Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сліпа ненависть воює за хуйло.

Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

ДУЖЕ ДОРЕЧНО.
Більше ніяких проблем нема.
Ми вже всіх побідили, бєзпрєдєльна орда з ядерним оружиєм розбита/повєржена і ми бідкаємся/мрієм про наше близьке майбутнє
якеж ти сука кончене (td)
Це тому, що я, на відміну від тебе, можу "подивитися в завтрашній день", а ти ні, бо ти "сліпий лютий воєн" і сам це вибрав.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Це тому, що я, на відміну від тебе, можу "подивитися в завтрашній день", а ти ні, бо ти "сліпий лютий воєн" і сам це вибрав.
Та який він воїн. Пише здалеку, тішиться

---.ip-92-222-159.eu
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Два виродки сьогодні вночі знайшли "найбільшу проблему".
Одночасно кацапська погань підірвала Каховську ГЕС і топить лівий берег.
Але, українці, дивіться не помиліться!
Сліпа лють - страшне діло!
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Два виродки сьогодні вночі знайшли "найбільшу проблему".
Одночасно кацапська погань підірвала Каховську ГЕС і топить лівий берег.
Але, українці, дивіться не помиліться!
Сліпа лють - страшне діло!
угу типу "думайте" йобані чмошники чи продумані вороги
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.


Це ми душили Угорське повстання, це ми заїхали на танках до Праги, це ми вторглися до Афганістану. Для поляків, угорців, чехів ми всі були умовно "радянські".
(далі в наступному повідомленні)

Ага. І це не росія на нас напала, це Бурятія з Мордовією. Автор ви у опзж раніше не працювали?
   
хай топікстартер раскаже це жителям Херсонщини, шо зараз хапають дітей та документи та біжуть на евакуаційні автобуси. Але зассить, бо замісять ногами та залишать під парканом чекати воду зі сховища. цікаво, звідки ці Толстовці лізуть?
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Українці ще не починали по-справжньому ненавидіти кацапів.
Ще не бачу на вулиціх жодного повішеного з пушкіним на грудях.
Жодного забитого камінням за прослуховування кацапського шансона.
Сподіваюсь, що все ж дочекаюсь.
Хоча тоді може трапитись найстрашніше - нас засудять собчак з навальним!
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Українці ще не починали по-справжньому ненавидіти кацапів.
Ще не бачу на вулиціх жодного повішеного з пушкіним на грудях.
Жодного забитого камінням за прослуховування кацапського шансона.
Сподіваюсь, що все ж дочекаюсь.
Хоча тоді може трапитись найстрашніше - нас засудять собчак з навальним!

Зброю і гроші вам дають толерантні європейці та обережні американці зі своїми внутрішніми проблемами.

Ви що , правда вважаєте що весь світ вам винен і когось хвилюють саме українці? Купа війн та геноцидів навіть по світу.

Вам допомагають поки це захист від невмотивованої агресії.
Ніхто помститися вам допомагати не буде.

Збудуєте свою армію та економіку - тоді можете не звертати уваги на ці речі.

Найстрашніше що може трапитись - безсила лють. Подумайте про це. Героїчно загинути - не може бути метою нації

Останнє редагування: 6 червня 2023 07:36:19 від Billi
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Дурак ти, дядя... За 9 років війни ти так нічо й не зрозумів(((
"расєя " як поняття буде знищена! І в процесі реалізації треба будь якими засобами добиватись максимального ефекту. Бажано - з мінімальними зусиллями.
А скільки мільйонів їх здохне в процесі - то   "праблєми індєйцев..."

З.і. слово "рагуль" придумала група хіпарів у Львові. Похідне від "чорт рогатий"... Якраз про таких, як ти!
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Дурак ти, дядя... За 9 років війни ти так нічо й не зрозумів(((
"расєя " як поняття буде знищена! І в процесі реалізації треба будь якими засобами добиватись максимального ефекту. Бажано - з мінімальними зусиллями.
А скільки мільйонів їх здохне в процесі - то   "праблєми індєйцев..."

Хто саме її знищить? Яке відношення до цього будуть мати українці?
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Хто саме її знищить? Яке відношення до цього будуть мати українці?

Я! І сотні тисяч таких як я...
А ти будеш сидіти ціхо-ціхо...
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Ну як бачиш, ти помилявся, бо корупція була лише інструментом, а вся суть в національній відмінності. Кацапи - генетичні маніяки-убивці. А вбивці мають бути покарані і знищені, тому числі їхні личинки в Україні - ригоанали, комуняки і РПЦ.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Я! І сотні тисяч таких як я...
А ти будеш сидіти ціхо-ціхо...

Достатньо пригальмувати допомогу і ціхо-ціхо будете сидіти ви. І співати сумних пісень про втрачені перемоги.
І звинувачувати слабких європейців, меркантильних американців, підступних росіян, олігархів, зрадників, недостатню українізацію та пасивний нарід.
Війна це гроші, гроші і гроші, і технології.


Якщо ви вірите що ви є інструментом для Заходу який прагне знищити Росію - ви небезпечно помиляєтеся. Якщо ви не розраховуєте на Захід - ви нерозумні.

" Сотні тисяч" мають злякати росіян??

Останнє редагування: 6 червня 2023 07:53:37 від Billi
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Але багато хто встояв.(Нємцов наприклад)

 :S НМД дуже мало таких
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Достатньо пригальмувати допомогу і ціхо-ціхо будете сидіти ви. І співати сумних пісень про втрачені перемоги.
О!
А ось і трампівське лайно полізло зі "стурбованого" виблядка!
Я знаю як зупинии війну за один день!

 :gigi:
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Орестовічю цей текст би сподобався
Гімн білопальтових із закликом братання з ворогом не чекаючи закінчення  війни
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

нах
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Ну и тон. Ну и текст.
Давно нам никто из комиссаров не указывал.
 :facepalm:
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Ну и тон. Ну и текст.
Давно нам никто из комиссаров не указывал.
Дуже болить (с)
у сук.
 :gigi:
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Кожна тварина, що починає тему "не все так однозначно", кінець кінцем виявляється кацапскою наволоччю.
Без винятків.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Все вірно розписано починаючи з майдану!
Мудрий текст,  але не для контингенту цього форуму.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Добре.
Бачу дуже багато бажаючих присвятити життя помсті. Як ви бачите завершення війни?

   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Достатньо пригальмувати допомогу і ціхо-ціхо будете сидіти ви. І співати сумних пісень про втрачені перемоги.
І звинувачувати слабких європейців, меркантильних американців, підступних росіян, олігархів, зрадників, недостатню українізацію та пасивний нарід.
Війна це гроші, гроші і гроші, і технології.


Якщо ви вірите що ви є інструментом для Заходу який прагне знищити Росію - ви небезпечно помиляєтеся. Якщо ви не розраховуєте на Захід - ви нерозумні.

" Сотні тисяч" мають злякати росіян??

Ти таки реально дурак...
Десять мільйонів діаспори на нинішній день. І в мільйонів бажання помсти!
"Хароші рускі" ще профінансують нам ліквідацію нєхароших по всьому світу...
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Все вірно розписано починаючи з майдану!
Мудрий текст,  але не для контингенту цього форуму.



так, це мудро для мудрих хохлів, які ладні пристосувати до будь-чого і за всяку ціну.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Ти таки реально дурак...
Десять мільйонів діаспори на нинішній день. І в мільйонів бажання помсти!
"Хароші рускі" ще профінансують нам ліквідацію нєхароших по всьому світу...

"Я дам вам парабеллум (с)" Диаспоряне украинцы,готовы резать плохих русских на деньги хороших по всему миру?

   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Це тому, що я, на відміну від тебе, можу "подивитися в завтрашній день", а ти ні, бо ти "сліпий лютий воєн" і сам це вибрав.
Це добре, що ти можеш подивитись у завтрашній день. Вітаю.
А українці не всі зможуть, якщо не будуть вбивати кацапів.
А милосердя виявляють після перемоги, і коли його ПРОСЯТЬ.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

то есть чел призывает к толерантности,
а сам тут же вопит не пишите мне про потерю близких,
этого я, мол, выдержать не могу.
хотя казалось бы. как можно запретить?

и вообще, это делайте, а это не делайте.
я этого не переношу, т.ч. переносить придётся вам.
короче тоном крайней нетерпимости нам написали о терпимости.

а уж лозунг про вашу и нашу настолько кацапский..
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

а уж лозунг про вашу и нашу настолько кацапский..
Бо це і була кацапська тварина.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Это не канонично.
По канонам секты славить можно только Залужного.
Зеленского надо называть "бубочкой" и "боневтиком", при этом целуя портрет попы Сивочолого.

ну що ... чекаємо найближчим часом новин про те, що Петро придбав у Королеви кілька авіаносців...?
 :gigi:

Можно ли предателя и мародера сажать в тюрьму во время войны?

Надеюсь хотя бы сейчас "недоГетьмана" упакуют, как положено.

Кто не может смотреть Арестовича - мотайте дальше, не парьтесь. Он не для средних умов.  :K
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Нах
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

А що робити з тими родичами кацаповоєнов,  які закликали їх вбивати і грабувати "хохлів"?

Теж "панять і прасті ь"?
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

А що робити з тими родичами кацаповоєнов,  які закликали їх вбивати і грабувати "хохлів"?

Теж "панять і прасті ь"?

Цікаве питання... Ваші варіанти?
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

А що робити з тими родичами кацаповоєнов,  які закликали їх вбивати і грабувати "хохлів"?
Теж "панять і прасті ь"?

Накуя собі забивати голову якоюсь теоретичною хєрнею з "родичами кацаповоєнов"?
У нас в Херсоні повно родичів колаборантів і просто поціновувачів "русского міра", які
тимчасово принишкли. Є цілком практична робота з мразотою.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Накуя собі забивати голову якоюсь теоретичною хєрнею з "родичами кацаповоєнов"?
У нас в Херсоні повно родичів колаборантів і просто поціновувачів "русского міра", які
тимчасово принишкли. Є цілком практична робота з мразотою.

Ваші варіанти?
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

Нема вже ненависті.
Є щось більше, що не можна передати словами.
І крім того є величезна гидливість до всього рашистського: до самих виродків, навіть їх проклятих личинок, до їх вбивчого язика, до їх смердячої мертвяками культури.
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

 Мало нам арєстовічєй було. :facepalm:
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

ТС нашкрабав багато букв, але...в смітник!

В мене серед родичів/знайомих загиблих поки нема. Поранені є. Родичі в кацапії є, як і в багатьох тут. Проти війни. Але на словах. Так само є знайомі кацапи "проти війни". На словах.
Але якби мені дали кнопку і сказали - натиснеш і 150 мільйонів кацапів в попіл! НАЗАВЖДИ! Натиснув би не сумніваючись.

Нема "хороших русскіх". В них ненависть до України і українців - то генетичне. Ні в якого іншого народу такого нема. Діти чи внуки "хароших рускіх" можуть ненавидіти українців так само як сучасні орки.

Є хороший приклад з цукерками. Вам дарують коробку дуже смачних цукерок, але в ній одна зі 100 цукерок смертельно отруйна. Будете їсти (ризик невеликий, бо лише 1 зі 100, нє) чи викинете в смітник? Відповідь очевидна.

Так от ТС пропонує нам коробку цукерок де 70-80 зі 100 отруйні і каже шо ми то маєм їсти бо там є і "смачні неотруйні цукерки!". В СМІТНИК! 
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

ТС нашкрабав багато букв, але...в смітник!

В мене серед родичів/знайомих загиблих поки нема. Поранені є. Родичі в кацапії є, як і в багатьох тут. Проти війни. Але на словах. Так само є знайомі кацапи "проти війни". На словах.
Але якби мені дали кнопку і сказали - натиснеш і 150 мільйонів кацапів в попіл! НАЗАВЖДИ! Натиснув би не сумніваючись.

Нема "хороших русскіх". В них ненависть до України і українців - то генетичне. Ні в якого іншого народу такого нема. Діти чи внуки "хароших рускіх" можуть ненавидіти українців так само як сучасні орки.

Є хороший приклад з цукерками. Вам дарують коробку дуже смачних цукерок, але в ній одна зі 100 цукерок смертельно отруйна. Будете їсти (ризик невеликий, бо лише 1 зі 100, нє) чи викинете в смітник? Відповідь очевидна.

Так от ТС пропонує нам коробку цукерок де 70-80 зі 100 отруйні і каже шо ми то маєм їсти бо там є і "смачні неотруйні цукерки!". В СМІТНИК! 
+100
Насправді немає ніякої проблеми.
Русский?  Накуй!
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

руське зі зброєю в руках на території України має бути вбите. крапка.
з ненавистю, з любовю, з огидою, з повагою . але воно має бути вбите. Або взяте в полон для обміну.

все остальне нахер ...
   
Re: Сліпа ненависть воює за хуйло.

ТС, усі ваші пацифістські слюні і шмарклі   що ви їх розвезли у своєму СТ, можливо буде варто взяти до уваги коли свинособак залишиться рівно стільки аби їх записати до Червоної книги. І то сумніви беруть, бо там благородні тварини, а тут нечисть і бруд...
Щодо "сліпої ненависті ", то ви або помиляєтесь, панове навмисно маніпулюєте, бо ненависть у українців не сліпа, а СВЯТА. Після усіх тих сотень тисяч невинних жертв, знущань та звірства,  що їх Українці зазнали впродовж цієї війни від ворога , Українці кров'ю заслужили право на святу ненависть. А якщо у вас у тому виникають сумніви, то вам потрібно на екскурсію в Бучу з'їздити.  Там усім сумніваючимся швидко просвітлення наснає і розуміння того, що робити треба з кацапськимт нелюдами.
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія