Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: показники за е/е і газ забула вчасно передати :S

Показники за липень забула передати. Зазвичай передаю 30 чи 31 , до 3 наступного місяця в принципі  можна ніби.
А сьогодні вже четверте серпня...    як викрутитись  тепер правильно: сьогодні передати чи чекати до кінця наступного місяця, і потім за два місяця разом передати?
   
 8-)  :-)o
   
За е/е порахують по середньому, а в наступному місяці ви введете показники і воно там само автомвтично порахує. За газ в наступному місяці за 2..
   
За е/е порахують по середньому, а в наступному місяці ви введете показники і воно там само автомвтично порахує. За газ в наступному місяці за 2..

Ок, значить не проблема?
Тобто можна розслабитися і не смикаться до кінця місяця?  8-)
   
Re: ФЗВ: показники за е/е і газ забула вчасно передати   :S



Не реклама
Самому помогає
   
Показати зображення...
Не реклама
Самому помогає

Та це ніби вперше таке, трохи різних подій одночасно навалилося і відволікло.
Але ваша правда, все колись буває вперше  :D
   
я постійно забуваю, дружина нагадує 1 числа в 22.00  :) . Не переймайтесь.
   
я постійно забуваю, дружина нагадує 1 числа в 22.00  :) . Не переймайтесь.

Дякую
   
В мене на телефоні щовечора з 23-го по 27-ме стоїть нагадування.
Якщо таланти нічого не напартачать - то без проблем передаю на сайті ЦКС.
Але коли  вних знову лажа - то заходжу на сайти постачальників послуг і клепаю показники.
   
я теж тільки сьогодні згадав.
зайшов на сайт... записав.. тикнув ПЕРЕДАТИ.  - реакція сайту на пізню передачу як звичайна.
(- рахунки вони стряпають вродь 10-го числа. - запізнення по барабану)

 :) це я так думаю
   
я теж тільки сьогодні згадав.
зайшов на сайт... записав.. тикнув ПЕРЕДАТИ.  - реакція сайту на пізню передачу як звичайна.
(- рахунки вони стряпають вродь 10-го числа. - запізнення по барабану)

 :) це я так думаю
4-го наче ще не пізно.
Сьогодні передав за газ- прийняли.
В мене покази приймають одні, а рахунки виставляють інші.
Після 10-го Нафтогаз оголосить суму платежу
   
я теж тільки сьогодні згадав.
зайшов на сайт... записав.. тикнув ПЕРЕДАТИ.  - реакція сайту на пізню передачу як звичайна.
(- рахунки вони стряпають вродь 10-го числа. - запізнення по барабану)

 :) це я так думаю

 За моєї пам'яті на ФУПі ще ні разу такого не було, щоб думки  всіх були однозначно однаковими ,  що так чи інакше зробити  потрібно  ;)
Якого б питання це не стосувалось..    :D
   
Показники за липень забула передати. Зазвичай передаю 30 чи 31 , до 3 наступного місяця в принципі  можна ніби.
А сьогодні вже четверте серпня...    як викрутитись  тепер правильно: сьогодні передати чи чекати до кінця наступного місяця, і потім за два місяця разом передати?
Пробуйте відправити, як сайт прийме, то все добре. Газ до 5 числа приймають, а електрику до 3 недавно зробили.
   
Показати зображення...
Не реклама
Самому помогає
із інструкції --   Фармакотерапевтична група  Комплексний гомеопатичний   :D  препарат.
Джерело: https://compendium.com.ua/dec/274139/
   
зазвичай вони по середньому виставляють "розрахункові" показники більші ніж у тебе на лічильнику і заносять їх в базу
вносити свої показники можна будь-коли, хоча деякі постачальники послуг можуть обмежувати приймання їх якимись тимчасовими часовими рамками
якщо спробувати занести свої показники а вони менші ніж вони розрахункові внесли, то доведеться на протязі пари місяців вирівнювати надаючи показники що не дуже відрізняються від тих їхніх завищених, аж доки твої з лічильника не стануть більшими за ті їхні
   
Для пам'яті треба їсти м'ясо та яйця, там є таурин. І клітковину, особливо гарбузові (огірки) - в сирому вигляді зі шкіркою, бо там є гіркота (кукурбітацини), яка ще артрит та стрес лікує. І мабуть жири - сало, сметану, олію, з ними мозок працює краще.
   
Нашо навантажувати пам'ять рутиною, якщо є смартфони  :facepalm1:
   
за газ можна вносити до 5-го, покази на останнє число місяця
   
Re: ФЗВ: показники за е/е і газ забула вчасно передати   :S

за газ можна вносити до 5-го, покази на останнє число місяця

Саме так.
Електрику до 3-го, але за 1 раз нарахують щось як за минулий місяць, нічого страшного
   
чекати до кінця наступного місяця, і потім за два місяця разом передати
Ось так зробить.
   
Нашо навантажувати пам'ять рутиною, якщо є смартфони  :facepalm1:
Я інколи ігнорю нагадувалку) (P)
   
за електрику теоретично можна внести показники в систему будь якого числа, але вони нарахують десь так як за минулий місяць, потім на кінець місяця вже внести наявні показники, для коректного рахунку на поточний місяць
   
я ніколи не передаю, сплачую все згідно своїх показників. вони там нараховують якісь борги, але мені до задниці, визиваю контролера, якщо потрібно, він знімає показники и сам передає. але цкс то є прокладка, краще напряму мати справу с постачальником.
   
В приват24 ставлю автоплатіжку на все, раз на пів року чи рік корегую виплати
   
О май гад :))) Та я по пів-року не передаю :)))
Ото проблема....
Зато ми простерилили 796 тварин за 12 днів !!!
   
я вірно розумію що цінителька оленів з німеччини питає про оплату комуналки в Україні ?
я не схибився ? все так і є ?
   
О май гад :))) Та я по пів-року не передаю :)))
Ото проблема....
Зато ми простерилили 796 тварин за 12 днів !!!

во ! респект. куди відправиш тувсю живність ?
   
 :facepalm1:

Нє, панове, ну це вже зовсім...

Скоро будете відкривати гілку - ФЗВ, забула, чи забув  вчасно прийняти пігулки, покакати, пописяти, покормити домашню тваринку, поголитися (потрібне підкреслити)!!! Що робити, куди бігти, що хапати???
   
Я на початку 22 року десь пів року не мав змоги передавати показники газу бо дома нікого не було. коли добрався до хати виявив що один постачальник щез і нас перекинули до іншого. старий постачальник автоматично рахував мені щось по 300 кубів в місяць як за опалювальний сезон. хоч показники лічильника не мінялись. і тепер вже рік старий постачальник щодня бомбить мене колекторами за борг. а я нічого зробити не можу бо старого постачальника не достукатись і йому пофіг.
   
Re: ФЗВ: показники за е/е і газ забула вчасно передати   :S

Показники за липень забула передати. Зазвичай передаю 30 чи 31 , до 3 наступного місяця в принципі  можна ніби.
А сьогодні вже четверте серпня...    як викрутитись  тепер правильно: сьогодні передати чи чекати до кінця наступного місяця, і потім за два місяця разом передати?

напишіть краще як ви бачите повоєнний політичний устрій України  :pooh_lol:
   
Це реально п***а
А шо станеться якшо опла  тити -передати потім за 2?чи це заборонено?? :facepalm1:
   
Re: ФЗВ: показники за е/е і газ забула вчасно передати   :S

Це реально п***а
А шо станеться якшо опла  тити -передати потім за 2?чи це заборонено?? :facepalm1:

квартиру конфіскують
   
Тільки що передав дані на воду і газ. Вони до 5.
А на електрику контролер сама зніме.. :-)o
   
Тільки що передав дані на воду і газ. Вони до 5.
А на електрику контролер сама зніме.. :-)o

Я також сьогодні зранку  всі показники передала...    все нормально зарахувало  ніби, і газ,  і  е/е, і воду (ми по вайберу передаємо)...    побачимо, що в квитанції буде стояти   ;)
   
Іноді теж забуваю. Ну платимо якось по середньому, потім передаємо наступного місяця і воно автоматично підраХує і нічого страшного.
   
Re: ФЗВ: показники за е/е і газ забула вчасно передати   :S Нове

Я інколи ігнорю нагадувалку) (P)

Треба просто її на вірний день і час налаштовувати, передбачаючи коли буде потрібний стан та настрій

Останнє редагування: 5 серпня 2023 18:35:59 від Uki_
   
електрика до 3-го, газ до 5-го
як в німчури не знаю.
   
20 числа кожного місяця сплачую всі платежі скопом.показники на день сплати.кому не подобається нехай шукають корабель.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія