Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Коллаборант или жертва?

Re: Коллаборант или жертва?

Який же він колаборант, це під примусом робиться
   
Re: Коллаборант или жертва?

Коллаборант или жертва?

Це саме та ЦА з якою зараз процює Арестович як з потенційним виборцем
   
Re: Коллаборант или жертва?

Ти дурачок? Не було ніяких "на друзки". Не повторюй за кацапами їхню маячню.
тоді, до речі, класно прилетіло по кЕтайській амбасаді. B-)
   
Re: Коллаборант или жертва?

Я днями подивилась розповідь про те, як в селі Озера під Києвом місцеві два тижні ховали десяток нацгвардіців за кількасот метрів від кацапських позицій. Староста села теж брав участь. Були ті, хто відмовився допомагати.
А в кінці сюжету було написано, що старосту заарештовано за держзраду. Він провину не визнає, і 200 мешканців за нього підписалося.
Чи, бува, ніхто не знає подробиць?
   
Re: Коллаборант или жертва?

Та хз. Мой ближайший родственник выехал с херсона в конце года, обещали взять в эпицентр тут по переводу, все было норм при устройстве, и в отделе, и у начальства, пока не дошло до последней стадии, а именно службы безопасности сети. Там сказали иди накуй, работал при оккупантах, хрен тебе а не работу.
 Как-то так. Маленький ребенок и глубоко беременная жена, на днях рожать. Ни паспорта с куркой, ни какого либо сотрудничества, тупо работал не отсвечивал содержал семью. Кто он, коллаборант или жертва. Я после этого как-то пересмотрела свое отношение к тем кто щас в оккупации.
   
Re: Коллаборант или жертва?

Ага, ще штамп в паспорт "перебував під окупацією" і здраствуй совок.
   
Re: Коллаборант или жертва?

Та хз. Мой ближайший родственник выехал с херсона в конце года, обещали взять в эпицентр тут по переводу, все было норм при устройстве, и в отделе, и у начальства, пока не дошло до последней стадии, а именно службы безопасности сети. Там сказали иди накуй, работал при оккупантах, хрен тебе а не работу.
 Как-то так. Маленький ребенок и глубоко беременная жена, на днях рожать. Ни паспорта с куркой, ни какого либо сотрудничества, тупо работал не отсвечивал содержал семью. Кто он, коллаборант или жертва. Я после этого как-то пересмотрела свое отношение к тем кто щас в оккупации.
Апд. З/пл получал в гривнах, ни разу ту макулатуру в руках не держал. Обидно короче.
   
Re: Коллаборант или жертва?

Апд. З/пл получал в гривнах, ни разу ту макулатуру в руках не держал. Обидно короче.

дык сам Эпицентр просто известнейший гадюшник с гадюшной атмосферой во всем.
подруга дочери работала на высоком месте с охрененной зп и всё равно развернулась и ушла.
а закалённая была.
часть той атмосферы.
 :gigi:
   
Re: Коллаборант или жертва?

короче, прикрылся Эпицентр словами про оккупацию,
а сами просто считают своё гереговское бабло.
и сеют рознь и недоверие, и гнобят людей.
заяву бы в СБУ на них за такие аргументы.
 :X
   
Re: Коллаборант или жертва?

Це одвічне питання: краще бути щадним або справедливим?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія