Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Франції "біженець" з ножем напав на дітей. "Нація в шоці", - написав Макрон у Twitter.

BBC
https://www.bbc.com/ukrainian/news-65835672

Щонайменше четверо маленьких дітей отримали ножові поранення в парку біля озера Аннесі на південному сході Франції. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Жеральд Дарманен.
Він напав на дітей, коли вони були в парку. Деякі з дітей були у візках. Потім чоловік втік з місця події та зарізав літнього чоловіка неподалік.
Втрутилася поліція, внаслідок чого зловмисник отримав поранення в ноги.


Цитувати
Французькі ЗМІ повідомляють, що йдеться про 32-річного сирійця Абдалмасіха Х., який просив про притулок у Франції. У квітні 2023 року він отримав статус біженця у Швеції. За даними видання BFMTV, Абдалмасіх Х. одружений зі шведкою і є батьком трирічної дитини.
https://www.dw.com/uk/u-francii-napadnik-z-nozem-poraniv-sistoh-ludej-sered-nih-diti/a-65862651
   
Абдалмасіха Х.
Аллах Акбар черговий


Втрутилася поліція, внаслідок чого зловмисник отримав поранення в ноги.
---
І Штатах би  зразу завалили нах без церемоній...
   
Чому біженець у лапках? Він справді просив про притулок, сирієць. В Європі мільйони українських біженців. Рано чи пізно хтось з них може скоїти велику шкоду. Таке життя.
   
Чому біженець у лапках? Він справді просив про притулок, сирієць. В Європі мільйони українських біженців. Рано чи пізно хтось з них може скоїти велику шкоду. Таке життя.
наші не будуть таке робити. хіба шо кацапів
   
наші не будуть таке робити. хіба шо кацапів

 З 5 мільйонів знайдеться кілька божевільних, може не все самі а з допомогою гебнявої агентури. І що тоді? Я розумію коли українці критикували Європу коли була криза сирійських біженців - у нас не прийнято на перед дивитися, і хоч в країні вже була війна ніхто майже не думав що скоро українці будуть у тій самій черзі на допомогу сидіти мільйонами. Але ж зараз, коли мільйони жінок, дітей, мають де жити, що їсти, у безпеці, може час замислитися чому така можливість є?
   
Чому біженець у лапках? Він справді просив про притулок, сирієць. В Європі мільйони українських біженців. Рано чи пізно хтось з них може скоїти велику шкоду. Таке життя.

бо справжній біженець не буде скоювати те що за всіма ознаками є актом террору.
   
бо справжній біженець не буде скоювати те що за всіма показниками є актом террору.

 Легко. В Німеччині нещодавно вбив у потягу ножем кількох німців божевільний біженець. Те що про українців нема таких історій це лише тому що в основному жінки і діти і тому що часу ще пройшло мало. Ну і Україна ще не бачила того жаху що Сирія пережила за час війни.
 Я нікого не виправдовую, лише закликаю замислитися, бо українці зараз не в тій позиції, щоб критикувати біженців. Без допомоги біженцям Україна б не встояла.
   
З 5 мільйонів знайдеться кілька божевільних, може не все самі а з допомогою гебнявої агентури. І що тоді? Я розумію коли українці критикували Європу коли була криза сирійських біженців - у нас не прийнято на перед дивитися, і хоч в країні вже була війна ніхто майже не думав що скоро українці будуть у тій самій черзі на допомогу сидіти мільйонами. Але ж зараз, коли мільйони жінок, дітей, мають де жити, що їсти, у безпеці, може час замислитися чому така можливість є?
вони релігійні фанатики. дуже далекі від європейської культури.. Українці інші..
   
вони релігійні фанатики. дуже далекі від європейської культури.. Українці інші..

 Те ж саме я чув 5 років тому від багатьох українців. Чомусь вважають що якщо українці білі і не мусульмани, то допомога їм має йти, а сирійцям ні. З українськими паспортами і багато симпатиків росіян поприїжджали які у разі бомбардувань і окупації Німеччини чи Франції будуть з квітами вітати російський десант. Бачив вже особисто таких з Луганська. І нічого, їх теж кормлять. Тож перед тим як вважати себе краще інших, раджу трохи замислитися, чи справді європейські цінності вам близькі.
   
Легко. В Німеччині нещодавно вбив у потягу ножем кількох німців божевільний біженець. Те що про українців нема таких історій це лише тому що в основному жінки і діти і тому що часу ще пройшло мало. Ну і Україна ще не бачила того жаху що Сирія пережила за час війни.
 Я нікого не виправдовую, лише закликаю замислитися, бо українці зараз не в тій позиції, щоб критикувати біженців. Без допомоги біженцям Україна б не встояла.

Не божевільний, а щойно звільнений з тюрми сірієць. Зарізав чотирьох німців. Його знову арештували і посадили в тюрму, мабуть, довічно.
Українці на таке нездатні, не вигадуй казок.
   
приймати біженців з дикунськіх країн - це політика більшості лівацькіх урядів країн ЄС. Но ви ж знаєте до чого призводять ідеї комуняк?

Щастя всього світу не варте однієї сльози на щоці невинної дитини
   
Не божевільний, а щойно звільнений з тюрми сірієць. Зарізав чотирьох німців. Його знову арештували і посадили в тюрму, мабуть, довічно.
     Жоден українець що відсидів у тюрмі за жодних обставин на таке не здатний? Повірю Вам на слово. Але й Україна ще не бачила й близько того що пережила Сирія. Багато українців прийняли сирійців коли росіяни бомбили Алепо? Подумайте про це, коли будете наступний раз дякувати європейцям за допомогу нашим біженцям.
   
     Жоден українець що відсидів у тюрмі за жодних обставин на таке не здатний? Повірю Вам на слово. Але й Україна ще не бачила й близько того що пережила Сирія. Багато українців прийняли сирійців коли росіяни бомбили Алепо? Подумайте про це, коли будете наступний раз дякувати європейцям за допомогу нашим біженцям.
Ми регулярно дякуємо європейцям за допомогу.
А тепер про те, на що здатні українці. Жоден українець навіть після багатьох років у тюрмі не буде різати з дурної голови півдесятка перехожих на вулиці, це безсенсово, це дикість для нашого менталітету, бо ми європейці.
А от у арабів резони інші і наслідки ви бачите.
   
приймати біженців з дикунськіх країн - це політика більшості лівацькіх урядів країн ЄС. Но ви ж знаєте до чого призводять ідеї комуняк?

Щастя всього світу не варте однієї сльози на щоці невинної дитини

 От знову - українців 5 мільйонів звісно рятувати треба від росіян. А сирійців ні, бо вони дикуни? Чого дикуни? Бо один хворий на голову зарізав німців у потягу. Зараз українець заріже іспанця у трамваї - і усі українці дикунами стануть.
   
Ми регулярно дякуємо європейцям за допомогу.
А тепер про те, на що здатні українці. Жоден українець навіть після багатьох років у тюрмі не буде різати з дурної голови півдесятка перехожих на вулиці, це безсенсово, це дикість для нашого менталітету, бо ми європейці.
А от у арабів резони інші і наслідки ви бачите.

 Я бачу що українці не розуміють європейських цінностей. Тут вже про лівацькі уряди розповідають. Вважають що життя українців цінніше за сирійців. Це правда що пересічні європейці більш радо допомогають українцям ніж арабам. Але країни ЄС все рівно прийняли біженців з Сирії і допомогають їм. А Україна не допомогала. Хоч сирійці так само під російськими бомбами гинули як гинуть нажаль наші люди. Подумайте про це.

Останнє редагування: 9 червня 2023 01:28:14 від Ukrainian
   
Я бачу що українці не розуміють європейських цінностей. Тут вже про лівацькі уряди розповідають. Вважають що життя українців цінніше за сирійців.
А я бачу, що ти не бачив сирійців зблизька і маєш сопливі ілюзії.
Минулого тижня у містечку, де я зараз живу, сірійці потрощили вітрини і кіоски з морозивом - от нахера, ти можеш пояснити?  Вони не лізли всередину грабувати, морозиво їм не треба, соціал платять справно, але вони понівечили все, що траплялося на їх шляху.
Те саме з вбивствами - вони вбивають перехожих, які трапляються їм на очі, ні за що. Нахера????
   
А я бачу, що ти не бачив сирійців зблизька і маєш сопливі ілюзії.
Минулого тижня у містечку, де я зараз живу, сірійці потрощили вітрини і кіоски з морозивом - от нахера, ти можеш пояснити?  Вони не лізли всередину грабувати, морозиво їм не треба, соціал платять справно, але вони понівечили все, що траплялося на їх шляху.
Те саме з вбивствами - вони вбивають перехожих, які трапляються їм на очі, ні за що. Нахера????

 Вія, до Вас питань у мене немає, Ваш світогляд давно зрозумілий. Лише дайте відповідь на просте питання, чого Ви в тому містечку зараз живете? Хто Вас туди і чому пустив?
   
Вія, до Вас питань у мене немає, Ваш світогляд давно зрозумілий. Лише дайте відповідь на просте питання, чого Ви в тому містечку зараз живете? Хто Вас туди і чому пустив?
Біженка я, живу вже рік біля Гамбурга. Німці пустили, допомогають, чим можуть, ми навзаєм тихі і сумирні, хтось інтегрується, хтось пересижує до перемоги.
А з сірійцями інтеграція провалилася і німці самі це визнають. Те саме і у Франції. Це велика проблема Європи і як її вирішувати, ніхто не знає.
Сірійські жінкі сумирні і пухнасті, до речі. А от чоловіки - то капець, якщо вони зібралися у великий гурт і на "Аллах Акбар" їх пробило. Поліція їх ловить і депортує, але хіба їх розрізниш, всі на одне обличчя. Чим вони і користуються сповна.
   
Не божевільний, а щойно звільнений з тюрми сірієць. Зарізав чотирьох німців. Його знову арештували і посадили в тюрму, мабуть, довічно.
Українці на таке нездатні, не вигадуй казок.

Всі на все здатні.
Колись в Штатах емігрант з України, з Тернопільщини,  вбив 5 людей :(
   
Біженка я, живу вже рік біля Гамбурга. Німці пустили, допомогають, чим можуть, ми навзаєм тихі і сумирні, хтось інтегрується, хтось пересижує до перемоги.
А з сірійцями інтеграція провалилася і німці самі це визнають. Те саме і у Франції. Це велика проблема Європи і як її вирішувати, ніхто не знає.
Сірійські жінкі сумирні і пухнасті, до речі. А от чоловіки - то капець, якщо вони зібралися у великий гурт і на "Аллах Акбар" їх пробило. Поліція їх ловить і депортує, але хіба їх розрізниш, всі на одне обличчя. Чим вони і користуються сповна.

 Вони такі ж біженці як і Ви. Ви живете біля Гамбурга? А я в Гамбурзі сплачую податки вже 13 років. І коли були сирійських біженців криза, я знав що якщо не дай Боже, буде війна, то моїх батьків Німеччина теж прихистить і не буде міряти черепи чи розповідати що то дикуни які самі там хай розбираються. Так і сталося. А Ви навіть отримавши руку допомоги від цієї культури, цих цінностей, їх не зрозуміли. Це сумно.
   
Всі на все здатні.
Колись в Штатах емігрант з України, з Тернопільщини,  вбив 5 людей :(
Випадкових перехожих в парку?
   
Абдалмасіха Х.
Аллах Акбар черговий


Втрутилася поліція, внаслідок чого зловмисник отримав поранення в ноги.
---
І Штатах би  зразу завалили нах без церемоній...

“Police sources told Le Monde that the man had declared himself to be a Syrian Christian in his French asylum application. Le Monde and other French media reported that he had been wearing a Christian cross on a chain round his neck when arrested.”
   
Вони такі ж біженці як і Ви. Ви живете біля Гамбурга? А я в Гамбурзі плачу податки вже 13 років. І коли були сирійських біженців криза, я знав що якщо не дай Боже, буде війна, то моїх батьків Німеччина теж прихистить і не буде міряти черепи чи розповідати що то дикуни які самі там хай розбираються. Так і сталося. А Ви навіть отримавши руку допомоги від цієї культури, цих цінностей, їх не зрозуміли. Це сумно.
То я щодня буваю в Гамбурзі, сходку ФУПа давай зробимо за кавою!
Щодо цінностей - в українців і німців вони однакові, європейські. Які цінності в сірійців, я не знаю і не хочу знати. Вони потерпають від війни, їх жалко, але вони безбашенні. Так є, не я це придумала. Що з цим буде робити Європа - хтозна.
   
А я бачу, що ти не бачив сирійців зблизька і маєш сопливі ілюзії.
Минулого тижня у містечку, де я зараз живу, сірійці потрощили вітрини і кіоски з морозивом - от нахера, ти можеш пояснити?  Вони не лізли всередину грабувати, морозиво їм не треба, соціал платять справно, але вони понівечили все, що траплялося на їх шляху.
Те саме з вбивствами - вони вбивають перехожих, які трапляються їм на очі, ні за що. Нахера????

20 років тому я спокійно міг гуляти вночі по Лісабону. А в наш час навіть вдень в центрі Лісабону на вулицях де компактно проживають африканці вкрай небезпечно.
   
Сірійські жінкі сумирні і пухнасті, до речі. А от чоловіки - то капець, якщо вони зібралися у великий гурт і на "Аллах Акбар" їх пробило. Поліція їх ловить і депортує, але хіба їх розрізниш, всі на одне обличчя. Чим вони і користуються сповна.

Ви не повірите але українці для тих же німців теж всі на одне обличчя :)

Недавно Вакарчук турне робив по північній Америці, дочка з чоловіком  ходили на концерт.
Він подивився навкруги і сказав їй «у тебе дуже багато сестер» :)
   
То я щодня буваю в Гамбурзі, сходку ФУПа давай зробимо за кавою!
Щодо цінностей - в українців і німців вони однакові, європейські. Які цінності в сірійців, я не знаю і не хочу знати. Вони потерпають від війни, їх жалко, але вони безбашенні. Так є, не я це придумала. Що з цим буде робити Європа - хтозна.

 Нажаль ця гілка демонструє що ці цінності не однакові. Я це помітив ще коли за час сирійської кризи українці критикували ЄС що надає притулок сирійцям.

 Але це нормально. Україна і українці зовсім у інших реаліях перебували довгий час. Я не засуджую нікого, лише закликаю подумати трохи, чому українці очікують допомогу, але не допомогли сирійцям у такій самій ситуації (або навіть гіршій).
   
Випадкових перехожих в парку?

Це принципово???
   
Пане Ukrainian,
яке відношення має Вія до питання про яке ідеться?
ваші демагогічні прийоми настільки товсті шо аж смішно на то дивитися.
при чому у кожному дописі: тільки те, шо я зміг спіймати без детального разбору: дискредитація опонента. відсутність зв"язку, ігнорування фактів, позабічні аргументи, перехід на особистості (опонент суб"єкт - опонент об"єкт). думаю. там ще багато чого є.
поводьтесь культурно будь ласка:)
   
Не божевільний, а щойно звільнений з тюрми сірієць. Зарізав чотирьох німців. Його знову арештували і посадили в тюрму, мабуть, довічно.
Українці на таке нездатні, не вигадуй казок.

Фамилия Чикатило ниочем не говорит? :)
   
20 років тому я спокійно міг гуляти вночі по Лісабону. А в наш час навіть вдень в центрі Лісабону на вулицях де компактно проживають африканці вкрай небезпечно.
Співчуваю. В Німеччині вдень таки гуляти можна, депортації бояться. А Україні повезло, що вона надто злиденна і біженці туди не їхали взагалі.
   
Пане Ukrainian,
яке відношення має Вія до питання про яке ідеться?
ваші демагогічні прийоми настільки товсті шо аж смішно на то дивитися.
при чому у кожному дописі: тільки те, шо я зміг спіймати без детального разбору: дискредитація опонента. відсутність зв"язку, ігнорування фактів, позабічні аргументи, перехід на особистості (опонент суб"єкт - опонент об"єкт). думаю. там ще багато чого є.
поводьтесь культурно будь ласка:)

 Вибачте, це справді офтоп. Більше не буду.
   
Це принципово???
Так, це принципово. Є грабіжники, які вбивають, є мань'яки, які гвалтують і вбивають, є побутові конфлікти, коли родичів чи сусідів вбивають. Але нема безсенсових масових вбивць незнайомих людей.
   
Пане Ukrainian,
яке відношення має Вія до питання про яке ідеться?
ваші демагогічні прийоми настільки товсті шо аж смішно на то дивитися.
при чому у кожному дописі: тільки те, шо я зміг спіймати без детального разбору: дискредитація опонента. відсутність зв"язку, ігнорування фактів, позабічні аргументи, перехід на особистості (опонент суб"єкт - опонент об"єкт). думаю. там ще багато чого є.
поводьтесь культурно будь ласка:)

Потому что новоявленная фрау Барбара вечно задвигает свои расистские теории.
   
не в образу. просто питання складне та цікаве. але коли ми починаємо обговорювати один одного, срач сразу є але дискусії вже нема.
   
Потому что новоявленная фрау Барбара вечно задвигает свои расистские теории.
так давай обговорювати ії теорії. Це - цікавіше, аніж лайном кидатись, та ярлики класти, на мою думку.
   
Потому что новоявленная фрау Барбара вечно задвигает свои расистские теории.
Ти будеш приємно здивований, але негри мене абсолютно не переймають, вони на диво сумирні. Я перестала бути расисткою.
   
Так, це принципово. Є грабіжники, які вбивають, є мань'яки, які гвалтують і вбивають, є побутові конфлікти, коли родичів чи сусідів вбивають. Але нема безсенсових масових вбивць незнайомих людей.

Спочатку він перерізав горло своїй вагітній жінці.
Потім поїхав до своїх родичів, які приймали його коли він емігрував в Штати і вбив їх і одну дитину.
Потім поїхав до матері і вбив свого сина
Мабуть для вас це має сенс ;o

Останнє редагування: 9 червня 2023 01:59:36 від SlavRedko
   
“Police sources told Le Monde that the man had declared himself to be a Syrian Christian in his French asylum application. Le Monde and other French media reported that he had been wearing a Christian cross on a chain round his neck when arrested.”

от саме дикуни вважають що надівши релігійні атрибути то вже інтегруєшся в суспільство. Цей дикун навіть "одружений зі шведкою і є батьком трирічної дитини" - але європейцем не став. Коли він зрозумів що НІКОЛИ І НЕ СТАНЕ то став вбивати дітей щоб за це помститися.
   
Спочатку він перерізав горло своїй вагітній жінці.
Потім поїхав до своїх родичів, які приймали його коли він емігрував в Штати і вбив їх і їхніх дітей.
Мабуть для вас це має сенс ;o
Так, це вписується в контекст "Порішу всіх родичів, а потім самого себе", буває інколи, коли дах зриває і вбивця знищує свій рід.
Але цей же вбивця, навіть якби його не зловили, не піде в парк різати чужих незнайомих дітей в інвалідних візках. Бо нема сенсу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія