Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2: :-T

Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Ще для вареників із солоними начинками, окрім сиру, є смачна мокалка. Подрібнений часник заливаєм розжареною олією і туди вмокаємо вареники.
   
О, іще на Різдво (крім мого села більше ніде не зустрічав) : відварена і протушена квашена капуста з гречкою. Слина вже тече.
   
О, іще на Різдво (крім мого села більше ніде не зустрічав) : відварена і протушена квашена капуста з гречкою. Слина вже тече.
то тільки в пиріжки
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Подрібнений часник
Коли є підозра, що застудився, - натираю часника і заправляю ним та маслом тільки-но зварені пілімені.
Ніс пробива на рахунок "раз".

Є мінус - дружина тікає в іншу кімнату  :gigi:
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Тісто та картопля несумісні у шлунку - дуже тяжко перетравлюються.
це все вигадки та забобони
шлунку, з його соляною кислотою, похєр шо і в якій послідовності туди впаде
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

To Rambler: Сметана яку сбирають, підсолюють та консервують у банки (тому печатана) Рецепта на знаю, але смак зовсім інший аніж у звичайної. Спитаю жінку деталі. може вона знає. Це якась фірмова прикарпатська фішка я думаю.
Ого. Справді ніколи не чув про таке. Дякую.
   
чому ніхто отак смачьно нерозказуе про пає
бацця?.. 8-)
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

чому ніхто отак смачьно нерозказуе про пає
бацця?.. 8-)
відповідей є дві
1) тому що про паєбацця
- це теми серед своїх.
якісь обривки проскакують і на публіку, але зовсім найсмачніші деталі нхто на публіку не викладає.

2) тому що поєбалися і пішли їсти
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Найкращі вареники - вареники з сирою картоплею. Тобто у тісто ложать сиру картоплю і тоді вона вариться один раз, а не двічі. У нас в родині часто такі готують.
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

З картоплею з додаванням сиру. Зі смаженю на смальці цибулею зверху, і ложкою свіжої сметани.
Так. Підтверджую, це смачно.
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Тобто у тісто ложать сиру картоплю
Просто картоплю, чи все ж щось додають до неї?
   
Я готую лише вареники з вишнями. Вишні свої заморожую  зазвичай 1.5 кіла на зиму. Готую за зиму рази 2 чі 3. Кладу у морозилку та їм потроху зі сметаною та маслом.Тісто роблю на кефірі + сода( погашена в оцете). Тісто пухке, м'яке , як Крокі любить.:)
  Оце повернулася я в будинок додому десь 21.07.23, ще за два тижня подивилася у морозилку - що там е, а там е вареники які робила ще до війни. Ось міркую - чі їсти, чі викинути? Що шановне панство порадить?:)
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Просто картоплю, чи все ж щось додають до неї?
Вона порізана на кубіки. Плюс цибуля та перець. І, здається, олія.
   
Просто картоплю, чи все ж щось додають до неї?



Моя тітонька робила на вареники картоплю толчену і заливала її цибулею смаженою на олії.  Смачно.
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T
PAL

Замість кільки додаю часнику потертого. У заправку. Студентський борщ:)

часник не у заправку, часник треба кусать до цього борщу!
ну, або як у дитинстві мене навчили: окраєць чорного хліба натирається часником, підсолюється й наминається з борщем!

PS. нє, ну хіба можна у такі теми увечері заходить??? Я ж тепер маю бігти до холодильника!!!  :weep:
   
Вареники з мясом це пельмени))
вареники хіба з сирим м'ясом?
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T
PAL

відповідей є дві
1) тому що про паєбацця
- це теми серед своїх.
якісь обривки проскакують і на публіку, але зовсім найсмачніші деталі нхто на публіку не викладає.

2) тому що поєбалися і пішли їсти

любов приходить та уходить, а їсти хочецця завжди!!! (с) народна мудрість
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Підтримую вітчизняного виробника
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Вона порізана на кубіки. Плюс цибуля та перець. І, здається, олія.
Гм. І скільки ж часу варяться такі вареники з кубиками сирої картоплі? Признатись, думав, що мова про терту, як на деруни.
   
Замість м'яса додають, ,зазвичай консерву рибну у томаті
:bueee:
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Чому не можна обирати кілька варіантів?
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Моя тітонька робила на вареники картоплю толчену і заливала її цибулею смаженою на олії.  Смачно.
Та звісно, мусить бути добре)
Проте я б замість олії взяв вершкове масло, мабуть.
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Гм. І скільки ж часу варяться такі вареники з кубиками сирої картоплі? Признатись, думав, що мова про терту, як на деруни.

Якщо чесно, треба у мами спитати, вона таке готує :shuffle:. Але не дуже довго.
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Поляки вареники з борщом идять. Прям в тарелку з борщом кидают вареники. Кума в Польши так приглашала))
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Поляки вареники з борщом идять. Прям в тарилку з борщом кидают вареники. Кума в Польши так пригощала))
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

часник не у заправку, часник треба кусать до цього борщу!
ну, або як у дитинстві мене навчили: окраєць чорного хліба натирається часником, підсолюється й наминається з борщем!

PS. нє, ну хіба можна у такі теми увечері заходить??? Я ж тепер маю бігти до холодильника!!!  :weep:
Та одне одному не заважатиме.
ПС а якщо той часник ще салом затовкти, та в борщ, то все, гайки всім. Ніхто не вірить, що то  борщ на воді.
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Я готую лише вареники з вишнями. Вишні свої заморожую  зазвичай 1.5 кіла на зиму. Готую за зиму рази 2 чі 3. Кладу у морозилку та їм потроху зі сметаною та маслом.Тісто роблю на кефірі + сода( погашена в оцете). Тісто пухке, м'яке , як Крокі любить.:)
  Оце повернулася я в будинок додому десь 21.07.23, ще за два тижня подивилася у морозилку - що там е, а там е вареники які робила ще до війни. Ось міркую - чі їсти, чі викинути? Що шановне панство порадить?:)
Колись читав таку штуку

Писалося, що кулінари допускають помилку, коли гасять соду в оцті

Правильно, додавати одне та інше у тісто, тоді бурління при гасінні буде робити тісто пухким за рахунок бульбашок
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Правильно, додавати одне та інше у тісто, тоді бурління при гасінні буде робити тісто пухким за рахунок бульбашок
Абсолютно не завжди це є бажаним результатом. От для млинців роблять саме так, тільки не оцтом, а кефіром, чи кислим молоком. Оцет - то до нашого оригінального хвупчика. :)
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Колись читав таку штуку

Писалося, що кулінари допускають помилку, коли гасять соду в оцті

Правильно, додавати одне та інше у тісто, тоді бурління при гасінні буде робити тісто пухким за рахунок бульбашок
В такому разі тісто виходить гливким
Навіть в оладках
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

таки ТС губошльоп....  :D
   
з маком
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

всі окрім з сиром. може тому, що ніколи не їв останніх
   
б***ь....як тепер заснути?.
   
Навіщо я поліз в цю гілку...(((
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Треба додати "Вареники з картоплею і сиром". Там можна додавати варіанти голосування.
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Ще для вареників із солоними начинками, окрім сиру, є смачна мокалка. Подрібнений часник заливаєм розжареною олією і туди вмокаємо вареники.
Мачанка.
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

Полтавські, пухкі. З вишнями, шовковицею і полуницею. Великі як кулак здорового чолов'яги. Щоб тихенько співали коли їх витягуєш після варки. Таких пару з'їдаєш і все, наївся. А юшка в них в середині з ягід...мммм.
   
Re: Які вареники вам найбільш довподоби?.. :blush2:  :-T

І хто пішов готувати вареники?   :shuffle: 
   
Еа. Останній для тих, хто не пробував вареників.
Є ще вареники з картоплею і сиром, є з чорницями, з трускавками, грибами…
Для мене вареники з капустою - найулюбленіша різдв‘яна страва. Крім борщу, звісно. Смажу до них обов’язково зелену!!!! Цибульку.. Тільки так.
А ще на Різдво готували пісний борщ з "вушками"( варенички з  білими грибами) варенички маленькі, як равіолі,  12 шт в тарілку.  Ну і літом вареники з еперками.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія