Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Білорусь **(Загальна гілка)

Білорусь **(Загальна гілка)

Застовблю гілочку. Після сьогоднішніх ракет від них.... багато чого може бути і на їх території

Останнє редагування: 6 серпня 2023 10:26:21 від JudgeDredd
   
Re: Блєдорусія

Цікаво де ви були 24 лютого 2022?чи ви тільки помітили що з білоруської області рф почався наступ на Київ.
   
Re: Блєдорусія

Цікаво де ви були 24 лютого 2022?чи ви тільки помітили що з білоруської області рф почався наступ на Київ.
Якийсь час певно була потреба не особо концентрувати увагу на участі білорусі у війні росії з Україною. Я не можу критикувати в цьому плані керівництво країни, оскільки могли бути якісь невідомі мені фактори. І білоруси досить довгий час обмежувались тільки заявами вусатого таргана. Сьогодні щось змінилось. А значить вірогідно зміниться і наше відношення.
   
Re: Блєдорусія

Наступали эти скоты с территории белоруси и то что , бацька строит из себя целку - его не спасет!
   
Re: Блєдорусія

Застовблю гілочку. Після сьогоднішніх ракет від них.... багато чого може бути і на їх території

За великим рахунком, нам зараз не до них. Але в'їбати по якомусь кацапському військовому об'єкту, що розташований на їх території та від якого йде загроза - завжди вірне рішення.
   
Re: Блєдорусія

Про сьогоднішні пуски з їх території ще офіційно не підтверджено
   
Re: Блєдорусія

За великим рахунком, нам зараз не до них. Але в'їбати по якомусь кацапському військовому об'єкту, що розташований на їх території та від якого йде загроза - завжди вірне рішення.

В них там МИГ 31 регулярно злітає. Ось куди б дрони відправити.
   
Re: Блєдорусія

За великим рахунком, нам зараз не до них. Але в'їбати по якомусь кацапському військовому об'єкту, що розташований на їх території та від якого йде загроза - завжди вірне рішення.
На днях була інфа, що кацапи планують диверсію на мозирському нпз, щоб звинуватити Україну. І якщо підтвердяться запуски з еблорусії, це може бути підготовкою до того теракту. Мовляв це помста України за ракетний удар. Правда я не зовсім розумію, нащо то білорусам. Бо кацапи все роблять так, що потім не відновити. А мозирь це вагомий шматок білоруської економіки.
   
Re: Блєдорусія

В них там МИГ 31 регулярно злітає. Ось куди б дрони відправити.

+
   
Re: Блєдорусія

В них там МИГ 31 регулярно злітає. Ось куди б дрони відправити.

Вже нема там того МіГа... Полетів ще місяць чи два...
   
Re: Блєдорусія

На днях була інфа, що кацапи планують диверсію на мозирському нпз, щоб звинуватити Україну. І якщо підтвердяться запуски з еблорусії, це може бути підготовкою до того теракту. Мовляв це помста України за ракетний удар. Правда я не зовсім розумію, нащо то білорусам. Бо кацапи все роблять так, що потім не відновити. А мозирь це вагомий шматок білоруської економіки.
   То може, не ждать? Кацапы криворукие, опять всё через жопу сделают. Завод грамотно вынести- ума не хватит. Помочь надо бы. Всё равно на нас свалят.
   
Re: Блєдорусія

Наступали эти скоты с территории белоруси и то что , бацька строит из себя целку - его не спасет!
Вы пра тую цэлку, якая сабе ядзерную зброю выпрошвала, каб потым махаць ёй як макака на ўвесь свет?
   
Re: Блєдорусія

Панове, не забувайте про полк імені Калиновського  :facepalm1:
   
Re: Блєдорусія

Жыве Беларусь!
   
Re: Блєдорусія

хай живе Белорусь.
але хай краще не живе з путлєром.
   
Re: Блєдорусія

Контрнаступ на Кацапстанію через Бульбостан
   
Re: Блєдорусія

Панове, не забувайте про полк імені Калиновського  :facepalm1:
А хто про нього забув? Чи по вашому наявність полку свідомих білорусів автоматично знімає провину з обстрілів по нам і надання території для вторгнення?
   
Re: Блєдорусія

Про сьогоднішні пуски з їх території ще офіційно не підтверджено

Офіційний Telegram-канал Командування Повітряних Сил Збройних Сил України:

   
Re: Блєдорусія
PAL

Офіційний Telegram-канал Командування Повітряних Сил Збройних Сил України:

https://t.me/kpszsu/3957

так ще має буть експертиза
бо кацапня навчилася запускать фальш-цілі
   
Re: Блєдорусія
dmp

так ще має буть експертиза
бо кацапня навчилася запускать фальш-цілі

А хто буде експертом? ООН, Амнесті чи HRW? ПС вже сказали свій висновок.
   
Re: Блєдорусія

   
Re: Блєдорусія

А хто буде експертом? ООН, Амнесті чи HRW? ПС вже сказали свій висновок.
Ти ще Ігната згадай :lol:
   
Re: Блєдорусія

   
Re: Блєдорусія

   
Re: Блєдорусія
PAL

А хто буде експертом? ООН, Амнесті чи HRW? ПС вже сказали свій висновок.

ПС зафіксували на радарах повітряну ціль, що вилетіла від таргана
А от що то було, то будут ще визначать
це може буть обманка, вже були прецеденти
   
Re: Блєдорусія

До думки наших ПС має бути найбільша довіра, в них практика боротьби з ракетами різних типів зараз найбільша в світі
   
Re: Блєдорусія

Все до Прип'яті треба повертати
   
Re: Блєдорусія

А як там білоруси? Масово протестують?
   
Re: Блєдорусія

От же ж дебіли - совки (гілка - совки, і пишуть совки)
Та, ямний в рот, це зразуміло кожному дебілу (!):

"Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все. Якщо обирає свободу, матиме вирощений ним і ніким не відібраний хліб" С. Бандера.

Якщо якісь ідійоти, поважємі мною, сябри, вважають, що їм чиста нічого не буде за  ТЕ ЩО ВОНИ ЗРОБИЛИ УКРАЇНІ - вони помиляються...
   
Re: Блєдорусія

це може буть обманка, вже були прецеденти
Якщо й так, це абсолютно нічого не змінює.
Таргана включають в гру.
   
Re: Блєдорусія

А як там білоруси? Масово протестують?
Кивають на нас, типу "а ви сильно чинили опір в Криму і захоплених областях" і плачуться що їх теж заперечували і поневолити.
   
Re: Блєдорусія

Зі: вибачатся перед білорусами, ТС, пілдар! Або виправь назву гілки.
Від тебе КГБ (ТС) смердить...
   
Re: Блєдорусія

Зі: вибачатся перед білорусами, ТС, пілдар! Або виправь назву гілки.
Від тебе КГБ (ТС) смердить...
Можеш сходити лизнути і хуйлу і таргана за один раз.
Я не можу інакше називати країну, що приймає участь у війні проти нас. А що тобі і як смердить, мене не колише.
До багатьох білорусів в мене хороше ставлення, але не до країни якою рулить вусатий покидьок.
   
Re: Блєдорусія

Ну, наприклад, мені очевидно, що Крен - гебісьстський підар....
   
Re: Блєдорусія

Я не можу інакше називати країну, що приймає участь у війні проти нас. А що тобі і як смердить, мене не колише.
До багатьох білорусів в мене хороше ставлення, але не до країни якою рулить вусатий покидьок.

Іди нахуй
   
Re: Блєдорусія

Ти вибачися підар (і виправиш назву гілки) або тебе вважати гебіським підаром для провакацій?
   
Re: Блєдорусія

Кивають на нас, типу "а ви сильно чинили опір в Криму і захоплених областях" і плачуться що їх теж заперечували і поневолити.

Ну за Тихановську ж виходили протестувати (хоча це може бути спланована кацапами провокація щоб остаточно перетворити таргана на ізгоя і навічно прив'язати до себе)
   
Re: Блєдорусія

Ти вибачися підар (і виправиш назву гілки) або тебе вважати гебіським підаром для провакацій?
За що я маю вибачатись, чучело? За те що по нам знову стріляють з Білорусії?
   
Re: Блєдорусія

Ну за Тихановську ж виходили протестувати (хоча це може бути спланована кацапами провокація щоб остаточно перетворити таргана на ізгоя і навічно прив'язати до себе)

ну от ще один...)) прикриває))
   
Re: Блєдорусія

За що я маю вибачатись, чучело? За те що по нам знову стріляють з Білорусії?

За назву гілки, йуобок
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія