Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

РДК та Легіон "Свобода Росії" повертаються в Росію

Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

у фейгана там ций їхнй бос..казав що вони там ангари з технікою знайшли..якщо не піздить..то може і відоси скоро з'являться.

Якось все мутніше це починає виглядати. І те вони там зробили, і те бачили, і відосіків купу назнімали. А тіки не показують нічого. Лише балакають багато.

Я би ще зрозумів що поки вони на території росії були, то відоси не поскидаєш.

Але вже вернулися начебто. То чому не похизуватися і не викрити брехню роспропаганди?

Чекаємо..
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

Почему с дьяволом?У нас общий враг и они доказывают свою позицию рискуя жизнью.Я сам против хороших русских в любом виде ,кроме тех,кто реально готов воевать за нас ну или хотя бы донатить на ВСУ.Именно на ВСУ,а не на беженцев или гуманитарку.Для них это тоже тяжелые выбор потому что они по сути воюют против своих и тут им никто ничего не обещал и зная эту публику,пусть они лучше воюют за нас ,чем против ,потому что многие из них люди идейные и смелые ,побывавшие в разных приключениях ,поэтому и способны на безбашенные поступки типа таких рейдов + в рашке у них есть друзья и сторонники ,которых они могут использовать для партизанской войны.Умные во время войны ищут союзников ,а не врагов.И если в случае с либералами это волки в овечьей шкуре и балаболы,которые только чешут языком ,то тут люди дела и даже если каждый из них взорвет по одному танку и убьет по одному кацапу,то это будет в сто раз полезнее бесконечных стримов и простыней в соцсетях в поддержку Украины
У меня немного другое отношение, я против хороших русских в любом виде, кроме как в черном пакете. Когда Украина победит, эти "хорошие русские" будут прогуливаться по Киеву, бросая снисходительные взгляды на "хохлов". Они считают себя выше, и это невыбиваемо. Поэтому только ров.
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

Не, можно их перевоспитать, но это долгие годы, как после вмв сделали с немцами. Но кто ж этим будет заниматься?
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

ну шуму наробили, проєпали кілька хамвеїв, в той час коли вже вигрібаєм що є щоб , позашляховиків на передок відправити ...
нехороша думка, що організували щоб перебити іншу про Бахмут
кацапи казламордого любрікантіса у Монтян підтянули :D
Схоже в  [KA] дійсно справи кепські..
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

я відразу був проти формування загальнокацапських легіонів та корпусів
треба було формувати легіони за національним або регіональним принципом
національні - татарські башкірські кабардинські мордовські тощо
регіональні - алтай сибір кузбас урал поволжя дон тощо
от зараз би воював білгородський легіон за відокремлення від москви а не свабодную расєю - ото було б краще
   
понеслась зрада через кацапський фейк :facepalm1:
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.
PAL

Я би ще зрозумів що поки вони на території росії були, то відоси не поскидаєш.

Але вже вернулися начебто. То чому не похизуватися і не викрити брехню роспропаганди?

викладали відео, що застрягли на БТР
з каментом "Лапін, ми тут недалечко, витягнемо й підскочимо на твою спєцопєрацію"

тож цілком можливо, що ще не вийшли
   
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

викладали відео, що застрягли на БТР
з каментом "Лапін, ми тут недалечко, витягнемо й підскочимо на твою спєцопєрацію"

тож цілком можливо, що ще не вийшли

Можливо.

Чекаємо.  (tu)
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

https://t.me/orange_east/41940

Борщова це та що біля Харкова за Циркунами, чи якась інша?

І де техніка?

Взагалі нічого не зрозуміло.
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

Тю, а причем тут зрада через кацапский фейк. В прямом эфире у фейгина была русская свинья с погонялом белый сцарь, который вышел на тропу войны с киевским режимом. Прямая речь.
Может фейгин вырежет потом, но оно было сказано. Раз белый, значит понятно что все вокруг черножопые и хахлы. Это потом уже вывалили скрины с чата рдк, сцарь был раньше.
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

Тока чего этот истинный ариец взял себе ник на пиндосском наречии, непонятно.
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

https://t.me/orange_east/41940

Таке кажуть

   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

все таки пропагандистська машина у кацапів добре працює ... професійно  :(

та це капець, навіть свої, навіть після всього досі тупо вірять канашенкову зі скабеевой

але ця така брехня кацапів, яку легко буде перевірити через декілька годин, дуже красномовно говорить що кожна секунда такої ситуації для кремлядів є катастрофою, тому тримаємо кулаки
   
хз
в мене двоякі враження
спочатку думав що той рдк витягне на себе якісь більші кацапські сили , які прихлопнуть наші артилерією чи хімарсами
а вийшло щось дивне, наробили шуму без якогось більшого ефекту

А от не треба свої особисті сподівання - хфантазії вставляти в реальний план ЗСУ в цій частині фронту і взагалі
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

трошки про рдк


ще нагадаю, вони погрожували бійцям батальону мансура



https://t.me/klirik_sergio/36268

клірік це фсбєшне лайно
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

Там прошивка на ликвидацию Украины, у всех поголовно, шониясна. Нахрена наши связались с этим дерьмом.

і тому вони віддали Україні своє життя, ти кажеш це їм вигідно, а от ніхера, зараз туда в такому раскладі пішли лише самогубці ага
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

Еще и погоняло белый. Истинный ариец короче. Божебоже, шожцеробицця. Рукалицо.

нажаль феі та балерини не хочуть йти воювати
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

с одной стороны клирику веры нету уж очень от него бздит..фсбшной консервой...
а с ругой стороны эта операция нам на руку..они(кацаы типа "наши") оттянут и физически и медийно много чего на себя..а если их там всех и порешат..то не велика и потеря.(хотя думаю наши недадут им там сгинуть).

п.с.
и да если тут сейчас начнут -они типа воюют за нас..то я еще как только про них сказали что они есть..свою точку зрения высказал..это временные наши попутчики..
они такиеже импеские пидары как и кацапы фашисты..так и всякие навальнята и остальные либеральные еврейчики-все до одного имперские пидары..все.

не підмахуй фсб змішуючи всіх, і тих хто ніхера не робе і тих хто поґодився вмерти проти хуйла

по друге я не вірю що ті хто воює за Україну можуть бути імперцями, бо сама ця війна де вони гинуть виникла ізза імерських амбіцій і треба бути повністю тупорилою ватою перед тєлєком щоб цього не розуміти
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

Не, вы шо серьезно думаете, что можно с русскими о чем-то договариваться? 300 лет ничему не научили? Капец.

вони вже більше року за нас воюють, а могли тупо сидіти і чекати і нічим не ризикувати, поясни чому? ти тут бачу спец по рузкім
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

У меня немного другое отношение, я против хороших русских в любом виде, кроме как в черном пакете. Когда Украина победит, эти "хорошие русские" будут прогуливаться по Киеву, бросая снисходительные взгляды на "хохлов". Они считают себя выше, и это невыбиваемо. Поэтому только ров.

ти прямо як ті фсбєшні консерви які більше за всіх кричать як вони  ненавидять росіян
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

Скабєєва була сьогодні неперевершена, такої наляканої пики в неї ніколи не було,
аж жіночність трохи проявилась в інтонаціях. І Ходорьонок вправно забивав цвяхи в кришку кацапського гроба.
Так що все не так погано.
Доречі Швець всьо, зашкварилась таки консерва. Правий був той, хто казав це з самого початку.
Вона гнида була консервою того клана, що тягла за дві Кореї та Крим як Гонконг на 30 років.
Не втерпів, що пішло все не так як їм хотілось.
Сподіваюсь далі буде багато цікавого, хто в американському естеблішменті на ком стояв і чого хотів насправді.
Знову в декого не вийшло представити результатом контрнаступу бойову нічию.
Сподіваюсь завдяки нашому генштабу і далі не вийде.
   
Цікаво чи всі хуйловські консерви і їх корисні дурні вже висрались? Чи ще якісь фейки будуть?
З кінами в хуйлят не дуже вийшло, хоч знайшлись звісно кретини "наша техніка", але небагато, із скрінами пішло веселіше  :-)o
   
 кацапи можливо так і подумали що це ще один рейд і що зараз лапін все швидко тіпа розрулить в надії що рдк самі вийдуть обратно, це якось пояснює паливо с заявами канашенкова які вже  спростовуються,  разом  звичайно з тим що медійно це для них катастрофа і тому вони так спішать об'явити всьо
   
У меня немного другое отношение, я против хороших русских в любом виде, кроме как в черном пакете. Когда Украина победит, эти "хорошие русские" будут прогуливаться по Киеву, бросая снисходительные взгляды на "хохлов". Они считают себя выше, и это невыбиваемо. Поэтому только ров.
100%
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

а що то за шеврон у вигляді прапора срср
театральне шоу чи що
Прикол в том, шо то - не флаг ссср. То флаг ком.партии Китая. 
Уже не шифруются.  B-)
   
я відразу був проти формування загальнокацапських легіонів та корпусів
треба було формувати легіони за національним або регіональним принципом
національні - татарські башкірські кабардинські мордовські тощо
регіональні - алтай сибір кузбас урал поволжя дон тощо
от зараз би воював білгородський легіон за відокремлення від москви а не свабодную расєю - ото було б краще
:weep: смішно

Там у легіоні свобода росії ,там де публіка доволі різношерстна ,всього може 1500 осіб максимум
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

с одной стороны клирику веры нету уж очень от него бздит..фсбшной консервой...
а с ругой стороны эта операция нам на руку..они(кацаы типа "наши") оттянут и физически и медийно много чего на себя..а если их там всех и порешат..то не велика и потеря.(хотя думаю наши недадут им там сгинуть).

п.с.
и да если тут сейчас начнут -они типа воюют за нас..то я еще как только про них сказали что они есть..свою точку зрения высказал..это временные наши попутчики..
они такиеже импеские пидары как и кацапы фашисты..так и всякие навальнята и остальные либеральные еврейчики-все до одного имперские пидары..все.
(tu)
   
с одной стороны клирику веры нету уж очень от него бздит..фсбшной консервой...
а с ругой стороны эта операция нам на руку..они(кацаы типа "наши") оттянут и физически и медийно много чего на себя..а если их там всех и порешат..то не велика и потеря.(хотя думаю наши недадут им там сгинуть).

п.с.
и да если тут сейчас начнут -они типа воюют за нас..то я еще как только про них сказали что они есть..свою точку зрения высказал..это временные наши попутчики..
они такиеже импеские пидары как и кацапы фашисты..так и всякие навальнята и остальные либеральные еврейчики-все до одного имперские пидары..все.

Сейчас РБК и Легион это полезные гандоны которых надо использовать. Сейчас они полезны.
После использования гандон обычно выкидывают.  И тут так нужно. И дел с ними не иметь. Даже если они достигнут своей цели. Их дети, дети их детей вернуться.
Но мы должны быть к этому готовы.

Останнє редагування: 24 травня 2023 07:27:24 від hermita
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

пля і тут трансгендери  :lol:


   
пля і тут трансгендери  :lol:


https://twitter.com/view/status/1661184415203209216

Скарг натовські негри будуть  [KA] у сраку перти  :gigi:
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

вперше з 1944 року частина раші була/є під окупацією


   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

вперше з 1944 року частина раші була/є під окупацією


https://twitter.com/view/status/1661074300533633025
Ой! А  хто її зараз окупував?  ;o
   
виттям скабєєвої задоволена
   
с одной стороны клирику веры нету уж очень от него бздит..фсбшной консервой...
а с ругой стороны эта операция нам на руку..они(кацаы типа "наши") оттянут и физически и медийно много чего на себя..а если их там всех и порешат..то не велика и потеря.(хотя думаю наши недадут им там сгинуть).

п.с.
и да если тут сейчас начнут -они типа воюют за нас..то я еще как только про них сказали что они есть..свою точку зрения высказал..это временные наши попутчики..
они такиеже импеские пидары как и кацапы фашисты..так и всякие навальнята и остальные либеральные еврейчики-все до одного имперские пидары..все.
Я про нього не знав і не чув. Тільки сьогодні побачив

А про РДК було раніше в ТГ радикальня. Голосові повідомлення від адміністрації їх каналу, а також письмові. Погроза вбити чеченців, які за нас.
Писав уже тут раніше про цю історію.

Там де чечеці, там і ми для них

Тож нехай роблять свою справу, але робити з них героїв не варто. Це вороги
   
Які вони там нелякані
   
вперше з 1944 року частина раші була/є під окупацією
Ні. Китайці пробували острів окупувати
   
Re: Легіон "Свобода Росії" повертається в Росію.

Ні. Китайці пробували острів окупувати
так хто їх зараз окуповує?  ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія