Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фінал конкурсу до ВККС, або Рада обмежила всім держслужбовцям зп до 67к

Він отримав 305,681 base + 370,622 bonus
може бути, я просто з гугла цифру дьорнув. досить непогана зарплата
   
Louis DeJoy earned a base salary of $305,681 for the fiscal year 2021. However, he also received a performance bonus that pushed his total compensation over $480,985.

Гугл пише... досить непогана з/п
В нашого така сама і це при теперішньому курсі. При курсі 27 Louis DeJoy курив бамбук... І це в нашого тільки ЗП без премій і надбавок. Тому повертайся назад в нас краще йопт!  :facepalm:
   
Тому повертайся назад в нас краще йопт!
Не переймася так поставлять як ти любиш чувака який навіть знати не буде яка в нього зп бо буде п***а 10 лямів USD на місяць
   
А що, чим більша зарплата в борців з корупцією тим більше корупції.

Хоча... мабуть це логічно:  чим більше корупції тим легше обгрунтувати великі зарплати "борців" з корупцією.
   
Якщо в нас ще багато людей отримують на руки мінімалку, тобто десь 150 доларів, то чому ЗП майже в 10 разів вища мінімалки для "рівніших від рівних" така злиденна?

Взагалі, було б справедливо рівень ЗП держчиновників, суддів та інших державних глистів визначати в залежності від результатів їх роботи, тобто рівня життя народу.
Піднялися доходи в основної більшості громадян, забезпечені основні права та свободи  - тоді й піднімайте їм ЗП.
А так "ефективність" роботи суддів/прокурорів ми всі бачимо. То за що їм повинні бути високі ЗП та пенсії?
У нас 95% держслужбовців були б  теж не проти отримувати 65 тисяч, або хоть половину від 65.
   
Не переймася так поставлять як ти любиш чувака який навіть знати не буде яка в нього зп бо буде п***а 10 лямів USD на місяць

 :pooh_lol: Висока зарплата п***дити не заважає.
   
За 50 тис грн боротися з суддівською мафією я б не став .
   
совки пля  :facepalm1: нічого з 1990 не змінилося...
Не совки, а війна. 
   
Хай мене назначать - я готовий на такій відповідальній посаді працювати взагалі без зарплати)
   
За 50 тис грн боротися з суддівською мафією я б не став .
І за 500 би не став - бо разовий гонорар за справу у суддівської мафії - біля мільйону гривень)
   
Висока зарплата п***дити не заважає.
Висока зарплата дає шанс що людина яка не буде п***дити погодиться на посаду
   
І за 500 би не став - бо разовий гонорар за справу у суддівської мафії - біля мільйону гривень)
Ні, пішов би боротися за 300 тис грн в місяць.
   
Висока зарплата дає шанс що людина яка не буде п***дити погодиться на посаду

Отож. Детермінанти немає.
   
Ні, пішов би боротися за 300 тис грн в місяць.

Яких результатів берешся досягти?
   
Висока зарплата дає шанс що людина яка не буде п***дити погодиться на посаду
Якщо брати судівську систему - то ніхто їй просто не дозволить бути білою вороною
   
Яких результатів берешся досягти?
Мене не візьмуть. Я гіпотетично, зарплатня повинна бути достойна. За 50 тис будуть брати хабарі і нічого не робитимется.
   
Висока зарплата дає шанс що людина яка не буде п***дити погодиться на посаду
Ні. Тільки кнут+пряник... Одним пряником не побореш корупцію.
   
Мене не візьмуть. Я гіпотетично, зарплатня повинна бути достойна. За 50 тис будуть брати хабарі і нічого не робитимется.
При ЗП в 100500 теж будуть брати хабарі...  :facepalm1:
   
я не знаю я в США мешкаю. Тут держ службовці живуть гарно середній клас не багатіють звісно але нормально себе чухають

От хай і чухають себе нормально на 50 тис.грн.
В чому проблема?
Там вихлопу і на ті гроші не буде. Вже видно з претензій.
   
Яких результатів берешся досягти?
Добити зарплатню до мільйона)
   
Взагалі то, я підтримую високі ЗП суддям ВККС.
Але.
Лише у випадку, коли за кожну неправомірну дію/рішення буде реальна відповідальність.
Спрощено кажучи, взяв хабаря на 100 тисяч доларів і тобі точно буде кримінальна справа, конфіскація майна у всіх родичів і т. д.
А інакше, при будь-якому рівні ЗП крали, і будуть красти.

А плакатися під час війни про "злиденні" ЗП в 65 тисяч гривень - цинізм.  (td)
   
У нас 95% держслужбовців були б  теж не проти отримувати 65 тисяч, або хоть половину від 65.
Мабуть, до 50% українців мали б за щастя отримувати ЗП хоч в третину від 65 тисяч.
Але державні службовці впливають на розвиток держави.
Тому, який розвиток, така й повинні бути нагорода, тобто ЗП.
   
Взагалі то, я підтримую високі ЗП суддям ВККС.
Але.
Лише у випадку, коли за кожну неправомірну дію/рішення буде реальна відповідальність.
Спрощено кажучи, взяв хабаря на 100 тисяч доларів і тобі точно буде кримінальна справа, конфіскація майна у всіх родичів і т. д.
А інакше, при будь-якому рівні ЗП крали, і будуть красти.

А плакатися під час війни про "злиденні" ЗП в 65 тисяч гривень - цинізм.  (td)

взагалі-то, це не судді
це адміністратори-методисти, і тому хз чим адміністратори заслуговують на мега-зарплати з бюджету   :-o 

Вища кваліфікаційна комісія суддів України:

-веде облік даних про кількість посад суддів у судах загальної юрисдикції, у тому числі вакантних;
-проводить добір кандидатів для призначення на посаду судді вперше, у тому числі організовує проведення щодо них спеціальної перевірки відповідно до закону та приймає кваліфікаційний іспит;
-вносить до Вищої ради правосуддя рекомендацію про призначення кандидата на посаду судді;
-вносить рекомендацію про переведення судді відповідно до цього Закону, крім переведення як дисциплінарної санкції;
-визначає потреби у державному замовленні на професійну підготовку кандидатів на посаду судді у Національній школі суддів України;
-затверджує форму і зміст заяви про участь у доборі кандидатів на посаду судді, анкети кандидата на посаду судді, порядок складення відбіркового іспиту та методику оцінювання його результатів, порядок проходження спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді, порядок складення кваліфікаційного іспиту та методику оцінювання кандидатів, положення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади судді, порядок та методологію кваліфікаційного оцінювання, порядок формування і ведення суддівського досьє (досьє кандидата на посаду судді) та інші процедури виконання Комісією її функцій;
-проводить кваліфікаційне оцінювання;
-забезпечує ведення суддівського досьє, досьє кандидата на посаду судді;
-бере у межах компетенції участь у міжнародному співробітництві, у тому числі встановлює зв’язки з іноземними закладами, установами та організаціями;
-здійснює інші повноваження, визначені законом.
   
Понапридумавали абривіатур, фіг розберешся
   
коротше, всі думали про щось своє   :weep:
   
взагалі-то, це не судді
це адміністратори-методисти, і тому хз чим адміністратори заслуговують на мега-зарплати з бюджету   :-o 

Вища кваліфікаційна комісія суддів України:

-веде облік даних про кількість посад суддів у судах загальної юрисдикції, у тому числі вакантних;
-проводить добір кандидатів для призначення на посаду судді вперше, у тому числі організовує проведення щодо них спеціальної перевірки відповідно до закону та приймає кваліфікаційний іспит;
-вносить до Вищої ради правосуддя рекомендацію про призначення кандидата на посаду судді;
-вносить рекомендацію про переведення судді відповідно до цього Закону, крім переведення як дисциплінарної санкції;
-визначає потреби у державному замовленні на професійну підготовку кандидатів на посаду судді у Національній школі суддів України;
-затверджує форму і зміст заяви про участь у доборі кандидатів на посаду судді, анкети кандидата на посаду судді, порядок складення відбіркового іспиту та методику оцінювання його результатів, порядок проходження спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді, порядок складення кваліфікаційного іспиту та методику оцінювання кандидатів, положення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади судді, порядок та методологію кваліфікаційного оцінювання, порядок формування і ведення суддівського досьє (досьє кандидата на посаду судді) та інші процедури виконання Комісією її функцій;
-проводить кваліфікаційне оцінювання;
-забезпечує ведення суддівського досьє, досьє кандидата на посаду судді;
-бере у межах компетенції участь у міжнародному співробітництві, у тому числі встановлює зв’язки з іноземними закладами, установами та організаціями;
-здійснює інші повноваження, визначені законом.

Тобто, державні чиновники.
Але функції в них "смачні", звісно.
   
Станом на 31.10.2022 фактично перебувають на посадах 4971 суддя. Штатна чисельність апаратів місцевих та апеляційних судів складає 27778 посад, фактична – становить 23968 працівників.5 січ. 2023 р.
https://sud.ua › ... › Суд інфо

   
Тобто, державні чиновники.
Але функції в них "смачні", звісно.

це ідеальна синекура - не відповідаєш НІ ЗА ЩО, ризику - 0
і повно вдячних клієнтів
мрія, а не робота
для серйозних людей, а не для будь кого

"дисертаціїї, книги..."    :lol:   зараз лусну
   
Я раз в житті був у суді. Аналогічно +- всі знайомі. Доцільно би створити у дії суд на базі штучного інтелекту, там би рівень справедливих рішень був у рази більший.
Лишити по 10-20 суддів на область, а решту повиганяти нах
   
ризику - 0

Жона може втекти, до водія в Полтаву
   
:pooh_lol: Висока зарплата п***дити не заважає.
Пан не читач.
Низька спонукає
   
От хай і чухають себе нормально на 50 тис.грн.
В чому проблема?
Там вихлопу і на ті гроші не буде. Вже видно з претензій.
тому шо у вас закони радянські ще. і менталітет. зарплатня має бути ринкова або хоча б порівняна з ринковою. тоді все буде прозоро та буде працювати.

от дивись як тут працює ти ідеш у технікум і отримуєш ліцензію медсестри. навчання - дуже складне. на виході 30-40 доларів за годину ставка. і так усі професії - всі знають хто шо отримує все по білому і не стісняюцця.

тобто все навчання всі професії розписані всі знають приблизно скільки будуть отримувати після закінчення тієї чи іншої професії
   
Я раз в житті був у суді. Аналогічно +- всі знайомі. Доцільно би створити у дії суд на базі штучного інтелекту, там би рівень справедливих рішень був у рази більший.
Лишити по 10-20 суддів на область, а решту повиганяти нах
для початку треба розігнати податкову і зробити податки прозорі . наприклад з оберту.
   
тому шо у вас закони радянські ще. і менталітет. зарплатня має бути ринкова або хоча б порівняна з ринковою. тоді все буде прозоро та буде працювати.

от дивись як тут працює ти ідеш у технікум і отримуєш ліцензію медсестри. навчання - дуже складне. на виході 30-40 доларів за годину ставка. і так усі професії - всі знають хто шо отримує все по білому і не стісняюцця.

тобто все навчання всі професії розписані всі знають приблизно скільки будуть отримувати після закінчення тієї чи іншої професії

ну і яка ж ринкова зарплатня для виконання функцій, які вище виділені синім кольором?   

   
ну і яка ж ринкова зарплатня для виконання функцій, які вище виділені синім кольором?
ви порахували ролі, ці ролі не визначають позицію, суддя може ці ролі виконувати одночасно з основною роботою
   
ви порахували ролі, ці ролі не визначають позицію, суддя може ці ролі виконувати одночасно з основною роботою

якою ще основною роботою? це і є основна робота
не можна одночасно бути суддею і входити в орган, який в тому числі займається дисциплінарними покараннями суддів   :)
адвокати призупиняють адвокатську діяльність, якщо обрані до ВККС
   
Це не зовсім правда. Я особисто знаю людину, яка за конкурсом пройшла до верховного суду. При цьому ця людина не "вкладала" жодної копійки (та і не мала зайвих копійок).
Зі слів цієї людини, за конкурсом пройшло дуже багато чесних людей (можливо не всі, але багато), і взагалі все було досить прозоро і відкрито.

Можу пояснити, чому 50000 - це мало. Банально оренда квартири в Києві - це 25000 (оренда має бути офіційна, з податками).
Якщо другий член сім'ї не працює/дивиться за дітьми, то на 25000, що залишаються, прожити звичайно можна, але доводиться економити (наприклад на секціях та репетиторах для дітей).
блть Я щас заплачу
   
ну і яка ж ринкова зарплатня для виконання функцій, які вище виділені синім кольором? 

Як гарний адвокат хоча б 
70-100у баксів в рік

П.с. ці люди є ядром по оцінюванню і атестації інших суддів
Доволі специфічна робота
   
блть Я щас заплачу

Не плач
подивись на рішення ВСУ
   
блть Я щас заплачу
а ще ж лексуса заправляти треба, а дружині кубіка, а вони по коркам 20 літрів кожен зїси.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія