Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

ти думаєш , що тут одні інтелектуали служать?

я знаю, який контингент служить, бо сам з 14-го по 19-й служив.
Але обсмоктувати оту єбатню про швейка, розкручену совковими комуняками, як типу правдивий репортаж з загниваючого Заходу про їх нрави і тупість - повна куйня.
Подумай лише, чому в кожному більш-менш не маленькому місті СРСР була вулиця Ярослава Гашека.
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

ЗСУ перетнули головну першу лінію оборони росіян, – голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Міллі.
   
Re: Контрнаступ

ЗСУ перетнули головну першу лінію оборони росіян, – голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Міллі.

Чомусь якась тривога після отких повідомлень від "партнерів" у мене виникає завжди... 
   
Re: Контрнаступ

Чомусь якась тривога після отких повідомлень від "партнерів" у мене виникає завжди... 

Не хвилюйся, ти завжди знаєш, про що зрадойобити...
   
Re: Контрнаступ

Tom Cooper пишет, что ЗСУ зашли в Новопрокопiвку
3 год  ·
Following a major push the ZSU is inside Novoprokopivka. Indeed: the Russians report they've lost the village.
....that would mean either massive losses or withdrawal of two regiments of the VDV (or whatever is wearing that name, nowadays)...
On the other hand, and sadly, it turned out the ZSU hasn't reached the Hill 166 (at least not as of two evenings ago).
   
Re: Контрнаступ

Tom Cooper пишет, что ЗСУ зашли в Новопрокопiвку
3 год  ·
Following a major push the ZSU is inside Novoprokopivka. Indeed: the Russians report they've lost the village.
....that would mean either massive losses or withdrawal of two regiments of the VDV (or whatever is wearing that name, nowadays)...
On the other hand, and sadly, it turned out the ZSU hasn't reached the Hill 166 (at least not as of two evenings ago).

Це відомий пістабол
   
Re: Контрнаступ

Tom Cooper пишет, что ЗСУ зашли в Новопрокопiвку
у нього ми ще в червні напівоточили Токмак.
Формально він правий звісно :D все залежить від масштабування карти
   
Re: Контрнаступ

Українські бійці, схоже, прорвали першу лінію оборони російських військових на півдні, зокрема в Запорізькій області.

Джерело: СNN, голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі в інтерв’ю Almamlakatv

Дослівно СNN: "З'являється все більше ознак того, що українські війська прорвали першу лінію російської оборони на частині південної лінії фронту в Запорізькій області і розширюють клин у напрямку стратегічно важливого міста Токмак.

… Зараз кілька російських військових блогерів малюють похмуру картину на фронті для московських військ на деяких ділянках півдня".

Деталі: Зокрема, один з них заявив, що ЗСУ на півдні наступають на Новопрокопівку (Генштаб ЗСУ підтвердив це), а також почали паралельний наступ в районі Вербового на сході – під сильним артилерійським вогнем в обох напрямках.

Деякі російські так звані воєнкори повідомляють, що Україна використовує авіацію для прикриття наступаючої піхоти і перекинула додаткові боєприпаси в район Малої Токмачки.

Також, як стверджують деякі з "воєнкорів", російським військам необхідно утримувати свої позиції щонайменше ще півтора місяці, щоб спробувати досягти успіху на іншій ділянці фронту і змінити ситуацію на полі бою.

УП
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Зі стогонів промосковських у перекладі:
|"ЗСУ гуляють  від Солодкого до Докучаєвська"
   
Re: Контрнаступ

За Тома Купера і Василя Стуса треба банити. Каюся, другого я сам тягнув сюди аж поки не зрозумів який він піздабол.
   
Re: Контрнаступ

За Тома Купера і Василя Стуса треба банити. Каюся, другого я сам тягнув сюди аж поки не зрозумів який він піздабол.
у Купера якісні і фахові робори по літаках, ППО, авіації загалом.
Але джерела "по фронту" трохи сумнівні. І він так само може помилятись

про стуса не знаю нічого, не користуюсь
   
Re: Контрнаступ

Пологівського району





   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ



   
Re: Контрнаступ

За Тома Купера і Василя Стуса треба банити. Каюся, другого я сам тягнув сюди аж поки не зрозумів який він піздабол.
   Починай з себе.
   
Re: Контрнаступ

   Починай з себе.

сюди люди заходять щоб починати новини, не маєш що написати по суті то не пиши. Мені тут особисті розборки влаштовувати немає ніякого бажання.


Купер це балабол який не володіє ситуацією, то в істерику впадає, то навпаки. Може і він дійсно експерт по авіації, я не заперечую, але його повідомлення про бої на фронті не варто всерьоз сприймати. "Стус" ще гірше. Бере інформацію з відкритих джерел, добавляє пургу від себе і вдає що в нього якісь серьозні інсайди.
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

https://t.me/stanislav_osman/3300
"Бачимо перекидання з Купʼянську".
Ну што ж. Це означає, що плани кацапів ідуть по писді.
   
Re: Контрнаступ

З Куп'янську - це добре насправді
   
Re: Контрнаступ

сюди люди заходять щоб починати новини, не маєш що написати по суті то не пиши. Мені тут особисті розборки влаштовувати немає ніякого бажання.


Купер це балабол який не володіє ситуацією, то в істерику впадає, то навпаки. Може і він дійсно експерт по авіації, я не заперечую, але його повідомлення про бої на фронті не варто всерьоз сприймати. "Стус" ще гірше. Бере інформацію з відкритих джерел, добавляє пургу від себе і вдає що в нього якісь серьозні інсайди.
Балабол - это Маркиз1
вот официальное сообщение от ГШ, которые, обычно даются с задержкой несколько дней

Что тут свидетельствует о балабольстве Тома Купера? Может и заходили уже отдельные группы в Новопрокопивку, вполне возможно
   
Re: Контрнаступ

За Тома Купера і Василя Стуса треба банити. Каюся, другого я сам тягнув сюди аж поки не зрозумів який він піздабол.

я б банив за проксі
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

"в районі села Скелювате Пологівського району."


   
Re: Контрнаступ

"Бригада НГУ "Спартан" (3-тя бригада оперативного призначення)
спалила російський БТР з БК.

Запорізький напрям"





   
Re: Контрнаступ

З Куп'янську - це добре насправді


мовчу :beach:
   
Re: Контрнаступ

мовчу :beach:

мовчиш з позитивом, чи з негативом? :S
   
Re: Контрнаступ
HSM

мовчу :beach:

Мовчі Химка!
Та мовчу ж мовчу
   
Re: Контрнаступ

мовчиш з позитивом, чи з негативом? :S
приєднуюсь до запитання
   
Re: Контрнаступ

приєднуюсь до запитання

у своєї подруги з южноукраїнська спитай
 :beach:
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

я б банив за проксі

відчепися від мене. Ніяке проксі я не використовую. Навіть не знаю як це можна робити.

А по Куперу, мій коментарій був не щодо конкретного випадку, а то що він не володіє ситуацією на фронтах. Його постійно ловлять на помилках.
   
Re: Контрнаступ

у своєї подруги з южноукраїнська спитай
 :beach:
бооожи яке ти ревниве падло :D  :air_kiss:
бігом розказуй
   
Re: Контрнаступ

бооожи яке ти ревниве падло :D  :air_kiss:
бігом розказуй
тепер я приєднусь.

Кабс не вимахуйся, кажи що там.
   
Re: Контрнаступ

бооожи яке ти ревниве падло :D  :air_kiss:
бігом розказуй
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1132519.msg27404032#msg27404032
   
Re: Контрнаступ

бооожи яке ти ревниве падло :D  :air_kiss:
бігом розказуй

ти ведеш себе як огидна фемка-лесбійка
іноді :beach:
   
Re: Контрнаступ

мовчу :beach:

Я теж хотів з цього приволу спитати - звідки той снайпер знає, звідки резерви перекидають? Це тільки в ГУР можуть висновки робити. В нас вже місяць розповідають, чи два, що кацап жене резерви.
   
Re: Контрнаступ

Кабс десь пару сторінок тому, що підписав що ознайомленний з наказом що від тепер тільки смайликами можна спілкуватись
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія