Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Так він нікого до себе не підпускає фізично. Картина взагалі епічна: сидить дід у бункері, з підлеглими зустрічається по телевізору чи через відеозв'язок і каже всім "Дохніть, суки, бо я жити хочу".

так може просто відключіти його бункери від інтернет звязку? і хуйло зникне з інфопростіру.
то де українські хакери ламакери? там же все на сіско зроблено впевнений на 100%
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

треба найближче оточення регулярно перетрахувать.
Ото як Джугашвілі охорону змінив, так і кірдик йому наснився.
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Нагадати, чим це закінчилося для Російської імперії?

Яка різниця ЧИМ це закінчилося? При чому для всіх!
Так було. Фронт - без цілі, з постійною, нескінченною утилізацією зі всіх боків.
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

так може просто відключіти його бункери від інтернет звязку? і хуйло зникне з інфопростіру.
то де українські хакери ламакери? там же все на сіско зроблено впевнений на 100%

Так кажуть хуйло в Інтернетах не розбирається. Йому просто приносять ініормацію
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Яка різниця ЧИМ це закінчилося? При чому для всіх!
Так було. Фронт - без цілі, з постійною, нескінченною утилізацією зі всіх боків.

Ну тоді нагадаю: Російська імперія припинила існування, а разом із нею ще кілька чималих держав. Антанта перемогла, і це сталося не тільки тому, що вони в окопах сиділи, а на фронті склалася ситуація неминучої поразки Троїстого союзу.
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Цитата (ЧьяТоТень @ 20.02.2023 - 20:51)
Вопрос времени. Нужно одеть, обуть, обучить. А время, оно уходит

Это всё ни к чему. Если дать автомат , пару рожков патронов и кинуть на передовую, то одевать, обувать и обучать не потребуется.
Пару дней и всё - можно обратно "бойца" вести. Так с некоторыми мобилизованными и поступили

 :pooh_lol:
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе
Ale

Що не так з німцями?
....
Змушені своїми податками оплачувати дофіга чого.
В тому числі утримання наших біженців і що саме цікаве вже 35 років платять податок щоб підтягнути бувшу гдр)
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Мені сподобався вислів якогось американського військового аналітика, який сказав що перевага кацапів у живій силі, виявиться головним недоліком.
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе
Ale

У глибинного кацапа інше відношення до мобілізації що проглядається з відео як вони під прощання славянки, бухі в сраку сідають на потяг або літак щоб з ібеней їхати на фронт - там і пляшки і пісні і проча хуєтєнь - я думаю 200 років тому также проводжали солдат яких забривали на 20 років - тупе стадо
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

В тому числі утримання наших біженців і що саме цікаве вже 35 років платять податок щоб підтягнути бувшу гдр)

Ну так. А ще балтійські країни, ото Грецію рятували від дефолту. Брити як донори вийшли з ЄС.

   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

?single
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

?single
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Так кажуть хуйло в Інтернетах не розбирається. Йому просто приносять ініормацію

він в ефір виходить через ціско на всі наради  з бункера, як отець звездоній
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

У глибинного кацапа інше відношення до мобілізації що проглядається з відео як вони під прощання славянки, бухі в сраку сідають на потяг або літак щоб з ібеней їхати на фронт - там і пляшки і пісні і проча хуєтєнь - я думаю 200 років тому также проводжали солдат яких забривали на 20 років - тупе стадо

на народ там насрати, боярам стало хуйово , це проблема
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

на народ там насрати, боярам стало хуйово , це проблема
Але ж і ванькам подихати не дуже хочеться.
Чекаємо на лютий 1917.
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Але ж і ванькам подихати не дуже хочеться.
Чекаємо на лютий 1917.

Я думаю буде як з берією , десь біля параші пристрелять.  Сі йому ж порадив берегти себе.
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Я думаю буде як з берією , десь біля параші пристрелять.  Сі йому ж порадив берегти себе.
Скоріш за все.
Але стріляти не будуть. Чай же є!
   
до пи-аров начинает доходить
Який в цьому сенс, якщо вони не приймають ніяких дій, а покірно підуть на утилізацію?
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Так він нікого до себе не підпускає фізично. Картина взагалі епічна: сидить дід у бункері, з підлеглими зустрічається по телевізору чи через відеозв'язок і каже всім "Дохніть, суки, бо я жити хочу".

 

   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

У глибинного кацапа інше відношення до мобілізації що проглядається з відео як вони під прощання славянки, бухі в сраку сідають на потяг або літак щоб з ібеней їхати на фронт - там і пляшки і пісні і проча хуєтєнь - я думаю 200 років тому также проводжали солдат яких забривали на 20 років - тупе стадо

 У них просто асоціації із призивом "в партизани". Вони ж і гадки не мали, що між реальністю і картинкою у зомбоящику - велетенська різниця. Як якут "Йолка" інформував із передової - все не так як у коробочці розповідали.

 Там тільки одиниці розуміло що то і до чого. Їм було тривожно і вони про це говорили.
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Який в цьому сенс, якщо вони не приймають ніяких дій, а покірно підуть на утилізацію?

"Все-таки, если нельзя протестовать, то хотя бы поспорить." (С)
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Може я помиляюся, може ні.
Але мені здається, що найбуйніші вже скінчилися за рік війни.
А простому диванному "патріоту" життя дорожче як ніяк.
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

У глибинного кацапа інше відношення до мобілізації що проглядається з відео як вони під прощання славянки, бухі в сраку сідають на потяг або літак щоб з ібеней їхати на фронт - там і пляшки і пісні і проча хуєтєнь - я думаю 200 років тому также проводжали солдат яких забривали на 20 років - тупе стадо

це тому що у цих дебілів багато показують по тєліку про вторую армію міра

коли після хаймарсіровкі кацап тверезіє і кладе в штани. він починає записувати масові плаксиві відео як їх всі кинули і що їм тотальна піста

і це все вже поповзло по рашці

друга хвиля буде не така результативна як перша
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе
Ale

на народ там насрати, боярам стало хуйово , це проблема
Кому хуйово? Там топ-чиновники як були мільярдерами так і залишились - ну замість Монако будуть відпочивати в Сочі в палаці - переживуть, в часи СРСР генсеки в Криму відпочивали і не жалувались)
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Мені сподобався вислів якогось американського військового аналітика, який сказав що перевага кацапів у живій силі, виявиться головним недоліком.

От хто його за язик тягне?
   
Я так понимаю они приняли закон еще похлеще как когдато рада у нас 16 числа.
   
Я кстати не удивлюсь ,если они сейчас начнут штурмовать финскую, норвежскую и шведскую границы.( в тупую и нелегально)
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Помилка вважати кацапів цивілізованими людьми, яким потрібна свобода і соціальні ліфти.

Пропаганда, батіг і ...навіть пряника не треба. Достатньо пропаганди, батога і водки.

Я думаю, вони ще й радітимуть, що ніхто не зможе "с Родіни сваліть".
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Я так понимаю они приняли закон еще похлеще как когдато рада у нас 16 числа.

По факту - це закріпачення осіб чоловічої статі.
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

могілізація чєрєз госуслугі! троллінг 81-го левела.
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Може я помиляюся, може ні.
Але мені здається, що найбуйніші вже скінчилися за рік війни.
А простому диванному "патріоту" життя дорожче як ніяк.
А ті що не скінчилися, трохи протверезіли, і починають догадуваться що їх наїбали.
Імхо цей закон навряд чи допоможе мобілізації, навпаки більше нашкодить.
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе
Agh

https://t.me/informnapalm/16622?single
Депутат Госдумы от «Справедливой России» Дмитрий Кузнецов рассказал, что не собирался воздерживаться от голосования по законопроекту об электронных повестках. Об этом 11 апреля сообщили «Ведомости».
«Это случайно. Формально это я, но это ошибочно, не ту кнопку нажал. Я не голосовал, скажем так», — заявил справедливоросс журналистам. По словам Кузнецова, в официальной выгрузке результатов он будет отмечен как непроголосовавший. :lol:  :weep:

   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Депутат Госдумы от «Справедливой России» Дмитрий Кузнецов рассказал, что не собирался воздерживаться от голосования по законопроекту об электронных повестках. Об этом 11 апреля сообщили «Ведомости».
«Это случайно. Формально это я, но это ошибочно, не ту кнопку нажал. Я не голосовал, скажем так», — заявил справедливоросс журналистам. По словам Кузнецова, в официальной выгрузке результатов он будет отмечен как непроголосовавший. :lol:  :weep:

Показати зображення...

Бльо , як можна бути такими упоротими ?

Вони ж сруть під себе від страху прямо там тій думі. Як вони собі уявляють своє майбутьнє ? :facepalm1:
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

Россиянам нужно смотреть больше китайских фильмов, заявил помощник президента России Владимир Мединский
   
Бльо , як можна бути такими упоротими ?

Вони ж сруть під себе від страху прямо там тій думі. Як вони собі уявляють своє майбутьнє ? :facepalm1:
Тю! Вони всі впевнені, що їх мене.
   
   
Re: Знаете сколько тем про мобилизацию на япе

   
а баблішка то вже нема...
Та да....

Мне только одно интересно ,когда и где у них лопнет и прорвет?

По идее должен произойти какойто толчок, типа как у нас деток побили или в арабском мире чувак спалил себя....
Что будет на рашке толчком и когда ?
Когда начнется их знаменитый кровавый и безпощадный бунт.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія