Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пастка віри у ЗСУ **(Версія автора блога)

Re: Пастка віри у ЗСУ

А нічого іншого не залишається.
Контрнаступ, навіть якщо він і буде, не приведе до кінця війни.

Це ж чого такий висновок ?
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Це хто сказав ?
Анатоль  :D
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Дуже правильна стаття. ДУЖЕ.

Багато людей вже розслабилося, живе мирним життям і все менше і менше думає про війну.
Але це дуже хибна поведінка

Типу, такі статті щось змінять ? :facepalm1:

Звичайно люди будуть все менше і менше думати про війну. Це природа людського мозку.

Це не можна змінити ні пропагандою, ні статтями.
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

я би так не сказав. медвечука таки позбулись. і ще парочки одіозних хвігур. РПЦ отримала по єпалу і зараз ще пінка під зад. На міжнародній арені все добре, найкраще з часів незалежності. Техніка йде, шанси непогані.
За що би я зараз Зєлю критикував - то за економічний блок і пітара гєтьманцева

Ну коли в тебе половина бюджету від донорів, особливої мотивації щось міняти не буде. Недарма Кірюша катався на новій тачці, сподіваючись, що про це ніхто не напише, бо війна (с)
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Анатоль  :D

А-а-а. "Ну тоді да, тоді канєшна." :gigi:
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Ну коли в тебе половина бюджету від донорів, особливої мотивації щось міняти не буде. Недарма Кірюша катався на новій тачці, сподіваючись, що про це ніхто не напише, бо війна (с)

Зараз інакше ніяк. А за таких і треба владу критикувати, а не писати  псевдопатріотичну куєту і красиві фрази
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Вся війна, це черга наступів і контрнаступів. В кого краще вийде, той і виграє.

Я точно знаю, що виграє Україна бо у нас краще це виходить.

Все решта - розтирання "соплєй".
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Підготовка до війни на виснаження - це заклик до програшу кацапам.
Від війни на виснаження нікуди не дінешся.
Треба в таких умовах будувати сильну і успішну країну.
Загнати під лавку п'яту колону і московських попів.
Формувати українську націю.
Рішуче знищити корупцію.
Створити умови для технологічного стрибка. Мобілізувати весь науково-технологічно-програмерський потенціал на це.
Залучати молодь до розробок, виготовлення безпілотників, електроніки, до навчання користуватись цим...
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Безліч разів повторена мантра "вірте у ЗСУ" створила дистанцію між армією і суспільством. Протягом року ця дистанція зростала і продовжує зростати, ризикуючи невдовзі стати прірвою.

Цитоване , не є аксіомою , коректно висловлюючись , тому й перейматись , чиїмось особистим "поглядом" , не виключено - штучним , мать теж не слід .

А згадуючи всяке , що друкувалось ув тому виданні , декілька років тому , то і взагалі , кращепові д особисто обміркувати , хто та навіщо , спрямовувало "увагу " громадян у вигляді відповідних гасел , та й собі тії висновки лишити , як з'являцця . )
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Це хто сказав ?
є такі на ФУП-і
Контрнаступ нічого не дасть.
   
Re: Пастка віри у ЗСУ
Agh

А ТС накинув і сидить спостерігає, як ви тут серетесь :lol:
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Капітан очевидність. Нахєра такі статті ? Щоб що ?

Щоб оце:

Колективний Кошовий перемагає колективного Сенцова

Рошени хитають під різними соусами. Господарі в Кремлі перемовин вимагають.
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

військова мобілізація населення - це справа влади

насамперед це потрібна чесна інформаційна політика без політичної цензури. Наприклад, про реальний перебіг подій у Бахмуті можна лише ПОЧУТИ а не побачити на опозиційному каналі. Ось вам свіженькій відосік про ті жахи

   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Також , "надозвіллі" , можна обміркувати , чі тотожні ув ахтоській безвідповідальності , словосполучення "брітанскіє учьониє" та "британська розвідка" ,  знов лишивши собі ж висновки , як будуть . ))
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

військова мобілізація населення - це справа влади
насамперед це потрібна чесна інформаційна політика без політичної цензури. Наприклад, про реальний перебіг подій у Бахмуті можна лише ПОЧУТИ а не побачити на опозиційному каналі. Ось вам свіженькій відосік про ті жахи

https://youtu.be/Sa_6HwZEMVA

Хіба хтось приховує, що в Бахмуті жорстока бійня?
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

А ТС накинув і сидить спостерігає, як ви тут серетесь :lol:

Та хто сереться, його одразу спитали, коли чекати в Україні. Але трампофіл мовчить  :gigi:
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Хіба хтось приховує, що в Бахмуті жорстока бійня?

кінохроніка має бути в теленовинах щоб стало КОЖНОМУ зрозуміло чому треба чинити збройний опір.
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

шось не ясно
це заклик до ротації чи загальної мобілізації
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

кінохроніка має бути в теленовинах щоб стало КОЖНОМУ зрозуміло чому треба чинити збройний опір.

Якої кінохроніки тобі не вистачає в телеграмі?
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

шось не ясно
це заклик до ротації чи загальної мобілізації

Загальна мобілізація - це завжди останній крок перед поразкою.
   
Re: Пастка віри у ЗСУ
Agh

кінохроніка має бути в теленовинах щоб стало КОЖНОМУ зрозуміло чому треба чинити збройний опір.
Можеш зайнятись, для того особливих навиків не потрібно ;)
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Не бігай за мною по гілках, я тебе тут не згадував.

Читати і без тебе вмію, хто автор.

тьотя я сам разберусь что мне делать
твое лело детей рожать :facepalm:
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

тьотя я сам разберусь что мне делать
твое лело детей рожать :facepalm:

З тобою розмовляти - це тільки себе підставляти під бан, бо ти спочатку до всіх чіпляєшся, а потім стучиш до модерів. Так що проходь далі, вояко.
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Якої кінохроніки тобі не вистачає в телеграмі?

телеграм поза інформаційного простору України. Навіть по португальському теле показували більше і об"єктивніше в порівняні з українськими телеканалами. Саме тому я і кажу що інформаційна політика має бути чесною. Брехання собі виграти війну не допоможе.
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

телеграм поза інформаційного простору України. Навіть по португальському теле показували більше і об"єктивніше в порівняні з українськими телеканалами. Саме тому я і кажу що інформаційна політика має бути чесною. Брехання собі виграти війну не допоможе.

Ну не знаю щодо португальских ЗМІ, але в іспанських газетах (я читаю El Mundo) більш-менш зважено інформація подається, не бачив там рожевих поні.
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

телеграм поза інформаційного простору України. Навіть по португальському теле показували більше і об"єктивніше в порівняні з українськими телеканалами. Саме тому я і кажу що інформаційна політика має бути чесною. Брехання собі виграти війну не допоможе.
А чого зразу брехня ?Просто такий рівень журналістики у нас. Практично немає тих хто хоче знімати сюжети під кулями.По іноземних каналах набагато більше шансів побачити атмосферу «там»..
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Чергова стаття для "розкривання очей"   :facepalm:
Наочно демонтструє, що як волонтери, так і військові можуть бути повними довбограями.
"Настрій на довготривалу війну" в наших умовах - це заклик кидати все накуй і з'ябувати будь яким чином.
Саме це тут пропагують "об'єктивні реалісти", з кацапської подачі.
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

З тобою розмовляти - це тільки себе підставляти під бан, бо ти спочатку до всіх чіпляєшся, а потім стучиш до модерів. Так що проходь далі, вояко.
глянь на свой высер автору ветки
хватить хитродопить милашкахотя о чем это я,
ты просто концентрированная хитрожопость
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

А чого зразу брехня ?Просто такий рівень журналістики у нас. Практично немає тих хто хоче знімати сюжети під кулями.По іноземних каналах набагато більше шансів побачити атмосферу «там»..

У нас навіть телеграм-блогери досить часто новини про війну постять із затишного тилу  :gigi:
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

глянь на свой высер автору ветки
хватить хитродопить милашкахотя о чем это я,
ты просто концентрированная хитрожопость

З чорноротими стукачами-прихильниками того, кого не можна називати, не спілкуюсь і не сперечаюсь, звиняй :gigi:
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Уникати правди в діалозі з суспільством – програшна стратегія в такі часи.(с)

мені незрозуміло якої правди ми уникаємо.
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Уникати правди в діалозі з суспільством – програшна стратегія в такі часи.(с)

мені незрозуміло якої правди ми уникаємо.
автор хоче, шоб влада казала скільки загинуло кожен день
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Уникати правди в діалозі з суспільством – програшна стратегія в такі часи.(с)

мені незрозуміло якої правди ми уникаємо.

Мабуть, комусь бракує щоденних втрат у прямому ефірі. Кому цікаво, яка срака на фронті, подивіться бій у посадці, коли солдати сидять поруч із вбитим товаришем без особливих емоцій, а потім стріляють по кацапах із близької відстані, і це все під обстрілом.
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Колонка – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст колонки не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ній піднімається.
Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора колонки.

_________
все, розходимось...
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

Уникати правди в діалозі з суспільством – програшна стратегія в такі часи.(с)

мені незрозуміло якої правди ми уникаємо.

просто треба робити маленькі правильні речі. Наприклад, попи МП мали б рити окопи під Бахмутом... Якщо хто проти цього то поясніть чому.
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

просто треба робити маленькі правильні речі. Наприклад, попи МП мали б рити окопи під Бахмутом... Якщо хто проти цього то поясніть чому.
це гуманно, краще з кадилом по мінним полям пускати
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

просто треба робити маленькі правильні речі. Наприклад, попи МП мали б рити окопи під Бахмутом... Якщо хто проти цього то поясніть чому.

На яких підставах? У нас немає дискримінації за конфесією.
   
Re: Пастка віри у ЗСУ
Agh

просто треба робити маленькі правильні речі. Наприклад, попи МП мали б рити окопи під Бахмутом... Якщо хто проти цього то поясніть чому.
Я проти, бо при першій ліпшій нагоді вони там будуть гадити, чим зможуть. Хай краще всі у свою рашку звиздують і там москалям мозок засирають.
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

це гуманно, краще з кадилом по мінним полям пускати

Так попи швидше закінчаться, ніж міни.
   
Re: Пастка віри у ЗСУ

В країні залишилося 25 млн.чол. Утримувати 11 млн. пенсіонерів.інвалід ів.мільйонне військо.армії чиновників депутатів судів і їхню челядь.В довгу -таке не потягнути. потрібно розставити приорітети.або воюємо або ні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія