Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ.КРОТИ.

ФЗВ.КРОТИ.

Задовбали.!
Є яма з насосною станцією,коли злива заливається водою через кротячі ходи,відкачую. Тільки но знайшо ціле провалля ,що робити,чим засипати чи розчин залити.
Треба поїхати з дачі на 3 неділі станція гепне.
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

ультразвук наше все. але заодно всіх котів і собак розженеш, так шо не ображайся, якшо сусіди прийдуть з граблями. а нору- так, засип.
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.
Ser

трілА їм дай
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

В нору - спеціальний капкан і над ним - відро денцем догори
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

В нору - спеціальний капкан і над ним - відро денцем догори
садист!  :X
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

трілА їм дай
трІла! :punish:
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

а насосну яму загерметизувати?

В мене навпаки кроти на службі ,  різна гидота по типу хруща  підточує сад знизу , а кроти їх жеруть
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Бачив видос із ютюбу, зробив у себе також. Розчищаєте горбик і знаходите отвір у нору, змочуєте шматочок тканини в солярі і запихаєте її в нірку, зверху накриваєте чимось і прикопуєте. Цей запах якось розходиться по каналам нори, а у кротів дуже чуттєвий нюх. Звичайно, є й інші медоди, але мені цей допоміг.
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

а насосну яму загерметизувати?

В мене навпаки кроти на службі ,  різна гидота по типу хруща  підточує сад знизу , а кроти їх жеруть

Та я з кротами не борюся,мені наслідки усунути .три станціі спалив.

Чим загерметизувати яму,і хто це зробить,ось питання.Село дуже далеке.
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Та я з кротами не борюся,мені наслідки усунути .три станціі спалив.

Чим загерметизувати яму,і хто це зробить,ось питання.Село дуже далеке.

купа гідроізоляцій  є , залежить від  конкретного випадку. Якщо яма з цегли , то вирівнювати поверхню та потім її якимось бітумом намазати.   Або обкопати колодязь та  обсипати щебнем,  буде дренаж . Або засунути  в яму дренажний насос і коли яма буде наповнюватись , він автоматично спрацьовувати та викачувати воду)
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Та я з кротами не борюся,мені наслідки усунути .три станціі спалив.

Чим загерметизувати яму,і хто це зробить,ось питання.Село дуже далеке.
бетоном, звісно!
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

а насосну яму загерметизувати?

В мене навпаки кроти на службі ,  різна гидота по типу хруща  підточує сад знизу , а кроти їх жеруть

Треба шукать якусь золоту середину.
Я шугаю кротів, коли вони на газон залазять.
Шугаю, бо кротовини дуже люблять мурахи - викинута з нори земля для мурашника дуже підходяща.
Тож вони тлю розносять, рослинам від того погано.
Мурах травлю. Сліпишів/кротів раніше теж травив. Тепер травлю тільки на газоні димовухами.
По краях газону закопую в нори котяче гімно.
Де беру? Та на газоні ж )
Коти мудрі. І естети. Ходять какать на стрижений газон.
Котів теж шугаю. Але так, для порядку. Шоб знали, хто тут хазяїн.
Тим більше, що від них користь - вони полюють на тих сліпишів.
Там, де я кротів не дуже ганяю. Час від часу бачу у вікно: котик сідає біля нірки.
І завмирає. Може хвилин 10-15 сидіти так. А потім підскакує і хапає ту підземну тварючку.
Коротше, круговорот єди в природі: ми з хрущами їмо городину: я - зверху, хрущі - знизу;
сліпиші їдять хрущів; коти їдять сліпишів та мишок.
Отака от городня філософія...
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Запросити фахового кота
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Запросити фахового кота

Нє...
То все муйня.
Напишу зараз нейтральне:
 - треба засипати тереторію пробіотиками, змоченими у 9-ти процентному оцті.
Як рукою зніме!
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Кроты то такое… покупаю в строймаркетах жидкость антикрот, заливаю в нору, на пару недель хватает… Меня куницы атакуют, не могу авто оставлять на ночь, нужно загонять в гараж, иначе грызут авто, вот как с кунами боротся, вот вопрос?
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

как с кунами боротся, вот вопрос?
Продати машину і забити на кунів
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Кроты то такое… покупаю в строймаркетах жидкость антикрот, заливаю в нору, на пару недель хватает… Меня куницы атакуют, не могу авто оставлять на ночь, нужно загонять в гараж, иначе грызут авто, вот как с кунами боротся, вот вопрос?


Останнє редагування: 23 червня 2023 19:48:22 від гДе я?
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Кроты то такое… покупаю в строймаркетах жидкость антикрот, заливаю в нору, на пару недель хватает… Меня куницы атакуют, не могу авто оставлять на ночь, нужно загонять в гараж, иначе грызут авто, вот как с кунами боротся, вот вопрос?
і шо вони там їдять?
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Ку́на — грошова одиниця Київської Русі та слов'янських народів.

Назва походить від шкурки куниці, тому прихильники теорії «шкіряних грошей» помилково бачили в куні винятково хутра, що виконували в Київській Русі функції монети. Сучасна наука припускає можливість локального вживання шкурок хутрових звірів замість грошей, однак куна, як свідчать письмові джерела, була переважно металевою монетою. Куною називали і диргеми, і західноєвропейські динарії, і руські срібники. Перелічені монети часто зустрічаються в скарбах, знайдених на території України.

У грошовій системі Київської Русі куни були поширені поряд із ногатами, різанами та віверицями. Куни рахували на лічильні гривні; в ХІ столітті на таку гривню йшло 25 кун
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Re: ФЗВ.КРОТИ.

Та я з кротами не борюся,мені наслідки усунути .три станціі спалив.

Чим загерметизувати яму,і хто це зробить,ось питання.Село дуже далеке.

цегла, а не земляна яма, себе вже-б окупила...
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

цегла, а не земляна яма, себе вже-б окупила...

Яма виложена цеглою крізь кладку тече ,земляна вже давно б завалилася.
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Яма виложена цеглою крізь кладку тече ,земляна вже давно б завалилася.
заштукатурити зсередини.
взагалі не проблема
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

в СБУ не пробував звертатися?  :D
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Яма виложена цеглою крізь кладку тече ,земляна вже давно б завалилася.

і у вас нема стоку води до несучого пласту?
хто вам скважину колупав?
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.
HSM

Яма має бути бетонованою
В глибиною
1.5 метри


Якщо у Вас цегляна яма то як Ви бачите
Крізь неі кротячу нору
Регтгеном ?

А кроти мають буди
Такий собі біоценоз
Вони грунт покращують
І шкідників ідять
Коріння дерев не чипають

А мене іх чи то десятки чи то сотні
Х з. Хай живуть
Вони вдома , то Ви в гостях
 (tu)

Останнє редагування: 25 червня 2023 19:33:34 від HSM
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Показати зображення...

Файна куна
Трошки б менші вуха і ніс...
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Ну отштукатурь плиточным или фасадным клем с жидким стеклом. Если че потом покрасишь бассейн будет  :D
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Файна куна
Трошки б менші вуха і ніс...
ніс не треба - лице видовжене. хай буде.
а вуха? ну що ж... трахати ідеал нецікаво.
бо після цього важко трахати щось інше.
тож хай будуть і вушка :laugh:
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.



Проти кротів отаке, все інше гроші та нерви на вітер. Голими рукапи ставимо в хід, засипаємо землею. Вранці утилізуємо тушку.
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Дякую всім.
На час відсутності відключив та вийняв з ями станцію.
Мабудь прийдеться нову скважину робить .
Скважина неглибока 18-20 метрів,вода чудова.
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

6 методів боротьби з крітами
Вилучіть джерела їжі. Кроти живляться личинками і комахами. Якщо ви зробите кроки для елімінації личинок, кроти будуть шукати їжу в іншому місці. Опції для знищення личинок включають корисних нематод та молочну росу (бактерію). Пам'ятайте, що може знадобитися кілька сезонів, щоб молочна роса діяла. Ви також можете застосовувати інсектицид для знищення личинок - застосовуйте його в ранню весну для найкращих результатів. Видалення личинок та інших шкідників газону також допоможе з загальним доглядом за газоном.

Використовуйте нетоксичний репелент кротів. Розпиліть ваш газон та входи в нори крота домашньою сумішшю з трьох частин касторової олії та однієї частини миючого засобу для посуду. Змішайте цей концентрат  з водою перед застосуванням. Касторова олія не вбиває кротів, але вона розладжує їх травлення, що спонукає їх шукати джерела їжі в іншому місці.

Посадіть бар'єрний сад. Кроти уникають запаху нарцисів, календул та будь-чого з родини цибулинових, які є типами рослин, які відштовхують шкідників природним шляхом. Додавання цих рослин до вашого саду зменшить активність крота в найближчому районі та може відштовхнути інших шкідників саду.

Використовуйте ультразвукові пристрої. Кроти не люблять звукових порушень. Шукайте звукові шипи, призначені для контролю кротів та сурків. Пристрої, які вставляються у землю, створюють електронні імпульси, які виганяють гризунів.

Викопайте канаву. Якщо ви хочете утримати кротів поза конкретною областю, наприклад, грядкою, створіть канаву навколо периметра. Викопайте канаву приблизно на метр глибиною та заповніть її каменями або дротяною сіткою, яка простягається до дна канави.

Використовуйте репеленти-гранули. Ви можете знайти комерційно виготовлені гранули для контролю кротів та сурків, які виділяють касторову олію в ґрунт. Посипте нетоксичними гранулами ваш газон або сад, щоб запобігти появі кротів.
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Дякую всім.
На час відсутності відключив та вийняв з ями станцію.
Мабудь прийдеться нову скважину робить .
Скважина неглибока 18-20 метрів,вода чудова.

Блатне житя не легке(С)
В 20 000 - 30 000  может вложитесь.
   
Re: ФЗВ.КРОТИ.

Ку́на — грошова одиниця Київської Русі та слов'янських народів.

Назва походить від шкурки куниці, тому прихильники теорії «шкіряних грошей» помилково бачили в куні винятково хутра, що виконували в Київській Русі функції монети. Сучасна наука припускає можливість локального вживання шкурок хутрових звірів замість грошей, однак куна, як свідчать письмові джерела, була переважно металевою монетою. Куною називали і диргеми, і західноєвропейські динарії, і руські срібники. Перелічені монети часто зустрічаються в скарбах, знайдених на території України.

У грошовій системі Київської Русі куни були поширені поряд із ногатами, різанами та віверицями. Куни рахували на лічильні гривні; в ХІ столітті на таку гривню йшло 25 кун

Куня - дівчина по-китайськи
Грошово одиниця вц=сіх часів і народів
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія