Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жара. Кава з сіллю, а які у вас ліки від жари? :gigi:

”Такая жара аж спэка”, хлопець-одногрупник з Донбасу хвалився що так кажуть в нього вдома, 2-га пол. 80-х
Прикольно. Напевно, має місце бути.

СПЕ́КА (гаряче, дуже нагріте сонцем повітря), ЖАРА́, ПАЛ, ЖАРІ́НЬ розм., ЖАР рідше, СКВАР діал.; СПЕКО́ТА́, ПЕ́КЛО розм., ЖАРОТА розм., ВАР розм. (велика спека); ПАРНЯ́ (спека з надмірною вологістю). Спека та посуха того літа Мертвили поле і серця в'ялили (М. Рильський); Було вже надвечір. Сонце світило стиха, без жари (П. Куліш); Їй мріється далеке небо безхмарне, білі розпечені палом мури (М. Старицький); В хаті була спекота, і вони спали в сінях (Григорій Тютюнник); В хаті було пекло, як і на сонці (Ю. Яновський); Спека, як в червні, аж голова болить од жароти (М. Коцюбинський); Сонце підбилося ген-ген понад осокори, розпекло пісок.. і все замовкло під його варом (Дніпрова Чайка); У холодку — і там парня, аж в'ялить, Бо сонечко вогнем неначе палить (Л. Глібов).
   
Не пийте води! Зовсім!
З'їжте помідорку, яблучко, огірочок чи кавунчик, але води не пийте!
Організм сам зрегулює ваш водяний баланс!
Й все буде добре!
   
Не пийте води! Зовсім!
З'їжте помідорку, яблучко, огірочок чи кавунчик, але води не пийте!
Організм сам зрегулює ваш водяний баланс!
Й все буде добре!
в жару треба пити чай бажано зелений без цукру - це кращий варіант
   
Прикольно. Напевно, має місце бути.

СПЕ́КА (гаряче, дуже нагріте сонцем повітря), ЖАРА́, ПАЛ, ЖАРІ́НЬ розм., ЖАР рідше, СКВАР діал.; СПЕКО́ТА́, ПЕ́КЛО розм., ЖАРОТА розм., ВАР розм. (велика спека); ПАРНЯ́ (спека з надмірною вологістю). Спека та посуха того літа Мертвили поле і серця в'ялили (М. Рильський); Було вже надвечір. Сонце світило стиха, без жари (П. Куліш); Їй мріється далеке небо безхмарне, білі розпечені палом мури (М. Старицький); В хаті була спекота, і вони спали в сінях (Григорій Тютюнник); В хаті було пекло, як і на сонці (Ю. Яновський); Спека, як в червні, аж голова болить од жароти (М. Коцюбинський); Сонце підбилося ген-ген понад осокори, розпекло пісок.. і все замовкло під його варом (Дніпрова Чайка); У холодку — і там парня, аж в'ялить, Бо сонечко вогнем неначе палить (Л. Глібов).
да то в кругу того человека так говорят, я таке не чула. Слова з мови в рашен речь вставляли раньше, а щас может все там как александр сергеевич изъясняются я хз
   
І чому воду і напої продають з холодильника? Мабуть дурні.
То якийсь особливий середньоазійський мазохізм, пити в 40 градусну спеку киплячий чай.
угу, дебилы да

еще и польтах и тюбетейках, редкостные идиоты
   
Re: Жара. Кава з сіллю, а які у вас ліки від жари? :gigi:

І чому воду і напої продають з холодильника? Мабуть дурні.
То якийсь особливий середньоазійський мазохізм, пити в 40 градусну спеку киплячий чай.
О! Довбойоб продольно-ефірщик у всій своїй красі
   
З жарою справляється гомеостаз. Просто треба поповнювати тіло рідиною та мінералами. Не бути під прямим сонцем в день, решта - сила звички. В країнах де жара, люди кладуть вентілятори. не для охолодження а для циркуляциї повітря. Понти для заможних у вигляді кондиціонерів. Але то у більшості країн розкіш.


Я спеку переношу норм.Вдома відкриті вікна. З боку сонця закриті фіранкі. Пью тільки воду. Сіль їм мало ,, звичка. В будинку легше ніж у квартирі.
На роботі північна сторона і вінтелятори. Колежанки е що їм дует, йклмн!
   
Вдома відкриті вікна
тобто в хаті температура як на вулиці - 330С?
   
в жару треба пити чай бажано зелений без цукру - це кращий варіант
Так!
Ватяний халат, бараняча шапка, зелений чай без цуру й дутар не дурні придумали!
   
Я спеку переношу норм.Вдома відкриті вікна. З боку сонця закриті фіранкі. Пью тільки воду. Сіль їм мало ,, звичка. В будинку легше ніж у квартирі.
На роботі північна сторона і вінтелятори. Колежанки е що їм дует, йклмн!

Я теж..
Можу в спеку в куртці ходити)))
Не переношу холод!
Професія- холодільщик!
Парадокс!
   
Так!
Ватяний халат, бараняча шапка, зелений чай без цуру й дутар не дурні придумали!
Ну клин клином
   
Я теж..
Можу в спеку в куртці ходити)))
Не переношу холод!
Професія- холодільщик!
Парадокс!


До речі!

Профрекомедація!
Не зловживайте кондиціонерами!!
Особливо в спеку!
Їх завдання зробить комфорт( відвести вологу з приміщення в першу чергу).
Не занижайте температуру!!! Максимум- це різниця в 8 градусів від навколишньої!
Бо може бути горе..
   
Ну клин клином
Ага!
Температура тіла- 36,6
Температура чаю- максимум 45
А на дворі-+60 на сонці
От така собі термодинаміка!)))
   

[/quote]
Так!
Ватяний халат, бараняча шапка, зелений чай без цуру й дутар не дурні придумали!
[/quote]

Навіщо ці ватники, шапки і т.д.? Краще в Шотландію поїхати і все.
   
тема оцту не розкрита  :lol:
   
добре, особливо якщо ще й фізична нагрузка, одягати мокру футболку.
коли я вчора їхав 297 км з Боріка в Чернігів і в Борік то мокра футболка від Лемешів до Козельця добре допомагала.8 хвилин зливи з грозою трошки допомогли.Але вже біля моста на Остер було сухо і спекотно як наче нічого не було.
   
Не пийте води! Зовсім!
З'їжте помідорку, яблучко, огірочок чи кавунчик, але води не пийте!
Організм сам зрегулює ваш водяний баланс!
Й все буде добре!
до речі помітив що перекус яблуком чи аличою під час їзди у спеку дуже допомагає.саме краще це соковиті яблука або груші.але воду треба пить 11 годин на сонці так просто не даються.
   
тема оцту не розкрита  :lol:
:ok:
До речі, протирання водяним розчином оцту дуже гарно знімає температуру перегрітого тіла
   
:ok:
До речі, протирання водяним розчином оцту дуже гарно знімає температуру перегрітого тіла

протирання водою дає практично такий же результат. різниця тільки в тому що оцет знежирює шкіру і випаровування поту/води більш ефективне відповідно охолодження тіла як наслідок випаровування
   
до речі помітив що перекус яблуком чи аличою під час їзди у спеку дуже допомагає.саме краще це соковиті яблука або груші.але воду треба пить 11 годин на сонці так просто не даються.

Ніт!
Воду тільки на ніч!
Перетерпіти треба!
Умитися, ополоснуть голову й тіло- так!
Але не пити!!!
Й не їсти солодкого, особливо мятних чи шоколадних канафєт!
Особливо в дорозі за кермом!
Краще стати, зірвати травинку й пожувати, але НЕ ПИТИ!
   
Ніт!
Воду тільки на ніч!
Перетерпіти треба!
Умитися, ополоснуть голову й тіло- так!
Але не пити!!!
Й не їсти солодкого, особливо мятних чи шоколадних канафєт!
Особливо в дорозі за кермом!
Краще стати, зірвати травинку й пожувати, але НЕ ПИТИ!

?
   
протирання водою дає практично такий же результат. різниця тільки в тому що оцет знежирює шкіру і випаровування поту/води більш ефективне відповідно охолодження тіла як наслідок випаровування
Так
Просто оцет швидше випаровуєця й за що цього не дає розкритися потовим залозам, що дає просто вода
   
?
Що Вам не зрозуміло?
Я просто передаю віковий досвід свій та моїх пращурів з виживання в Херсонських степах...
Це зараз комфорт, а я ще застав як скрепери Пкк та Магканал рили...
Навіть звичайний полин може Вас врятувати від зневоднення ..
Гіркий, зараза, але..
   
Re: Жара. Кава з сіллю, а які у вас ліки від жари? :gigi:

   
От скажіть, будь ласка, чи Ви пили джерельну солодку воду, стоячи в морі??
Отож..
Всяк буває в нашому житті!
   
не їсти  шоколадних канафєт
це провокація срачу?
   
Що Вам не зрозуміло?
Я просто передаю віковий досвід свій та моїх пращурів з виживання в Херсонських степах...
Це зараз комфорт, а я ще застав як скрепери Пкк та Магканал рили...
Навіть звичайний полин може Вас врятувати від зневоднення ..
Гіркий, зараза, але..
Інколи досвід повязаний з ідеями дарвіна.
   
Що Вам не зрозуміло?
Я просто передаю віковий досвід свій та моїх пращурів з виживання в Херсонських степах...
Це зараз комфорт, а я ще застав як скрепери Пкк та Магканал рили...
Навіть звичайний полин може Вас врятувати від зневоднення ..
Гіркий, зараза, але..

яким чином від зневоднення може врятувати не вода або щось що не містить воду ?
якщо зневоднення вже відбулось.
   
це провокація срачу?

політичного
   
яким чином від зневоднення може врятувати не вода або щось що не містить воду ?
якщо зневоднення вже відбулось.
Виживуть за декілька поколінь тільки найбільш витривалі з мутацією яка дозволяє легше переносити зневоднення. )))
   
тобто в хаті температура як на вулиці - 330С?



Мені норм. Коли усім спекотно - в мене ноги теплі!:)
   
Інколи досвід повязаний з ідеями дарвіна.

" туда нєльзя! Там пропасть!
Но Вам можно..."
   
яким чином від зневоднення може врятувати не вода або щось що не містить воду ?
якщо зневоднення вже відбулось.

Слюновідділення..
Самозахист організму..
Не чули?
Ні?
Тоді Вам постом вище
   
Виживуть за декілька поколінь тільки найбільш витривалі з мутацією яка дозволяє легше переносити зневоднення. )))
Навіщо його переносити? Води попити поки що не проблема. До речі велосипедист шосейник в гонці на 200 км не доїхав би, якби не їв і не пив в дорозі.
   
політичного

 :good:

   
Навіщо його переносити? Води попити поки що не проблема. До речі велосипедист шосейник в гонці на 200 км не доїхав би, якби не їв і не пив в дорозі.

Не мішайте м'якого з теплим
Водія авто в спеку з велобайкером... І він тогой в того вітерець обдуває їбало, але є нюанс..
   
Навіщо його переносити? Води попити поки що не проблема. До речі велосипедист шосейник в гонці на 200 км не доїхав би, якби не їв і не пив в дорозі.
Почитай що я коментую, там рекомендують менше пити.
   
Re: Жара. Кава з сіллю, а які у вас ліки від жари? :gigi:

В Англії цього року дуже комфортна температура. Було пару днів спеки, але загалом 20-25 градусів вдень і 14-16 вночі. B-)
   
Re: Жара. Кава з сіллю, а які у вас ліки від жари? :gigi:



Ось на наступні 10 днів.
   
Re: Жара. Кава з сіллю, а які у вас ліки від жари? :gigi:

(tu)  куксі це шедевр.

куксі?

Корейська кухня - це щось особливе  (tu)

Їсти холодний суп Ненмьон з гречаною локшиною в спеку - то є дивовижна насолода...... Після цього досвіду, всякі окрошки - то помиї якісь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія