Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я вирішив провести заміну міністра оборони України. Зеленський.

А зелено- голубий ворішка куди ж? Послом до кепітал оф зе грейт брітен? Витрачати нажите непосильною працею на яйцях, куртках та яблуках?

ПС: Умерова призначать новим цапом відбувайлом в малодій каманді  зелених мародерів.
   
ПС: Умерова призначать новим цапом відбувайлом в малодій каманді  зелених мародерів
Дивіться, як би він разом з Джамільовим та Ердоганом не зробив Крим турецьким.
   
а чому вони всі не голяться?

ні я розумію на фронті, а шо заважає сотням волохатомордих у ТЦ та кабаках то робити?
   
крымский татарин на МО это о том что Крым не отдадим
это хорошо
   
Дивіться, як би він разом з Джамільовим та Ердоганом не зробив Крим турецьким.
ердогану крим нах не впав. мо" ще по бучач запропонуєш?
   
Дивіться, як би він разом з Джамільовим та Ердоганом не зробив Крим турецьким.
Та швидше ізраїльським.


 ЗІ. Крім військових, у верхніх ешелонах влади є хоч якійсь українські обличчя?
   
Крім військових, у верхніх ешелонах влади є хоч якійсь українські обличчя?

   
Щось я не зрозуміла, які саме попередні його заслуги вказують на те, що це достойна і належна кандидатура саме на пост міністра Оборони.

штоби што?


Що із перерахованого, що він уміє і може вказує на те, що він справиться з посадою Міністра Війни?
   
Та швидше ізраїльським.
Показати зображення...
ЗІ. Крім військових, у верхніх ешелонах влади є хоч якійсь українські обличчя?

Починається… а яке воно українське обличчя? 8-)
   
Я проти Умєрова. Це нахуй просто геноцід якийсь- українці гинуть за що? По наказу кримського татарина? Єбанутися просто. Татари нам завжди були вороги такими і залишилися. Подивіться на кримських татар-вони відразу всі перейшли на бік хто гроші дає.
А колись ми були гарними сильними суворими людьми. І нас було багато. І ми були рівні поміж таких самих. Татара б***ь призначили . Це посмішка єврейської долі чи кокаїну?
   
Татари більш ідейні, може не буде таких фейлів, як з Резніковим
   
Починається… а яке воно українське обличчя? 8-)
   
Я проти Умєрова. Це нахуй просто геноцід якийсь- українці гинуть за що? По наказу кримського татарина? Єбанутися просто. Татари нам завжди були вороги такими і залишилися. Подивіться на кримських татар-вони відразу всі перейшли на бік хто гроші дає.
А колись ми були гарними сильними суворими людьми. І нас було багато. І ми були рівні поміж таких самих. Татара б***ь призначили . Це посмішка єврейської долі чи кокаїну?
я тобі скажу, якщо обирати між татарами і русифікованими українцями Криму, то оберу татар. В мене переважно українці Криму викликали іспанський сором, грьобаний пластилін та ресурс якийсь. Можете на них котити бочку, але татари дуже проукраїнські, а молодь чудово володіє українською мовою на відміну від усіх какая разніца. Так, такі татари мені ближче ніж ж деякі с вастока любітелі руского міра
   
Татари більш ідейні, може не буде таких фейлів, як з Резніковим
Бгг.

В нас як головніше участкового то ідея одна, гроші.
   
Бгг.

В нас як головніше участкового то ідея одна, гроші.
ну то, поганих підопічних собі обирає голова меджлісу
   
А що там з правоохоронними органами, які у Рєзнікова питають, на якій підставі 24/02/22 народу видавали зброю? Чи ніхто нічого не питає?
   
Татари більш ідейні, може не буде таких фейлів, як з Резніковим
а яка в них ідея? Україна взагалі то не така щоб дуже стійка ,якщо по справжньому дивитися. Дуже багато протиріч. Дуже. І ставити татарина- це може він тільки військовий геній, але ні. Звісно ж.
   
Що із перерахованого, що він уміє і може вказує на те, що він справиться з посадою Міністра Війни?

Нічого. Тупе копіювання, щоб було "по-модьньому", власної голови немає. Людина на чолі військового міністерства без відповідного фаху, це утопія під час війни. Або політичний договорняк.
   
я тобі скажу, якщо обирати між татарами і русифікованими українцями Криму, то оберу татар. В мене переважно українці Криму викликали іспанський сором, грьобаний пластилін та ресурс якийсь. Можете на них котити бочку, але татари дуже проукраїнські, а молодь чудово володіє українською мовою на відміну від усіх какая разніца. Так, такі татари мені ближче ніж ж деякі с вастока любітелі руского міра
Це коли було? Зараз вони всі підтримують кацапську війну.
   
а яка в них ідея? Україна взагалі то не така щоб дуже стійка ,якщо по справжньому дивитися. Дуже багато протиріч. Дуже. І ставити татарина- це може він тільки військовий геній, але ні. Звісно ж.
Міністр оборони то завгосп. Військові генії у генштабі.
   
А що там з правоохоронними органами, які у Рєзнікова питають, на якій підставі 24/02/22 народу видавали зброю? Чи ніхто нічого не питає?

Правоохоронці органи сьогодні - це зелена охранка. Якщо дадуть вказівку - будуть питати, якщо не дадуть - будуть по тирнетах фотки українських пісюнів шукати, та хто там на оліксах старі радянські прапори продає.
   
Нічого. Тупе копіювання, щоб було "по-модьньому", власної голови немає. Людина на чолі військового міністерства без відповідного фаху, це утопія під час війни. Або політичний договорняк.
Кого б з команди Петра ви порадили, як думаєте Югій вже одужав?

Впорається?
   
Міністр оборони то завгосп. Військові генії у генштабі.
Завгосп вирішує більш ніж військові генії. Бо геніїв в нас немає.
   
Міністр оборони то завгосп. Військові генії у генштабі.
Завгосп мусить хоча б знати, що рятувати у першу чергу зі складу при пожежі...
   
Нічого. Тупе копіювання, щоб було "по-модьньому", власної голови немає. Людина на чолі військового міністерства без відповідного фаху, це утопія під час війни. Або політичний договорняк.
от і я про це. А може варто запитати у Залужного, кого б він хотів бачити на цьому посту для якнайшвидшого прискорення завершення війни? Думаю, його думка каші не зіпсує.
   
министр обороны это НЕ командующий!
это менеджер который должен обеспечить армию личным составом,  вооружением, боеприпасами, топливом, запасными частями, обмундированием, продовольствием и финансовым обеспечением
это не МАРШАЛ как у кацапов, а МЕНЕДЖЕР
   
Завгосп вирішує більш ніж військові генії. Бо геніїв в нас немає.
Де поділись?
   
Ви це тут про що талдичите? Який Залужний, які фахівці? МО сьогодні отримує левову частку бабла в країні і головне завдання міністра - частину цього бабла переправити керманичам, бажано без шуму і пилі. До чого тут якась армія? Їм зброю дали, от хай і крутяться.
   
от і я про це. А може варто запитати у Залужного, кого б він хотів бачити на цьому посту для якнайшвидшого прискорення завершення війни? Думаю, його думка каші не зіпсує.

Це виглядає логічно, принаймні міністр і головнокомандувач зможуть розмовляти на одній "мові".
   
Завгосп мусить хоча б знати, що рятувати у першу чергу зі складу при пожежі...
Щоб було шо рятувати, треба спочатку це купити.
   
Щоб було шо рятувати, треба спочатку це купити.

Купити можна аби що, проблема купити потрібне при обмеженому фінансуванні.
   
Купити можна аби що, проблема купити потрібне при обмеженому фінансуванні.
уяви що в тебе є 500 мільярдів, купи нам виробництво ф16 локалізоване на 50%
   
я тобі скажу, якщо обирати між татарами і русифікованими українцями Криму, то оберу татар. В мене переважно українці Криму викликали іспанський сором, грьобаний пластилін та ресурс якийсь. Можете на них котити бочку, але татари дуже проукраїнські, а молодь чудово володіє українською мовою на відміну від усіх какая разніца. Так, такі татари мені ближче ніж ж деякі с вастока любітелі руского міра

Це саме тому Джемілєв протягом року вже примудрився кілька разів бовкнути про незалежний Крим?
   
Зря
посмотрим
при всех своих так скажем недостатках Айболит был пока лучшим министром обороны с 1991года
   
Умерова призначать новим цапом відбувайлом


Новый громоотвод. Потом повесят всех собак и отправят в отставку.

Бо замена руководителя без изменения менталитета жителей часто не приводит к значительным изменениям в результатах управления.

Сознание и ценности граждан тут первичны.


Останнє редагування: 3 вересня 2023 23:31:55 від golden aplle
   
Ви це тут про що талдичите? Який Залужний, які фахівці? МО сьогодні отримує левову частку бабла в країні і головне завдання міністра - частину цього бабла переправити керманичам, бажано без шуму і пилі. До чого тут якась армія? Їм зброю дали, от хай і крутяться.
це сенс існування зеленої влади
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія