі теж є приватні клініки, нічого чекати не потрібно ідеш і робиш.
   
А в Украине уже можно заказать товар онлайн, поюзать его неделю и отправить назад за счет магазина не получив ни единого вопроса?

Звісно.
Ну, якщо ти не жлоб і купуєш в нормальному магазині.
Чув таку штуку? Закон зветься. Так от, не уявляєш, в Україні теж бувають закони. В тому числі "Закон про права споживачів".
зі: трохи збрехав. Питання? питання будуть. Але не навязливі. Але це проханню фідбеку - це нормально.
   
Re: Погляд на можливості в ЄС та Україні очима наших біженців

Зараз МРТ вже навіть по райцентам стоять і не по одному екземпляру.
хай сам рахує  :D
https://mri-ct.com.ua/
   
Коли це було, років десять тому. Та і мабуть в Україні МРТ не тільки сіменс як в Німечинні.
Зараз МРТ вже навіть по райцентам стоять і не по одному екземпляру.
Цікаво чи є в Європі такі випадки, що людей яким вже виписують діагноз "смерть" не приймають в лікарню? Нехай дома помирають і не портять нам статистику.
   
Ти читай спочатку... написав же - вона втратила свідомість. В Німеччині б вже через дві хвилини було б дві машини - одна з лікарями, інша з пожежниками, на той випадок як людину на ношах з останнього поверху знести треба було.
То ти мабуть швидку в німечинні не викликав, там 15 хвилин будуть тільки виясняти чи варто до тебе їхать, чи може ти й сам впораєшся якщо даси тьощі понюхать нашатиря.
   
хай сам рахує  :D
https://mri-ct.com.ua/
Ну десь 500 всіх видів,  я  казав про 8000 лише від сіменсу, як брати всіх виробників то набагато більше буде
   
В Україні нормально з медициною у великих містах. Поїдьте в малі райцентри і ви офігієте від того лікування.
   
Цікаво чи є в Європі такі випадки, що людей яким вже виписують діагноз "смерть" не приймають в лікарню? Нехай дома помирають і не портять нам статистику.
В Європі для таких існують хоспіси якщо бабло є, у нас також існують але треба мати трохи грошей.
А лікарні вони створювалися щоб лікувати.
   
То ти мабуть швидку в німечинні не викликав, там 15 хвилин будуть тільки виясняти чи варто до тебе їхать, чи може ти й сам впораєшся якщо даси тьощі понюхать нашатиря.
а ти часто викликав?
я хз.. жодного разу..
в малого на другий день після пологів виявили якийсь вірус в крові, то визивали швидку лікарі щоб перевезти до спеціалізованої дитячої клініки.. то медсестра сказала - не хвилюйтесь, якщо вони приїхали за двадцять хвилин, то нічого страшного.. як є якісь проблеми вони до нас за дві-три хвилини приїздять...
   
В Європі для таких існують хоспіси якщо бабло є, у нас також існують але треба мати трохи грошей.
А лікарні вони створювалися щоб лікувати.
Якщо немає грошей, то нехай людина помирає дома в страшних муках. Я правильно зрозумів?
   
Якщо немає грошей, то нехай людина помирає дома в страшних муках. Я правильно зрозумів?
Ну якщо є потреба знеболювати особливо наркотичними препаратами, то вроді зараз це вирішується ін'єкціями на дому.
   
Ну якщо є потреба знеболювати особливо наркотичними препаратами, то вроді зараз це вирішується ін'єкціями на дому.
Ну спробуй вирішити. Це має робитися безкоштовно, але на ділі коштує великих грошей, простим людям це не доступно.
   
То ти мабуть швидку в німечинні не викликав, там 15 хвилин будуть тільки виясняти чи варто до тебе їхать, чи може ти й сам впораєшся якщо даси тьощі понюхать нашатиря.
Навіщо п***а про те, про що ти навіть гадки не маєш?

Цитувати
In Deutschland sind die Bundesländer zuständig für den Rettungsdienst. Dementsprechend sind die gesetzlichen Vorgaben zur Hilfsfrist in 16 unterschiedlichen Rettungsdienstgeset zen geregelt. Die Hilfsfrist beginnt nach diesen Regelungen überwiegend mit dem Eingang des Notrufes, mit der Einsatzentscheidung (Niedersachsen), der Einsatzeröffnung (Bremen) oder dem Beginn der Anfahrt (Bayern, Saarland). Die Hilfsfrist selbst reicht von acht Minuten in dicht besiedelten Gebieten Nordrhein-Westfalens bis hin zu maximal 17 Minuten in ländlichen Gebieten Thüringens (bei einer Versorgung von 95 % der Bevölkerung im Rettungsdienstberei ch bis 15 Minuten).
https://de.wikipedia.org/wiki/Hilfsfrist#:~:text=Die%20Hilfsfrist%20selbst%20reicht%20von,im%20Rettungsdienstbereich%20bis%2015%20Minuten).

Гугл-переклад

Цитувати
У Німеччині за службу порятунку відповідають федеральні землі. Відповідно, правові вимоги щодо періоду надання допомоги регулюються 16 різними законами про екстрену службу. Згідно з цими правилами, період надання допомоги зазвичай починається з отримання екстреного виклику, з рішення про направлення (Нижня Саксонія), з відкриттям направлення (Бремен) або з початком подорожі (Баварія, Саар). Час надання самої допомоги коливається від восьми хвилин у густонаселених районах Північного Рейну-Вестфалії до максимум 17 хвилин у сільській місцевості Тюрінгії (служби екстреної допомоги охоплюють 95% населення до 15 хвилин).
   
Ну спробуй вирішити. Це має робитися безкоштовно, але на ділі коштує великих грошей, простим людям це не доступно.
Звідки ти знаєш, ти з цим особисто стикався?
Я пам'ятаю в Раді дуже бодалися з цього приводу, щоб полегшити медичну допомогу людям які потребуть знеболювального, там ще Тімашонка чогось була дуже проти певної ліберізації з цього приводу.
Такшо можливо щось з того часу і змінилося на краще.
   
Про третю забув... З колекторами.
Не смішно... вони реально їздять на виклики з пожежниками - на той випадок, як доведеться двері ламати, бо людина знепритомлена, або зносити хворого з високо поверху в будинку без ліфту...
   
Звідки ти знаєш, ти з цим особисто стикався?
Я пам'ятаю в Раді дуже бодалися з цього приводу, щоб полегшити медичну допомогу людям які потребуть знеболювального, там ще Тімашонка чогось була дуже проти певної ліберізації з цього приводу.
Такшо можливо щось з того часу і змінилося на краще.
Так, у мене дятько помер минулого місяця.
   
Щодо медичних послуг. Жінка з дочкою зараз у Львові. Зателефонували здається в Залізничну лікарню, записались на обстеження, зробили УЗД серця, заплатили 800грн в касу за двох. Швидко, якісно і недорого.
Вчора жінка за скеруванням сімейного лікаря робила мамографію, безкоштовно
   
Щодо медичних послуг. Жінка з дочкою зараз у Львові. Зателефонували здається в Залізничну лікарню, записались на обстеження, зробили УЗД серця, заплатили 800грн в касу за двох. Швидко, якісно і недорого.
Вчора жінка за скеруванням сімейного лікаря робила мамографію, безкоштовно
Тут теж, за направленням від сімейного лікаря робиться безкоштовно в любій приватній клініці.
   
Щодо медичних послуг. Жінка з дочкою зараз у Львові. Зателефонували здається в Залізничну лікарню, записались на обстеження, зробили УЗД серця, заплатили 800грн в касу за двох. Швидко, якісно і недорого.
Вчора жінка за скеруванням сімейного лікаря робила мамографію, безкоштовно
Ну то для вас гамериканців диво, в нас все таке робиться безкоштовно і доволі швидко. знову таки, залежить від діагнозу лікаря, що направив. Можуть і день в день зробити, як є на те якісь ризики...
   
От тобі просто цифра з власного досвіду. Я працював на проекті в сіменсі, що обслуговує апарати МРТ. Знаєш скільки їх в Україні - близько 50 штук, а в Німеччині десь під 8000.
8-:
Стаття за 2012р  На сьогодні в Києві функціонує 34 МРТ-апарати, в Украї­ні – близько 70.
Тільки в Херсоні до війни було кілька. Бо люди дізнавались у знайомих: Де дешевше і де черга коротше?
   
Ну то для вас гамериканців диво, в нас все таке робиться безкоштовно і доволі швидко. знову таки, залежить від діагнозу лікаря, що направив. Можуть і день в день зробити, як є на те якісь ризики...
Українець як іде до сімейного він вже знає свій діагноз і які йому потрібні аналізи і обстеження.  :)
   
Тут теж, за направленням від сімейного лікаря робиться безкоштовно в любій приватній клініці.

Запис сьогодні на завтра? Чи треба пів року чекати?
   
Запис сьогодні на завтра? Чи треба пів року чекати?
Давайте припиняйте ці байки. Вже гидко читати. Якщо є направлення від сімейного, то робите хоч зараз. Направлення потрібно, щоб то було безкоштовно. Нічого чекати не потрібно. Якщо, потрібно якесь обстеження від лікуючого лікаря, то обстеження робляться в шпиталі, теж безкоштовно. Термін визначає лікар, якщо вважає, що то важливо, то вже зроблять.
   
Запис сьогодні на завтра? Чи треба пів року чекати?
Це залежить від ситуації. Наприклад, я щорічно в грудні роблю обстеження в сімейного лікаря, тож записуюсь зазвичай в жовтні, щоб підібрати собі зручний термін. Якщо я захворів і мені треба взяти лікарняний, то дзвоню йому вранці і зазвичай він мене приймає за годину-дві... Але в цьому році їм дозволили лікарняні по телефону виписувати, то я не заморачуюсь - дзвоню, кажу я захворів, виписуй мені лікарняний на тиждень.. він питає - ти прийдеш до мене? кажу - а треба? та ні каже... і лікарняні зараз електронні, раніше приходити за ними треба було, зараз ні... :D
   
Специфіка української медицини, якщо в тебе є гроші, то тобі будуть лікувати все, що ти забажаєш. Тут не будуть тобі лікувати хворобу якої ти не маєш, як би тобі цього не хотілося.
Про лягти в лікарню прокапатися, навіть самі українські лікарі сміються, але роблять це. Що дивно, навіть зараз під час війни люди лягають прокапатися.
   
Давайте припиняйте ці байки. Вже гидко читати. Якщо є направлення від сімейного, то робите хоч зараз. Направлення потрібно, щоб то було безкоштовно. Нічого чекати не потрібно. Якщо, потрібно якесь обстеження від лікуючого лікаря, то обстеження робляться в шпиталі, теж безкоштовно. Термін визначає лікар, якщо вважає, що то важливо, то вже зроблять.

 :lol:
   
За стоматологію згоден - вона в Європі overpriced, причому українська за якістю майже не відрізняється
Колега в 19 році їздив в Україну зуби робив, приїхав нахвалитися не міг. І дешево і якісно. Не пройшло і двух років все переробляє тут. Дешева рибка солона юшка.  ;)
   
:lol:
Що вам смішного?
   
Дослідження проведено Лабораторією Rating Lab. Опитування для дослідження проведено Соціологічною групою Рейтинг на Платформі Rating Online. Серпень 2023
https://ratinggroup.ua/research/ukraine/vse_vropeyske_dosl_dzhennya_ukra_nc_v_u_vrop.html
А про хабарі суддям чому не написали? Це теж послуги!
   
Якщо відремонтувати авто за 1000 євро то є гроші, а вставити імплант за ті ж гроші то дорого. Чекають декілька років щоб в Україні зробити дешевше, потім тут то все переробляють за набагато більші гроші. І це не поодинокі випадки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія