Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Римський папа об'ївся ухи! :X

Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Цитувати
всі вірні католики повинні слухати папу
От де ви всі таку єрись берете?
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

От де ви всі таку єрись берете?
так, папа непомильний лише у питаннях віри.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Папа ієзуїт , ще раз підкреслюю хто забув , іезуїти завжди лізли у державні справ. Обама на прізвище гнучкий до речі теж мав тісні стосунки з організацією молоді чорні католики америки. 
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Папа ієзуїт , ще раз підкреслюю хто забув , іезуїти завжди лізли у державні справ. Обама на прізвище гнучкий до речі теж мав тісні стосунки з організацією молоді чорні католики америки. 

Не думаю що обама дуже там в десна з папою ієзуїтом цілувались. В масонів якось з ієзуїтами не склалось зовсім. :)
Були часи навіть відкрито воювали
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Не думаю що обама дуже там в десна з папою ієзуїтом цілувались. В масонів якось з ієзуїтами не склалось зовсім. :)
Були часи навіть відкрито воювали

Коли це було. Я лише дивлюся на дати.
Вся хуйня почалася після розмови гнучкого обами з медвєдєвим, потім неочікувано змінили Ретцінгера на цього ієзуіта, пам'ятаю атаку чайкі і ворона на голубів. З цим папою одразу був погана звістка.
Хтось у світі вирішив що може знову продати Україну і народ у рабство, але щось пішло не так.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

 :weep: Оце попочитав .я думав мене вже важко чим здивувати ,"ан нєт".
головний приз відходить А.І..
це було шедеврально.
А про єзуїтів так взагалі-зачитаєшся  :laugh: ,стільки цікавого .
Правда є одне зауваження ,вже 6 сторінка ,а ще ніхто не видав про" цєль оправдиваєт срєдства" і "в ход шлі яд і кінжал".
Це так шановні експерти херово зубрили хрестоматію з історії для 6-Г класу ,чи підзабулося ?
Про " єзуїтську мораль", що вона так називається (як там " адаптивна ") чесно кажучи ,почув вперше .
Сміявсі,бо уявив собі "рєпу" Ескобара і Моліни в момент коли б вони про це теж дізналися  :laugh:
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X



Є цікаві дослідження,  є що почитати .



   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

сам читав ,чи не царскоє єто дєло ,хай мудрагели читають ? :laugh:
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

сам читав ,чи не царскоє єто дєло ,хай мудрагели читають ? :laugh:

Всю не читав, мене цікавило лише те що стосується гетьманщини, негативний вплив на долю українства.

Може ти почнешь щось по темі писати нарешті, а не мою персону розглядати?
Є в тебе щось по темі гілки?
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Всю не читав, мене цікавило лише те що стосується гетьманщини, негативний вплив на долю українства.

Може ти почнешь щось по темі писати нарешті, а не мою персону розглядати?
Є в тебе щось по темі гілки?
а шо за тема ?з того ,що я тут  вже прочитав мені сподобалось все.які претензії до мене ?
до речі ,раз вже ти згадав ,хто тобі сказав що "гетьманщина " це нашє всьо? так ,в двух словах ,щоб не флудити " тєму".
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Поляки вважаю теж напружились з цим папою, бо любітель Достоєвського скоріш за  все у своєму світогляді має Польщу як частину російської імперії.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Україна повинна мати «мужність білого прапора» і домовитись про припинення війни з росією, — Reuters цитує Папу Римського.

«Вести переговори — це сміливо. Коли ви бачите, що ви зазнали поразки, що справи йдуть не добре, ви повинні мати мужність вести переговори» + залучити до процесу міжнародних партнерів. На запитання, чи готовий він стати посередником, Папа відповів: «Я тут».
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Україна повинна мати «мужність білого прапора» і домовитись про припинення війни з росією, — Reuters цитує Папу Римського.

«Вести переговори — це сміливо. Коли ви бачите, що ви зазнали поразки, що справи йдуть не добре, ви повинні мати мужність вести переговори» + залучити до процесу міжнародних партнерів. На запитання, чи готовий він стати посередником, Папа відповів: «Я тут».

нафуй старого уєбана
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Це ж скільки хуйло платить своїй блядіщі, щоб вона привселюдно здійснювала такі "танці"  :facepalm1:
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Феєричний  іпанько...ну так давай, вперед - шуруй пєрєгаварівацца!
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Україна повинна мати «мужність білого прапора» і домовитись про припинення війни з росією, — Reuters цитує Папу Римського.

«Вести переговори — це сміливо. Коли ви бачите, що ви зазнали поразки, що справи йдуть не добре, ви повинні мати мужність вести переговори» + залучити до процесу міжнародних партнерів. На запитання, чи готовий він стати посередником, Папа відповів: «Я тут».
Старе зовсім поїхало :(
Хоча він, здається, сказав не "зазнали", а "Коли ти бачиш, що зазнаєш поразки...".
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

"Впісту Папу !"
Я.Галан (с)
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Папа продав свою душу сатані. Буквально.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Хоч я сам і є греко-католиком, однак все частіше починає вернути від такого.
Унцій допиститься, що приймуть закон про заборону реєстрації в Україні не тільки всіх прямопідпорядковани х кацапам церков, але і залежних від кацапів.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Та всі ці "церкви" - це делегування власної кебети на сторону якомусь "дядечку". В кого є власна голова на плечах, тому не потрібно делегувати необхідність думати якимось "дядечкам"  8-)
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Не думаю що обама дуже там в десна з папою ієзуїтом цілувались. В масонів якось з ієзуїтами не склалось зовсім. :)
Були часи навіть відкрито воювали

на днях ознайомився з історією питання.
що виніс:
ієзуіти придумані ватиканом, як метода боротьби с протестантами, щоб не було розколу і було підпорядкування папі.
а масони - розкольники )

папа - брудний пес. м,яко кажучи.
хай краще відкриє запасники бібліотек ватикана.
може там щось цікаве є, а ховають сотнями років.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Перед благословением Святейший Отец завершил встречу следующими словами: «Никогда не забывайте о наследии.  Вы наследники великой России: великой России святых, правителей,  большой России Петра I,  Екатерины II, той империи – великой, просвещенной, [страны] большой культуры и большой человечности. Никогда не отказывайтесь от этого наследства, вы наследники великой Матушки России, идите вперёд с этим. И спасибо вам. Спасибо за ваш способ быть, за ваш способ быть россиянами».

https://cathmos.ru/vy-sobralis-chtoby-byt-edinoj-czerkovyu-telemost-rossijskoj-molodyozhi-s-papoj-francziskom/?fbclid=IwAR0UiiDV39ytbea4ZSNM5DuDGSuSpgluTfXwcTivOC6z2g-qR5W0PSTF3KA

все. приймай московський патріархат і йди нах кацапе.  :fuck:
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

на днях ознайомився з історією питання.
що виніс:
ієзуіти придумані ватиканом, як метода боротьби с протестантами, щоб не було розколу і було підпорядкування папі.
а масони - розкольники )

папа - брудний пес. м,яко кажучи.
хай краще відкриє запасники бібліотек ватикана.
може там щось цікаве є, а ховають сотнями років.
приймай московський патріархат кацапе.  :fuck:
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Якби тільки цей папа( Ви послухайте проповідь Британського єпископа Річарда Вільямса в Польщі. Ось де треш і католицизм головного мозку. А ви дивуєтесь, звідки поляки стали такими ватними.Таке враження що це не священик, а Скабєєва в рясі. :S
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Ватикан протух остаточно  :( 
Я навіть пригададти не можу скількі разів за останні 100 років він був на стороні світла.
Один промінчик Світла - Папа Войтила. Все ж інше...
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

 :laugh:
масковський патріархат ваше всьо
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

:laugh:
масковський патріархат ваше всьо

Мені для стосунків з Богом різні пітари в рясах не потрібні.
В який би бік вони не хрестилися.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Мені для стосунків з Богом різні пітари в рясах не потрібні.
В який би бік вони не хрестилися.

ти жид чи фраєр ? чи християнин ?  :laugh:
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Якби тільки цей папа( Ви послухайте проповідь Британського єпископа Річарда Вільямса в Польщі. Ось де треш і католицизм головного мозку. А ви дивуєтесь, звідки поляки стали такими ватними.Таке враження що це не священик, а Скабєєва в рясі. :S

шо ти мелеш тупориле ?  :laugh:  :fuck:
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

імхо нашим угкц пора насрати на рим і обєднатись з пцу
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

ти жид чи фраєр ? чи християнин ?  :laugh:

Я і зараз хрещуся наліво - але то просто звичка. Ходити ж в костели, де лицемірні пітари а ля цей аргентинський чмошник кличуть лягти під диявола - то залишу тобі, "християнин" :laugh:
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

приймай московський патріархат кацапе.  :fuck:

ти йобнився старий пердун?  :=V
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

імхо нашим угкц пора насрати на рим і обєднатись з пцу

УГКЦ до Риму має відношення чисто формальне. Папа ніякого реального впливу давно не має не тільки на УГКЦ а і впринципі.Не треба перебільшувати його значення в плані впливати на щось.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

ти йобнився старий пердун?  :=V

я нє. ти кацапе схибився.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Ватикан протух остаточно  :( 
Що значить остаточно,вони завжди такими були.
Войтила це природнє виключення з правил.
Інквізиція живцем палила ,переслідувала ,тортутрувала етс. просвітників в епоху відродження.
Коперник Бруно Галілей...
Вони від того часу не далеко зайшли в розвитку.

   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

УГКЦ до Риму має відношення чисто формальне. Папа ніякого реального впливу давно не має не тільки на УГКЦ а і впринципі.Не треба перебільшувати його значення в плані впливати на щось.

ти помітив - Папа маразматик п***а хєрню а форумчянам з ПЦМП і ПЦУ - винна УГКЦ ? :laugh:
оті усі православні їбанати вже готові прийняти іслам ?  :laugh:
або зробити харакірі. (tu)
цим даунам винен Папа і УГКЦ. почитай шо ці комуністи і сатаністи пишуть  :vinsent:
 
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Я і зараз хрещуся наліво - але то просто звичка. Ходити ж в костели, де лицемірні пітари а ля цей аргентинський чмошник кличуть лягти під диявола - то залишу тобі, "християнин" :laugh:

 :laugh:  :fuck:
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

УГКЦ то файна правдива церква.  (tu)
усе решту то є гівно і секти.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

все. приймай московський патріархат і йди нах кацапе.  :fuck:

Ти що, гівна об'ївся? Чи готуєшся кацапам сраку лизати?
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Що значить остаточно,вони завжди такими були.
Войтила це природнє виключення з правил.
Інквізиція живцем палила ,переслідувала ,тортутрувала етс. просвітників в епоху відродження.
Коперник Бруно Галілей...
Вони від того часу не далеко зайшли в розвитку.


Певно тому я після смерті Войтили і не маю особливого бажання йти до Меси. Хоча тут, де я зара живу, католицизм дуже своєрідний. Я б сказав екзотичний.
В хаті весить Хрест, осв"ячений Войтилою в Києві. Мені його вистачає. А як треба буде тримати останню сповідь - тут є кому. Хоч на вигляд він мало схожий
 на класичного панотця  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія