Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А навіщо людям пенсія :S

Re: А навіщо людям пенсія  :S

А мм тут про штати говоримо?
Ну якби про весь світ.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Погугли що таке сквотинг і хто такі окупаси.
Нафіга воно мені? А живу не в гуглі, а в реальному житті.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Ну якби про весь світ.
Ну добре. І багато тоді народу з Штатів втекло?
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Як вам кацапопропоганда мізки позасерала.  :facepalm1:
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Накопичення нічого не тягнуть. Просто люди хочуть жити вже і сьогодні. І правильно роблять. На старість якщо до неї і доживеш, всерівно буде хреново. З голоду не помреш, на вулицю ніхто тебе не викине.
Ну якщо в тебе житло біля моря в курортних локаціях і ти там крутиш і контролюєш то норм

По прибутковості на вкладений капітал Львів Одеса криють конкретно  Відень як бики корову.

Зрозуміло якщо в тебе тут вілла і знімає її хлопець рівня діма ф то норм.
Віддасиш 35% податків але +/- передбачувано

Але якщо не вілла а квартирка то краще Львів
Їх поперше в Львові буде мінімум 3 штуки
А отже ліквідність активу в реалізації частиною зростає. Мінімізується ризик простоїв

Але головне ніякий суд в Україні не примусть тебе тримати орендаря скільки орендар схоче а не ти хочеш. Мінімум законом рент тут 3 роки. А все що менше (1р наприклад) то суд визнає пунк нечинним і призначить уголу безтерміновою а це конкретне попадалово

Також укрсуд не примусить тебе переплату орендарю повернути.  В випадку коли ти здав за 1500є але більше ніж 900є здавати не міг (сітка класів)
От і рахуй
Орендар сидів 5 років потім псіханув і суд тобі вказав рішенням 600є×12м×5р=36000є
повернути
І хуй смикнешся бо ти не босяк а чувак з активами

Ну весело ж йопт)
Обіржешся
Зато лендлорд))

От що маю на увазі бик-корову
Львів-Відень

Тому на 70% квартира "лендлорда" тут буде пуста
Або в фірму під добовий рент допоки яку в пару вечірок в ригання опездоли студеї її не вграють 


Останнє редагування: 12 лютого 2024 21:37:01 від Lemberg.AT
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Нафіга воно мені? А живу не в гуглі, а в реальному житті.
Ну коли окупаси прселяться в твоїй квартирі то реальне життя постукає тобі по голові.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Ну добре. І багато тоді народу з Штатів втекло?
Куди і чого вони мали тікати зі штатів?
Попереселялись в трейлерні парки та підвали батьківських домівок.  Дехто на вулиці Лос-Анжелеса.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Ну коли окупаси прселяться в твоїй квартирі то реальне життя постукає тобі по голові.
Ніхто ніколи в моїй квартирі без мого дозволу не поселиться. Ти би за свою квартиру хвилювався.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Куди і чого вони мали тікати зі штатів?
Попереселялись в трейлерні парки та підвали батьківських домівок.  Дехто на вулиці Лос-Анжелеса.
Я не беруся, щось говорити за Штати, бо я там не жив. Ти жив в штатах, що все так добре знаєш?
Як це було в Європі, я добре знаю. Завтра розкажу.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Я так і не почув який сенс їм роздавати продукти, в створенні яких вони не беруть ніякої участі
бо їх буде так багато,що таких як ти просто грабануть а потім повісять як в 17 році. Тому європа і америка після большевицького перевороту почала помалу політику яка триває і до сьогодні. і більше повішень багатих і величезна різниця між крайніми класами по прибутках не спостерігається (тобто жий сам і дай жити дрругому не пусте пісце в свідомості багатих засвоєна добре була)ютому між іншим і почався стіворювати середній клас та розвал потомственнрої аристократії(землеволодіння) до допустимого рівня не подражнючого суспільство в цілому. Тому і європа зараз СОЦІАЛЬНА не соцалістична як тут люблять говорити колишні совки,що вибилися з грязі в князі по їх поняттях. те саме і проходить в америці але повільніше враховуючи дві світові і перетік капіталу в америку за той час.
 А от тепер стара наука у верхів трохи вивітрилася зі сходом дідів і батьків і приходом на їх місце нових і ніколи не почуваючих на собі рук тих,хто масою коли нема що істи і сімя гролодає знову може змінити думку з прагнення жити краще повільним підйомом свого добробуту на швидкий і радикальний. Бо тут теж діди і батьки ,що знали чим то коштує і їх стороні теж вимерли а на арені молоді ,голодні і без тормозів та історичної памяті.
 І на памятку-армії спрасіння і доброчинність не виникла і є чисто з альтруїстичних мотивів багатого прошарку а як клапан спуску пару до допустимого рівня внизу піраміди. Вихідці з совку просто то пропустили коли жили або підростали після совкової реальності в системі псевдо держкапіталізму чи фантомного капіталізму на словах.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

бо їх буде так багато,що таких як ти просто грабануть а потім повісять як в 17 році.

Так якщо їм давати ресурси то їм ще легше буде "грабанути" та повісити
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

бо їх буде так багато,що таких як ти просто грабануть а потім повісять як в 17 році. Тому європа і америка після большевицького перевороту почала помалу політику яка триває і до сьогодні.

Чудік, ти як болванчик повторюеш заклинання що тобі на уроках історіі капесесе в голову вбили

Ще до 17 року Генрі Форд платив зарплату 5 доларів в день, це десь 150-200 на сьогодні, будував житло для робітників і лікарні також. В Британіі таке було вже в кінці 19 сторіччя. Хто і кого різав в дикій Росіі як тоді нікого не хвилювало так і тепер не хвилюе, хай аборигени тішаться як собі хочуть.
Остальні тези соціалістичноі політекономіі в твому тексті такіж дебільні як те що весь капіталізм дуже злякався російських революціонних матросів. Весь світ побачив що тих знаменитих матросів троцкий з леніним в Кронштаті покрошили як тільки вони щось попробували вякнути.

Зараз безробіття 3% це значить що всі хто хоче робити можуть мати роботу, але ж тупа частина 40% населення набралися кредитів, позакінчували своі мейдожр в ліберал артс та джендер стаді і йти працювати касирами в супермаркент не хочуть хоч з іх освітою тільки туди. От і тиняються по вулицях палять самхідні автомобільчики чи валять статуі, активісти татуйовані блін.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

От моя тобі порада. Візьми якусь гарну коробку, може навіть від взуття і напиши на ній - Мій пенсійний фонд. Або Моя пенсія. Або просто - Пенсія. І в цю коробку щоденно клади трохи грошей. Може 10 грн, а може 100. А може й тисячу, як буде настрій і можливість. Тільки щоденно і щось. Через рік (365 днів) зайди в цю гілку і напиши нам, скільки там грошей і як то змінило твоє життя.

Даю 99,9% що ти цього не зробиш. Погигикаєш, потриндиш, але не зробиш.

 :lol:

Это детский сад какой-то...

Вот как пенсии делают...

https://www.fiercepharma.com/manufacturing/irelands-chanelle-pharma-acquired-private-equity-firm-estimated-eu300m

В 80х ветеринар взял кредит в 5 килофунтов и замутил бизнес. В этом году продал бизнес хеджам за 300 лимонов евро.

А складывание в коробку - это просто отложенное потребление... Чтобы жить чуть-чуть лучше потом, живёшь чуть-чуть хуже сейчас. Да и зачем коробка-то... У тебя шо банковский баланс на растет?

   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Зараз безробіття 3% це значить що всі хто хоче робити можуть мати роботу, але ж тупа частина 40% населення набралися кредитів, позакінчували своі мейдожр в ліберал артс та джендер стаді і йти працювати касирами в супермаркент не хочуть хоч з іх освітою тільки туди. От і тиняються по вулицях палять самхідні автомобільчики чи валять статуі, активісти татуйовані блін.

Шото я запутался... Безработица 3% но 40% населения шото там не хочет... Это как?
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

В 80х ветеринар взял кредит в 5 килофунтов и замутил бизнес. В этом году продал бизнес хеджам за 300 лимонов евро.

Правда ты ничего не сказал о тысячас других ветеринаров что вкладывали-вкладывали и результат ты знаешь.

А ещё один поехал в Лас Вегас и херову тучу денег выиграл. Или на турнире в покер. Или вообще купи лотерею.

В Америке если человек нормальный профессионал и с головой дружит, обычно в конце жизни имеет проблем только как это всё потратить и не оставить слишком много нахлебникам
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

:lol:

Это детский сад какой-то...

Вот как пенсии делают...

https://www.fiercepharma.com/manufacturing/irelands-chanelle-pharma-acquired-private-equity-firm-estimated-eu300m

В 80х ветеринар взял кредит в 5 килофунтов и замутил бизнес. В этом году продал бизнес хеджам за 300 лимонов евро.

А складывание в коробку - это просто отложенное потребление... Чтобы жить чуть-чуть лучше потом, живёшь чуть-чуть хуже сейчас. Да и зачем коробка-то... У тебя шо банковский баланс на растет?

То був в якомусь сенсі жарт. Зрозуміло, що є багато банківських інструментів, які то все роблять автоматично. Але такі скиглики не зроблять нічого. Ні коробки, ні ощадного рахунку, чи інвестиційного портфеля на майбутнє.. А коробка була б для нього хорошим приводом, щоб задуматись - а нахрена мені ця коробка? Є ж щось краще. От ти ось реагуєш, даєш тему для роздумів. :)

п.с. BTC сьогодні вночі був 50000. А S&P 500 пару днів назад осягнув ATH - 5000 пунктів. Сьогодні надрукую ті слова на бумажці і покладу в свою коробку.  :D

Приємного дня!
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Ніхто ніколи в моїй квартирі без мого дозволу не поселиться. Ти би за свою квартиру хвилювався.
Ковбасник, стулив би ти пельку.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Добре, треба написати щось корисне, бо маємо на тому ФУПі хоч трохи писати розумні речі, а не тільки обзивати одне одного довбойобами по кольору політичних штанів.  :gigi:

1. Оптимізація розходів (ведення сімейного бюджету, запобігання емоційним, імпульсним покупкам непотрібних речей, оптимізація споживання комунальних послуг), тощо.

2. Позбутись всіх боргів і кредитів і не брати їх більше. Виключення - іпотечний кредит.

3. Створення фінансової подушки, тобто запасу готівки в розмірі 12 місячного доходу. На всякий випадок.

4. Інвестиції заощаджень для створення пасивного доходу від відсотків і т.п.

5. Досягнення рівня фінансової свободи, коли рівень пасивних доходів дасть можливість жити тільки на них і не працювати. В тому теж пенсія, про яку тут розмовляємо. Або працювати, але для задоволення, чи для якоїсь власної місії.

Думаю років 20 на то вистачить. Що теж важливо, тоді в нашому житті буде хоч якась фінансова мета. І вона абсолютно досяжна для кожного.

   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Пенсія потрібна, щоб не відриватися від спілкування на ФУПі для заробляння грошей.

А серйозно потрібно для себе визначити скільки тобі потрібно грошей для кількох варіантів доживання свого віку.
Від забезпечення мінімальних потреб до високо комфортного рівня.
Завжди повставатиме проблема, що ви будете робити на пенсії? Чи є у вас реальне захоплення, яке дозволить заповнити вільний час?
Ну і особисті потреби з віком будуть скорочуватися. А здоровʼя погіршуватиметься.
Тому визначте для себе необхідний мінімум і витрачайте решту зараз, поки гроші приносять задоволення.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Добре, треба написати щось корисне, бо маємо на тому ФУПі хоч трохи писати розумні речі, а не тільки обзивати одне одного довбойобами по кольору політичних штанів.  :gigi:

1. Оптимізація розходів (ведення сімейного бюджету, запобігання емоційним, імпульсним покупкам непотрібних речей, оптимізація споживання комунальних послуг), тощо.

2. Позбутись всіх боргів і кредитів і не брати їх більше. Виключення - іпотечний кредит.

3. Створення фінансової подушки, тобто запасу готівки в розмірі 12 місячного доходу. На всякий випадок.

4. Інвестиції заощаджень для створення пасивного доходу від відсотків і т.п.

5. Досягнення рівня фінансової свободи, коли рівень пасивних доходів дасть можливість жити тільки на них і не працювати. В тому теж пенсія, про яку тут розмовляємо. Або працювати, але для задоволення, чи для якоїсь власної місії.

Думаю років 20 на то вистачить. Що теж важливо, тоді в нашому житті буде хоч якась фінансова мета. І вона абсолютно досяжна для кожного.
Все воно красиво, з більшістю згідний. Ще краще можна розпланували, якщо точно знати скільки проживеш. Бо так може статися, що 20 років будеш себе зажимати, щоб мати ту фінансову подушку. А на 21-й  рік помреш. І вирогідність такого сценарію, далеко не нульова.
Я б ще порадив не скупитися на освіті дітей. Це може бути ваш основний актив на старість. Забезпечені діти, хоч в добрий будинок пристарілих вас прилаштують.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Усе все херня, малята!
Мені 68 років і я пенсіонер. Аби я розраховував на лише державну пенсію, то був би повним дурнем. Бо гроші в Україні мають звичай згорати у інфляції.
Копити гроші на банківських депозитах в Україні такаж маєчня.
Багато хто інвестував гроші у нерухомість заради доходів від аренди.
Я теж щось інвестував, але війна рашки проти нас звіло нанівець цей напрямок доходів. Багато хто зовсім лишився нерухомості.
Але все ж я розраховував на доходи від бондів, які не потребують праці як з акціями.
і знов наверху пореготували з мене і, коли розраховував на спокійну старість, опинився на операційних ліжках.
І всі мої плани накрилися громадною πздою.
Тому. Якщо є можливість, то інвестуйте з мінімальними рисками.
Але при цьому живіть наповну. Бо коли немає здоров'я, то гроші нахер не допоможуть.
Живить так, щоби потім було що згадати.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Добре, треба написати щось корисне, бо маємо на тому ФУПі хоч трохи писати розумні речі, а не тільки обзивати одне одного довбойобами по кольору політичних штанів.  :gigi:

1. Оптимізація розходів (ведення сімейного бюджету, запобігання емоційним, імпульсним покупкам непотрібних речей, оптимізація споживання комунальних послуг), тощо.

2. Позбутись всіх боргів і кредитів і не брати їх більше. Виключення - іпотечний кредит.

3. Створення фінансової подушки, тобто запасу готівки в розмірі 12 місячного доходу. На всякий випадок.

4. Інвестиції заощаджень для створення пасивного доходу від відсотків і т.п.

5. Досягнення рівня фінансової свободи, коли рівень пасивних доходів дасть можливість жити тільки на них і не працювати. В тому теж пенсія, про яку тут розмовляємо. Або працювати, але для задоволення, чи для якоїсь власної місії.

Думаю років 20 на то вистачить. Що теж важливо, тоді в нашому житті буде хоч якась фінансова мета. І вона абсолютно досяжна для кожного.
підтримую пана!
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

То був в якомусь сенсі жарт. Зрозуміло, що є багато банківських інструментів, які то все роблять автоматично. Але такі скиглики не зроблять нічого. Ні коробки, ні ощадного рахунку, чи інвестиційного портфеля на майбутнє.. А коробка була б для нього хорошим приводом, щоб задуматись - а нахрена мені ця коробка? Є ж щось краще. От ти ось реагуєш, даєш тему для роздумів. :)

п.с. BTC сьогодні вночі був 50000. А S&P 500 пару днів назад осягнув ATH - 5000 пунктів. Сьогодні надрукую ті слова на бумажці і покладу в свою коробку.  :D

Приємного дня!
А РТС(російський індекс) в 2008 році був 2000, а тепер 1100.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Ага, типу арендувати виходить дешевше.
---
Десь в два рази,якщо брати Канаду,наприклад. ;)
Що не так?
Ти не маклером працюєш,випадково?
Бо ці "аргументи" я чув у 100% саме від них. :shuffle:
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Пенсія потрібна, щоб не відриватися від спілкування на ФУПі для заробляння грошей.

А серйозно потрібно для себе визначити скільки тобі потрібно грошей для кількох варіантів доживання свого віку.
Від забезпечення мінімальних потреб до високо комфортного рівня.
Завжди повставатиме проблема, що ви будете робити на пенсії? Чи є у вас реальне захоплення, яке дозволить заповнити вільний час?
Ну і особисті потреби з віком будуть скорочуватися. А здоровʼя погіршуватиметься.
Тому визначте для себе необхідний мінімум і витрачайте решту зараз, поки гроші приносять задоволення.
=====
Тобто,пенсія таки не потрібна???
Говорили-балакали...  B-)
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

підтримую пана!


Дякую!
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

:lol:

Это детский сад какой-то...

Вот как пенсии делают...

https://www.fiercepharma.com/manufacturing/irelands-chanelle-pharma-acquired-private-equity-firm-estimated-eu300m

В 80х ветеринар взял кредит в 5 килофунтов и замутил бизнес. В этом году продал бизнес хеджам за 300 лимонов евро.

А складывание в коробку - это просто отложенное потребление... Чтобы жить чуть-чуть лучше потом, живёшь чуть-чуть хуже сейчас. Да и зачем коробка-то... У тебя шо банковский баланс на растет?
и тільки забув сказати скільки "ветеринарів" взяли в кредит .скільки прродали за 300 лимонів а скільки збанкрутували на тій не легкій дорозі і влізли в проблеми. Впевнений що частка вигравших білет мізер в порівнянні до влетівших на тому. Як і все у бізнесі коли починаєжш не з сімейних грошей а з позичених.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Пенсія потрібна, щоб не відриватися від спілкування на ФУПі для заробляння грошей.

А серйозно потрібно для себе визначити скільки тобі потрібно грошей для кількох варіантів доживання свого віку.
Від забезпечення мінімальних потреб до високо комфортного рівня.
Завжди повставатиме проблема, що ви будете робити на пенсії? Чи є у вас реальне захоплення, яке дозволить заповнити вільний час?
Ну і особисті потреби з віком будуть скорочуватися. А здоровʼя погіршуватиметься.
Тому визначте для себе необхідний мінімум і витрачайте решту зараз, поки гроші приносять задоволення.
(tu)
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S


Але при цьому живіть наповну. Бо коли немає здоров'я, то гроші нахер не допоможуть.
Живить так, щоби потім було що згадати.

Тут мені не зрозуміло. Що значить "живіть на повну, щоби потім було що згадати". Ну наїлись самого дорогого, напились того, що ще дорожче. Накупили цілі  "гардеробні" різного мотлоху від гуччі і прада і їм подібних. Але щось відчуття, що живеш "на повну" від того не відчув. Що ще вдіяти "щоби потім було що згадати"? Піти в нічний клуб і скуштувати там інші "фрукти"? Теж нічого цікавого.

Що значить "жити на повну?"
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

и тільки забув сказати скільки "ветеринарів" взяли в кредит .скільки прродали за 300 лимонів а скільки збанкрутували на тій не легкій дорозі і влізли в проблеми. Впевнений що частка вигравших білет мізер в порівнянні до влетівших на тому. Як і все у бізнесі коли починаєжш не з сімейних грошей а з позичених.

 (tu)
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Десь в два рази,якщо брати Канаду,наприклад.
Якщо  в твоєму віці брати іпотеку, то мабуть і в три рази.  ;)
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Тут мені не зрозуміло. Що значить "живіть на повну, щоби потім було що згадати". Ну наїлись самого дорогого, напились того, що ще дорожче. Накупили цілі  "гардеробні" різного мотлоху від гуччі і прада і їм подібних. Але щось відчуття, що живеш "на повну" від того не відчув. Що ще вдіяти "щоби потім було що згадати"? Піти в нічний клуб і скуштувати там інші "фрукти"? Теж нічого цікавого.

Що значить "жити на повну?"
Можливо Олег натякає на гарних жіночок, він часто про це пише.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Правда ты ничего не сказал о тысячас других ветеринаров что вкладывали-вкладывали и результат ты знаешь.

А ещё один поехал в Лас Вегас и херову тучу денег выиграл. Или на турнире в покер. Или вообще купи лотерею.

В Америке если человек нормальный профессионал и с головой дружит, обычно в конце жизни имеет проблем только как это всё потратить и не оставить слишком много нахлебникам

У нас все ветеринары при доходах. Но то такэ..

А "нахлебники" это кто?
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Цитата дня:

***

Великі гроші складаються з малих грошей.

***

На цьому нік "Перегриневич" закінчив своє існування. Тримайтесь. Честь.

 [A]
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Расскажите мне шо это за облигации, которые дают 6%?
Вот открыл рандомные шведские облигации:

И так в какой фонд с облигациями не ткни - прямая около нуля.

График сверху это NASDAQ100 за тот же период.


Причем тут Швеция? Я говорю о Британии

Британские гилты (держ облигации) есть по 6%, у меня дохрена в них инвестировано.

   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

More than 11 million working-age people in Britain don’t have basic “rainy day” savings of at least £1,000, according to a report that warns that the poorest households are struggling to build up financial resilience amid the cost of living crisis.

Тобто, у третини британських родин немає заощаджень від слова взагалі.
Але ще гірше, що майже у 20% людей віком 55+ також немає жодних пенсійних накопичень.

Про ціни. Квартира загальною площею 65-75 метрів за 100 км від Лондона - від 250 тисяч фунтів. А середні зарплати там десь 25 тисяч річних.

За нинішніх високих відсотків на іпотеку мало хто з молоді може купити собі житло.

В Лондоні така сама квартира буде коштувати 600-700 тисяч. І це буде 3-4 зони.

Медианная 34.643£.
https://www.ons.gov.uk/employmentandlabourmarket/peopleinwork/earningsandworkinghours/bulletins/annualsurveyofhoursandearnings/2023

   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Медианная 34.643£.
https://www.ons.gov.uk/employmentandlabourmarket/peopleinwork/earningsandworkinghours/bulletins/annualsurveyofhoursandearnings/2023

Медіана - це половина більше, а половина менше. По всій країні.
Лондон і південний схід ще не вся країна.
Купа народу працює за мінімалку.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

in 2022, incomes for the poorest 14 million people fell by 7.5%, whilst incomes for the richest fifth saw a 7.8% increase. In 2022, households in the bottom 20% of the population had on average an equivalised disposable income of £13,218, whilst the top 20% had £83,687.


A single individual with an annual household income of over £38,400 would sit above the 90th percentile in the distribution in FYE 2022, implying their income exceeded that of 90% of the UK
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Медіана - це половина більше, а половина менше. По всій країні.
Лондон і південний схід ще не вся країна.
Купа народу працює за мінімалку.

Вы любите экстремальные утверждения и fallacies.

Ну да, куча народа (конкретно около 15-20% населения, тут зависит от возраста так как минималка меньше до 23 лет) работает за минималку,а куча народа (25%) получают от 40 тысяч и выше. 10% населения  получают 59.200£ и выше.

https://www.gov.uk/government/statistics/percentile-points-from-1-to-99-for-total-income-before-and-after-tax

   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Радник у тебя хоть SIPP то есть?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія