Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(Лівак ** Сеймур Херш. Каже, що ЗСУ вбиває росіян з допомогою їх дизелю, щей з знижкою. Гойда)

Це дуже авторитетний незалежний американський журналіст із великмим зв'язками.
це старий хрич, який брехав, що НордСтрім підірвали американці
Цілком можливо - проплачений хуйло гебрей
   
рекомендация... съезжай потихоньку с темы.... дальше только хуже будет. Ты уже обосрался по полной с этим материалом! нафига, ради чего?  съехал... тему забыли и забыли это позорище  :shuffle:

Пашлі кругі па ваде в тіхом болоте  хвуп  :gigi:
   
це старий хрич, який брехав, що НордСтрім підірвали американці
Цілком можливо - проплачений хуйло гебрей


А шо, вже достеменно відомо і доведено, хто підірвав?
   
В старттопіку суцільні припущення.
   
Стариган "жжет" - мабуть якісь фінансові зобов'язання давлять

Hatred of Putin makes US officials ‘do dumb things’ – Seymour Hersh
Легендарний журналіст-розслідувач Сеймур Герш у неділю запропонував теорію про те, що він вважає  «повним ідіотизму»  у зовнішній політиці офіційних осіб США. Він сказав державному телебаченню Китаю, що, на його думку, вони настільки охоплені ненавистю до російського президента Володимира хуйло, що стикаються з неправильними рішеннями.

Журналіст-ветеран стверджував, що бути  «антагоністичними»  з Китаєм і Росією є контрпродуктивним для Вашингтона. «Вони роблять це особистим. Вони не роблять це професійно».  Він додав, що зовнішня політика Байдена відштовхнула уряди в усьому світі з початку військової операції Росії в Україні минулого року.
   
Про оце

Так чому Шон Пенн прилітав?
   
А шо, вже достеменно відомо і доведено, хто підірвав?

Стаття цього брехуна -
https://seymourhersh.substack.com/p/trading-with-the-enemy?

Не відомо і доведено хто підірвав НордСтрім, шукають данці, шведи та німці
Знайдуть, не морщи лоба

Белінгкет розвінчав брехню Seymour Hersh на пісок
Белінгкет допоки за брехнею не стояв NEVER
   
Так чому Шон Пенн прилітав?

Абтекай
   
Абтекай
Чи ти несповна розуму?
   
Не відомо і доведено хто підірвав НордСтрім, шукають данці, шведи та німці

Так отож
   
Чи ти несповна розуму?

Л-логіка
   
Л-логіка
Так.
   
До нашого наступу ще купа гівна повилазить із своїми прокацапсько-лівацькими умнічаннями та звинуваченнями. Такий період зараз, що дорогі кацаботи попіднімали голови і блєют. Ну і пох на них
   
Герша звичайно можна i нх послать
але якщо ця iнформацiя правдива, то не треба питать чому нам зброi недодають, i про iньшу допомогу
   
але якщо ця iнформацiя правдива
А якщо неправдива?
Тоді що робить?
   
Так отож

Пердун Seymour Hersh публікує свої пасквілі на платформі Substack

In fact, it’s the biggest disruption to journalism, personal writing and thought leadership since the blog boom of the 2000s.

Read on to learn everything you need to know about Substack, and whether or not it’s the right choice for your brand.
https://blog.hootsuite.com/what-is-substack/
   
А якщо неправдива?
Тоді що робить?

тодi нема чого хвилюватись ..
   
Герша звичайно можна i нх послать
але якщо ця iнформацiя правдива, то не треба питать чому нам зброi недодають, i про iньшу допомогу
Думаю ці питання можна просто не задавати, бо відповіді про реальні об'єми поставок не буде, хоча звісно можна пережовувати озвучену дезу і нервувати, на радість кацапам :-)o
   
тодi нема чого хвилюватись ..
Ось бачиш...
Я і не хвилююсь.
   
Одночасно в іншій темі висери лепенши зачухалися. 
Совпадєніє...?
   
До нашого наступу ще купа гівна повилазить із своїми прокацапсько-лівацькими умнічаннями та звинуваченнями. Такий період зараз, що дорогі кацаботи попіднімали голови і блєют. Ну і пох на них
Треба хоча б тут відстрілювати гидоту.
   
Напряму купуємо чи в Болгарії з заводу лукойл?

   
Треба хоча б тут відстрілювати гидоту.

Було би непогано, але то демократія
   
Треба хоча б тут відстрілювати гидоту.
З іншого боку, ховати голову в пісок - теж не дуже розумно. Треба знати не тільки що мелють, але і хто, щоб не було несподіванок
   
Герша звичайно можна i нх послать
але якщо ця iнформацiя правдива, то не треба питать чому нам зброi недодають, i про iньшу допомогу

смотри, просто для примера. ты вот сам знаешь каким образом американцы нам помогают? ну вот простейшую схему представляешь?  хотя бы примерно.  даже в самых простых вещах, условно генераторах, топливе, трансформаторах другом. как все это происходит? от точки а ( налогоплательщики сша до точки у ( Украина, конечный потребитель). ЕСЛИ твой ответ нет.... не знаю. то как вообще ты можешь оценивать эту статью или любую другую.

вторая страничка и через пост люди поясняют, что это бред сумашедшего, на самых простых примерах.  и на второй страничке ты еще пишешь: а вдруг это правда  ;o 
   
Стариган "жжет" - мабуть якісь фінансові зобов'язання давлять

Hatred of Putin makes US officials ‘do dumb things’ – Seymour Hersh
Легендарний журналіст-розслідувач Сеймур Герш у неділю запропонував теорію про те, що він вважає  «повним ідіотизму»  у зовнішній політиці офіційних осіб США. Він сказав державному телебаченню Китаю, що, на його думку, вони настільки охоплені ненавистю до російського президента Володимира хуйло, що стикаються з неправильними рішеннями.
Журналіст-ветеран стверджував, що бути  «антагоністичними»  з Китаєм і Росією є контрпродуктивним для Вашингтона. «Вони роблять це особистим. Вони не роблять це професійно».  Він додав, що зовнішня політика Байдена відштовхнула уряди в усьому світі з початку військової операції Росії в Україні минулого року.

типовий кацапський наратив про русофобію  [M]
   
З іншого боку, ховати голову в пісок - теж не дуже розумно. Треба знати не тільки що мелють, але і хто, щоб не було несподіванок

Гівнюків тре ігнорувати. найкраще що можна зробити - опублікувати їхні зв"язки з кацапими, і хай люди роблять висновкі самі, хто їх танцює
   
Гівнюків тре ігнорувати. найкраще що можна зробити - опублікувати їхні зв"язки з кацапими, і хай люди роблять висновкі самі, хто їх танцює

+  того гавнюка автора нужно игнорировать, ну а тот кто тянет этот мусор на фуп (как один из элементов общей стратегии по обсиранию власти во время войны)... как по мне получил на орехи  :) ткнули нормально в  свои же какашки.
   
Де можна прочитати цю статтю українською мовою?
   
Де можна прочитати цю статтю українською мовою?

https://seymourhersh.substack.com/p/trading-with-the-enemy?

Український уряд на чолі з Володимиром Зеленським використовує кошти американських платників податків, щоб дорого заплатити за життєво необхідне дизельне паливо, яке підтримує українську армію у війні з Росією.
Невідомо, скільки уряд Зеленського платить за галон за паливо, але Пентагон платив цілих $400 за галон за транспортування бензину з порту в Пакистані вантажівкою або парашутом до Афганістану під час американської війни, що тривала десятиліття.

Також невідомо, що Зеленський купував паливо в Росії, країни, з якою він і Вашингтон перебувають у стані війни, а український президент і багато хто з його оточення здирали незліченні мільйони з американських доларів, призначених на дизельне паливо.
За оцінками аналітиків з Центрального розвідувального управління минулого року сума розкрадених коштів становила принаймні $400 мільйонів; інший експерт порівняв рівень корупції в Києві з таким, що наближається до афганської війни, «хоча професійних аудиторських звітів з України не буде».

«Зеленський купував у росіян дизель зі знижкою», — сказав мені один обізнаний співробітник американської розвідки.
«А хто платить за газ і нафту?
Ми.
хуйло і його олігархи заробляють на цьому мільйони».

Мені сказали, що багато урядових міністерств у Києві буквально «змагаються» за створення підставних компаній для експортних контрактів на зброю та боєприпаси з приватними торговцями зброєю по всьому світу, і всі вони забезпечують відкати.
Багато з цих компаній знаходяться в Польщі та Чехії, але інші, як вважають, існують у Перській затоці та Ізраїлі.
«Я не здивуюся, дізнавшись, що на Кайманових островах і в Панамі є й інші, і в них задіяно багато американців», — сказав мені американський експерт з міжнародної торгівлі.

Питання корупції було безпосередньо порушено Зеленським під час зустрічі минулого січня в Києві з директором ЦРУ Вільямом Бернсом.
Його послання українському президенту, як мені сказав співробітник розвідки, який безпосередньо знав про цю зустріч, було взято з фільму про мафію 1950-х років.
Вищі генерали та урядовці в Києві були розлючені через те, що вони вважали жадібністю Зеленського, тому Бернс сказав українському президенту, тому що «він брав більшу частку скинутих грошей, ніж йшла генералам».
Дальше - самостійно, будь-ласка

Смердюча стара гнида цей Керш

   
Ого
Бідна мова яку натянують

Я каже не знаю скільки але от американці 400 баксів платили!

   
Схоже на анекдот про студента що вивчив тему про бліх і здавав іспит про рибу
   
Віка спарц передала естафету. Треба кликати бутусова
   
Це ти Зеленському, Саймону Хершу, чи мені? Через пару днів цей скандал буде обговорюватися всіма провідними світовими медіа. Тоді доведеться тобі об стіну головою битися. Гроші американських платників податків ніхто п***а не дозволить. Та ще й разом з кацапами
+===============================================================+
Вже декілька перевіряльнх комісій Конгресу перевіряли. І нічого не знайшли.
Тому п*зди далі.
   
Герша звичайно можна i нх послать
але якщо ця iнформацiя правдива, то не треба питать чому нам зброi недодають, i про iньшу допомогу

вчора чи позавчора комісія Конгресу від обох партій дали висновок що все норм, порушень немає, все використовується прозоро і ефективно.

Хєрш іде нахєр разом зі своїм шанувальником сітіZеном
   
https://seymourhersh.substack.com/p/trading-with-the-enemy?

Український уряд на чолі з Володимиром Зеленським використовує кошти американських платників податків, щоб дорого заплатити за життєво необхідне дизельне паливо, яке підтримує українську армію у війні з Росією.
Невідомо, скільки уряд Зеленського платить за галон за паливо, але Пентагон платив цілих $400 за галон за транспортування бензину з порту в Пакистані вантажівкою або парашутом до Афганістану під час американської війни, що тривала десятиліття.

Також невідомо, що Зеленський купував паливо в Росії, країни, з якою він і Вашингтон перебувають у стані війни, а український президент і багато хто з його оточення здирали незліченні мільйони з американських доларів, призначених на дизельне паливо.
За оцінками аналітиків з Центрального розвідувального управління минулого року сума розкрадених коштів становила принаймні $400 мільйонів; інший експерт порівняв рівень корупції в Києві з таким, що наближається до афганської війни, «хоча професійних аудиторських звітів з України не буде».

«Зеленський купував у росіян дизель зі знижкою», — сказав мені один обізнаний співробітник американської розвідки.
«А хто платить за газ і нафту?
Ми.
хуйло і його олігархи заробляють на цьому мільйони».

Мені сказали, що багато урядових міністерств у Києві буквально «змагаються» за створення підставних компаній для експортних контрактів на зброю та боєприпаси з приватними торговцями зброєю по всьому світу, і всі вони забезпечують відкати.
Багато з цих компаній знаходяться в Польщі та Чехії, але інші, як вважають, існують у Перській затоці та Ізраїлі.
«Я не здивуюся, дізнавшись, що на Кайманових островах і в Панамі є й інші, і в них задіяно багато американців», — сказав мені американський експерт з міжнародної торгівлі.

Питання корупції було безпосередньо порушено Зеленським під час зустрічі минулого січня в Києві з директором ЦРУ Вільямом Бернсом.
Його послання українському президенту, як мені сказав співробітник розвідки, який безпосередньо знав про цю зустріч, було взято з фільму про мафію 1950-х років.
Вищі генерали та урядовці в Києві були розлючені через те, що вони вважали жадібністю Зеленського, тому Бернс сказав українському президенту, тому що «він брав більшу частку скинутих грошей, ніж йшла генералам».
Дальше - самостійно, будь-ласка

Смердюча стара гнида цей Керш

Ого...

Але це не дуже подібно на справжню викривальну статтю, з фактами і доказами, більш схоже на вільний переказ основних тез.
Дещо ми самі знали чи догадувались, дещо несподіване.

Чи є ще матеріал по цій статті?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія