Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Понад 80% українців не бачать перемоги без повернення усіх територій



результати соціологічного моніторингу "Українське суспільство", який проводив Київський міжнародний інститут соціології на замовлення Інституту соціології НАН України у червні

Деталі: Лише близько 4% вважають достатніми для перемоги України у війні повернення усього, крім Криму, або повернення захопленого після 24 лютого.



https://www.pravda.com.ua/news/2023/08/29/7417521/
   
Я б ще хотів зруйнований кремль, але то таке, бонус.
   
Я б ще хотів зруйнований кремль, але то таке, бонус.
Гарний бонус.
   
Я б ще хотів зруйнований кремль, але то таке, бонус.
Кремль то лише символ. Конфедералізація і демілітаризація РФ, створення незалежної держави з областей, що безпосередньо граничать з Україною.
   
Кремль то лише символ. Конфедералізація і демілітаризація РФ, створення незалежної держави з областей, що безпосередньо граничать з Україною.
Це була б Повна Перемога. Ідеальна.
А зруйнований  кремль - це був би символ такої Перемоги.
Щоб закарбувалось у гангліях рассіянушок на віки.
   
А добровільно в ТЦК СП  приходять 15% з тих кого мобілізовують,  це тоді кобіти такі войовничі з пенсами?
   
А добровільно в ТЦК СП  приходять 15% з тих кого мобілізовують,  це тоді кобіти такі войовничі з пенсами?
теж цікаво, бажаючих нема на ЛБЗ рік++ сидіти, я вже в цьому переконалась
   
Ну так якщо скажеш, що погоджуєшся на "перемогу" без Криму, Донецьку, Луганську так це вроді стаття, нє?
   
Я б ще хотів зруйнований кремль, але то таке, бонус.

вам не спало на думку, скільки українців загине за цей бонус?
   
 В мене  одне питання -  хто  ризикне робити  вибори з такою  соціологією?
 Бо  той  хто  "сам  написав текст" (ц) Мінська - пролітає як  фанєра  над  Парижем,  а  влада  хрін ризикне

   


результати соціологічного моніторингу "Українське суспільство", який проводив Київський міжнародний інститут соціології на замовлення Інституту соціології НАН України у червні

Деталі: Лише близько 4% вважають достатніми для перемоги України у війні повернення усього, крім Криму, або повернення захопленого після 24 лютого.



https://www.pravda.com.ua/news/2023/08/29/7417521/


Чиїми руками ці 80% хочуть повертати всі території?

Чи готові ці 80% піти добровільно нафрогт? Чи хоча б до військомату зайти, оновити дані?
   
Чиїми руками ці 80% хочуть повертати всі території?

Чи готові ці 80% піти добровільно нафрогт? Чи хоча б до військомату зайти, оновити дані?
  Ти з 1%  ?
   
Ну так якщо скажеш, що погоджуєшся на "перемогу" без Криму, Донецьку, Луганську так це вроді стаття, нє?
Чого це? Можна просто називати їх "компромісні території".  :shuffle:
   
Чиїми руками ці 80% хочуть повертати всі території?

Чи готові ці 80% піти добровільно нафрогт? Чи хоча б до військомату зайти, оновити дані?

ось ель гайдар, любрикант і вся інша зелена фауна хвупу візьмуть калаші і підуть повертати :lol:
   
ось ель гайдар, любрикант і вся інша зелена фауна хвупу візьмуть калаші і підуть повертати :lol:
я  вже  з  калашем
   
виявляється  є  на  фупі той 1%
   
вам не спало на думку, скільки українців загине за цей бонус?
тАмагавк… :)

Останнє редагування: 29 серпня 2023 17:43:53 від Agni
   
А добровільно в ТЦК СП  приходять 15% з тих кого мобілізовують,  це тоді кобіти такі войовничі з пенсами?
Питання було "Що буде достатньо для перемоги". Якщо питання було би "Як ви хочете закінчити війну" з варіантами відповіді "Зупинитися вже з тим що є" і "Воювати до кінця", відповіді були би зовсім іншими.
Результат опитування дуже залежить від питань в самому опитуванні.
   
  Ти з 1%  ?


Що таке 1% ?
   
тАмагавк… :)

На тому тижні зʼявилися новини, що американським морським піхотинцям вдалося розробити мобільну платформу аж на 4 ракети томагавк. Перша вантажівка вже вироблена, ще чотири виробляються.
Це треба в партнерів попросити на тестування у бойових умовах.  (tu)
   
интересно бы было такой же опрос провести среди тех, кто хотя бы месяца три провел на передке...  B-)

ЗЫ. Добавлю, так и быть: опрос этот, результаты которого мы видим — ипсошная манипуляция. Не у тех спрашивали!

Останнє редагування: 29 серпня 2023 17:52:21 від Медведылло
   
Питання було "Що буде достатньо для перемоги". Якщо питання було би "Як ви хочете закінчити війну" з варіантами відповіді "Зупинитися вже з тим що є" і "Воювати до кінця", відповіді були би зовсім іншими.
Результат опитування дуже залежить від питань в самому опитуванні.

а перемога то чисто хотєлка ? можна тоді б було ставити питання з пунктом - аж до Уралу
   
Чиїми руками ці 80% хочуть повертати всі території?

Чи готові ці 80% піти добровільно нафрогт? Чи хоча б до військомату зайти, оновити дані?

перемога кується в тилу. Я думаю вояки розуміють звідки в них береться пальне, іжа, зброя ітакеінше ..
   
Хочуть, але в ТЦК не квапляться...
   
перемога кується в тилу. Я думаю вояки розуміють звідки в них береться пальне, іжа, зброя ітакеінше ..
вояки могут уступить тыловикам свое место и кувать перемогу в тилу - не вопрос
   
интересно бы было такой же опрос провести среди тех, кто хотя бы месяца три провел на передке...  B-)

ЗЫ. Добавлю, так и быть: опрос этот, результаты которого мы видим — ипсошная манипуляция. Не у тех спрашивали!
ти на  передку?
   
я  вже  з  калашем
супер, на яких напрямках зараз?
   
я  вже  з  калашем

був би з калашем - мав би айпі старлінковський , як у мене :pleasantr:
   
Чиїми руками ці 80% хочуть повертати всі території?

Чи готові ці 80% піти добровільно нафрогт? Чи хоча б до військомату зайти, оновити дані?
Готові.Я готовий.
   
а перемога то чисто хотєлка ? можна тоді б було ставити питання з пунктом - аж до Уралу
Перемога це не хотелкі,це ПЕРЕМОГА.Президент сказав що Україна в кордонах 1991р.Крапка.
   
був би з калашем - мав би айпі старлінковський , як у мене :pleasantr:
тупий  ти Юрік. Хоч і шофер колимагі.
   
супер, на яких напрямках зараз?
А Ви на  якіх?
   
вояки могут уступить тыловикам свое место и кувать перемогу в тилу - не вопрос

та вони взагалі можуть з фронту зібаться. Не вопрос.
   
А Ви на  якіх?
та мені цікаво як можна воювати і три останні доби писати на цьому форумі нон стоп

зи я жінка, не військовозобов'язана, усек?
   
та мені цікаво як можна воювати і три останні доби писати на цьому форумі нон стоп

зи я жінка, не військовозобов'язана, усек?
точно нон стоп  як  Кепітен Кебз?
   
я жінка, не військовозобов'язана, усек?
тоді  нічого питати,  я  бачив Ваші  пости,  воно Вам  не треба.
   
та вони взагалі можуть з фронту зібаться. Не вопрос.
так что тиловиков на ЛБЗ не ждать?
   
точно нон стоп  як  Кепітен Кебз?
ну кеп то на фронте, а ти де?
   
тоді  нічого питати,  я  бачив Ваші  пости,  воно Вам  не треба.
які саме пости ВИ бачили? і чому мені не треба? Я вас за язик не смикала - сказав А говори вже Б
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія