Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Міністр Лісовий закликав обговорити питання про скорочення кількості шкільних предметів :umnik2:

А, і інформатика - куйня собача...Дитина вчить пайтон (просто для себе) - і плюється на якийсь лазарус - на кой він йому ?
Тому з інформатики у нього 7  :weep:  Але я не примушую - пофігу на ті оцінки...

Краще б вчили банально володіти PC, захистом персональних даних, та роботою з прикладними програмами і додатками.
   
У кого діти зараз вчаться у школі згодні з новим міністром ось і все
Та діти завжди виберуть забаву, мультики…
Я дивлюсь на свою молодшу внучку - ні писати не хоче, ні читати. Про музичну школу навіть не хоче чути.
Але розумна і талановита - майже абсолютний слух, де ходить, там співає.
Потім ревти буде, що не навчили, не заставили. Як її попре до музики.
   
Тільки в школі скакала у висоту і довжину.
Більше не було оказії. І воно було зовсім не зле. Були добрі показники.

А як же кроси, підтягування, віджимання? Зараз би мій фізрук заплакав би від щастя, коли б побачив мене в спортзалі, а тоді нах воно мені було треба: приходиш на урок, а тобі кажуть - ану прес здавай, ану підтягнися, ану розтяжку покажи …
   
Краще б вчили банально володіти PC, захистом персональних даних, та роботою з прикладними програмами і додатками.
Програму предмету треба міняти, а не викидати предмет.
   
Та діти завжди виберуть забаву, мультики…
Я дивлюсь на свою молодшу внучку - ні писати не хоче, ні читати. Про музичну школу навіть не хоче чути.
Але рощумна і талановита - майже абсолютний слух, де ходить, там співає.
Потім ревти буде, що не навчили, не заставили. Як її попре до музики.

Зараз є репетитори і для дорослих. Не бачу проблеми.
   
Трудове навчання і основи здоров'я як мінімум
Природознавство мінус. Хай краще цю годину дитина побуде не в класі, а на природі.
   
А як же кроси, підтягування, віджимання? Зараз би мій фізрук заплакав би від щастя, коли б побачив мене в спортзалі, а тоді нах воно мені було треба: приходиш на урок, а тобі кажуть - ану прес здавай, ану підтягнися, ану розтяжку покажи …
А на одній нозі присідати? То була катастрофа в інституті.
Ще раз пишу - програми міняти, щоб не було маразму.
   
Зараз є репетитори і для дорослих. Не бачу проблеми.
О ні. Це той випадок, коли:
Як Івасьо не навчиться, то Іван вже не подужає.
На те воно те дитинство.
   
Список шкільних предметів 9 клас

1. Українська мова
2. Українська література
3. Англійська мова
4. Зарубіжна література
5. Історія України
6. Всесвітня історія
7. Мистецтво
8. Алгебра
9. Геометрія
10.Біологія
11.Географія
12.Фізика
13.Хімія
14.Трудове навчання
15.Інформатика
16.Основи здоров’я
17.Фізична культура
18.Основи правознавства

Що шановне панство пропонує викинути?
Будь-яку половину - на вибір учня та залежно від обраної спеціалізації у майбутньому.
Я б взагалі старші класи розділяла за вподобаннями учнів.

Дякувати нашому директору школи, мій син в 10-11 класах відвідував та поглиблено вивчав лише те, що йому було справді цікаво - англійська, математика. А всякі хімії-географії-правознавства - за мовчазною згодою проставлялись якісь мінімально притомні бали. І все. Бо ці предмети йому фкуй не вперлися, вибачте.
І так було з більшістю учнів, які вже визначились зі своїм майбутнім та вподобаннями.
Він би ще і фізику вивчав, але у нас не було хорошого вчителя і класу. Тож наздолужував вже в інституті
   
А на одній нозі присідати? То була катастрофа в інституті.
Ще раз пишу - програми міняти, щоб не було маразму.

В універі фізра була більш різноманітна. Кожен міг піти займатися спортом на свій смак. Теніс, плаваня, шейпінг і т.д. Я от ходила на спортивну гімнастику. Мені це подобалося. Я була гнучка, трошки займалася балетом і ходила понтуватися  розтяжкою і стрибками. Плюс там були неважкі нормативи на брусах, колоді і на килимі.
   
то треба зробити, щоб ніхто не вчив? толково!
Треба зробити факультатив хто хоче буде вчити
Насправді зара стільки матеріалів в Youtube що велике питання що краще
   
Шановні пані та панове, завжди так було і буде, що 5, максимум 10 процентів учнів гарно вчаться у школі та легко опановують знання, а всі інші "відбувають" школу...тому треба  давати максимум знань, щоб ті п'ять проценти їх опанували, а всі інші -- до лампочки на всі їх стогони... :)))
   
Треба зробити факультатив хто хоче буде вчити
Насправді зара стільки матеріалів в Youtube що велике питання що краще

хто притомно знає, що він хоче в такому віці? коли батьки тупаки, а дитина хоча й талановита, але ледача?
вчити по Youtube  :lol:
   
Шановні пані та панове, завжди так було і буде, що 5, максимум 10 процентів учнів гарно вчаться у школі та легко опановують знання, а всі інші "відбувають" школу...тому треба  давати максимум знань, щоб ті п'ять проценти їх опанували, а всі інші -- до лампочки на всі їх стогони... :)))

в нас демократія - голосує і вирішує більшість
а їсти потім ото всьо будуть усі  :weep:
   
вчити по Youtube
Та да подивитися Cosmology 101 скажимо Leonard Susskind в порівнянні з меканням якогось шкільного вчітеля
   
як би нам дитину не викинути разом з водою...

НМД, у школі треба орієнтуватися на всебічний розвиток людини, яка згодом сама обере свій шлях у житті,
а не на вузького фахівця, який плутатиме, скажімо, росію і прусію чи вважатиме, що українці і московити адінарот)
   
Список предметів моєї старшої донькі у UK. Це для 10-11 класу (далі six form/IB school або закінчення навчання у школі). Частина предметів на вибір (але треба їх вибрати у 10 або 11 класі)

   
хімія+біологія= біохімія. звиняйте, дітонькам тре хоча б органічну викласти
   
Піздєц  :facepalm1: Я ще астрономію пам'ятаю...  :(

Точно 4класи церковно-прихідської школи й на трускавки... Навчити щоб вмів зарплату рахувати і харош! Ідіоти бл-ядь!!!
   
Будь-яку половину - на вибір учня та залежно від обраної спеціалізації у майбутньому.
Я б взагалі старші класи розділяла за вподобаннями учнів.


Дякувати нашому директору школи, мій син в 10-11 класах відвідував та поглиблено вивчав лише те, що йому було справді цікаво - англійська, математика. А всякі хімії-географії-правознавства - за мовчазною згодою проставлялись якісь мінімально притомні бали. І все. Бо ці предмети йому фкуй не вперлися, вибачте.
І так було з більшістю учнів, які вже визначились зі своїм майбутнім та вподобаннями.
Він би ще і фізику вивчав, але у нас не було хорошого вчителя і класу. Тож наздолужував вже в інституті

+1

Так і є. За словами моєї їй набагато цікавіше навчатися за таким підходом. І там і там у неї дуже хороші оцінки
   
Колись тут був дописувач котрий мені навіть в приваті доводив що дитяті достатньо знати як збирати чайники і рахувати ЗП.  :facepalm1:
   
Список шкільних предметів 9 клас

1. Українська мова
2. Українська література
3. Англійська мова
4. Зарубіжна література
5. Історія України
6. Всесвітня історія
7. Мистецтво
8. Алгебра
9. Геометрія
10.Біологія
11.Географія
12.Фізика
13.Хімія
14.Трудове навчання
15.Інформатика
16.Основи здоров’я
17.Фізична культура
18.Основи правознавства

Що шановне панство пропонує викинути?
ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ  и основи здоров'я конечно же
физична культура
   
Програму предмету треба міняти, а не викидати предмет.
викидати. без усякого жалю
та інформатика якій можуть навчити вчителі передпенсійного віку (зазвичай по сумісництву фізички та математички) може викликати тільки відразу до дісціпліни
А ChatGPT та BigData для тих вчителів пустий звук
   
обычная школа -это ад
но лучше словацкой в 3 раза
физмат вообще космос
   
Колись тут був дописувач котрий мені навіть в приваті доводив що дитяті достатньо знати як збирати чайники і рахувати ЗП.  :facepalm1:

Хтось же їх має збирати.  :D  Щось залежить від вчителя, а щось від того хто цю дитину начпокав. В останньому іноді бувають приємні виключення.
   
викидати. без усякого жалю
та інформатика якій можуть навчити вчителі передпенсійного віку (зазвичай по сумісництву фізички та математички) може викликати тільки відразу до дісціпліни
А ChatGPT та BigData для тих вчителів пустий звук
:facepalm1: Знавець куєв... Сам давно ти БігДату вивчив?
   
Люди не чіпайте  школу!!! І так на співбесіди приходять ідіоти... А буде ще гірше  :(

У нас ЖОДНА ріхворма не спрацювала!!! Нахєра ви своїх дітей ставите поза конкуренцією???
   
обычная школа -это ад
но лучше словацкой в 3 раза
физмат вообще космос

У брата знайомого зараз діти в Канаді. Так вони, з його слів, їх за знаннями випереджають на рік-два. Але ж все одно вони із своєю, як ми думаємо, неправильною і слабкою  :pleasantr: освітою живуть краще за нас. Щось тут не так. Чому ми такі бідні, якщо такі розумні.
   
У брата знайомого зараз діти в Канаді. Так вони, з його слів, їх за знаннями випереджають на рік-два. Але ж все одно вони із своєю, як ми думаємо, неправильною і слабкою  :pleasantr: освітою живуть краще за нас. Щось тут не так. Чому ми такі бідні, якщо такі розумні.

Це залежить від віку.   
Початкова школа у них це продовження дитячого садка.  Оцінок немає, мінімум домашки. 

Середня школа це вже ближча до нашої.  Десь ми випереджаємо (математика), десь вони (мови). 

Старша школа це починається навчання по серйозному.  І вже йде поділ на тих, хто далі в університет/коледж і на тих, хто працюватиме руками, а не головою.

Вищу освіту не можна порівнювати.  Ринок праці сам відповідає це питання
   
Тред. Безкоштовна школа в США

   
У брата знайомого зараз діти в Канаді. Так вони, з його слів, їх за знаннями випереджають на рік-два. Але ж все одно вони із своєю, як ми думаємо, неправильною і слабкою  :pleasantr: освітою живуть краще за нас. Щось тут не так. Чому ми такі бідні, якщо такі розумні.
...розумні не вибирають у владу дурнів "по приколу" ...:)))
   
...розумні не вибирають у владу дурнів "по приколу" ...:)))
Ото власне і тенденція - зробити усіх слаборозвиненими. Щоб було не 73%, а  99.

Нам конче треба ще один предмет - риторику. Або звернути на це увагу на заняттях з літератури, чи якогось іншого гуманітарного предмету.
Наші діти цілком не вміють говорити. Порівняти з поляками - то небо і земля. Польські діти шпарять без запинки, а наші бекають і мекають.
   
І ще одне - повернути методику викладання математики. Ту що була в 60-х.
Бо це справжній жах у молодших класах. Ні однієї задачі проаналізувати діти не можуть - вони зразу пхають розв'язування у якийсь стандартний вираз.  :facepalm: То якась вражина або телепень таке придумав з тими виразами.
   
:facepalm1: Знавець куєв... Сам давно ти БігДату вивчив?
Тупак xуєв, яка різниця хто коли шо вивчив. Головне що як раз це і потрібно вчити в інформатиці сьогодні
А не асемблер
   
Тупак xуєв, яка різниця хто коли шо вивчив. Головне що як раз це і потрібно вчити в інформатиці сьогодні
А не асемблер
Ти мабуть ті слова тільки для красоти вивчив бо розуму вони тобі не додали :facepalm: Поки дитина школу закінчить буде щось нове. А базові знання і поняття як раз і надають з допомогою простійших мов програмування.
Але ж довбойобам то не зрозуміло вони цуко з чатом навилися спілкуватися  :facepalm: Звідки ви такі дебіли вилазите?
   
Список шкільних предметів 9 клас

1. Українська мова
2. Українська література
3. Англійська мова
4. Зарубіжна література
5. Історія України
6. Всесвітня історія
7. Мистецтво
8. Алгебра
9. Геометрія
10.Біологія
11.Географія
12.Фізика
13.Хімія
14.Трудове навчання
15.Інформатика
16.Основи здоров’я
17.Фізична культура
18.Основи правознавства

Що шановне панство пропонує викинути?
Українську літературу об’єднати з мовою
Викинути зарубіжну літературу (частково вона буде в мовах) і додати другу іноземну
Історію України поєднати з зарубіжною і географією, туди ж елементи правознавства - історія суспільства
Мистецтво замінити історією мистецтв, а можна також додати вище
Біологію, фізику, хімію, основи здоров’я замінити одним курсом природничих наук (варіювати семестрово)
Трудове навчання залишити, змінивши наповнення на практичне
Фізкультуру аналогічно залишити
Інформатику залишити зі зміною програми, щоб діти закінчували школу впевненими користувачами базового набору програм
Все інше має визначатись спеціалізацією школи або класу
   
І ще одне - повернути методику викладання математики. Ту що була в 60-х.
Бо це справжній жах у молодших класах. Ні однієї задачі проаналізувати діти не можуть - вони зразу пхають розв'язування у якийсь стандартний вираз.  :facepalm: То якась вражина або телепень таке придумав з тими виразами.
Ти ж за "соросят" тут ліфчик рвала  :facepalm1: Тепер "маєш право на помилку"  :lol:
   
І ще одне - повернути методику викладання математики. Ту що була в 60-х.
Бо це справжній жах у молодших класах. Ні однієї задачі проаналізувати діти не можуть - вони зразу пхають розв'язування у якийсь стандартний вираз.  :facepalm: То якась вражина або телепень таке придумав з тими виразами.
І от це підтримую повністю
   
Основна проблема сучасної освіти - її структура відстає від світу, що стрімко змінюється.

Вивчають замість живих мов програмування якусь муру.

В програмі немає одного з головних предметів давньої Греції - логіки.

Замість того, щоб створити в голові учня якусь базову структуру причинно - наслідкових зв'язків - туди намагаються загнати купу не потрібної у житті інформації. Яка до того ж не є базою для інших знань.
Це просто спонукає учнів замість того щоб щось зв'язати до купи і зрозуміти - лізти в Гугл, шукати готові відповіді... І одразу їх забувати.
І це ще називається високі навички з користування інфопростором.
Сучасні діти мізерно мало читають. А ті хто читають книжки завжди будуть керувати тими, хто дивиться телевізор.
   
Основна проблема сучасної освіти - її структура відстає від світу, що стрімко змінюється.

Вивчають замість живих мов програмування якусь муру.

В програмі немає одного з головних предметів давньої Греції - логіки.

Замість того, щоб створити в голові учня якусь базову структуру причинно - наслідкових зв'язків - туди намагаються загнати купу не потрібної у житті інформації. Яка до того ж не є базою для інших знань.
Це просто спонукає учнів замість того щоб щось зв'язати до купи і зрозуміти - лізти в Гугл, шукати готові відповіді... І одразу їх забувати.
І це ще називається високі навички з користування інфопростором.
Сучасні діти мізерно мало читають. А ті хто читають книжки завжди будуть керувати тими, хто дивиться телевізор.
На жаль програма та методика викладання літератури в школі більш відбиває бажання читати ніж надихає
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія